پرداخت شهریه دانشگاه های اتریش

موسسه فراکنش خدمات پرداخت شهریه دانشگاه های اتریش را از طریق روش­های مختلف برای دانشجویان فراهم کرده است. شما می­توانید با ثبتنام و احراز هویت در سایت فراکنش به انواع خدمات پرداخت خارجی مثل واریز هزینه دانشگاه­های خارجی با روش­های مختلفی مثل کارت­های اعتباری، حواله بانکی سوئیفت و پی پال دسترسی داشته باشید.

پرداخت شهریه دانشگاه های اتریش

پرداخت شهریه دانشگاه های اتریش

پرداخت شهریه دانشگاه اتریش برای ایرانیان

اتریش به عنوان یک کشور توسعه یافته اروپایی نظام آموزشی و دانشگاه­های معتبری دارد و از گزینه­های محبوب مهاجرت تحصیلی دانشجویان ایرانی می­باشد. به دلیل تحریم­های اقتصادی علیه ایران دسترسی به روش­های پرداخت بین المللی برای ایرانیان بسیار دشوار است و دانشجویان ایرانی هنگام پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی با مشکلات فراوانی رو به رو هستند. روش­های پرداخت شهریه دانشگاه های خارج از کشور عبارتند از:

  1. پرداخت شهریه با کارت های اعتباری مانند مستر کارت و ویزا کارت.
  2. پرداخت شهریه از طریق شبکه بانکی سوئیفت.
  3. پرداخت شهریه از طریق سرویس­های پرداخت بین المللی آنلاین مانند پی پال.

به عنوان یک راه حل، استفاده از خدمات سرویس­های واسطه می­تواند امر پرداخت شهریه را تسهیل کند. فراکنش به عنوان یک سرویس خدمات ارزی، انواع پرداخت­های خارجی از جمله پرداخت شهریه دانشگاه های اتریش را ارائه می­دهد.

در کنار پرداخت شهریه دانشگاه اگر نیاز به پرداخت اپلیکیشن فی دارید، می توانید در سایت فراکنش ثبت درخواست کنید تا در اسرع وقت اپلیکیشن فی شما پرداخت شود.

پرداخت شهریه با ویزا کارت

یک روش دیگر برای پرداخت شهریه دانشگاه گزینه ویزا کارت است. برای خرید ویزا کارت باید با مراجعه به وبسایت شرکت آمریکایی visa یکی از انواع ویزا کارت­ها را بسته به نیاز خود انتخاب کرده و هزینه آن را پرداخت کنید. متاسفانه تحریم ایران مانعی برای انجام این کار است. اما شما می­توانید از طریق موسسه فراکنش در سریع­ترین زمان ممکن ویزا کارت خود را جهت پرداخت شهریه دانشگاه تهیه نمایید. می­توانید ویزا کارت را هم فیزیکی و هم به صورت مجازی تهیه کنید. ویزا کارت شامل 3 نوع کارت نقدی، اعتباری و پیش پرداخت می­باشد که برای انجام تراکنش­های مختلفی مثل ارسال و دریافت وجوه، خرید آنلاین و حضوری از فروشگاه­ها، پرداخت هزینه دانشگاه­ها و … استفاده می­شود.

پرداخت شهریه از طریق پی پال

پی پال نیز یکی دیگر از گزینه­های پرداخت شهریه دانشگاه­های خارجی می­باشد. برای پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی از جمله اتریش از طریق پی پال نیاز است که یک حساب کاربری احراز شده در وبسایت یا اپلیکیشن پیپال ایجاد کنید اما پی پال به دلیل تحریم­ها محدودیت­های شدیدی را برای افراد ایرانی اعمال کرده است و خدماتی به ما ارائه نمی­دهد. پس باید از طریق یک فیلترشکن آی پی ثابت و یک شماره موبایل مجازی متعلق به همان کشور هویت ایرانی خود را مخفی کرده و در پیپال حساب ایجاد نمایید. ریسک این راه حل، امکان بالای شناسایی آی پی و شماره فیک توسط پی پال و بستن اکانت شما است.

به مانند خرید ویزا کارت، پلتفرم فراکنش امکان تهیه اکانت پی پال را هم برای پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی از طریق وبسایت خود فراهم کرده است. با ثبتنام و احراز هویت در فراکنش به آسانی و در سریع­ترین زمان ممکن اکانت پی پال در اختیار شما قرار می­گیرد.

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور اتریش از طریق حواله سوئیفت، ویزا کارت و پی پال با فراکنش

پرداخت شهریه از طریق سوئیفت

راه بعدی برای پرداخت شهریه دانشگاه های اتریش حواله سوئیفت است. اگر دانشگاه شما یک حساب بانکی برای واریز شهریه معرفی کرده است، باید با مشخصات ارائه شده به یک بانک عضو سوئیفت مراجعه و فرم انتقال حواله سوئیفت را پر کنید که متاسفانه بانک­های ایران عضو شبکه سوئیفت نیستند و نمی­توان به طور مستقیم از بانک­های ایرانی سوئیفت حواله کرد. فراکنش در جهت گسترش پشتیبانی از انواع روش­های پرداخت بین المللی، امکان حواله سوئیفت را نیز برای مشتریان فراهم کرده است. می­توانید با ثبتنام و پر کردن فرم انتقال سوئیفت، شهریه دانشگاه خود را پرداخت نمایید.

پرداخت شهریه از طریق فراکنش

موسسه فراکنش تلاش کرده است تا موانع موجود در فرآیند پرداخت هزینه دانشگاه­های خارجی برای دانشجویان ایرانی را بر طرف سازد. تیم فراکنش تلاش کرده است تا اکثر روش­های پرداخت ارزی را جهت پرداخت شهریه دانشگاه­های خارجی مانند حواله سوئیفت، پی پال و ویزا کارت را پشتیبانی نماید. می­توانید با ثبتنام و احراز هویت در وبسایت فراکنش برای پرداخت شهریه دانشگاه های اتریش اقدام کنید.

سوالات متداول

روش های پرداخت شهریه دانشگاه های کشور اتریش چیست؟

اکثر دانشگاه­ها پرداخت از طرق حواله سوئیفت، ویزا کارت و پی پال را می­پذیرند.

آیا امکان انتقال حواله سوئیفت از بانک های ایرانی وجود دارد؟

خیر، شما فقط می­توانید با استفاده از خدمات سرویس­های پرداخت واسط مثل فراکنش حواله سوئیفت بفرستید.

از کجا می توانم ویزا کارت بخرم؟

خدمات وبسایت ویزا کارت برای ایران مسدود است اما می­توانید از طریق فراکنش اقدام به خرید ویزا کارت کنید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟