فراکنش » انواع کارت های اعتباری » گیفت کارت » خرید گیفت کارت گوگل پلی

خرید گیفت کارت گوگل پلی

متقاضیانی که دارای گیفت کارت گوگل پلی Google Play Gift Card هستند، به خوبی از مزایای این کارت آگاهند. دسترسی و خرید همه برنامه های گوگل استور و استفاده از این کارت بدون محدودیت زمانی از مهم ترین مزایای کارت های گوگل پلی است. علاوه بر این برای خرید و یا شارژ حساب گوگل پلی خود می توانید از گیفت کارت های گوگل پلی استفاده کنید. گیفت کارت های گوگل پلی در قیمت های مختلف وجود دارند، هر چند خرید آن به طور مستقیم برای متقاضیان ایرانی وجود ندارد. برای رفع این مشکل می توانید از طریق سایت فراکنش درخواست خرید گیفت کارت گوگل پلی را به صورت آنلاین ثبت کنید. کارشناسان این سایت ارزی معتبر پس از بررسی درخواست، کد گیفت کارت خریداری شده را در دسترس متقاضیان ایرانی قرار می دهند.

خرید گیفت کارت های گوگل پلی از این سایت معتبر امکان دسترسی بدون محدودیت به همه امکانات فروشگاه های گوگل پلی را فراهم می کند و متقاضیان بدون نیاز به پرداخت ارزی و یا حساب بین المللی می توانند برنامه های نرم افزاری مورد علاقه خود را دریافت کنند. علاوه بر این با گیفت کارت های گوگل پلی دیگر مشکل وارد کردن کد کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و مستر کارت و ریفای شدن این کارت ها را نیز ندارید.

خرید گیفت کارت گوگل پلی

خرید گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

گیفت کارت گوگل پلی نوعی کارت الکترونیکی است که از قبل با پول بارگذاری شده است. شما می توانید آن را از هر فروشگاهی که در آن کارت های هدیه فروخته می شود، خریداری کنید. این کارت به نوبه خود می تواند برای خرید هر چیزی در فروشگاه گوگل پلی استفاده شود. با خرید گیفت کارت های گوگل پلی می توانید بدون نیاز به ارائه اطلاعات بانکی خریدهای مجازی خود را انجام دهید. قیمت خرید گیفت کارت گوگل متفاوت است. با خرید گیفت کارت 1 دلاری گوگل پلی، گیفت کارت 25 دلاری، 50 دلاری یا 100 دلاری گوگل پلی و یا خرید گیفت کارت گوگل پلی یورو و پوند می توانید کارهای مختلفی انجام دهید. 

6 کار که با گیفت کارت گوگل پلی می توان انجام داد

 با خرید کارت گوگل پلی می توانید کارهای زیادی انجام دهید، کارهایی که شاید تا چند سال پیش غیرممکن به نظر می رسید. 6 کاری که می توانید با موجودی کارت گوگل پلی خود انجام دهید، عبارت است از:

 پرداخت هزینه اشتراک با خرید گیفت کارت گوگل پلی

با خرید اعتبار گوگل پلی امکان پرداخت هزینه های اشتراک های مختلف فراهم می شود.  کارت هدیه گوگل پلی فقط یک کارت هدیه نیست، بلکه می توان آن را به یک روش پرداخت تشبیه کرد. می توانید کارت پیش پرداخت، کارت نقدی یا کارت اعتباری خود را به حساب  گوگل پلی خود اضافه کنید، می توانید کارت های هدیه گوگل پلی خود را نیز به آن اضافه کنید. موجودی شما می تواند به عنوان وسیله پرداخت برای اشتراک های مختلف استفاده شود، زیرا گوگل پلی یک روش پرداخت به طور گسترده پذیرفته شده است. ذکر این نکته ضروری است که موجودی گوگل پلی با پول نقد یکی نیست. این نشان می دهد که این کارت برای همه پرداخت ها از طریق گوگل پلی کار نمی کند.

خرید فیلم از طریق خرید گیفت کارت گوگل پلی

با خرید کارت های هدیه گوگل پلی امکان خرید فیلم ها یا برنامه های پرطرفدار از فروشگاه گوگل پلی استور وجود دارد. خرید فیلم ها و یا حتی کرایه فیلم ها و برنامه ها از طریق خرید گیفت کارت پلی استور امکان پذیر است. علاوه بر این می‌توانید با ثبت ‌نام در کتابخانه خانواده  Google Play، فیلم‌ های خریداری شده یا کرایه ای را با حداکثر ۵ عضو خانواده به اشتراک بگذارید. بدین منظوروارد برنامه فروشگاه گوگل پلی شوید، روی منو کلیک کنید، سپس گزینه خانواده را انتخاب و برای کتابخانه خانواده ثبت نام کنید.

امکان خرید فیلم، بازی و مجله های خارجی با گیفت کارت گوگل پلی وجود دارد.

  خرید کتاب از طریق گیفت کارت گوگل پلی

 کارت های گوگل پلی امکان دسترسی به مجموعه وسیعی از کتاب ها را به شما می دهد. می توانید از گیفت کارت گوگل خود برای خرید کتاب های مورد علاقه خود استفاده کنید. اعتبارکارت خود را برای یک کتاب خرج کنید و پس از خرید، کتاب شما به کتابخانه شما اضافه می شود.

خرید مجله های علمی و سرگرمی از طریق کارت گوگل

دارندگان کارت هدیه می توانند اشتراک مجله های روز جهان را دریافت کنند و محتوای به روز شده را از منابع خبری، تجاری و سرگرمی مورد علاقه خود دریافت کنند.

خریدهای درون برنامه ای از طریق گیفت کارت گوگل

یکی از کارهایی که می توانید با گیفت کارت گوگل پلی خود انجام دهید، خریدهای درون برنامه ای در گوگل پلی است. علاوه بر این خرید کد گیفت کارت گوگل پلی را از برنامه آسان می کند. بدین منظور به بخش کسب و کار و صورتحساب بروید و روی گزینه Explore  کلیک کنید. سپس گزینه کارت هدیه گوگل پلی را جستجو و به راحتی مبلغ مورد نظر را اضافه کنید.

خرید برنامه های پرمیوم (نسخه ممتاز) از طریق خرید گیفت کارت گوگل

اگر قصد پرداخت هزینه اشتراک ماهانه یا سالانه را دارید، کارت های هدیه گوگل پلی می تواند برای شما مفید باشد. علاوه بر این اگر در حال استفاده از برنامه ای به طور دائم و مکرر  هستید، می‌توانید بررسی کنید که آیا این برنامه دارای نسخه پریمیوم است یا خیر.اگر به دنبال ارتقاء یک برنامه هستید، مطمئناً می توانید از کارت های هدیه گوگل پلی به عنوان روش پرداخت استفاده کنید.

 فروش کارت گوگل پلی در Prestmit

علاوه بر همه موارد استفاده از گیفت کارت گوگل پلی، می توانید این کارت را در  Presmit  با بهترین نرخ و با سرعت پرداخت 5 دقیقه به  naira، cedis، BTC  یا USDT تبدیل کنید. Prestmit  پلتفرم مبادله کارت هدیه و ارز دیجیتال است که در سال 2017 برنامه ریزی و اجرا شد. شما می توانید خرید کارت اعتباری گوگل پلی، خرید گیفت کارت پلی استور، گیفت کارت  iTunes، کارت هدیه Sephora و خرید گیفت کارت گوگل پلی 1 دلاری تا 30 دلاری و بالاتر را از این پلتفرم انجام دهید.

انواع مختلف کارت هدیه گوگل

انواع گیفت کارت شامل گیفت کارت های فیزیکی و کارت های هدیه مجازی می باشد. کارت هدیه فیزیکی مدت زیادی است که وجود داشته و اولین نوع کارت های هدیه می باشد که از فروشگاه ها خریداری می شوند. خرید گیفت کارت های مجازی راحت و آسان است و پس از خرید به ایمیل شما ارسال می شود. اکثر شرکت ها از کارت های هدیه مجازی استفاده می کنند. به طور کلی دو نوع عمده گیفت کارت وجود دارد که شامل گیفت کارت های حلقه باز Open Loop Gift Card و گیفت کارت های حلقه بسته Closed Loop Gift Card می شود:

 کارت هدیه Open Loop Gift Card

کارت های هدیه  Open Loop Gift Card معمولا توسط موسسه های مالی مانند بانک ها صادر می شود. به عنوان مثال می توان به کارت های هدیه ویزا Visa gift cards ، کارت های هدیه امریکن اکسپرس American Express gift cards  و کارت های هدیه مسترکارت MasterCard gift cards  اشاره کرد. موارد استفاده این نوع کارت ها بسیارگسترده است، زیرا تعداد زیادی از بازرگانان از آن ها به عنوان روش پرداخت استفاده می کنند.

  کارت هدیه Closed Loop Gift Card

کارت های هدیه Closed Loop Gift Card معمولاً توسط فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها صادر می شود. این نوع کارت هدیه فقط برای بازخرید اقلام یا خدمات در فروشگاه یا وب سایت صادرکننده قابل استفاده است. به عنوان مثال می توان به کارت های هدیه  Steam، گیفت کارت های  Google Play، گیفت کارت های Sephora و غیره اشاره کرد.

کارت های هدیه گوگل پلی کاربردهای فراوانی در زندگی و کار دارند.

کاربردهای مختلف گیفت کارت

کارت های هدیه چه برای صادرکنندگان کارت و چه برای گیرندگان کارت هدیه، کاربردهای مختلفی دارند که برخی از مهم ترین آن ها عبارت اند از:

گسترش و ترویج تجارت

اولین هدف صادرکنندگان کارت هدیه هنگام صدور کارت در اصل ترویج تجارت خود است. کارت های هدیه راهی عالی برای فروش بیشتر است، به خصوص با توجه به اینکه مردم از آن به عنوان یک هدیه استقبال می کنند.

  دادن پاداش به کارمندان

اکثر شرکت ها و کسب و کارها از کارت های هدیه به عنوان انگیزه برای کارمندان خود استفاده می کنند. هدیه این کارت ها بیشتر برای ایجاد انگیزه در آن ها و قدردانی برای کارشان است. اعطای این کارت هدیه می تواند به صورت ماهانه به عنوان کمک هزینه یا به ویژه برای شناسایی استعدادهای خاص انجام شود.

 دادن پاداش به مشتریان وفادار

استفاده دیگر از کارت هدیه، پاداش دادن به مشتریانی است که اغلب با خرید از کسب و کار حمایت می کنند. این یک راه عالی برای افزایش حمایت مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید است.

  خرید اقلام و خدمات

عمده استفاده خریداران از کارت های هدیه استفاده از آن ها به عنوان روش پرداخت برای خریدشان است. برای خرید هر چیزی می توانید از کارت هدیه در فروشگاه یا آنلاین استفاده کنید. این شامل محصولات و خدمات ارائه شده توسط مشاغل مختلف از جمله خرده فروشان، رستوران ها، جایگاه های سوخت و بسیاری موارد دیگر می شود.

 استفاده به عنوان هدیه

این استفاده خاص از گیفت کارت منجر به محبوبیت کارت های هدیه در سراسر جهان شده است. بسیاری از مردم ترجیح می دهند در مناسبت های خاص مانند تولد، کارت هدیه بدهند.

 فرار از هزینه های کارت اعتباری

کارت های هدیه می توانند به بودجه بندی شما کمک کنند. اگر مبلغ مشخصی دارید که می‌خواهید در یک ماه خرج کنید، کارت‌ های هدیه می ‌توانند گزینه مناسب تری باشند.

 صرفه جویی در پول برای استفاده در آینده

کارت های هدیه خاصی وجود دارند که تاریخ انقضا ندارند. می توانید تعدادی از آن ها را خریداری کرده و به عنوان یک پس انداز از آن ها استفاده کنید.

 معاوضه نقدی

خرید و فروش گیفت کارت گوگل پلی در پلتفرم های معتبربهترین استفاده از این کارت ها است. شما می توانید با فروش کارت های هدیه خود به صورت نقدی مقداری درآمد کسب کنید. بر اساس گزارش ها، تعداد زیادی کارت هدیه استفاده نشده در سراسر جهان وجود دارد. بهترین استفاده از کارت های هدیه معامله و خرید و فروش گیفت کارت گوگل پلی در بهترین پلتفرم معاملاتی می باشد.

خدمات موسسه فراکنش در مورد خرید کارت های گوگل پلی

موسسه فراکنش به منظور ارائه خدمات ارزی و خرید کارت های اعتباری و برای کمک به متقاضیان در انتقال ارز و پول خارجی تاسیس شده است. وکلای ماهر و باتجربه موسسه فراکنش با آگاهی از شرایط خرید گوگل پلی کارت ها کمک می کنند تا متقاضیان در کوتاه ترین زمان ممکن و از طریق پلتفرم های معتبر کارت های اعتباری گوگل پلی را خریداری کنند. از طریق این موسسه متقاضیان می توانند برای خرید گیفت کارت 5 دلاری گوگل پلی، خرید گیفت کارت پلی استور و دیگر کارت های هدیه گوگل پلی اقدام کنند. موسسه فراکنش در راستای خرید کارت اعتباری گوگل پلی و خرید اعتبار گوگل پلی راهنمایی های لازم را به متقاضیان ارائه می دهند. این موسسه با ارائه شرایط لازم امکان خرید کارت های گوگل پلی علی رغم تحریم را امکان پذیر کرده است. با دریافت مشاوره های سودمند از وکلای متخصص در حوزه مبادلات ارزی و گمرکی موسسه فراکنش قدم های بعدی خود را با اطمینان بردارید.

موسسه فراکنش امکان خرید گوگل پلی کارت را فراهم کرده است.

با گیفت کارت های گوگل پلی چه چیزهایی را می توانید بخرید؟

وقتی کارت های هدیه گوگل پلی را بازخرید می ‌کنید، پول بلافاصله به موجودی گوگل پلی وارد می‌شود. این تعادل برای بسیاری از محصولات دیجیتال فروخته شده توسط گوگل خوب است. هنگام ثبت ‌نام برای اشتراک‌ های پولی، می‌توانید از مبلغ موجود در موجودی گوگل پلی خود استفاده کنید. این یک راه عالی برای هدیه دادن اشتراک YouTube Premium است. با موجودی گوگل پلی کارت ها می توانید موارد زیر را خریداری کنید:

 • انواع کارت های گوگل پلی Google Play
 • بازی ها Games
 • کتاب ها Books
 • فیلم ها و برنامه های تلویزیون Movies and TV
 • اشتراک یوتیوب YouTube
 • YouTube Music Premium
 • YouTube TV
 • گوگل استادیا Google Stadia

نکات مهم قبل از خرید گیفت کارت گوگل پلی

قبل از اینکه اقدام به خرید کارت هدیه گوگل پلی کنید، توجه به برخی نکات مهم جلوی خیلی از مشکلات را می گیرد. مهم ترین نکات قبل از خرید کارت های اعتباری گوگل پلی عبارت است از:

 • کارت هدیه فقط در همان کشوری که در ابتدا از آنجا خریداری شده است، قابل استفاده است. بنابراین، اگر فکر می کنید آن را به دوستان یا خانواده خود که در خارج از کشور زندگی می کنند هدیه دهید، ممکن است ایده خوبی به نظر نرسد.
 • هنگام وارد کردن کد کارت ازهیچ فاصله یا کاراکتراضافی استفاده نکنید، زیرا ممکن است کار نکند.
 • اگر به هر دلیلی نمی‌توانید کارت های هدیه گوگل پلی خود را پس ‌خرید کنید، می‌توانید با خدمات مشتری گوگل پلی تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.
 • برای خرید گیفت کارت به ریجن Region گیفت کارت توجه کنید، زیرا هر گیفت کارت دارای یک ریجن مشخص است که باید با ریجن محل سکونت و کشور شما مطابقت داشته باشد.
 • کاربران با خرید گیفت کارت های گوگل پلی می توانند خدمات مجازی را خریداری کنند و هیچ کالا یا محصول فیزیکی قابل خریداری با این کارت ها نمی باشد.
 • در هنگام خرید کارت های گوگل دقت کنید، زیرا امکان مرجوعی و یا تعویض وجود ندارد.
 • گیفت کارت های فعال شده در یک حساب را نمی توان برای حساب های دیگر استفاده کرد. به عبارت دیگر امکان انتقال اعتبار و شماره کارت برای گوگل پلی برای حساب کاربری دیگری وجود ندارد.

از کجا می توان گیفت کارت گوگل پلی خرید؟

مانند بسیاری از کارت‌ های هدیه، خرید گوگل پلی گیفت کارت در بسیاری ازمکان ها در دسترس است. گیفت کارت گوگل پلی ارزان یا گران به دو شکل مختلف وجود دارند:

نوع فیزیکی گوگل پلی کارت

 گوگل پلی کارت های فیزیکی بیشتر در فروشگاه های زنجیره ای محلی به فروش می رسد. فروشگاه های مواد غذایی اغلب این کارت ها را در یک بخش اختصاصی عرضه می کنند، زیرا فروشگاه گوگل پلی بازار دیجیتالی برای بسیاری از کاربران اندروید است. خرید گیفت کارت گوگل پلی ارزان و گران در این مکان ها امکان پذیر است:

 • فروشگاه های زنجیره ای والمارت Walmart
 • فروشگاه های والگرین Walgreens
 • داروخانه های CVS

 نوع دیجیتال گوگل پلی کارت

کارت هدیه دیجیتال گوگل پلی در بسیاری از فروشگاه های آنلاین و مجازی در دسترس است. هنگام خرید گیفت کارت 1 دلاری گوگل پلی، گیفت کارت 5 دلاری گوگل پلی و هر گوگل پلی کارت دیگراز طریق مجازی باید یک ایمیل ارائه دهید. این ایمیل همان کدی است که می تواند در فروشگاه گوگل پلی استفاده شود. ذکر این نکته ضروری است که ازاعتبار وب سایت هایی که ادعای فروش کارت های هدیه دارند، اطمینان حاصل کنید. برای خرید گوگل پلی فقط از منابع قابل اعتماد استفاده کنید. فروشگاه‌ های فیزیکی و آنلاین ذکر شده، بازارهای تأیید شده برای خرید قانونی کارت‌های هدیه گوگل پلی هستند. کارت‌ های هدیه دیجیتالی از نوع گیفت کارت در این مکان ها در دسترس است:

 • سایت آمازون Amazon
 • سایت هدف Target
 • com
 • سایت پی پال PayPal

کارت هدیه دیجیتالی گوگل پلی در فروشگاه های آنلاین نیز عرضه می شود.

چگونه از گیفت کارت گوگل پلی استفاده کنیم؟

در پاسخ به این سوال که چگونه از گیفت کارت گوگل پلی استفاده کنیم و یا چگونه گیفت کارت گوگل پلی را وارد کنیم؟ باید بگوییم که استفاده از گیفت کارت فیزیکی یا دیجیتالی بسیار آسان است. نحوه آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی در وب و یا اندروید متفاوت است. نحوه استفاده از گیفت کارت گوگل پلی بر طبق هر روش عبارت است از:

 استفاده گیفت کارت گوگل در وب

برای استفاده از این کارت باید کد گیفت کارت گوگل پلی را داشته باشید. اگر این کارت فیزیکی است، به سادگی نوار خاکستری پشت آن را خراش دهید تا کد هدیه مشخص شود. پس از دریافت کد کارهای زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • در مرورگرgoogle.com/redeem را جستجو کنید.
 • با باز شدن پنجره ای که از شما کد هدیه را می خواهد، کد را وارد کنید. (اگر قبلاً به حساب Google خود در فروشگاه گوگل پلی در وب وارد شده ‌اید، می‌توانید اکنون کد را وارد کنید. اگر قبلا این کار را انجام نداده اید،، روی لغو کلیک کنید و در سمت راست بالای صفحه به دنبال عکس نمایه خود یا گزینه وارد شوید بگردید. حتماً با حساب Google وارد شوید، زیرا باید موجودی روی آن اعمال شود.
 • پس از وارد کردن کد روی Redeem کلیک کنید.
 • در این مرحله ارزش هدیه، چه گیفت کارت 1 دلاری گوگل پلی و چه مبالغ بالاتر باشد، باید به طور خودکار در موجودی گوگل پلی نشان داده شود. با کلیک روی روش‌های پرداخت در منوی سمت چپ و نگاه کردن به موجودی گوگل پلی، می توانید موجودی را بررسی کنید.

 استفاده گیفت کارت گوگل در اندروید

مهم نیست که برای چه کسی گیفت کارت گوگل پلی را خریداری می کنید، روش‌ های زیادی برای خرید و استفاده از آن‌ ها وجود دارد. در واقع این کارت ها هدایای بسیار خوبی برای بسیاری از کاربران اندرویدی هستند. در اندروید، روش خرید و یا استفاده و بازخرید کارت هدیه از طریق فروشگاه گوگل پلی راحت تر است. بر این اساس نحوه آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی عبارت است از:

 • به برنامه فروشگاه گوگل پلی در دستگاه Android خود بروید.
 • روی عکس نمایه خود در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.
 • در منوی ظاهر شده روی پرداخت‌ ها و اشتراک ‌ها کلیک کنید.
 • گزینه دریافت کد گیفت کارت گوگل پلی را جستجو کنید.
 • کد را از کارت هدیه گوگل پلی دریافت کرده و وارد شوید.

خرید گیفت کارت گوگل پلی از ایران

امکان خرید گیفت کارت گوگل پلی 1 دلاری، خرید گیفت کارت 5 دلاری گوگل پلی، خرید گیفت کارت گوگل پلی ارزان و دیگر انواع گیفت کارت های گوگل پلی برای همه کاربران در بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد. در کشور ایران به دلیل تحریم امکان خرید مستقیم گیفت کارت گوگل پلی وجود ندارد، اما کاربران می توانند با دور زدن تحریم ها و تغییر IP خود برای خرید این نوع کارت های گوگل پلی اقدام کنند. برای تغییر IP کاربران باید زبان گوشی و یا لپ تاپ خود را بر روی زبان انگلیسی بگذارند و کشور ثبت شده در گوشی را به نام کشور مورد نظر مانند آمریکا تغییر دهند. تغییر ساعت GMT و ری استارت کردن گوشی از دیگر کارهای لازم برای تغییر IP و خرید کارت یا اعتبار گوگل پلی است. مشاوران موسسه فراکنش می توانند این کارت های اعتباری را برای متقاضیان خریداری کنند.

به دلیل تحریم امکان خرید مستقیم گوگل کارت در ایران وجود ندارد.

ریجن Region چیست؟

ریجن یا Region در اصطلاح محل سکونت کاربر است که باید ریجن کاربر برای سکونت با ریجن وی برای خرید کارت گوگل یکسان باشد. بدین منظور کاربر باید IP خود را روی همان کشوری قرار دهد که قرار است پرداخت را با واحد پول آن کشور انجام دهد. البته کاربران می توانند ریجن خود را در سرویس گوگل تغییر دهند.

قیمت گیفت کارت گوگل پلی

برای خرید گوگل کارت باید از ارز همان کشور استفاده کرد. به عبارت دیگر اگر کاربران از ریجن آمریکا استفاده می کنند، باید پرداخت خود را بر اساس دلار انجام دهند و اگر از ریجن انگلیس باید پرداخت های خود را بر اساس واحد پوند انجام دهند. گیفت کارت های گوگل پلی آمریکا در قیمت های 5 دلار، 10 دلار، 15 دلار، 20 دلار، 25 دلار، 30 دلار، 50 دلار، 60 دلار، 100 دلار و 200 دلار عرضه می شوند. کارت های گوگل انگلیسی نیز در قیمت های 10 پوند، 25 پوند، 50 پوندو 100 پوندی موجود می باشند. برخی از سایت ها و موسسه های مالی معتبر اقدام به فروش گیفت کارت 1 دلاری گوگل پلی و خرید گیفت کارت گوگل پلی ارزان برای کاربران می کنند. 

خرید گوگل کارت و مالیات

استفاده از خدمات گوگل پلی شامل پرداخت مالیات می باشد که بر طبق ریجن های مختلف متغیر است. در واقع اگر شما یک گیفت کارت 5 دلاری گوگل پلی را خریداری کردید، نباید انتظار داشته باشید که با آن بتوانید یک برنامه 5 دلاری خریداری کنید. در واقع قیمت آن برنامه با احتساب مالیات از 5 دلار بیشتر است. میزان مالیات بر اساس ریجنی که برای خرید کد گیفت کارت وارد می کنید، متفاوت است.

چگونه گیفت کارت گوگل پلی را بازخرید کنیم؟

فرآیند بازخرید گیفت کارت گوگل پلی بسیار ساده است! اگر کارت هدیه را به صورت آنلاین از رایانه یا لپ تاپ خود بازخرید می کنید، باید کارهای زیر را انجام دهید:

· نحوه بازخرید کارت هدیه دیجیتالی

هر گیفت کارت گوگل پلی دارای یک کد 16 رقمی است که در پشت آن نقش بسته است که باید آن را خراش دهید تا آشکار شود. هنگامی که کد کارت هدیه را دیدید، آن کد را در پیوند فروشگاه گوگل پلی وارد کنید.

کد را به درستی در کادر تایپ کنید و پس از اتمام کار، دکمه «Redeem» را بزنید.

در یک لحظه، مبلغ هدیه به موجودی حساب گوگل پلی مربوطه شما اضافه می شود. هر زمان که خرید آنلاین از فروشگاه Play انجام می دهید، از این مبلغ به عنوان جایزه برای خرید برنامه های کاربردی، موسیقی، فیلم یا هر محتوای دیجیتالی مورد علاقه خود استفاده می کنید.

 نحوه بازخرید کارت هدیه از طریق موبایل

اگر می‌خواهید کارت هدیه گوگل پلی خود را مستقیماً از طریق تلفن بازخرید کنید، کارهای زیر را باید انجام دهید:

برنامه فروشگاه گوگل پلی را در دستگاه خود راه اندازی کنید.

روی نماد منو در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید و “Redeem” را انتخاب کنید.

در این مرحله کارت هدیه را خراش دهید تا کد هدیه مشخص شود و آن را در کادر وارد کنید.

 نحوه بازخرید کارت هدیه از طریق تلفن اندروید

پس از تایپ صحیح کد 16 رقمی، دکمه «Redeem» را فشار دهید.

به همین راحتی مبلغ کارت هدیه به صورت خودکار به موجودی حساب پلی استور شما اضافه می شود.

گوگل کارت را می توان بر روی موبایل و وب بازخرید کرد.

مزایا و معایب خرید کارت های اعتباری گوگل پلی

خرید کارت های اعتباری گوگل پلی مزایای فراوانی برای کاربران دارد. گرچه معایبی نیز برای استفاده از این نوع کارت ها وجود دارد که در سایه سنگین مزیت های زیاد آن اغلب دیده نمی شود. بنابراین در این بخش به ارائه مزایا و معایب کارت های گوگل پلی می پردازیم:

مزایای خرید کارت های گوگل پلی

 • گیفت کارت گوگل پلی به شما امکان می دهد برنامه ها، موسیقی، فیلم ها و سایر محتوای دیجیتالی را به صورت رایگان خریداری کنید.
 • از کارت گوگل می توان به عنوان یک کارت بازگشت نقدی استفاده کرد که با آن می توانید محتوای مورد علاقه خود را از پلی استور خریداری کنید و از این خدمات در تلفن هوشمند خود لذت ببرید.
 • یکی دیگر از مزایای استفاده از گیفت کارت این است که هر محتوای دیجیتالی را که به صورت آنلاین خریداری کنید، در تمام دستگاه اندرویدی شما قابل دسترسی است. در واقع می توانید همه برنامه ها و خدمات مورد علاقه خود را در یک مکان پیدا کنید.
 • گیفت کارت ها جایگزین های عالی برای پرداخت هستند. زمان هایی که به هر دلیلی نمی‌خواهید از کارت ‌های اعتباری استفاده کنید، این کارت ها گزینه های جایگزین مناسبی هستند.
 • این کارت ها بهترین هدیه برای دوستان و خانواده محسوب می شوند. به خصوص هنگامی که یک کارت هدیه خریداری می کنید که به اقلام مختلفی دسترسی دارد، انتخاب هدیه مناسب را با موفقیت به گیرنده واگذار می کنید. گیفت کارت آمازون از بهترین کارت هدیه ها است.
 • کارت های هدیه برای خرید و استفاده بسیار راحت هستند. به راحتی می توانید گیفت کارت ها را به صورت آنلاین خریداری کنید و از طریق ایمیل یا پیامک خود تحویل بگیرید.
 • استفاده از کارت های هدیه بی خطر است. در صورت سرقت یا مفقود شدن می توانید تا زمانی که رسید خود را دارید درخواست تعویض کارت کنید.

 معایب خرید کارت اعتباری گوگل پلی

 • این احتمال وجود دارد که فراموش کنید موجودی کارت هدیه خود را مصرف کنید. بنابراین همیشه موجودی کارت هدیه خود را بررسی کنید.
 • هنگامی که کارت هدیه خود را گم می کنید، ممکن است درخواست برای جایگزینی آن سخت باشد، به این دلیل که رسید خرید را ندارید یا شماره کارت هدیه خود را در جایی امن یادداشت نکرده اید.
 • در صورت عدم خرید با گیفت کارت در مدت 12 ماه، هزینه عدم فعالیت دریافت خواهید کرد. تا زمانی که اولین خرید خود را انجام دهید، هر ماه از شما هزینه دریافت می شود.
 • با یک کارت هدیه Closed loop، شما محدود به خرید از مکان های خاصی می باشید.
 • وقتی موجودی کارت هدیه را تمام می کنید، می توانید انتخاب کنید که آن را دوباره بارگیری کنید. با این حال، کارت های هدیه قابل شارژ دارای هزینه های بالاتری هستند.

 

سوالات متداول در مورد گیفت کارت گوگل پلی

1. آیا گیفت کارت های گوگل پلی دارای تاریخ انقضا می باشند؟

خیر. گیفت کارت های گوگل دارای تاریخ انقضا نمی باشند، اما در برخی مواقع خطایی پیش می آید و کد کارت از طرف گوگل غیرفعال می شود.

2. آیا امکان خرید گوگل کارت در ایران وجود دارد؟

به دلیل تحریم ها خرید مستقیم وجود ندارد اما با تغییر IP و یا از طریق مستر کارت و یا ویزا کارت می توان این کارت ها را در ایران خریداری کرد.

3. قیمت خرید کارت های گوگل چند است؟

گیفت کارت های گوگل پلی آمریکا در قیمت های 5، 10، 20، 25، 30، 50، 60، 100 و 200 دلاری موجود است.

4. گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

گیفت کارت گوگل پلی نوعی کارت الکترونیکی است که از قبل با پول بارگذاری شده است. این کارت می تواند برای خرید هر چیزی در فروشگاه گوگل پلی استفاده شود.

5. مهم ترین مزیت خرید کارت های اعتباری گوگل پلی چیست؟

گیفت کارت گوگل پلی به شما امکان می دهد برنامه ها، موسیقی، فیلم ها و سایر محتوای دیجیتالی را به صورت رایگان خریداری کنید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟