خرید سیمکارت بین المللی

 داشتن سیم کارت‌های بین المللی در سفرهای خارج مشکلات برقراری ارتباط تماس و اتصال اینترنت مسافران در کشورهای خارجی را به سادگی حل می‌کند. خرید یک سیم کارت بین المللی به شما این امکان را می‌دهد بین شماره‌های داخلی و خارجی به راحتی ارتباط برقرار کنید تا شما و همچنین اطرافیانتان که با شما در ارتباط هستند، بتوانید از هزینه‌های رومینگ بیش از حد جلوگیری کنید. با ایجاد یک حساب کاربری در سایت فراکنش می توانید به راحتی درخواست خود را مبنی بر خرید سیم کارت بین المللی ثبت کرده و دیگر نگران برقراری تماس در سفرهای خارج از کشور نباشید.

خرید سیمکارت بین المللی

خرید سیمکارت بین المللی

سیم‌کارت بین المللی چیست؟

 یک سیم کارت بین المللی یا خرید سیمکارت های خارجی به شما امکان می‌دهد که بتوانید هزینه‌های رومینگ بسیار بالا را کاهش دهید. البته خرید این سیم کارت این بدان معنا نیست که شما باید به فروشگاه بروید و اولین سیم کارت بین المللی را که پیدا کردید (هر زمان که سفر می‌کنید) انتخاب کنید. قبل از خرید باید به نوع سیم کارت بین المللی و کاربردهای آن توجه کنید. این سیم کارت‌ها از طریق آنتن دهی و ویژگی‌های اتصال در کشورهای مقصد شرایط برای برقراری مکالمه را فراهم می‌کنند. در واقع برای اتصال و برقراری مکالمه عملکردی شبیه رومینگ دارند. علاوه بر این، سیم کارهای بین المللی تمام امکانات و ویژگی‌های سیم کارت‌های معمولی را دارند. در حال حاضر معروف‌ترین سیم کارت بین المللی سیم کارتی با نام WorldSIM می‌باشد که در بیش از 200 کشور دنیا قابلیت اتصال و استفاده را دارد. همچنین قیمت سیم کارت بین المللی در حال حاضر حدود 50 دلار می‌باشد.

 ویژگی‌های سیم کارت بین المللی

یک سیم کارت بین المللی کمی متفاوت از سیم کارت‌های معمولی می‌باشد. قبل از خرید بهترین سیم کارت بین المللی خوب است بدانید این سیم کارت‌ها تنها در یک شبکه و منطقه جغرافیایی مشخص کاربرد ندارند، بلکه بر روی چندین شبکه مختلف در چندین منطقه جغرافیایی در جهان قابلیت اتصال و استفاده از امکانات مختلف را دارند. در واقع نوع طراحی و برنامه ریزی این سیم کارت‌ها با سیم کارت معمولی کمی متفاوت می‌باشد. سایر ویژگی‌های این سیم کارت‌ها عبارت‌اند از:

  • با خرید سیمکارت بین المللی شما این فرصت را دارید که بدون پرداخت هزینه برای برقراری یا دریافت تماس، به شبکه‌های مختلف دنیا متصل شوید.
  • برقراری ارتباط با خرید سیم کارت بین المللی در ایران این تنها به این دلیل امکان‌پذیر است که اپراتورها معمولاً از قبل با سایر اپراتورهای کشورهای مقصد توافق‌های دوجانبه انجام می‌دهند تا به مشتریان یکدیگر اجازه دهند از شبکه‌های مخابراتی در سراسر جهان استفاده کنند.
  • سیم‌کارت‌هایی مانند کارت‌های بین‌المللی که برای استفاده در سفر ساخته شده‌اند، از فناوری تماس مجدد استفاده می‌کنند. این فناوری تماس‌های خروجی را به تماس‌های ورودی برای تماس‌های تلفنی تبدیل می‌کند. این سامانه در حال حاضر توسط اپراتورها راه‌اندازی شده است تا هزینه افرادی که کارت رومینگ خریداری کرده‌اند کاهش یابد.

 خرید سیمکارت های خارجی و بین المللی تمام دغدغه‌های شما در سفرهای خارجی را برای برقراری تماس حل می‌کند.

کاربرد سیم کارت بین المللی

 در حال حاضر با شماره 41 کشور دنیا می‌توانیم اقدام به خرید سیمکارت بین المللی نماییم. با استفاده از خدمات فراکنش به راحتی می‌توانید از طریق سرویس های خارجی، اقدام به خرید سیم کارت نمایید. ممکن است در ابتدا بخواهید از سیم کارت معمولی خود استفاده کنید؛ اما علاوه بر هزینه‌های گزاف رومینگ ممکن است شماره‌های ایران در برخی کشورها قابل‌استفاده نباشد.

  • سیم کارت‌های بین المللی نسب به مزایا و کاربردهایی که دارند، ارزان هست.
  • این سیم کارت‌ها پوشش دهی و آنتن دهی بیشتری را ارائه می‌دهند؛ زیرا به طور خاص برای سفرهای خارجی طراحی شده‌اند.
  • با خرید یک خرید سیم کارت مجازی خارجی دردسرهای بسیاری کمتری برای برقراری تماس یا حتی خرید از یک سایت خارجی دارید.
  • این سیم‌کارت‌ها به شما اجازه می‌دهند از طریق اپلیکیشن‌هایی مانند اسکایپ، واتس‌اپ، فیس‌بوک و غیره تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید.
  • امکان خرید سیمکارت خارجی در کیوسک‌های فرودگاه را وجود دارد، به هر کشوری که سفر کردید به راحتی می‌توانید از فرودگاه آن کشور یک سیم کارت تهیه کنید یا اقدام به خرید از سایت های خارجی نمایید.
  • فعال کردن و تنظیم سیم کارت‌های بین المللی بسیار آسان بوده و چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد.
چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

 خرید سیم کارت خارجی از فراکنش

 ممکن است در ابتدا فکر کنید خرید سیم کارت از سایت های خارجی بهتر باشد، اما با توجه ‌به شرایط هر کشور و زیرساخت‌های آن، برای این کار بهتر است خرید سیمکارت خارجی از طریق سایت فراکنش را امتحان کنید. در حال حاضر با استفاده از خدمات و امکانات سایت فراکنش به راحتی می‌توانید با توجه به مبدأ و موقعیت جغرافیایی که کشور مقصد دارد، اقدام به خرید سیم کارت بین المللی قابل ‌استفاده در ایران و کشورهای خارجی نمایید.

سوالات متداول

هزینه سیم کارت‌های بین المللی چقدر است؟

هزینه سیم کارت حدود 50 دلار می‌باشد.

مهم‌ترین مزایای خرید سیم کارت‌های خارجی چیست؟

بهترین مزیت داشتن این سیم کارت‌ها، کاهش شدید هزینه‌های رومینگ می‌باشد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟