فراکنش » حساب های بین المللی » پی پال » رفع لیمیت اکانت پی پال

رفع لیمیت پی پال (paypal) و آزادسازی پول مسدودشده

پی پال PayPal با 305 میلیون حساب کاربری فعال ثبت شده، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان پرداخت دیجیتال در سراسر جهان و یک روش پرداخت قابل اعتماد است. اما این سرویس پرداخت دیجیتال بنا به دلایلی ممکن است اکانت برخی از کاربران را لیمیت Limit (محدود) کند. شما می توانید از طریق فراکنش اقدام به رفع لیمیت اکانت پی پال خود نمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

رفع لیمیت اکانت پی پال PayPal

رفع لیمیت اکانت پی پال

لیمیت پی پال چیست؟

لیمیت Limit یا در اصطلاح محدود شدن اکانت های پی پال به معنای عدم امکان انتقال یا دریافت و پرداخت پول است. در واقع با لیمیت شدن حساب پی پال کاربر نمی تواند از این سیستم پول دریافت یا پرداخت کند و امکان تراکنش نیز وجود ندارد. یکی از جنبه های مهم استراتژی مدیریت ریسک PayPal تعیین محدودیت های انتقال حساب است. محدودیت و لیمیت شدن پی پال اهداف متعددی را دنبال می کند، که هر یک شرایط امن تری را برای پذیرش پرداخت ها و انجام مبادلات مالی آنلاین بین کاربران پی پال فراهم می کند. پی پال محدودیت و لیمیت شدن انتقال را برای همه حساب ها اعمال می کند که برای محافظت از کاربران و امنیت حساب های بانکی مرتبط طراحی شده است.

دلایل لیمیت شدن اکانت پی پال

پی پال به یکی از پرکاربردترین پلتفرم های پرداخت دیجیتال در سطح جهان تبدیل شده است که تراکنش های بین افراد، مشاغل کوچک و شرکت های بزرگ را تسهیل می کند. افراد زیادی اقدام به ساخت حساب پی پال می کنند. این شرکت اقدامات متعددی را برای کاهش خطرات و محافظت از دارایی های کاربران خود از جمله حداکثر ارزش معاملات و محدودیت ها برای ارائه خدمات ایمن و قابل اعتماد به کار می گیرد. برای رفع لیمیت اکانت پی پال باید ابتدا دلایل آن را متوجه شد. از دلایل لیمیت شدن حساب پی پال موارد زیر را می توان نام برد:

ایمنی در برابر فعالیت های تقلبی در حساب پی پال کاربران

یکی از دلایل اصلی که چرا حساب‌ های پی پال لیمیت می شود و محدودیت های انتقال را اعمال می ‌کنند، تهدید دائمی جرایم سایبری، از جمله تلاش‌ برای هک حساب، سرقت هویت، کلاهبرداری‌ های فیشینگ و دیگر روش های کلاهبرداری آنلاین است. با نظارت بر حجم تراکنش‌ ها، الگوها و مقصدها PayPal  می‌تواند رفتار مشکوک را علامت‌ گذاری کند، کاربر را نسبت به تهدیدات احتمالی هشدار دهد و خطرات امنیتی را حذف کند.

جلوگیری از دسترسی غیرمجاز

تعیین حداکثر مبالغ تراکنش در تقویت دفاع پی پال در برابر ورود غیرمجاز به حساب های کاربری حائز اهمیت فراوانی است. مجرمان سایبری اغلب از تکنیک‌ های پیچیده برای دسترسی غیرقانونی به داده‌ های خصوصی و حذف وجوه غیرقانونی استفاده می ‌کنند.

مدیریت سازگاری پیشرفته

علاوه بر مبارزه با خطرات خارجی، PayPal  باید از چارچوب‌ های نظارتی سختگیرانه‌ای که بر عملیات آن حاکم است، به ویژه در مورد مبارزه با پولشویی  (AML)مشتری خود را بشناسد (KYC) و برای پیروی از تحریم‌ها پایبند باشد.

فروش اقلام ممنوع

فروش داروهای بدون نسخه و غیرقانونی، فروش سلاح های گرم و سرد و دریافت وجه از حساب های وریفای نشده از دیگر دلایل لیمیت اکانت پی پال است.

فعالیت هایی از حساب های مشکوک

اگر کاربران دارای افزایش ناگهانی تراکنش باشند، با پسوردهای مختلف به حساب پی پال وارد شوند، با کشورهایی که از طرف پی پال تحریم شده تراکنش انجام دهند و یا ایمیل های جعلی و کلاهبرداری به جای پی پال را باز کنند مشمول لیمیت اکانت پی پال قرار می گیرند.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

چگونه متوجه لیمیت شدن حساب پی پال شویم؟

پی پال قبل از لیمیت شدن و محدودیت انتقال و پرداخت پول از طریق نوتیفیکیشن و یا ایمیل به کاربران هشدارهای لازم را می دهد. کاربران به منظور تشحیص لیمیت شدن اکانت پی پال خود می توانند به ایمیل خود مراجعه کنند و یا در بخش نوتیفیکیشن ها از لیمیت شدن اکانت خود اطلاع یابند. نحوه نگارش پیغام های لیمیت و محدود شدن از طرف پی پال دارای سبک و اسلوب خاصی است که نباید با پیغام های جعلی به قصد کلاهبرداری و سرقت حساب پی پال اشتباه گرفته شود.

جلوگیری از لیمیت شدن حساب پی پال

کاربرانی که نمی خواهند اکانت پی پال آن ها لیمیت و محدود شود، باید دارای حساب وریفای شده پی پال باشند. البته میزان قابل انتقال از حساب های وریفای نشده وجود دارد و برای حساب های وریفای شده حداکثر میزان انتقال تا 60.000  دلار و برای هر تراکنش 10.000 دلار است. به منظور جلوگیری از لیمیت شدن حساب پی پال کاربران باید اقدامات زیر را انجام دهند:

  • کاربران به جای VPN از سرورهای مجازی با آی پی IPثابت استفاده کنند.
  • کاربران از همان آی پی IP و سروری استفاده کنند که برای بار اول و ورود به اکانت پی پال استفاده کرده بودند.
  • کاربران ایرانی باید از کاربرد آی پی IP خودداری کنند، زیرا پی پال به دلیل تحریم با اطلاع از هویت ایرانی کاربر فوراً همه حساب ها را بلک و موجودی را مسدود می کند.
  • کاربران ایرانی سعی کنند مجموع تراکنش های آن ها در 2 ماه اول بیشتر از 500 دلار نباشد. کاربران می توانند این میزان را در ماه های بعد افزایش دهند.
  • پسورد جدید اکانت پی پال باید دارای 20 کاراکتر و قوی باشد تا امنیت اکانت حفظ شود.

رفع لیمیت حساب PayPal از طریق سایت فراکنش امکان پذیر است.

آموزش رفع لیمیت پی پال

برای این منظور باید اقداماتی را انجام دهید تا پی پال را متقاعد کنید که حساب شما مستحق دسترسی به جابجایی های بیشتر وجوه و رفع لیمیت است. کاربران برای رفع لیمیت اکانت پی پال باید درخواست رفع لیمیت را به سایت های معتبر مانند سایت فراکنش ارسال کنند. روش های رفع موثر لیمیت و محدودیت انتقال پی پال عبارت است از:

حساب کاربری خود را تایید کنید

فرآیند احراز هویت دو مرحله ای را تکمیل و اطلاعات شخصی و تجاری خود را تأیید کنید. شماره بیمه، شماره تلفن، آدرس ایمیل، آدرس خانه، تاریخ تولد و شناسه دولتی خود را به  PayPal ارائه دهید. تأیید حساب شما قابلیت اعتماد را افزایش می دهد و بر محدودیت های انتقال شما برای پرداخت های PayPal تأثیر مثبت می گذارد.

یک حساب بانکی تایید شده ارائه دهید

یک حساب بانکی را به نام خود و با نام کسب و کار خود به حساب PayPal خود پیوند دهید. اطمینان حاصل کنید که مؤسسه بانکی شما از تأیید فوری حساب از طریق مؤسسه های مالی شریک PayPal پشتیبانی می کند. افزودن یک حساب بانکی تایید شده مسئولیت و قابلیت اطمینان را نشان می دهد.

تعادل حساب خود را حفظ کنید

حساب خود را متعادل نگه دارید، از برداشت هزینه های اضافه خودداری کنید و هزینه های خود را مسئولانه مدیریت کنید. به طور مرتب اطلاعات کسب و کار، اسناد مالیاتی و جزئیات تماس خود را در پی پال به روز کنید.

رشد فروش ثابت را نشان دهید

به تدریج حجم فروش و جریان درآمد خود را گسترش دهید. حفظ رشد ثابت نشان دهنده ثبات و شایستگی بالقوه برای افزایش محدودیت های انتقال است. به منظور رفع لیمیت پی پال گزارش های عملکرد و صورت های درآمد را با پی پال به اشتراک بگذارید.

چه مدت طول می کشد تا حساب پی پال رفع لیمیت شود؟

سرعت افزایش حد تراکنش حساب پی پال و رفع لیمیت به معیارهای مختلفی بستگی دارد. ممکن است چند روز، چند هفته، چند ماه‌ یا حتی بیشتر طول بکشد، مخصوصاً اگر استفاده محدود، حجم تراکنش کم یا عدم یکپارچگی با سایر خدمات دارید. به طور معمول رفع لیمیت اکانت پی پال تا 5 روز طول می کشد. حفظ منظم وضعیت عالی حساب، ارتباط شفاف با کارکنان PayPal و ترکیب ویژگی ‌های پیشرفته، مانند MassPay یا API، می ‌تواند به تسریع افزایش محدودیت‌ های تراکنش در طول زمان کمک کند.

آزادسازی پول مسدود شده در پی پال 

چنانچه پول شما در حساب پی پال مسدود گردد، ما می توانیم برای آزادسازی پول مسدود شده در پی ‌پال اقدام نماییم. اگرچه هیچ تضمینی برای رفع لیمیت پی پال وجود ندارد، اما شرکت فراکنش تمامی تلاش خود را برای رفع لیمیت اکانت پی پال شما به کار خواهد گرفت.

ابتدا باید دلیل مسدود شدن پول خود را پیدا کنید. پی‌ پال معمولا به دلایلی مانند مشکوک بودن تراکنش‌ ها، نقض سیاست ‌های کاربری و امنیتی، یا درخواست بررسی از سوی مقامات قانونی، پول را مسدود می ‌کند. همچنین، پی ‌پال معمولا از طریق ایمیل یا اطلاعیه در حساب کاربری، دلایل و راهنمایی ‌های مربوط به مسدودسازی پول را ارائه می‌ دهد.

اغلب اوقات پی‌ پال برای بررسی و آزادسازی پول، درخواست مدارکی مانند شناسنامه، صورتحساب بانکی، یا مدارک مربوط به تراکنش‌ ها را دارد. با توجه به تحریم ایرانیان از سوی پی پال، در این مواقع ما باید نسبت به ارسال مدارک و پیگیری مراحل آزادسازی پول مسدودی اقدام کنیم.

در اکثر موارد، روند بررسی و آزادسازی پول می ‌تواند زمان ‌بر باشد، بنابراین باید صبور باشید. همچنین، توجه داشته باشید که این شرایط کلی هستند و بسته به مورد خاص شما ممکن است تغییر کنند.

 

سوالات متداول

چرا اکانت پی پال لیمیت می شود؟

به طور معمول، محدودیت هایی برای حساب های پی پال جدید و تایید نشده اعمال می شود. همچنین اگر پی پال مشکوک به فعالیت غیرمجاز یا سایر مشکلات امنیتی حساب شما باشد، ممکن است حساب شما را محدود کند و یک ایمیل تأیید و اطلاعات اضافی برای شما ارسال کند.

چگونه لیمیت بودن اکانت پی پال خود را بررسی کنم؟

ابتدا از طریق سایت پی پال به صورت آنلاین وارد حساب پی پال خود شوید تا محدودیت های فعلی تراکنش پی پال خود را مشاهده کنید. دریافت کننده مورد نظر خود را انتخاب کنید و مبلغی را وارد کنید. اگر مبلغی که وارد می‌کنید بسیار زیاد باشد، از طریق PayPal از محدودیت خود مطلع خواهید شد.

از کجا می توانم لیمیت شدن پی پال خود را پیدا کنم؟

برای مشاهده لیمیت وارد حساب PayPal خود شوید و از آنجا روی تب Selling  online کلیک کنید. محدودیت ارسال شما در کنار گزینه ارسال پول به دوستان و خانواده با کارت نقدی (فوری) نمایش داده می شود.

چقدر سریع می توانم سقف تراکنش پی پال خود را افزایش دهم؟

سرعت افزایش حد تراکنش پی پال به معیارهای مختلفی بستگی دارد. حفظ منظم وضعیت عالی حساب، ارتباط شفاف با کارکنان PayPal و ترکیب ویژگی‌های پیشرفته مانند MassPay یا API، می‌تواند به تسریع افزایش محدودیت‌های تراکنش در طول زمان کمک کند.

حداکثر سقف لیمیت شدن پی پال چقدر است؟

محدودیت اعتباری PayPal به عوامل مختلفی مانند امتیاز اعتباری و سابقه بازپرداخت بستگی دارد. به طور کلی، پی پال لیمیت اعتباری پایینی را ارائه می دهد که از حدود 1000 دلار شروع می شود و تا بیش از 20،000 دلار افزایش می یابد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟

سایر خدمات