خدمات حساب وایز به صوررت آنی | شارژ حساب و نقد کردن wise

افتتاح حساب، شارژ و نقد کردن وایز با کم ترین کارمزد 

حساب بین المللی وایز از معتبرترین سیستم های مالی آنلاین و یکی از سریع ترین روش های نقل و انتقال پول در سطح بین المللی است. متقاضیان با دارا بودن اکانت وایز می توانند در کوتاه ترین زمان کار انتقال و ارسال پول به هر نقطه جهان را انجام دهند. به منظور استفاده از این سیستم مالی ابتدا باید یک حساب وریفای شده باز کنید. افتتاح حساب وایز Wise در سایت فراکنش برای متقاضیان ایرانی امکان پذیر است. کارشناسان این سایت افتتاح اکانت وایز، شارژ اکانت وایز و خرید و فروش آن را انجام می دهند.

حساب وایز Wise

حساب وایز Wise

حساب wise چیست؟

در پاسخ به پرسش حساب وایز چیست؟ باید بگوییم وایز یک راه حل پرداخت آنلاین کاربرپسند است که می تواند دردسرهای زیادی را از نقل و انتقالات بین المللی دور کند. این حساب بین المللی سریع، شفاف و اغلب ارزان تر از بانک ها است. وایز برخلاف دیگر حساب های بین المللی به وضوح نشان می دهد که قبل از انتقال چقدر هزینه پرداخت می کنید. شرکت‌های انتقال پول اغلب سعی می ‌کنند کارمزدها و هزینه های نرخ ارز را از کاربر پنهان کنند. Wise  که قبلاً به عنوان Transferwise شناخته می شد، راه حلی آسان و مقرون به صرفه برای ارسال پول در سراسر جهان ارائه می دهد. این پلتفرم آنلاین به کاربران امکان می دهد یک حساب چند ارزی باز کنند. کاربر می تواند در این حساب ذخیره، دریافت و ارسال کند و به 21 ارز مختلف دسترسی داشته باشد. در اصل وایز راه حلی برای کمک به پرداخت و دریافت پرداخت های بین المللی بسیار آسان است.

وایز چگونه کار می کند؟

تبدیل هزینه های نرخ ارز از مشکلات انتقال بین المللی پول است که اکانت وایز سعی کرده  آن را رفع کند. هنگامی که وارد اکانت Wise خود می شوید، می توانید به لیستی از بیش از 80 کشور دسترسی داشته باشید که می توانید به آن ها پول ارسال کنید. به سادگی مبلغ مورد نظر را انتخاب کنید و آن را به واحد ارزی مناسب انتقال دهید. در واقع کاربر در اکانت وایز نیازی به پرداخت هزینه تبدیل ارز ندارد و کاربر ایرانی هر میزان دلار را که بخواهد به اکانت وایز منتقل می کند و این سیستم مبلغ واریزی را به حساب مقصد و واحد پول آن کشور واریز می کند. معاملات بین المللی ممکن است چند روز طول بکشد تا در حساب تعیین شده منتقل شود. یکی از ویژگی ‌های مفید Wise این است که می ‌توانید از حساب Wise به یک حساب بانکی معمولی پول بفرستید و نقل و انتقالات لزوماً نباید Wise to Wise باشد.

میزان امنیت حساب بانکی ترنسفر وایز

سیستم حساب های بین المللی وایز همانند سیستم بانک های جهانی و با همان میزان امنیت و اعتبار است. کاربران برای انتقال پول در اکانت وایز باید همان روش های احراز هویت و اعتبارسنجی بانک های جهانی را طی کنند. بنابراین اکانت wise از معتبرترین و مطمئن ترین حساب های بین المللی آنلاین است. حساب بانکی ترنسفر وایز با نظارت و اجرای تعهدات مالی از بروز مشکلات مالی مانند پولشویی در این سیستم جلوگیری می کند.

اکانت وایز از معتبرترین و مطمئن ترین حساب های بین المللی است.

انواع اکانت های سایت Wise

دو نوع حساب وایز چیست؟ وایز دارای 2 نوع حساب شخصی و تجاری است. حساب Wise برای استفاده شخصی Wise personal account و برای استفاده تجاری Wise Business. هر دو حساب یک راه آسان و کم هزینه برای ارسال حواله بین المللی و دریافت پرداخت ارائه می دهند. با این حال، تفاوت های کلیدی بین آن ها وجود دارد. حساب شخصی Wise برای کاربرانی است که زندگی، کار و سفر به خارج از کشور دارند.

حساب تجاری وایز Wise Business  

 کاربران حساب های تجاری Wise Business  می ‌توانند به چند مزیت مانند اضافه کردن اعضای تیم به حساب کاربری و دسترسی به API برای خودکارسازی گردش کار دسترسی داشته باشند. حساب‌های  Wise Businessبا پلتفرم‌ های حسابداری مبتنی بر ابر مانند Quickbooks و Xero سازگار هستند. همچنین می توانید از حساب تجاری برای پرداخت دسته ای تا 1000 نفر به ارزهای مختلف استفاده کنید. حساب Wise Business ممکن است قوی ‌ترین ابزار برای اتوماسیون پرداخت یا برنامه ‌ریزی پرداخت ‌های انبوه نباشد، اما اگر کسب ‌و کار شما به دنبال راه‌ حلی مناسب برای نقل و انتقالات بین ‌المللی است، مطمئناً مفید است. تفاوت اصلی حساب شخصی و تجاری وایز در این است که اکانت وایز بیزینس مخصوص شرکت ها طراحی و توسعه یافته است. بنابراین، راه حل های انحصاری دارد که برای یک حساب شخصی در دسترس نیست.

حساب شخصی وایز  Wise personal

Wise یک حساب آنلاین است که به شما امکان می دهد پول ارسال کنید، پول دریافت کنید و پول بین المللی خرج کنید. با یک اکانت وایز می توانید به خارج از کشور پول ارسال کنید، به ارزهای دیگر پرداخت کنید و در خارج از کشور با کارت وایز خرج کنید.

مزیت حساب های سایت وایز

کاربران با افتتاح حساب Wise از مزایا و امتیازات فراوانی برخوردار می شوند. همه نقل و انتقالات حساب wise به صورت آنلاین انجام می شود و برای نقل و انتقال شخصی و تجاری بسیار مناسب است. برخی از مهم ترین این مزایا عبارت اند از:

  • استفاده راحت و آسان: ما برای یک اکانت وایز ثبت نام کردیم و در کمتر از 3 دقیقه انتقال را از طریق این وب سایت انجام دادیم.
  • پایین بودن هزینه کارمزد: در مقایسه با یک بانک، کارمزدها و نرخ ارز Wise تقریبا همیشه بهتر است. یکی از اصلی‌ ترین مزایای Wise این است که قرار است راهی مقرون‌ به ‌صرفه برای ارسال پرداخت ‌های بین ‌المللی باشد. اگر پرداخت‌ های بزرگ ‌تری ارسال کنید، وایز کارمزد بیشتری را ارائه می ‌کند. این برای پرداخت های بزرگ بیش از 100.000 پوند اعمال می شود.
  • دسترسی به نرخ متوسط بازار وایز: اکانت وایز نرخ متوسط بازار را برای همه نقل و انتقالات ارسال شده از طریق شبکه خود ارائه می دهد.
  • محدودیت هزینه های روزانه بالا: سقف 1 میلیون دلار برای نقل و انتقالات محلی و 1.6 میلیون دلار برای نقل و انتقالات سوئیفت در نظر گرفته شده است.
  • گزینه های پرداخت چندگانه: پرداخت با کارت نقدی، کارت اعتباری، حساب بانکی با ACH یا حواله سیمی از طریق حساب های وایز امکان پذیر است. هنگام استفاده از برنامه تلفن همراه Wise، می‌توانید با Google Pay و Apple Pay نیز پرداخت کنید.

معایب سایت Wise

پس از پاسخ به پرسش حساب وایز چیست و مزایای آن کدام اند، نوبت به ارائه معایب این حساب بانکی بین المللی می رسد. استفاده از حساب های بین المللی وایز علاوه بر دارا بودن مزایا با مشکلاتی نیز همراه است. برخی از مهم ترین معایب کاربرد حساب بین المللی وایز عبارت است از:

  • حواله حساب بانکی وجوه باید به حساب بانکی گیرنده ارسال شود؛ هیچ گزینه ای برای تحویل نقدی وجود ندارد.
  • در فرآیند دو مرحله ای ابتدا پول را برای وایز ارسال می ‌کنید و سپس وایز پول را به حساب بانکی گیرنده شما واریز می ‌کند. این مرحله اضافی گاهی اوقات می تواند زمان انتقال پول را افزایش دهد.
  • به شماره تامین اجتماعی قبل از ارسال اولین انتقال خود از طریق Wiseدارید و باید  SSN  و احتمالاً سایر مدارک شناسایی خود را ارائه دهید.
  • هزینه ها از آنجایی که وایز نرخ متوسط بازار را ارائه می دهد، برای کسب سود به کارمزدها متکی است.

در وایز هیچ گزینه تحویل و پرداخت نقدی وجود ندارد.

سرعت انتقال وجه در وایز

عوامل زیادی در سرعت انتقال پول از طریق حساب های بین المللی و از جمله اکانت وایز موثر هستند. از مهم ترین این عوامل ارز مورد نظر برای انتقال و دریافت، کشور گیرنده پول و فرستنده پول، نوع حساب بانکی و نوع کارت بانکی را می توان نام برد. سرعت انتقال پول از طریق حساب های بین المللی یک معیار مهم برای کاربران است و انتخاب حساب بین المللی آنلاین نیز بیشتر بر اساس همین معیار انجام می شود. حساب wise در مقایسه با دیگر حساب های بین المللی انتقال پول را در سرعت بالاتری انجام می دهد و معمولاٌ کار انتقال بیشتر از یک روز نمی باشد، اما عوامل ذکر شده می تواند این زمان را بیشتر کند. شما می توانید از طریق سایت فراکنش اقدام به شارژ حساب وایز خود نمایید.

کارمزد انتقال وجه در سایت Wise چقدر است؟

همان طور که سرعت انتقال پول تحت تاثیر عواملی افزایش یا کاهش می یابد، کارمزد انتقال وجه نیز در اکانت وایز با وجود فاکتورهایی تعیین می شود. میزان کارمزد اکانت وایز به مبلغ ارسالی، نرخ مبادله ارز، نوع حساب و نحوه پرداخت بستگی دارد. هر چه مبلغ ارسالی بیشتر باشد، کارمزد وایز بیشتر خواهد بود. علاوه بر این تبدیل واحد پول به یکدیگر یا نرخ مبادله نیز بر هزینه کارمزد تاثیر دارد. حساب های وایز به دو نوع شخصی و شرکتی وجود دارند که کارمزد هر یک از این نوع حساب ها متفاوت است.

سوالات متداول

آیا می توانم از Wise به عنوان یک حساب بانکی تجاری استفاده کنم؟

بله. ازWise  می توان به عنوان یک حساب تجاری استفاده کرد، اما وایز از نظر فنی یک بانک نیست، حتی اگر خدماتی مشابه بانک ارائه دهد.

تفاوت بین حساب شخصی و تجاری وایز چیست؟

حساب های شخصی وایز برای کاربرانی است که می خواهند پرداخت ها را انجام دهند و دریافت کنند، پول بین المللی ارسال و دریافت کنند و امور مالی شخصی خود را مدیریت کنند. در حالی که حساب های Business Wise به طور خاص برای مشاغل طراحی شده اند و ویژگی هایی را ارائه می دهند که متناسب با نیازهای آن ها است.

افتتاح حساب تجاری وایز در چه کشورهایی مجاز است؟

وایز حساب‌ های تجاری را به تاجران انحصاری و مشاغل آزاد، شرکت‌ های محدود و عمومی، مشارکت‌ ها و خیریه ‌ها در منطقه اقتصادی اروپا (EEA)، کانادا، ایالات متحده، بریتانیا، سوئیس، استرالیا و نیوزلند ارائه می ‌دهد.

آیا می توانم از حساب شخصی Wise برای تجارت استفاده کنم؟

در حالی که امکان استفاده از حساب شخصی Wise برای اهداف تجاری وجود دارد، معمولاً توصیه نمی شود. حساب‌ های شخصی وایز ممکن است عملکردی را که کسب‌وکارها برای مدیریت مؤثر امور مالی خود به آن نیاز دارند، ارائه ندهند.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟