فراکنش » حواله ارزی » ارسال پول به ایران

ارسال پول به ایران

ارسال حواله و پول به ایران در کوتاه ترین زمان و با پایین ترین نرخ کارمزد

برای کسانی که به دلایل مختلف در خارج از کشور به سر می‌برند و نیاز دارند تا به طور مثال، حواله دلار به ایران یا حواله یورو به ایران انجام دهند، به دلیل تحریم‌های بین‌المللی، با مشکلات متعددی مواجه هستند. ارسال پول به ایران برای کسانی که دارای درآمدهای ارزی خارج از کشور هستند، بسیار مشهودتر است. شما می توانید از طریق ثبت درخواست در سایت فراکنش اقدام به ارسال پول و حواله به ایران نمایید.

حواله به ایران

ارسال پول به ایران

ارسال و حواله پول از سراسر جهان به ایران

با توجه به تحریم‌های کشور آمریکا علیه ایرانیان و ممنوع بودن هرگونه دادوستد مالی با افراد ایرانی، افتتاح حساب بانکی و حواله پول به ایران برای خیلی از افراد در خارج از کشور بسیار دشوار است؛ لذا، شرکت‌هایی در داخل کشور مانند شرکت فراکنش، با افتتاح حساب بانکی در برخی از کشورهای خارجی و از طرق قانونی، امکان نقدکردن درآمدهای ارزی و همچنین، انجام انواع حواله ارز به ایران از جمله حواله پوند به ایران و حواله درهم به ایران را فراهم می‌کنند. در ادامه، روش‌های ممکن برای انتقال پول به ایران را مرور می‌کنیم.

ارسال و حواله پول از سراسر جهان به ایران

چگونه از خارج به ایران پول بفرستیم؟

روش‌های متعددی برای ارسال پول و حواله به ایران وجود دارد.  بسیاری از تاجران ایرانی در خارج از کشور نیاز دارند تا انواع حوالجات ارزی از جمله حواله از چین، سوئد، آلمان، استرالیا و سایر موارد را انجام دهند.

در این صورت، استفاده از روش‌های مطمئنی که انجام این حواله‌ها را در کمترین زمان ممکن به انجام برساند، برای این افراد بسیار ضروری است. از جمله روش‌های موجود برای این کار می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

حواله سوئیفت

 در این روش، از طریق حواله بین‌بانکی بین‌المللی، امکان انتقال پول به ایران از هر نقطه دنیا به داخل کشور وجود دارد. افراد می‌توانند باتوجه‌به کارمزدهای معین برای این روش حواله، مقدار پول موردنظر خود را ارسال نمایند. متقاضیان همچنین می توانند برای انتقال پول به خارج از کشور نیز از طریق سوئیفت اقدام کنند.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

ارزهای دیجیتال

 در این روش، افرادی که در خارج از کشور به سر می‌برند و قصد ارسال پول به ایران را دارند یا قصد نقدکردن درآمدهای ارزی خود را دارند، باید اقدام به خرید ارزهای دیجیتال در خارج از کشور نموده و سپس، مقدار معین ارز دیجیتال خود را برای فرد موردنظر در داخل کشور یا یکی از شرکت‌هایی که نقدکردن ارزهای دیجیتال را بر عهده می‌گیرد، واریز نمایند. در این صورت، با خرید ارز دیجیتال مربوطه، امکان واریز حواله نقدی به فرد موردنظر در داخل کشور مهیا می‌گردد.

ارزهای دیجیتال

پی پال

در این روش، باید برای یک شرکت که دارای حساب پی پال در خارج از کشور است، مقدار مشخصی را ارسال نمایید. شرکت موردنظر نیز، پس از احراز هویت فرد گیرنده در داخل کشور و با کسر کارمزدهای مربوطه، معادل ریالی آن را به‌حساب فرد گیرنده واریز می‌نماید.

وب مانی و پرفکت مانی

 این روش نیز مانند روش پی پال، ارسال حواله به شرکت‌هایی که دارای حساب‌های بین‌المللی وب مانی و پرفکت مانی هستند، امکان پذیر است. معادل ریالی مبلغ واریزی پس از کسر کارمزدهای مربوطه و احراز هویت فرد گیرنده، به‌حساب وی قابل واریز است.

باتوجه‌به شرایط فرد ارسال‌کننده حواله، هر یک از این روش‌ها می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد.

مدت زمان ارسال پول به ایران چقدر است؟

بسیاری از تاجران هم در کشورهای همسایه مشغول تجارت هستند و به انواع حواله از قطر به ایران، حواله درهم از دبی به ایران، حواله پول از کویت به ایران، حواله پول از ترکیه به ایران، حواله پول از عراق به ایران و حواله از سایر کشورها نیاز مبرم دارند. با توجه به روش‌هایی که در بالا به آنها اشاره شد، مدت زمان ارسال حواله متفاوت خواهد بود. در روش‌های ارسال پول از طریق پی پال، وب مانی و پرفکت مانی، بلافاصله پس از واریز پول به حساب شرکت واسطه، امکان واریز نقدی به حساب فرد گیرنده وجود دارد. اما با توجه به تمهیدات امنیتی و پیگیری درخواست‌های فرد گیرنده، این پروسه ممکن است تا 24 ساعت کاری به طول بینجامد.

در روش حواله سوئیفت، معمولاً بین 3 الی 7 روز کاری امکان دریافت نقدی حواله در ایران وجود دارد. این مورد، ممکن است باتوجه‌به میزان حواله، کشور ارسال‌کننده حواله و سایر مسائل امنیتی، کمی متغیر باشد.

در روش خرید ارزهای دیجیتال، پروسه تا حد ممکن بسیار سریع اتفاق میفتد. زیرا از نظر امنیتی، کیف‌های پول ارزهای دیجیتال بسیار امن بوده و لذا، تمهیدات امنیتی در این مورد، بسیار اندک هستند؛ لذا، این روش یکی از سریع‌ترین روش‌های نقدکردن درآمدهای ارزی یا ارسال حواله به داخل ایران خواهد بود.

خدمات فراکنش برای ارسال حواله به ایران

شرکت فراکنش، در راستای تسهیل خدمات ارزی و ریالی برای هم‌وطنان عزیزمان، اقدام به ارائه روش‌های مناسبی برای نقدکردن درآمدهای ارزی و ارسال حواله به داخل ایران و حتی ارسال حواله به خارج از ایران نموده است. شما با یک‌بار ثبت‌نام در وب‌سایت و احراز هویت خود، می‌توانید از کلیه خدمات مالی این شرکت بهره‌مند شوید. روش‌های ارسال حواله به داخل ایران توسط فراکنش، باتوجه‌به نیازهای هم‌وطنان عزیزمان، طیف وسیعی از ابزارها را در اختیار شما قرار می‌دهد که به کمک آنها می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به دریافت درآمدهای ارزی خود به‌صورت ریالی و یا دریافت حواله نقدی خود در ایران، اقدام نمایید. همچنین، قیمت مناسب ارسال حواله نیز دارای اهمیت است. شرکت فراکنش، کلیه خدمات حواله ارزی خود را با مناسب‌ترین قیمت ممکن برای صاحبان کسب‌وکار به انجام می‌رساند.

سوالات متداول

روش‌های ارسال حواله به داخل کشور ایران کدام‌اند؟

خریدوفروش ارزهای دیجیتال، حواله سوئیفت و نقدکردن از طریق پی پال، وب مانی و پرفکت مانی از روش‌های متداول ارسال حواله به داخل کشور محسوب می‌شوند.

سریع‌ترین روش ارسال حواله و پول به کشور ایران کدام است؟

باتوجه‌به امنیت بالای کیف پول‌های ارز دیجیتال، خریدوفروش این ارزها بسیار سریع و مطمئن است.

آیا امکان ارسال حواله مستقیم به ایران وجود دارد؟

خیر، باتوجه‌به تحریم‌های بین‌المللی این امر امکان پذیر نیست.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟