خرید گیفت کارت ویزا

اگر به دنبال یک کارت اعتباری با شارژ مشخص برای خریدهای اینترنتی هستید یا قصد دارید کارت هدیه با واحد های دلاری یا یورو و … به یکی از عزیزانتان تقدیم کنید، خرید گیفت کار ویزا همان چیزی است که شما به دنبالش هستید. با در دست داشتن یکی از این کارت ها به راحتی می توانید به مقدار دلخواه آن را شارژ کرده و تمام خرید های آنلاین خود را انجام دهید. با ثبت درخواست در سایت فراکنش و مشخص کردن مقدار شارژ کارت می توانید گیفت کارت ویزا معتبر خود را از طریق ایمیل دریافت کنید.

خرید گیفت کارت ویزا

خرید گیفت کارت ویزا

گیفت کارت ویزا چیست؟

کارت هدیه ویزا یک کارت پیش پرداخت است که در هر جایی که ویزا کارت پذیرفته می شود می توانید از آن استفاده کنید. هنگام خرید و سفارش این کارت ها باهر مبلغی که دوست دارید، کارت خود را شارژ می نمایید و  با استفاده از آن خریدهای متعددی انجام دهید. توجه داشته باشید گیفت کارت ویزا را تنها یکبار همان بار اول هنگام می توان شارژ نمود، به این معنی که بعدا نمی شود مبلغی به آن اضافه کرد. گیفت کارت visa مانند سایر کارت های ویزا دارای لوگوی ویزا است، بنابراین می توان از آن در میلیون ها مکان که ویزا کارت را می پذیرند، استفاده کرد.

روی برخی از کارت های گیفت ویزا کارت عبارت “ELECTRONIC USE ONLY” را مشاهده خواهید کرد که در جلوی کارت چاپ شده است. این بدان معناست که کارت شما باید از طریق یک پایانه الکترونیکی در یک فروشگاه خرید خود را انجام دهید.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

گیفت کارت ویزا چه ویژگی هایی دارد؟

با سفارش و خرید گیفت کارت visa از سایت فراکنش به راحتی می توانید از تمام فروشگاه های آنلاین دنیا خرید کنید. صدور خرید گیفت کارت ویزا ۱ دلاری تا ویزا کارت چند صد دلاری با هر مبلغ دلخواه به سادگی و سرعت قابل انجام است. همچنین استفاده از این کارت ها نیز بسیار آسان و راحت می باشد و مدت زمان اعتبار آن ها بین یک تا 6 ماه است. از دیگر ویژگی های این کارت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امن و راحت

گیفت کارت ها در صورت گم شدن یا دزدیده شدن قابل تعویض می باشند. علاوه بر این خرید آن های بسیار راحت و به دو صورت حضوری و آنلاین می باشد.

  • استفاده آسان

هنگام خرید، به سادگی کارت را به فروشنده ارائه دهید و رسید خرید را دریافت کنید. همچنین می توانید به صورت آنلاین از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید. در واقع هر کجا گه ویزاکارت قابل قبول باشد امکان استفاده از این کارت وجود دارد.

  • امکان اتصال به سامانه های پرداخت معتبر

با در دست داشتن این گیفت کارت ویزا مجازی امکان اتصال به سامانه های پرداخت پی پال و استرایپ وجود دارد

  • دسترسی و پذیرش گسترده

با خرید این گیفت کارت ها دارنده این کارت می تواند از آن برای طیف گسترده ای از گزینه ها مانند خرید، رستوران، بلیط سفر، پرداخت صورت حساب، فیلم، رویدادها و غیره استفاده کند.

  • دارای اعتبار مشخص و بدون محدودیت در هنگام شارژ

افراد با اهداف مختلفی اقدام به خرید این کارت ها می نمایند. با هر مبلغی که شما بخواهید، می توانید کارت خود را شارژ کنید.

  • دریافت آنی کارت

با خرید گیفت کارت ویزا کارت گیرنده می تواند کارت هدیه را بلافاصله پس از دریافت آن به دلیل فعال بودن کارت دریافت کند.

  • در دسترس همه مشتریان بانک های خارجی

با خرید این گیفت کارت ها را در کشورهای خارجی می توانید با حساب جاری یا پس انداز خود بدون هیچ محدودیتی انجام دهید و از تخفیفات ویژه دارندگان این کارت نیز بهره‌مند شوید.

با کارت هدیه ویزا به راحتی می توانید از سایت های معتبر خارجی و فروشگاه های آنلاین خرید نمایید.

سفارش گیفت کارت ویزا

برای سفارش این کارت های هدیه ابتدا به سایت فراکنش مراجعه کرده و یک حساب کاربری برای خود ایجاد می کنید. سپس درخواست خود را به همراه مبلغ دلخواه ثبت می کنید. اگر آدرسی خارج از کشور دارید وارد می کنید و سایر اطلاعات را با دقت وارد کرده و بعد از پرداخت هزینه منتظر دریافت کارت از طریق ایمیل خود باشید. این کارت از آمریکا صادر می شود و به دلیل محدودیت های موجود در ایران به صورت مجازی به دست شما می رسد.

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن کارت را برای شما صادر کرده و دراختیار شما قرار می دهند. سفارش و خرید گیفت کارت ویزا در سایت فراکنش بسیار راحت بوده و در عرض چند ساعت کارت برای شما صادر شده و به دست شما می رسد.

کارمزد صدور انواع گیفت کارت ویزا

هنگام سفارش گیفت کارت پیش از پرداخت به خاطر داشته باشید که مبلغی که بر روی کارت هدیه بارگذاری می کنید در محدوده چند دلار است. همچنین یک هزینه فعال سازی مطابق با ارزش کل کارت وجود دارد، بنابراین هرچه بیشتر روی کارت بارگذاری کنید، هزینه فعال سازی بیشتر خواهد شد. کارمزد صدور این کارت ها به مبلغ آن ها بستگی دارد و با افزایش مبلغ کارت، کارمزد صدور آن نیز کمی بالاتر می رود.

سوالات متداول

ویژگی های بارز گیفت کارت های ویزا چیست؟

استفاده آسان، تحویل سریع، خرید آنلاین از فروشگاه های معتبر جهانی و امن بودن

آیا امکان اتصال گیفت کارت ها به پی پال وجود دارد؟

بله، امکان اتصال کارت به پی پال وجود دارد.

در ایران نیز می توانیم از این کارت استفاده کنیم؟

خیر، با IP ایران نمی توان از این کارت استفاده کنید. به محض ورود با آی پی ایران کارت مسدود می شود؛ اما با تغییر IP از داخل ایران می توانید در فروشگاه های آنلاین خرید انجام دهید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟