خرید ویزا کارت مجازی

خرید ویزا کارت مجازی قابل شارژ به صورت آنلاین و فوری

ویزا کارت مجازی یک کارت اعتباری الکترونیکی است که امکان خرید اینترنتی را فراهم آورده و راه حل بسیار مناسبی برای حفاظت از اطلاعات پرداخت و پول در مقابل هکرها است. ویزا کارت به سیستم بانکی بین‌المللی متصل می‌شود و برای خرید آنلاین از سایت‌های خارجی، دانلود نرم افزارها، خرید بازی‌های آنلاین و پرداخت پول از طریق درگاه‌های بانکی خارج از کشور بسیار مفید و کاربردی است. برای خرید ویزاکارت می توانید درخواست خود را در فراکنش ثبت کنید.

ویزا کارت مجازی

ویزا کارت مجازی

ویزا کارت مجازی چیست؟

این نوع ویزا کارت یک نوع کارت اعتباری برای پرداخت الکترونیکی است که توسط برند و کمپانی بین‌المللی visa صادر می‌شود و شماره کارت 16 رقمی آن شامل مجموعه‌ای از شماره‌های تصادفی است. این کارت مشابه کارت‌های بانکی فیزیکی عمل می‌کند اما امنیت آن بسیار بالاتر از کارت‌های بانکی فیزیکی و عادی است. به همین دلیل طی سال‌های گذشته محبوبیت ویزا کارت در جهان و به خصوص در کشور آمریکا بسیار زیاد شده و مورد استفاده عموم جامعه قرار گرفته است. ویزا کارت‌ها در حال حاضر در 140 کشور جهان مورد استفاده هستند و حتی در دستگاه‌های خودپرداز نیز پذیرفته می‌شوند.

لازم به ذکر است که ویزا کارت مجازی رایگان نیست و برای تهیه آن باید مبلغی پرداخت شود. ارز مبداء ویزا کارت دلار آمریکا است و چنانچه از فروشگاه‌هایی که خرید و فروش کالا را بر پایه دلار انجام می‌دهند خرید کنید، کارمزد دریافت نخواهد شد و به همین دلیل این کارت طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

کاربردهای ویزا کارت مجازی

همانطور که اشاره شد ویزا کارت مجازی جایگزینی بسیار مناسب برای کارت‌های بانکی معمولی و پول نقد است و بسیاری از سازمان‌ها و فروشگاه‌ها استفاده از خدمات ویزا کارت را پذیرفته‌اند و به کاربران این امکان را می‌دهند تا با خرید ویزا کارت از کالاها، خدمات و محصولات آنها بهره‌مند شوند. از کاربردهای این کارت اعتباری مجازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خریدهای آنلاین

یکی از مهم‌ترین هدف‌های ساخت این نوع ویزا کارت امکان خرید آنلاین با امنیت بالاتر است. این کارت‌های اعتباری به دلیل داشتن یک چیپ محافظتی، دارای امنیتی بالایی بوده و به همین دلیل بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی امکان استفاده از ویزا کارت را فراهم نموده‌اند. همچنین در صورتی که کارت فیزیکی شما همراه شما نباشد، با استفاده از این کارت‌ها برای پرداخت از طریق درگاه‌های بانکی بین‌المللی نگرانی نخواهید داشت.

محافظت از حساب بانکی

ویزا کارت‌ها دارای نوار مغناطیسی حاوی امضای دارنده کارت هستند و به دلیل امنیت بالا امکان کلاهبرداری و برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شما وجود ندارد. بنابراین چنانچه خرید غیرمجاز از حساب شما صورت گیرد، با گزارش این موضوع به شرکت صادرکننده کارت می‌توانید تراکنش مورد نظر را لغو کرده و مبلغ را به حساب خود بازگردانید. چرا که کمپانی ویزا اطمینان داده است که در این شرایط مبلغ برداشت شده را به حساب شما باز می‌گرداند.

پرداخت هزینه‌های مربوط به سرویس‌های سرگرمی و بازی

اگر به بازی و گیم‌های آنلاین علاقه دارید ویزا کارت این امکان را برای شما فراهم کرده تا به سرعت و به راحتی بازی و سرویس سرگرمی مورد نظر خود را خریداری کنید و نیاز به کارت‌های اعتباری دیگر نخواهید داشت. همچنین در صورتی که رمز کارت خود را فراموش کنید، امکان خرید ویزا کارت مجازی تحویل فوری وجود دارد و نیاز به پرداخت هزینه مازاد و اضافی برای استفاده از آن نخواهید داشت.

مسافرت و سفرهای خارجی

از آنجایی که کارت‌های اعتباری فیزیکی عادی و موجود در ایران اعتبار بین‌المللی نداشته و در خارج از کشور قابل استفاده نیستند، خرید ویزا کارت مجازی ارزان به شما این امکان را خواهد داد تا در سفرهای خارجی و در هر کجای دنیا که هستید بتوانید پرداخت‌های خود را به راحتی انجام دهید. ویزا کارت‌ها اعتبار بین‌المللی دارند و به راحتی قابل استفاده هستند.

ویزا کارت مجازی یک نوع کارت اعتباری برای پرداخت الکترونیکی با امنیت بالاتر است.

در کجا می‌توان از ویزا کارت مجازی استفاده کرد؟

ویزا کارت‌های مجازی ماهیت فیزیکی ندارند و تنها شامل اعداد و رمزی هستند که پس از خرید در اختیار دارنده کارت قرار می‌گیرد. بنابراین از این کارت اعتباری تنها می‌توان در درگاه‌های الکترونیکی و به صورت آنلاین و یا تلفنی استفاده کرد و امکان استفاده از کارت مجازی به صورت فیزیکی و کشیدن کارت در کارت خوان فروشگاه‌ها وجود ندارد. البته که این امکان و تسهیلات برای دارندگان کارت‌ فراهم شده تا با استفاده از خودپردازها خرید خود را انجام دهند.

تفاوت ویزا کارت مجازی با کارت اعتباری

ویزا کارت نوع مجازی دارای نوار مغناطیسی و یک چیپ برای افزایش امنیت است و نیاز به حمل فیزیکی ندارد. بنابراین دارندگان آن تنها کافیست تا رمز کارت را وارد کنند و به راحتی خرید و برداشت پول انجام شود. به دلیل امنیت بالا در این کارت‌ها امکان کلاهبرداری و برداشت پول وجود نداشته و از طرفی هزینه‌های خرید از این کارت‌ها به دلیل کارمزد پایین به صرفه‌تر است. همچنین به دلیل اتصال مستقیم کارت‌ها به حساب بانکی، تسهیلات متنوعی برای دارندگان کارت، در نظر گرفته شده است و محدودیت‌های برداشت مانند کارت اعتباری عادی وجود ندارد.

کارت‌های اعتباری معمولی یه یک شبکه محلی و محدود متصل هستند که سایر کارت‌های بانکی نیز به این شبکه متصل شده‌اند و به این دلیل دارای سقف برداشت هستند. اما ویزا کارت تنها به حساب شخصی شما متصل است و به همین دلیل محدودیتی در برداشت ندارد و این موضوع تجربه یک خرید لذت‌بخش را برای افراد ایجاد می‌کند.

مزایای استفاده از ویزا کارت مجازی

مطمئناً مهم‌ترین مزیت استفاده از ویزا کارت‌های مجازی امنیت بالای این کارت‌ها است. علاوه بر این، شما این امکان را خواهید داشت تا برداشت از کارت را فقط برای یک کسب و کار خاص محدود کنید و یا مقدار برداشت از کارت را به میزان مشخصی تعیین کرده و محدود سازید. همچنین شما می‌توانید پس از استفاده از کارت آن را منقضی کنید. سایر مزایای استفاده از ویزا کارت نوع مجازی عبارت است از:

  • امکان مشاهده تراکنش‌های روزانه کارت
  • امکان خرید و صدور کارت به صورت فوری
  • امکان داشتن 5 عدد ویزا کارت فعال به صورت همزمان
  • امکان تبدیل موجودی حساب ویزا کارت به سایر ارزها و یا پول نقد
  • امکان مراجعه به خودپرداز و دریافت وجه نقد
  • امکان خرید از وب سایت‌های آنلاین
  • امکان خرید بازی و سرگرمی‌های آنلاین
  • امکان پرداخت هزینه کلاس‌های آنلاین مانند کلاس آمادگی زبان و یا آزمون‌های ورودی
  • امکان پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه‌ها، ویزا، سفارت و سایر هزینه‌های اداری در مسیر مهاجرت
  • امکان انتقال وجه نقد به سایر کارت‌های بین المللی

سوالات متداول

ویزا کارت نوع مجازی چیست؟

ویزا کارت یک کارت اعتباری بین‌المللی است که امنیتی بسیار بالاتر از کارت‌های بانکی معمولی داشته و به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت دلاری خرید کنید.

آیا ایرانیان می‌توانند ویزا کارت دریافت کنند؟

با توجه به تحریم‌ها امکان دریافت این کارت به روش معمول وجود ندارد اما از طریق برخی شرکت‌ها امکان دریافت ویزا کارت برای ایرانیان وجود دارد.

مهم‌ترین مزایای ویزا کارت نوع مجازی در مقابل سایر کارت‌های اعتباری چیست؟

مهم‌ترین مزیت امنیت بالا، عدم نیاز به کارت به صورت فیزیکی و امکان خرید از سایت‌های بین‌المللی است.

آیا امکان خرید سایر کارت‌های ارزی در ایران وجود دارد؟

خیر با توجه به تحریم‌ها و عدم امکان افتتاح حساب بین‌المللی امکان دریافت سایر کارت‌های ارزی و فیزیکی در ایران وجود ندارد و در حال حاضر تنها امکان دریافت ویزا کارت نوع مجازی ممکن است.

برای دریافت ویزا کارت باید چه کاری انجام داد؟

برای دریافت کارت ابتدا باید مدارک لازم را آماده و سپس از طریق شرکت‌های واسط اقدام کرد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟