فراکنش » نقد کردن درآمد ارزی

نقد کردن درآمد ارزی

نقد درآمد ارزی از طریق پایر، وایز، حساب پی پال، پرفکت مانی و حواله به ایران در کوتاه ترین زمان و با کمترین کارمزد 

بسیاری از متقاضیان با دارا بودن شغل های مختلف می توانند درآمد دلاری و ارزی داشته باشند. برنامه نویسان، فریلنسرها، طراحان سایت و یا مشاغل دیگر می توانند در حالی که در ایران اقامت دارند، اما برای سایت های خارجی کار کنند. بالطبع این متقاضیان برای تبدیل درآمد دلاری به ریال در ایران با وجود تحریم با مشکلاتی روبه رو می باشند. زیرا متقاضیان ایرانی دسترسی به حساب های بانکی بین المللی ندارند و نقد کردن درآمد و دستمزدشان به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است. اما سایت فراکنش برای رفع این مشکل خدمات ارزنده ای ارائه می دهد. متقاضیان ایرانی برای نقد کردن درآمد و دستمزد ارزی خود به ریال باید درخواست خود را در پنل این سایت ثبت کنند. کارشناسان سایت فراکنش از طریق ایجاد حساب پی پال، وب مانی، اسکریل، پرفکت مانی، پایر، پایونیر و یا ارسال حواله های ارزی از طریق حساب بانکی وایز درآمد ارزی متقاضی را به ریال تبدیل می کنند.

 روند نقد کردن درآمد و دستمزد ارزی از طریق این سایت در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین کارمزد انجام می شود. علاوه بر این هیچ گونه محدودیتی برای نقد کردن درآمد و دستمزد ارزی متقاضیان در این سایت وجود ندارد و تسویه ریالی به نرخ روز محاسبه می شود. اگر دارای مشاغلی مانند گیمری و استریمری، عکاسی و طراحی گرافیت، فریلنسری، برنامه نویسی، تریدری و دیگر مشاغل با درآمد دلاری و ارزی هستید و نمی دانید چگونه درآمد خود را نقد کنید، خدمات سایت فراکنش کمک بسیاری به شما می کند.

نقد کردن درآمد ارزی

نقد کردن درآمد ارزی ​

نقد درآمد ارزی

نقد کردن درآمدهای غیر ریالی همواره یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان کسب و کار آنلاین در داخل کشور بوده است. به دلیل تحریم‌های مالی بین‌المللی، ایرانیان امکان استفاده از خدمات مالی و بانکی در خارج از کشور را ندارند. در واقع، امکان افتتاح حساب بانکی و یا دریافت کارت‌های اعتباری در خارج از کشور برای افراد با ملیت ایرانی مقدور نیست. بنابراین، افرادی که در خارج از کشور دارای درآمد‌های ارزی هستند، به دنبال روش‌هایی برای انتقال موجودی این درآمد‌ها و یا اصطلاحاً نقد درامد ارزی به صورت واحد ریالی هستند. 

نقد کردن درامد دلاری در وبمانی

وبمانی کیف پول دیجیتالی است که با استفاده از آن افراد می‌توانند دارایی‌های خود را به آن منتقل کنند و سپس درآمد دلاری خود را نقد کنند. دفتر اصلی شرکت وبمانی در روسیه است  شرکت وبمانی ایران را در لیست کشورهای تحریم شده خود ندارد، از این رو کاربران ایرانی به راحتی می‌توانند حساب کاربری وب مانی بسازند. شما با استفاده از این کیف پول دیجیتال می‌توانید درآمد‌های مالی خود را به این کیف پول منتقل کنید و سپس به ریال تبدیل کنید؛ اما به خودی خود نمی‌توانید به نقد کردن درآمد در وبمانی بپردازید. از این رو باید از طریق یکی از شرکت‌ها یا موسسه‌های واسطه برای این کار استفاده کنید. وبسایت فراکنش یکی از این شرکت‌ها می‌باشد که با مراجعه به این وبسایت می‌توانید موجودی دلاری خود را به ریال تبدیل کنید.

درامد ارزی گیمر ها

نقد کردن درآمد ارزی در پی پال

پی پال یکی دیگر از حساب‌های خارجی است که دلالان و کاسبان از این طریق درآمدهای دلاری خود را در آن ذخیره می‌کنند. پی پال یک حساب بین‌المللی می‌باشد که با استفاده از آن می‌توان به هر شخصی در هر جای دنیا که دارای حساب پی پال باشد، پول انتقال دهید یا دریافت کنید؛ اما به چه صورت می‌توان موجودی درون آن را به ریال تبدیل کرد؟ اگر به دنبال جواب این سؤال هستید، بقیه مطلب را مطالعه کنید. فراکنش یکی از معتبرترین وبسایت‌ها در زمینه ساخت حساب پی پال، برداشت، واریز و شارژ حساب پی پال می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به این وبسایت و وارد شدن به بخش پی پال هر عملیاتی که می‌خواهید روی حساب ارزی خود انجام دهید.

نقد کردن درآمد مسترکارت

مسترکارت کارتی بین‌المللی است که با استفاده از می‌توان کلیه کارهای بانکی خود را در خارج از کشور انجام دهید. هزینه‌هایی از قبیل پرداخت شهریه دانشگاه خارجی، خوابگاه، خرید از فروشگاه‌های خارجی، پرداخت بلیط هواپیما و هتل و غیره را می‌توان با استفاده از این کارت انجام داد. همچنین به راحتی می‌توانید از آن برای شارژ کردن حساب خود در صرافی‌های ارز دیجیتال نیز استفاده کنید. نقد کردن درآمد مسترکارت در ایران به دلیل تحریم بودن ایران امری مشکل و سخت می‌باشد؛ اما راهکارهایی برای نقد کردن درآمد مسترکارت به صورت دلاری وجود دارد که در ادامه این روش‌ها را بیان خواهیم کرد.

  • از طریق صرافی‌ها: شما با مراجعه به صرافی‌ها می‌توانید موجودی کارت خود را به ریال تبدیل کنید؛ اما تقریباً هزینه بالایی از شما در ازای انجام این کار طلب خواهند کرد.
  • از طریق وبسایت‌های واسطه: فراکنش یکی از معتبرترین وبسایت‌ها در زمینه نقد کردن درآمد مسترکارت می‌باشد، با مراجعه به این وبسایت به راحتی می‌توانید درآمد دلاری خود را نقد کنید. نحوه نقد کردن درآمد دلاری مستر کارت توسط وبسایت فراکنش به این صورت می‌باشد که شما آن مقداری را که قصد تبدیل آن را به ریال دارید با ضمانت به حساب این وبسایت ارسال می‌کنید و معادل موجودی شما به ریال حساب خواهد شد و در آخر به حساب ریالی شما ارسال خواهد گردید.

   نقد کردن درآمد دلاری در پرفکت مانی

پرفکت مانی را می‌توان به عنوان محبوب‎ترین حساب ارزی در بین کاربران ایرانی در نظر گرفت. ایرانیان به راحتی می‌توانند با استفاده از اطلاعات و مشخصات ایرانی، حساب پرفکت مانی ایجاد کنند. نحوه دریافت، واریز و برداشت از کیف پول پرفکت مانی بسیار آسان است و تنها با در اختیار گذاشتن اطلاعات حساب خود برای شخص واریز کننده، می‌توانید حساب خود را شارژ نمایید. برای نقد کردن درآمد ارزی پرفکت مانی از دو روش امکان پذیر است:

  1. شخصی را پیدا کنید و موجودی خود را به حساب آن شخص واریز کنید تا معادل ریالی آن را با کسر کارمزدی به شما تحویل دهد. هر چند ریسک این کار بسیار زیادتر می‌باشد و امکان اینکه آن شخص کلاهبردار باشد، بسیار بالا است. از این رو استفاده از این روش را به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌کنیم.
  2. پیدا کردن مؤسسه یا وبسایت‌های حقوقی که در زمینه ارائه کارت‌های اعتباری بین‌المللی فعالیت می‌کنند. وبسایت فراکنش یکی از همین وبسایت‌های حقوقی است که با مراجعه به آن در کمترین زمان ممکن می‌توانید حساب دلاری خود را به ریال تبدیل کنید. این روش ریسک بسیار پایینی دارد؛ چرا که در صورت کلاهبرداری می‌توانید از سمت مراجع قانونی آن را پیگیری کنید.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

نقد درآمد گیمر‌ها

از جمله گروه‌هایی که نیاز به نقد کردن درامد خود به صورت ارزی دارند، گیمر‌ها هستند. نقد کردن درآمد گیمر‌ها در دنیای فعلی که بازی‌های آنلاین بسیار فراگیر شده است، یکی از موضوعات مهم این افراد است که از طریق شرکت‌های واسطه امکان این کار فراهم شده است.

اگر شما نیز دارای درآمد ارزی هستید، باید بگوییم که روش‌های زیادی برای نقد کردن درامد شما وجود دارد. از جمله این روش‌ها، استفاده از شرکت‌های واسطه می‌باشد. یک شرکت واسطه، شرکتی است که دارای حساب ارزی در خارج از کشور بوده و امکان جابجایی پول از نقاط مختلف به حساب بانکی خود را داراست. برای نقد کردن درآمد غیر ریالی، این شرکت واسطه درآمد شما را به حساب بانکی خود در خارج از کشور منتقل کرده و معادل ریالی آن را با کسر کارمزد‌ها مربوطه، به حساب ریالی شما در داخل کشور واریز می‌کند.

نکات مهم نقد کردن درآمد ارزی

فاکتورهایی که در هنگام نقد درآمد ارزی باید به آن توجه کرد!

همان‌طور که می‌دانید کلاهبردار در نقد کرد درآمد دلاری زیاد است و به سختی می‌توان شرکت یا شخصی را پیدا کرد که بدون دغدغه و با کمترین هزینه موجودی حساب شما را به ریال تبدیل نماید. از این رو نکاتی را که باید در زمان نقد کردن درآمد ارزی در نظر بگیرید را برای شما بیان کردیم تا به مشکلی برنخورید.

  1. کارمزد: هر شرکت یا موسسه‌ای در قبال این کار از شما کارمزدی دریافت می‌کند و هر چقدر کارمزد دریافتی پایین باشد به سود و نفع شما خواهد بود.
  2. ایمن: همیشه از مطمئن بودن شخص یا مؤسسه حقیقی در زمینه نقد کردن حساب ارزی اطمینان حاصل بفرمایید تا سرمایه شما به سرقت نرود.
  3. زمان: یکی از دیگر مهم‌ترین مؤلفه‌هایی که باید به آن توجه کرد، زمان است. مؤسسه یا وبسایت که به سرعت دارایی شما را به ریال تبدیل کند، صد در صد از ارزش بالاتری برخوردار خواهد بود.

وبسایت فراکنش به شما اطمینان خاطر می‌دهد که در کمترین زمان ممکن دارایی شما را به ریال و سپس به حساب شما منتقل کند.

تبدیل درآمد ارزی به ریال

توجه داشته باشید که برای تبدیل درآمد ارزی به ریال، چنانچه به یک شرکت واسطه رجوع می‌کنید، باید در وبسایت آن شرکت یک حساب کاربری ایجاد کرده و احراز هویت خود را انجام دهید تا امکان انتقال پول به حساب ریالی شما در داخل کشور وجود داشته باشد. این کار به منظور جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی در دنیای وب یا ممانعت از پولشویی صورت می‌گیرد.

نقد کردن دلار پی پل

برخی از افراد نیز دارای درآمد‌های ارزی به صورت پی پل هستند که برای نقد کردن در آمد ارزی خود، نیاز به فروش ارز پی پل به یک شرکت واسطه هستند. این درآمد‌ها معمولاً با کسر کارمزد شرکت پی پل و شرکت واسطه، به حساب ریالی شما قابل واریز است. در واقع، اساس کار نقد کردن پی پال تفاوت چندانی با سایر روش‌های نقد کردن درآمد‌های ارزی شما ندارد.

سوالات متداول

چرا نقد کردن درآمد ارزی برای ایرانیان مهم است؟

زیرا به دلیل تحریم‌های مالی و بین‌المللی، امکان دریافت درآمد‌های ارزی به طور مستقیم وجود ندارد.

عمده‌ترین گروهی که به دنبال نقد کردن و دریافت درآمد‌های ارزی هستند، چه کسانی هستند؟

فریلسنر‌ها یا همان دورکار‌ها، عمده‌ترین گروهی هستند که به دنبال نقد درامدهای ارزی خود هستند.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟