خرید ویزا کارت هدیه مجازی

کارت ویزا مجازی انتخابی منحصر به فرد و خاص برای کسانی است که به دنبال هدیه‌ای ویژه برای عزیزانشان هستند یا از آن ها دور بوده و قصد خوشحال کردنشان را دارند. با خرید ویزا کارت هدیه از سایت فراکنش در کمترین زمان این کارت را سفارش داده و از طریق ایمیل آن را دریافت نمایید. برای خرید وارد سایت فراکنش شده و درخواست خود را ثبت کنید.

خرید ویزا کارت هدیه مجازی

خرید ویزا کارت هدیه مجازی

ویزا کارت هدیه مجازی چیست؟

ویزا کارت هدیه مجازی یک کارت با مبلغ تعیین شده توسط خریدار می باشد که با شماره‌های منحصربه‌فرد است که فوراً از طریق ایمیل تحویل داده می‌شود. می توان از آن در هر جایی که ویزا پذیرفته شده است، چه به صورت آنلاین و چه تلفنی استفاده کرد. با کارت‌های هدیه ویزا مجازی، دریافت‌کنندگان کارت دیگر مجبور نیستند منتظر دریافت کالای فیزیکی از طریق پست باشند، آنها می‌توانند به محض دریافت کارت از آن برای انواع خرید های خود استفاده کنند. توجه داشته باشید که تاریخ انقضای این کارت هدیه حداقل 3 سال است و این کارت ها دارای امنیت بالایی هستند.

ویژگی های ویزا کارت هدیه مجازی

با خرید ویزا کارت هدیه مجازی از دسترسی، امنیت و راحتی کارت پیش پرداخت لذت ببرید. ویژگی های این کارت بسیار زیاد می باشد؛ اما در ادامه قصد داریم به مهم ترین آن ها اشاره کنیم:

 • از این کارت می توانید برای خرید در هر وب سایتی که ویزا کارت را به عنوان یک روش پرداخت می پذیرد، استفاده کنید.
 • ویزا کارت هدیه مجازی برای گیرنده به صورت ایمیل ارسال می شود و در عرض چند ثانیه تحویل داده می شود. دستورالعمل هایی در مورد نحوه بازیابی کد eGift در همان ایمیل گنجانده شده است.
 • در هنگام سفارش این کارت اگر قصد هدیه دادن به کسی را دارید، می توانید رنگ و برخی ویژگی ها به این کارت هدیه مجازی اضافه کنید و شخصی سازی شده به دست فرد گیرنده برسانید.
 • بعد از دریافت آن، شماره ویزا کارت 16 رقمی، کد امنیتی و تاریخ انقضا برای شروع خرید آنلاین در اختیار گیرنده قرار می گیرد.
 • در هنگام خرید، زبان، مبلغ و نوع ارز را به دلخواه خود انتخاب می کنید.
 • تنظیم و نحوه سفارش آن آسان و بازخرید ساده است.

با Visa کارت هدیه مجزا، به راحتی می توان از سایت ها و فروشگاه های معتبر جهانی خرید کرد.

مزایای استفاده از ویزا کارت مجازی

 1. آشنا و معتبر است.

ویزا نامی آشنا و قابل اعتماد برای همه است. خرید ویزا کارت هدیه مجازی کاملا امن می باشد و در عرض چند دقیقه در هر جایی که ویزا پذیرفته است، امکان خرید و دریافت آن وجود دارد.

 1. ایمن تر است.

به جای خطر سرقت ایمیل یا کلاهبرداری هویت آنلاین، کارت‌های هدیه ویزای مجازی به گیرندگان این امکان را می‌دهند که بدون افشای جزئیات مالی خرید نمایند.

 1. سریع و راحت است.

تحویل فوری و تأمین مالی فوری به گیرندگان  برای کسانی که وقت زیادی برای انتخاب یک هدیه مناسب ندارند، عالی می باشد. به علاوه، کارت‌های هدیه ویزا مجازی در چندین دستگاه برای دسترسی آسان و تحویل فوری، حتی در حال حرکت بهینه‌سازی شده‌اند. همچنین کاربران می توانند به راحتی حساب خود را از طریق رایانه شخصی یا دستگاه تلفن همراه از طریق وب سایت Visa مدیریت کنند.

 1. شما می توانید آن را مطابق با سلیقه و نام خود سفارشی کنید.

 هنگام خرید ویزا کارت هدیه می‌توانید آن را به گونه‌ای سفارشی کنید که نام خود را با همراه محتوا و پیام‌های شخصی‌ سازی شده به کارت اضافه کنید.

 1. دوستدار و حامی محیط زیست است.

شرکت های آینده نگر این واقعیت را دوست دارند که کارت های هدیه ویزا مجازی با افزودن یک قطعه پلاستیکی دیگر به محل دفن زباله به محیط زیست آسیب نمی رسانند.

 1. گیرندگان این گزینه را دارند که کارت فیزیکی نیز دریافت کنند.
چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

نکته مهم در مورد انتخاب  ویزا  کارت هدیه این است که گیرنده کارت می تواند به جای کارت مجازی، کارت فیزیکی نیز دریافت کند.

سوالات متداول

آیا ویزا کارت های هدیه مجازی تاریخ انقضا دارند؟

بله، بعد از صدور تاریخ انقضا آن ها 3 سال می باشد.

ویزا کارت های هدیه را می توان به سلیقه و خواست خود سفارشی سازی کرد؟

بله، این ویژگی هنگام سفارش وجود دارد.

در صورت تمایل امکان دریافت کارت فیزیکی نیز وجود دارد؟

بله، این امکان نیز وجود دارد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟