پرداخت شهریه دانشگاه های انگلیس

سایت فراکنش بستر انواع پرداخت­های بین المللی از جمله پرداخت شهریه دانشگاه­ها را فراهم کرده است. اگر در مرحله پرداخت شهریه دانشگاه انگلیس هستید، می­توانید از طریق سرویس فراکنش درخواست خود را ثبت و تکمیل نمایید.

پرداخت شهریه دانشگاه های انگلیس

پرداخت شهریه دانشگاه های انگلیس

پرداخت شهریه دانشگاه های انگلستان برای ایرانیان

پرداخت شهریه دانشگاه های انگلیس به علت روابط مالی و اقتصادی اکثر کشورهای جهان به راحتی از طریق انواع روش­های پرداخت بین المللی امکان پذیر است. این روش­ها عبارتند از:

  1. پرداخت شهریه با کارت های اعتباری مانند مستر کارت و ویزا کارت.
  2. پرداخت شهریه از طریق شبکه بانکی سوئیفت.
  3. پرداخت شهریه از طریق سرویس­های پرداخت بین المللی آنلاین مانند پی پال.

اما تعدادی از کشورها به مانند ایران در لیست تحریم اقتصادی غول­های اقتصاد غرب یعنی آمریکا و اتحادیه اروپا قرار دارند و به همین دلیل کاربران ایرانی در امر پرداخت­های بین المللی با موانع زیادی رو به رو هستند. یکی از روش­های دور زدن این موانع استفاده از خدمات پلتفرم­های واسطه است که در کشورهای خارجی حساب­های ارزی دارند. فراکنش به عنوان یک سرویس تراکنش­های بین المللی، انواع خدمات پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی از جمله انگلستان را ارائه می دهد.

پرداخت شهریه دانشگاه با ویزا کارت

ویزا کارت خدمتی از کمپانی مالی بین المللی ویزا (visa) می­باشد که در ایالات متحده قرار دارد و قابلیت استفاده برای پرداخت­های بین المللی هم به صورت حضوری و هم به طور آنلاین را دارد. ویزا کارت به دو صورت ویزا کارت مجازی و ویزا کارت فیزیکی ارائه می­شود که هر کدام شامل 3 نوع کارت نقدی، اعتباری و پیش پرداخت می­باشد و باز هر کدام سطوح مختلف با قابلیت­های مختلف دارند. ویزا کارت در بیشتر کشورهای دنیا برای کاربردهای مختلفی مثل خرید آنلاین و حضوری، نقل و انتقالات پول، پرداخت هزینه دانشگاه­ها و … پشتیبانی می­شود، پس می­توان از آن برای پرداخت شهریه دانشگاه های انگلیس نیز استفاده کرد.

آسان ترین راه تهیه ویزا کارت، اقدام از طریق سرویس­های پرداخت بین المللی واسط می­باشد که در کشورهای خارجی مختلف حساب­های ارزی دارند. شما می­توانید از طریق موسسه فراکنش در سریع­ترین زمان ممکن ویزا کارت خود را تهیه نمایید. پس از تحویل ویزا کارت، تنها کاری که نیاز است شما هنگام پرداخت شهریه دانشگاه خود انجام دهید، استفاده از یک تحریم شکن با آی پی کشوری غیر از ایران است.

پرداخت شهریه دانشگاه از طریق پی پال

برای پرداخت شهریه دانشگاه از طریق پی پال نیاز است که یک حساب کاربری در وبسایت یا اپلیکیشن پیپال ایجاد کنید. اما این سرویس کشور ایران را تحریم کرده است و از طرفی پی پال فقط برای اکانت­های احراز هویت شده خدمات می­دهد. برای رفع این مانع باید در وهله اول یک فیلترشکن آی پی ثابت داشته باشید و سپس یک شماره موبایل مجازی با شماره همان کشور تهیه کنید. نکته­ای که وجود دارد این است که دقت سایت و اپلیکیشن­ها در تشخیص این نوع برنامه­ها بسیار بالا است و برای کم کردن ریسک بسته شدن اکانت خود، این برنامه­ها را حتما از روش­های معتبر تهیه کنید. بعد از عبور از این مراحل تقریبا مشقت آور و تکمیل احراز هویت می­توانید شهریه دانشگاه خود را پرداخت نمایید.

به مانند روش تهیه ویزا کارت، باز هم یک روش بی دردسر و سریع برای تهیه اکانت پی پال وجود دارد و شما می­توانید از طریق سایت­های واسط معتبر برای خرید اکانت پی پال اقدام کنید. سرویس فراکنش به آسانی و در سریع­ترین زمان ممکن اکانت پی پال شما را آماده می­کند.

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور انگلیس از طریق حواله سوئیفت، ویزا کارت و پی پال با فراکنش

پرداخت شهریه دانشگاه از طریق سوئیفت

برای پرداخت شهریه دانشگاه از طریق حواله سوئیفت، باید مشخصات و کد سوئیفت بانکی که دانشگاه شما تعیین کرده است را در اختیار داشته و با مراجعه به یکی از بانک­های عضو شبکه سوئیفت درخواست خود را ثبت نمایید. متاسفانه هیچ کدام از بانک­های ایرانی به دلایل تحریم عضو شبکه سوئیفت نیستند و پرداخت حواله سوئیفت به طور مستقیم از طریق بانک­های داخل ایران ناممکن است. اما فراکنش به عنوان پلتفرم ارائه دهنده خدمات مالی بین المللی، بستر ارسال حواله­های سوئیفت را برای مشتریان خود فراهم کرده است و به راحتی می­توانید هزینه­های دانشگاه خود را از طریق حواله سوئیفت پرداخت کنید.

فراکنش بهترین موسسه برای پرداخت شهریه دانشگاه های انگلیس

موسسه فراکنش با بیش از 8 سال تجربه و فعالیت در حوزه پرداخت­های بین المللی و در اختیار داشتن حساب­های ارزی در کشورهای مختلف، از بهترین موسسه­ ها برای پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی می­باشد. شما می توانید در وبسایت فراکنش ثبتنام و احراز هویت کنید، روشی را که دانشگاه شما برای پرداخت شهریه می­پذیرد، انتخاب نمایید و هزینه را از طریق کارت بانکی خود پرداخت کنید. شما همچنین میتوانید برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی خود از طریق فراکنش اقدام نمایید و درخواست خود را در سایت ثبت کنید.

سوالات متداول

روش های پرداخت شهریه دانشگاه های انگلستان چیست؟

اکثر دانشگاه­ها پرداخت از طرق حواله سوئیفت، ویزا کارت و پی پال را می­پذیرند.

آیا خودم مستقیما می توانم حواله سوئیفت ارسال کنم؟

خیر، شما فقط می­توانید با استفاده از خدمات سرویس­های پرداخت واسط مثل فراکنش حواله سوئیفت بفرستید.

چگونه می توانم ویزا کارت تهیه کنم؟

خدمات ویزا کارت برای ایران مسدود است اما می­توانید از طریق فراکنش اقدام به خرید ویزا کارت نمایید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟