پرداخت شهریه دانشگاه های ترکیه

اگر برای ادامه تحصیل در کشور ترکیه پذیرش گرفته و قصد پرداخت شهریه دانشگاهی در ترکیه را دارید، پلتفرم فراکنش خدمات لازم برای پرداخت­های خارجی را برای کاربران فراهم کرده است. برای پرداخت شهریه دانشگاه های ترکیه درخواست خود را در فراکنش ثبت کنید.

پرداخت شهریه دانشگاه های ترکیه

پرداخت شهریه دانشگاه های ترکیه

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ترکیه برای ایرانیان

ترکیه یکی از کشورهایی است که به دلیل وجود دانشگاه­های معتبر و هزینه زندگی مقرون به صرفه، متقاضیان ایرانی زیادی هر سال برای تحصیل به این کشور مهاجرت می­کنند. اما به دلیل تحریم­های اقتصادی، پرداخت شهریه دانشگاه های ترکیه به معضلی برای دانشجویان ایرانی تبدیل شده است. اما شما می­توانید با استفاده از خدمات پرداخت بین المللی سرویس­های واسطه مانند فراکنش به راحتی شهریه دانشگاه­های خارجی را پرداخت نمایید.

روش های پرداخت شهریه دانشگاه ترکیه

دانشگاه­های ترکیه با توجه به اینکه از کشورهای متعددی دانشجو می­پذیرد، هر کدام روش­های مختلفی را برای واریز شهریه ارائه می­دهند. پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی از جمله ترکیه برای ایرانیان از روش­های زیر ممکن است:

  1. پرداخت از طریق شبکه بانکی سوئیفت
  2. پرداخت از طریق کارت های اعتباری مثل ویزا کارت و مستر کارت
  3. پرداخت با سرویس­های پرداخت بین المللی آنلاین مانند پی پال

شما می توانید اپلیکیشن فی دانشگاه خود را نیز از طریق سایت فراکنش پرداخت نمایید. برای این کار درخواست خوئد را در سایت ثبت کنید تا هزینه اپلیکیشن فی شما در اسرع وقت پرداخت گردد.

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ترکیه با ویزا کارت

ویزا کارت متعلق به موسسه مالی بین المللی ویزا (visa) مستقر در آمریکا می­باشد و برای پرداخت­های بین المللی حضوری و آنلاین از آن استفاده می­شود. ویزا کارت به دو صورت ویزا کارت مجازی و ویزا کارت فیزیکی ارائه می­شود که شامل 3 نوع کارت نقدی، اعتباری و پیش پرداخت می­باشد. ویزا کارت در اکثر کشورهای جهان برای مصارف مختلفی از جمله پرداخت هزینه دانشگاه­ها پشتیبانی می­شود، در نتیجه یک روش پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ترکیه نیز می­باشد.

راحت ترین روش تهیه ویزا کارت، استفاده از خدمات پلتفرم­های پرداخت واسط می­باشد که در کشورهای خارجی حساب ارزی دارند. سرویس فراکنش در سریع­ترین زمان ممکن ویزا کارت شما را آماده می­کند و شما تنها کاری که نیاز است هنگام پرداخت شهریه دانشگاه خود انجام دهید، استفاده از یک تحریم شکن با آی پی کشوری غیر از ایران است.

پرداخت شهریه دانشگاه های ترکیه از طریق پی پال

برای پرداخت شهریه دانشگاه از طریق پی پال نیاز است که یک حساب در این پلتفرم باز کنید. مشکلی که وجود دارد عدم ارائه خدمات توسط پی پال به کاربران ایرانی است. برای دور زدن این مشکل باید در مرحله اول یک فیلترشکن آی پی ثابت داشته باشید و سپس یک شماره مجازی متعلق به همان کشور جهت احراز هویت در پی پال تهیه کنید. توجه داشته باشید که امروزه دقت سایت­ها و اپلیکیشن­ها در تشخیص برنامه­های تغییر آی پی و شماره مجازی بسیار بالا است و برای کاهش ریسک مسدود شدن اکانت خود، این موارد را حتما از فروشندگان معتبر تهیه کنید.

اما باز هم یک راه سریع و آسان وجود دارد و آن، خرید اکانت پی پال از طریق سایت­های واسط می­باشد. می­توانید از طریق سرویس فراکنش به آسانی اکانت پی پال داشته باشید.

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ترکیه از طریق حواله سوئیفت، ویزا کارت و پی پال با فراکنش

پرداخت شهریه دانشگاه ترکیه از طریق سوئیفت

سوئیفت رسمی ترین روش پرداخت و نقل و انتقالات پول بین مرزی، یعنی انتقال از طریق بانک و حساب بانکی می­باشد. سوئیفت (SWIFT) یا انجمن ارتباطات مالی بین بانکی در سراسر جهان، یک شبکه انتقال پیام است که موسسات مالی مثل بانک­ها از آن برای انجام تراکنش­های امن، سریع و دقیق استفاده می­کنند.

برای پرداخت شهریه دانشگاه ترکیه از طریق حواله سوئیفت، باید با در دست داشتن مشخصات و کد سوئیفت بانکی که دانشگاه شما تعیین کرده است به یکی از بانک­های عضو سوئیفت مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید. اما باز هم به دلیل تحریم­های مالی، هیچ یک از بانک­های ایران عضو شبکه سوئیفت نیستند و هر نوع پرداخت بین المللی از این روش از داخل ایران تقریبا ناممکن است. اما نگران نباشید! فراکنش بستر ارسال حواله­های سوئیفت را برای مشتریان خود فراهم کرده است. در نتیجه از طریق سرویس فراکنش به آسانی می­توانید هزینه­های دانشگاه خود را از روش سوئیفت پرداخت نمایید.

خدمات فراکنش برای پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ترکیه

وبسایت فراکنش خدمات مختلفی را در زمینه پرداخت­های بین المللی برای کاربران ارائه می­دهد که پرداخت هزینه و شهریه دانشگاه­های خارجی یکی از آن­ها است. برای پرداخت شهریه دانشگاه های ترکیه می­توانید در وبسایت فراکنش ثبتنام و احراز هویت کنید و سپس از طریق یکی از روش های پی پال، سوئیفت یا ویزا کارت شهریه دانشگاه خود را پرداخت نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام در هر مرحله از پرداخت می­توانید به راحتی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

روش های پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ترکیه چیست؟

در وهله اول باید ببینید دانشگاه مد نظر کدام روش پرداختی را پشتیبانی می­کند، اما اکثر آن­ها پرداخت از طرق سوئیفت، ویزا کارت و پی پال را می­پذیرند.

آیا خودم مستقیما می توانم حواله سوئیفت ارسال کنم؟

خیر، شما فقط می­توانید با استفاده از خدمات سرویس­های پرداخت واسط مثل فراکنش حواله سوئیفت بفرستید.

چگونه می توانم ویزا کارت تهیه کنم؟

خدمات ویزا کارت برای ایران مسدود است اما می­توانید از طریق فراکنش اقدام به خرید ویزا کارت نمایید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟