خرید ابزار های سئو

اگر با دنیای بازاریابی دیجیتال آشنا باشید، حتما به اهمیت بهینه سازی سایت واقف هستید. چه برای سایت شخصی خودتان و چه برای مشتریان خود، دسترسی به ابزارهای کاربردی تحلیل و بررسی مرتبط با سئو یک ضرورت است. با توجه به عدم دسترسی بسیاری از افراد به کارت های اعتباری بین المللی و همچنین، هزینه های گزاف این ابزارها، استفاده از ابزارهای اشتراکی سئو یک راه کار مناسب است. با مراجعه به وبسایت فراکنش، با دارا بودن نشان اعتماد الکترونیکی (ای نماد)، می توانید به راحتی این ابزارها را چه به صورت مستقیم و چه به صورت اشتراکی سفارش داده و با پرداخت قیمت مناسب، به آنها دسترسی داشته باشید.

خرید ابزار های سئو

خرید ابزار های سئو

ابزارهای سئو چه کاربردی دارند؟

از ابزارهای سئو برای تحلیل و مانیتورینگ متریک های کلیدی در حوزه بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده می شود. از جمله کاربردهای خرید ابزارهای سئو می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بررسی وضعیت بهینگی سایت شما از نظر سئوی داخلی، تکنیکال و خارجی وبسایت
  • امکان تحقیقات کلیدواژه ای بر اساس تعداد جستجوها، هزینه تبلیغات کلیکی، تمایلات کاربران، زبان و لوکیشن های مختلف
  • امکان آنالیز وضعیت و مقایسه رقبای سایت شما با یکدیگر
  • دریافت پیشنهاد اصلاحات سئوی داخلی، تکنیکال و خارجی وبسایت
  • بررسی تاریخچه فعالیت های سایت شما یا رقبا در زمینه بهینه سازی سایت
  • امکان بررسی محتواهای داخلی سایت از نظر متریک های سئو
  • بررسی پروفایل بک لینک سایت شما و رقبا از نظر متریک های متعدد

بهترین ابزارهای سئو کدام اند؟

با توجه به اینکه مبحث سئو در سه بخش داخلی، تکنیکال و خارجی متمرکز می گردد، لذا ابزارهای سئو عموما در یک یا چند بخش از موارد اخیر اقدام به ارائه سرویس می کنند. جدول زیر، مشخصاتی از برخی از مهمترین و بهترین ابزارهای سئو را به همراه خدمات آنها نشان می دهد:

عنوان ابزار

خدمات اصلی

خدمات فرعی

Ahrefs

تحلیل سئوی داخلی، تکنیکال و خارجی

شناسایی بک لینک، تحقیقات کلیدواژه ای

Moz

تحلیل سئوی داخلی، تکنیکال و خارجی

شناسایی بک لینک، تحقیقات کلیدواژه ای

KWFinder

تحقیقات کلیدواژه ای

آنالیز نتایج SERP

KeywordTools

تحقیقات کلیدواژه ای

آنالیز نتایج SERP

SEMRush

تحلیل سئوی داخلی، تکنیکال و خارجی

بازاریابی محتوا و شبکه های اجتماعی

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

آیا امکان خرید ابزار های سئو در ایران وجود دارد؟

جواب خلاصه این سوال این است که بله؛ شما می توانید با در اختیار داشتن کارت اعتباری بین المللی یا از طریق وبسایت های واسطه هر یک ابزارهای سئوی مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

اکثر ابزارهای مطرح سئو دارای پلن های متعددی برای کاربران خود هستند که با توجه به سطح نیاز آنها تعریف می گردد. برخی از این ابزارها دارای پلن های نوع Freemium هستند. به عبارت دیگر، این ابزارها در ابتدا به شما این امکان را می دهند تا یک دوره آزمایشی را برای آشنا شدن با کاربردهای آن در اختیار داشته باشید و سپس، وارد دوره پرداخت هزینه به صورت ماهیانه یا سالیانه شوید.

متاسفانه، عموما خرید اکانت ابزارهای سئو مستلزم پرداخت هزینه های بالایی هستند که خرید آنها را برای صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط در داخل کشور کمی دشوار می کند. همچنین، به دلیل شرایط تحریم بین المللی عملا امکان پرداخت و خرید مستقیم این ابزارها چندان میسر نیست. اما اگر شما مصر هستید که ابزار مورد نیاز خود را تهیه کنید، می توانید از طریق سفارش اکانت پی پال یا کارت های اعتباری در وبسایت های واسطه همچون فراکنش، نسبت به خرید آنها اقدام نمایید. برای اینکار کافیست به پنل کاربری خود در وبسایت فراکنش مراجعه نموده و سپس، با ورود به بخش خرید اکانت های خارجی نسبت به انتخاب اکانت مورد نظر و سپس پرداخت هزینه های مربوطه اقدام نمایید. توجه داشته باشید که مبلغی به عنوان کارمزد خرید از وبسایت مربوطه از شما اخذ خواهد شد. همچنین، اطلاعات دسترسی به اکانت مربوطه باید از سمت شما در اختیار کارشناسان خرید وبسایت فراکنش قرار گیرد. در غیر اینصورت، کارشناسان خرید نسبت به افتتاح اکانت جدید برای شما اقدام نموده و بعد از خرید ابزار سئو، اطلاعات اکانت را برای شما ایمیل خواهند نمود.

خرید ابزارهای سئو در ایران نیز امکان پذیر است.

خرید اکانت اشتراکی سئو

روش دیگری که در کشور ما برای استفاده از ابزارهای سئو بکار گرفته می شود، این است که از ابزارهای اشتراکی سئو استفاده کنید. در این روش، یک اکانت توسط چندین نفر و به صورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد. مشخص است که پروژه های ایجاد شده، اطلاعات ذخیره شده و بسیاری از موارد دیگر، در این ابزارها مشترک بوده و سایر استفاده کنندگان از ابزارهای مربوطه قادر به دیدن آن هستند. همچنین، برای حفظ اطلاعات کاربری دیگران، شما قادر به تغییر اطلاعات اکانت نیستید. پر واضح است که محدودیت های بسیاری در استفاده از ابزارهای اشتراکی سئو وجود دارند اما نکته بسیار مثبت آن این است که هزینه تمام شده این ابزارها به دلیل اشتراک گذاری بین چندین نفر، بسیار پایین است. لذا، چنانچه عامل هزینه برای شما بسیار حیاتی است، می توانید به خرید ابزار اشتراکی سئو فکر کنید. اما اگر به حریم خصوصی پروژه های خود یا مشتریان تان، اطلاعات کاربردی وبسایت های خود یا دیگران و همچنین، محرمانگی تکنیک ها و روش های مرتبط با بهینه سازی سایت پایبند هستید، بهتر است هزینه بیشتری پرداخت نمایید و از اکانت های شخصی و اختصاصی استفاده نمایید.

چنانچه سوالی در مورد خرید ابزار سئو در ذهن دارید، کافیست همین حالا با کارشناسان ما در فراکنش تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. چنانچه دارای پنل کاربری در وبسایت ما نیستید، با افتتاح حساب کاربری و احراز هویت خود، می توانید به انبوهی از خدمات کاربردی ما در وبسایت فراکنش دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول

ابزارهای سئو کدامند؟

ابزارهای سئو عموما برای تحلیل، مانیتورینگ و مشاوره در زمینه های مختلف حوزه بهینه سازی سایت خدمت رسانی می کنند.

آیا امکان خرید اکانت سئو در ایران وجود دارد؟

بله، با پرداخت ریالی هزینه اکانت مربوطه به وبسایت های واسطه می توانید یک یا چند اکانت سئو را خریداری کنید.

ابزارهای اشتراکی سئو کدامند؟

این ابزارها عموما با توجه به هزینه اندک شان مورد استفاده قرار می گیرند اما دارای امنیت پایینی بوده و بین چندین نفر مشترک هستند.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟