پرداخت شهریه دانشگاه های آلمان

دانشگاه­های کشور آلمان گزینه ­های متنوعی را جهت پرداخت شهریه به دانشجویان داخلی و خارجی ارائه می­دهد. علیرغم محدودیت­های موجود پرداخت ارزی برای ایرانیان، چنانچه پذیرش تحصیلی آلمان را اخذ کرده­اید می­توانید از خدمات موسسه فراکنش جهت پرداخت شهریه دانشگاه های آلمان استفاده نمایید.

پرداخت شهریه دانشگاه های آلمان

پرداخت شهریه دانشگاه های آلمان

روش های پرداخت شهریه دانشگاه های آلمان

دانشگاه­های آلمان روش­های پرداختی مختلفی را برای دریافت شهریه و سایر هزینه­ها پشتیبانی می­کنند. تعدادی از این روش­ها عبارتند از:

  • پرداخت شهریه از طریق حواله بانکی
  • پرداخت شهریه از طریق کارت های اعتباری و دبیت کارت
  • پرداخت شهریه با استفاده از خدمات وسترن یونیون
  • پرداخت شهریه با استفاده از سرویس فلای وایر
  • پرداخت شهریه از طریق پلتفرم جهانی پی پال

با توجه به روابط و قراردادهای اقتصادی و بانکی کشورهای جهان با یکدیگر، پرداخت شهریه دانشگاه­های کشورهای مختلف با استفاده از هر کدام از روش­های ذکر شده به راحتی و فقط در چند دقیقه امکان پذیر می­باشد اما کاربران ایرانی به دلیل تحریم­های بانکی علیه ایران از این خدمات پرداخت بین المللی محروم هستند. پلتفرم فراکنش برای رفع این محدودیت­ها، اکثر روش­های پرداخت بین المللی از جمله پرداخت شهریه دانشگاه های آلمان را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

پرداخت شهریه دانشگاه‌ آلمان با استفاده از دبیت کارت و کارت اعتباری

کارت­های نقدی یا همان دبیت کارت و کارت­های اعتباری رایج­ترین روش پرداخت­های مختلف در کشورهای خارجی می­باشد و می­توانید با تهیه یکی از این کارت­ها پرداخت شهریه دانشگاه­های خارجی را به راحتی انجام دهید. کمپانی­های ارائه دهنده خدمات مالی بین المللی این نوع کارت­ها را از طریق بانک­ها برای متقاضیان صادر می­کنند. از معروفترین کمپانی­ها می­توان به ویزا، مستر کارت، دیسکاور، آمریکن اکسپرس و یونیون پی اشاره کرد که ویزا و مستر بسیار پر کاربردتر از سایرین هستند. برای تهیه دبیت یا کردیت کارت باید از طریق وبسایت آن­ها ثبتنام و درخواست کارت دهید و یا از طریق بانک­هایی که کارت­های اعتباری را پشتیبانی می­کنند اقدام نمایید.

تهیه مستقیم این کارت­ها برای ایرانیان به دلیل تحریم­ها سختی­های زیادی دارد و همچنین امکان ارسال کارت­های فیزیکی به ایران مقدور نیست. موسسه فراکنش این کار را برای شما انجام می­دهد. فقط کافیست در وبسایت فراکنش ثبتنام و احراز هویت کرده، مشخصات کارت گیرنده را وارد و مبلغ شهریه را واریز نمایید. همچنین می­توانید دبیت کارت یا کارت اعتباری مورد نظر خود را با کمترین کارمزد از فراکنش خریداری کرده و سپس پرداخت شهریه دانشگاه را به راحتی تکمیل کنید. در صورتی که قصد پرداخت یونی اسیست برای دانشگاه های آلمان را دارید نیز می توانید از خدمات فراکنش استفاده کنید. تنها کافیست درخواست خود را در سایت ثبت کنید.

پرداخت شهریه دانشگاه‌ های کشور آلمان با استفاده از حواله بانکی

حواله بین بانکی قدیمی­ترین و مطمئن ترین راه نقل و انتقال وجوه در تمامی کشورها می­باشد. در نتیجه می­توانید برای پرداخت شهریه دانشگاه آلمان با داشتن اطلاعات بانک مقصد که توسط دانشگاه ارائه شده به بانک کشور خود رفته و مقدار شهریه را به حساب دانشگاه حواله نمایید. متاسفانه بانک­های ایرانی به دلیل تحریم ارتباطی با بانک­های آلمان ندارد و پرداخت شهریه از کشور ثالث مثل ترکیه هم از عهده بسیاری خارج است. تیم فراکنش با داشتن حساب­های ارزی در کشورهای مختلف، به عنوان نماینده رسمی شما در کشور ثالث، امکان حواله بانکی جهت پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی همچون آلمان را برای دانشجویان متقاضی برآورده کرده است. با مراجعه به وبسایت فراکنش و ثبت مشخصات بانک مقصد به همراه واریز مبلغ شهریه، پرداخت آن توسط موسسه ما در کمترین زمان ممکن صورت می­پذیرد.

پرداخت شهریه دانشگاه‌ آلمانی با استفاده از پی پال (PayPal)

پی پال به عنوان یکی از اولین سرویس­های آنلاین مدیریت پول یکی دیگر از گزینه­های پرداخت شهریه دانشگاه های کشور آلمان می­باشد. پی پال به طور مستقیم از کارت­های بانکی افراد برای پرداخت­های آن­ها استفاده می­کند. یعنی پس از ثبتنام در وبسایت یا اپلیکیشن پی پال و احراز هویت، باید کارت بانکی خود را به حساب پی پال خود متصل کنید. پی پال کاملا از قوانین بانکی بین المللی استفاده می­کند، پس در نتیجه به ایرانیان خدماتی ارائه نمی­دهد و در صورتی که کشف کند هویت یک حساب کاربری متعلق به یک فرد ایرانی با مشخصات جعلی می­باشد، خیلی سریع اکانت وی را مسدود می­کند.

برای بر طرف کردن این مشکل، تیم تخصصی فراکنش تمامی خدمات مربوط به حساب پی پال را برای مشتریان خود آماده کرده است تا شما بتوانید با ثبتنام و احراز هویت در فراکنش، درخواست خود را برای پرداخت شهریه دانشگاه در زمانی کوتاه انجام دهید.

شهری دانشگاه های آلمان را می توانید با روش های حواله بانکی، کارت های نقدی و اعتباری، پی پال، فلای وایر و وسترن یونیون انجام دهید

پرداخت شهریه دانشگاه‌ های کشور آلمان با استفاده از وسترن یونیون (Western Union)

کمپانی وسترن یونیون، کارگزار خدمات مالی بین المللی است که در اکثر کشورهای دنیا مراکز متعددی جهت تسهیل نقل و انتقالات بین کشوری وجوه فعالیت می­کند و می­توان از آن برای پرداخت شهریه دانشگاه های آلمان استفاده کرد. وسترن یونیون به عنوان یک شرکت واسطه پول را از فرستنده تحویل گرفته و به گیرنده تحویل می­دهد، بدین صورت که شما با مراجعه به نزدیکترین شعبه وسترن یونیون، فرم مشخصات گیرنده را تکمیل و مبلغ مورد نظر را پرداخت می­کنید. وسترن یونیون یک کد پیگیری اختصاصی برای شما صادر می­کند که این کد را باید فقط به گیرنده پول (که در اینجا دانشگاه شما در آلمان است) ارائه دهید و او با مراجعه به شعبه وسترن یونیون در شهر خود و ارائه مدارک شناسایی و کد اختصاصی، پول را دریافت نماید.

از آنجایی که به علت تحریم­های اقتصادی این سازمان در کشور ایران هیچ شعبه­ای ندارد، شما می­توانید خدمات مربوط به پرداخت شهریه دانشگاه با وسترن یونیون را از طریق موسسه فراکنش در کمترین زمان ممکن انجام دهید. عملیات پرداخت یا انتقال با وسترن یونیون سریع است اما کارمزد نسبتا بالایی دارد. اما در شرایطی که محدودیت زمانی وجود دارد، بهترین گزینه می­باشد.

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور‌ آلمان با استفاده از فلای وایر (Flywire)

فلای وایر (Flywire) یک سرویس پرداخت آنلاین جهانی است که خدمات پرداخت و نقل و انتقالات پول را در زمینه­های مختلفی از جمله پرداخت هزینه­ها و شهریه دانشگاه­های خارجی برای کاربرانش ارائه می­دهد. برای پرداخت شهریه دانشگاه های آلمان از طریق پلتفرم فلای وایر باید در این سرویس ثبتنام کرده و به قسمت پرداخت شهریه دانشگاه­ها بروید. مشخصات دانشگاه­های زیادی از قبل در فلای وایر ثبت شده است و شما فقط کافی است نام دانشگاه خود را جست و جو نمایید. اما در صورتی که دانشگاه شما در لیست فلای وایر نباشد، می­توانید با اطلاعات ارائه شده توسط دانشگاه، آن را در فلای وایر اضافه نمایید.

فلای وایر برای انتقال وجوه از روش­های کارت­های نقدی و اعتباری، پی پال، حواله بانکی و پرداخت از طریق بیت کوین استفاده می­کند اما مزیت فلای وایر این است که شما می­توانید مبلغ مورد نظر خود را با ارز رسمی کشورها واریز نمایید تا فلای وایر با یک کارمزد تبدیل بسیار پایین، شهریه شما را پرداخت کند. باز هم تحریم­ها مانعی برای دانشجویان ایرانی جهت استفاده از فلای وایر است اما شما می­توانید با استفاده از خدمات ارزی موسسه فراکنش، شهریه دانشگاه خود را از طریق فلای وایر واریز نمایید.

خدمات سایت فراکنش برای پرداخت شهریه دانشگاه های آلمان

موسسه فراکنش به پشتوانه سابقه چندین ساله و اعتبار متخصصان و وکلای مجرب خود، تمامی خدمات پرداخت ارزی را برای پرداخت شهریه دانشگاه برای دانشجویان ایرانی فراهم کرده است و این خدمات را هر روز گسترده­تر نیز می­نماید. شما می­توانید با ثبتنام و بارگذاری مدارک شناسایی خود در فراکنش، از روشی که دانشگاهتان برای دریافت شهریه می­پذیرد درخواست خود را ثبت کنید. پلتفرم فراکنش می­تواند شهریه شما را به همراه یک کارمزد بسیار پایین و رقابتی از طریق گزینه­های حواله بانکی، پی پال، دبیت کارت و کردیت کارت، فلای وایر و وسترن یونیون پرداخت نماید. پرداخت هزینه اپلیکیشن فی نیز از خدمات سایت فراکنش می باشد که در صورت نیاز می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

از چه طریقی می توانم شهریه دانشگاه های آلمان را پرداخت کنم؟

بسته به هر دانشگاه، گزینه­های حواله بانکی، کارت­های نقدی و اعتباری، وسترن یونیون و سرویس­های آنلاین پی پال و فلای وایر برای پرداخت شهریه پشتیبانی می­شود.

کدام روش پرداخت شهریه سریعتر است؟

بجز پرداخت از طریق حواله بانکی که 1 الی 2 روز زمان می­برد، بقیه روش­ها از چند دقیقه تا چند ساعت پرداخت را تکمیل می­کنند.

پرداخت شهریه از کدام روش به صرفه¬تر است؟

فلای وایر کمترین کارمزد را دارد و به صرفه­تر است. وسترن یونیون کارمزد بالایی دریافت می­کند.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟