فراکنش » حساب های بین المللی » وب مانی » افتتاح حساب وب مانی

افتتاح حساب وب مانی

افتتاح حساب وب مانی برای افرادی که نیاز به انتقال پول به خارج از کشور و انجام تراکنش به صورت بین‌المللی دارند کمک بسیاری خواهد کرد. وب مانی مانند پرفکت مانی و پی پال یک سیستم انتقال پول جهانی است و چنانچه تمایل داشته باشید از این سیستم استفاده کنید در قدم اول نیاز به ساخت حساب وب مانی دارید. پس از ایجاد اکانت می‌توانید به راحتی ارز مورد نظر خود را انتقال دهید، حساب خود را شارژ و به صورت آنلاین خرید کنید. نکته مثبت در خصوص وب مانی امکان استفاده با آی پی ایران است. شما عزیزان می‌توانید برای افتتاح حساب در وب مانی از سایت فراکنش استفاده نمایید و در سریع‌ترین زمان ممکن حساب خود را ایجاد کرده و از آن استفاده کنید.

افتتاح حساب وبمانی

افتتاح حساب وب مانی

چرا استفاده از وب مانی؟

امروزه با توجه به محدودیت‌ها و تحریم‌های کشور، استفاده از یک بستر و حساب بین‌المللی برای پرداخت، دغدغه بسیاری از کاربران ایرانی است. داشتن یک حساب ارزی بین‌المللی نه تنها برای خریدها و بازی‎های آنلاین و انتقال ارز مفید و بسیار کاربردی است، بلکه برای فریلنسرها و افرادی که در ایران درآمد دلاری دارند نیز ضروری است. افتتاح حساب وبمانی راه حل بسیار مناسبی در این شرایط است. چرا که بر خلاف پی پال و سایر سیستم‌های پرداخت جهانی نیاز به تغییر آی پی ایران نیست و این شرکت ارائه خدمات به ایرانیان را تحریم نکرده است. داشتن حساب وب مانی مزایای زیادی دارد. به طور کلی مزایای استفاده از وب مانی عبارت است از:

  • کارمزد پایین
  • امنیت مناسب
  • پشتیبانی از سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین بزرگ در جهان
  • عدم تحریم کاربران ایرانی و ارائه خدمات به ایران
  • مناسب برای فریلنسرها و افرادی که درآمد دلاری دارند
  • پشتیبانی قوی و بین‌المللی

آیا افتتاح حساب وب مانی برای ایرانیان امکان پذیر است؟

یکی از بزرگترین مزایای وب مانی ارائه خدمات به ایرانیان است. در دنیای امروز استفاده از اینترنت توسعه زیادی پیدا کرده و بسیار فراگیر شده است. از این رو، کمتر فردی است که نیاز به حساب و سیستم پرداخت بانکی بین‌المللی پیدا نکرده باشد. با توجه به اینکه حساب پی پال، پرفکت مانی و سایر سیستم‌های پرداخت ارزی به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌کنند، استفاده از وب مانی می‌تواند راه حل مناسبی برای ایرانیان باشد. وب مانی یکی از رقبای قدرتمند پی پال است و با توجه به اینکه تمام امور ارزی را انجام می‌دهد و با آی پی ایران نیز مشکلی ندارد، از این نظر از پی پال در بازار ایران محبوب‌تر شده است.

افتتاح حساب وب مانی راه حل بسیار مناسبی برای کاربران ایرانی

آموزش افتتاح حساب وب مانی

برای ساخت اکانت وب مانی باید مراحلی را طی کنید که در ادامه این مراحل را به صورت گام به گام توضیح خواهیم داد. دقت کنید که برای باز کردن حساب وب مانی در تمامی مراحل لازم است اطلاعات را به صورت دقیق و معتبر وارد کنید.

1. ورود به سایت وب مانی

وارد سایت وب مانی به آدرس www.wmtransfer.com/ شوید و بر روی گزینه log in در گوشه سمت راست صفحه کلیک کنید و سپس در ادامه گزینه sign up را انتخاب نمایید.

دقت کنید که شما در این مرحله به WM Keeper نیاز دارید. WM Keeper یا نگه‌ دارنده وب مانی، یک نرم ‌افزار است از طریق آن می‌توانید از حساب وب مانی خود استفاده کنید. وب مانی شما را به صفحه دانلود این نرم‌ افزار هدایت خواهد کرد. WM Keeper بر اساس سیستم عامل‌های مختلف به صورت اختصاصی ارائه می‌شود و شما می‌توانید با توجه به نوع سیستم عامل کامپیوتر یا موبایل خود نسخه صحیح را دانلود کنید.

2. ورود شماره همراه

در این مرحله باید شماره همراه خود را وارد کنید. دقت کنید که با توجه به اینکه وب مانی به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌کند، باید کشور ایران را انتخاب نموده و یک شماره همراه معتبر وارد کنید؛ چرا که کد تأییدی به شماره مورد نظر ارسال خواهد شد. شماره همراه را بدون صفر وارد کرده و گزینه next را انتخاب کنید.

3. ورود کد تأیید

پس از وارد کردن شماره همراه، وب مانی از شما درخواست عکس از طریق دسترسی به دوربین موبایل یا لپ تاپ را دارد. این درخواست دسترسی برای اطمینان از این موضوع است که شما ربات نیستید. پس از دسترسی به دوربین و دریافت عکس شما، شرکت وب مانی برای ارسال کد تأیید با شماره همراه شما تماس خواهد گرفت. دقت کنید که نیازی به پاسخ دادن تماس نیست و تنها هدف از این تماس، ارسال کد تأیید برای شما است. 4 رقم آخر شماره‌ای که با شما تماس گرفته است کد تأیید مورد نیاز برای تکمیل ثبت نام است. پس از وارد کردن کد تأیید گزینه next را انتخاب کنید.

4. انتخاب گذر واژه

در این مرحله از شما درخواست می‌شود تا یک گذرواژه یا پسورد برای حساب وب مانی خود انتخاب کنید. پس از وارد کردن گذرواژه باید مجددا آن را تکرار کنید و تیک پذیرش قوانین وب مانی را بزنید و سپس بر روی next کلیک کنید.

5. نمایش حساب وب مانی

اکنون حساب وب مانی شما ساخته شده و یک کد 12 رقمی که شناسه وب مانی است به شما تعلق گرفته است. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید این کد در گوشه سمت چپ حساب وب مانی شما قرار دارد و با استفاده از این کد می‌توانید وارد حساب وب مانی خود شوید. بنابراین این کد را در جایی نگهداری کنید.

زیر این کد نوع حساب وب مانی شما نیز نمایش داده شده است. در ابتدا تمام کاربران دارای حساب alias هستند و شما بعد از تکمیل مدارک و اتمام مراحل احراز هویت می‌توانید سطح حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

انواع سطح کاربری در حساب وب مانی

به طور کلی وب مانی دارای 4 سطح حساب کاربری اصلی است که به هر سطح اصطلاحاً پاسپورت گفته می‌شود. این سطوح عبارتند از:

حساب الیاس  (Alias)

این حساب پس از ساخت وب مانی به صورت خودکار و رایگان برای تمامی کاربران ایجاد می‌شود و ابتدایی‌ترین سطح وب مانی است که هنوز هیچ مدارکی ارسال نشده و احراز هویت شما نیز تکمیل نشده است. این سطح محدودیت‌هایی در انجام تراکنش و سقف واریز و برداشت پول دارد اما با این وجود اجازه استفاده از وب مانی را به شما می‌دهد.

حساب قراردادی یا فرمال  (Formal)

در صورتی که مدارک هویتی خود را برای وب مانی ارسال کنید و یا هنگام ثبت نام تمامی مراحل احراز هویت را انجام دهید سطح حساب شما به سطح فرمال ارتقا پیدا خواهد کرد. برای ارتقا سطح الیاس به فرمال پاسپورت، باید پس از ساخت حساب وب مانی تصویر کارت ملی یا پاسپورت خود را بارگذاری کنید. پس از تایید مدارک شما در کمتر از 24 ساعت، حساب شما ارتقا پیدا کرده و تا سقف 15 هزار دلار اجازه انجام تراکنش را خواهید داشت. این نوع پاسپورت مناسب اینفلوئنسرها و کاربران فعال است.

حساب اینیشیال  (Initial)

در این پاسپورت شما از سطح یک کاربر ناشناس به یک کاربر مورد اعتماد و شناخته شده تبدیل خواهید شد و بسیاری از محدودیت‌هایی که در سطح فرمال وجود دارد با ارتقا به این حساب برداشته خواهند شد. حساب فرمال مناسب کسب و کارهای کوچک است و می‌توانند از خدمات برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی وب مانی نیز برای کسب و کار خود استفاده کنند. این سطح علاوه بر ارسال مدارک هویتی نیاز به پرداخت هزینه نیز دارد.

حساب پرسونال یا شخصی  (Personal)

این حساب اصلی‌ترین حساب و پاسپورت در وب مانی است که هیچ محدودیتی در انجام تراکنش، واریز یا برداشت ندارد. به همین دلیل برای شرکت‌های بزرگ و کسب و کارهای کوچک مناسب است. برای ارتقا اکانت خود به این سطح و استفاده از تمام خدمات آن باید به صورت حضوری به سفارت روسیه در ایران مراجعه کرده و با پرداخت 50 دلار و تحویل مدارک لازم پاسپورت شخصی وب مانی را دریافت کنید.

سوالات متداول

آیا امکان ساخت اکانت در وب مانی برای ایرانیان وجود دارد؟

بله ایرانیان می‌توانند با آی پی ایران به راحتی اکانت وب مانی افتتاح کنند.

مدت زمان ایجاد اکانت وب مانی توسط فراکنش چقدر است؟

نهایتاً 1 روز کاری برای ساخت حساب وب مانی توسط فراکنش زمان نیاز است.

برای ایجاد حساب وب مانی چه مدارکی مورد نیاز است؟

برای ساخت اکانت به یک شماره همراه معتبر و مدارک هویتی مانند پاسپورت یا کارت ملی نیاز دارید.

آیا امکان ارتقا حساب الیاس به فرمال وب مانی از طریق سایت فراکنش وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید از خدمات فراکنش در این زمینه استفاده کنید و درخواست خود را برای ارتقا حساب وب مانی ثبت کنید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟