پرداخت شهریه دانشگاه های کانادا

کشور کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد ایرانیان برای مهاجرت است و به دلیل در اختیار داشتن تعداد زیادی دانشگاه معتبر، دانشجویان ایرانی را هم برای ادامه تحصیل در این کشور ترغیب می­کند. در صورتی که موانع تحریم پرداخت شهریه دانشگاه های کانادا را برای شما دشوار ساخته است، می­توانید از طریق موسسه فراکنش این موانع را پشت سر بگذارید و اقدام به پرداخت شهریه دانشگاه کانادا نمایید. فراکنش تمامی خدمات پرداخت شهریه دانشگاه­های خارجی را برای دانشجویان فراهم کرده است. برای پرداخت شهریه در سایت فراکنش ثبت درخواست نمایید.

پرداخت شهریه دانشگاه های کانادا

پرداخت شهریه دانشگاه های کانادا

روش‌های پرداخت هزینه دانشگاه کانادا

دانشگاه­های کشور کانادا روش­های زیر را جهت واریز هزینه توسط دانشجویان کشورهای مختلف تدارک دیده­اند:

  • پرداخت شهریه از طریق کارت های اعتباری و دبیت کارت
  • پرداخت شهریه با استفاده از سرویس فلای وایر
  • پرداخت شهریه از طریق حواله بانکی

با وجود روابط اقتصادی میان کشورهای جهان و همچنین گسترش سیستم­های ارائه دهنده خدمات مالی بین المللی، تمامی خدمات پرداختی بین مرزی برای کاربران بسیار آسان شده است و همه چیز از طریق اینترنت صورت می­گیرد. اما در این بین به دلیل وجود تحریم­های اقتصادی شدید علیه ایران و بانک­های آن، کاربران ایرانی با مشکلات زیادی جهت استفاده از این خدمات مواجه هستند. موسسه فراکنش جهت حل این مشکلات و تسهیل پرداخت­ شهریه دانشگاه های خارجی برای استفاده دانشجویان پذیرش گرفته، تمامی روش­های ذکر شده را برای پرداخت شهریه دانشگاه های کانادا پشتیبانی می­کند.

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور کانادا از طریق حواله بانکی

قابل اعتمادترین و سنتی ترین روش انواع پرداخت­های داخلی و خارجی استفاده از خدمات حواله بانکی می­باشد. برای پرداخت شهریه دانشگاه کانادا از طریق حواله بانکی باید با در دست داشتن مشخصات بانک مقصد و کد IBAN یا کد سوئیفت آن به نزدیک­ترین بانک عضو سوئیفت خود مراجعه نمایید. هیچ بانک ایرانی به دلیل تحریم عضو این شبکه نمی­باشد و عملا امکان حواله از بانک­های ایران به بانک­های اروپایی و آمریکایی وجود ندارد. یک راه حل، ارسال حواله از یک کشور غیر تحریم توسط کشورهای غربی مثل ترکیه است که سفر به کشور دیگر و افتتاح حساب در بانک­های آن کشور نیز زمان­بر، هزینه­بر و دارای شرایط خاص است.

موسسه فراکنش به عنوان ارائه دهنده انواع خدمات مالی در کشورهای مختلف، امکان ارسال حواله بانکی به کشورهای خارجی را فراهم کرده است. اگر قصد پرداخت هزینه دانشگاه کانادا با حواله بانکی را دارید می­توانید با ثبتنام و احراز هویت در سایت فراکنش به راحتی و با کارمزدی بسیار پایین، شهریه خود را پرداخت نمایید.

پرداخت شهریه دانشگاه کانادا با کارت‌های اعتباری

کارت­های اعتباری یا همان کردیت کارت توسط شرکت­های بزرگ ارائه دهنده خدمات مالی بین المللی ارائه می­شود. معروف­ترین و پرکاربردترین آن­ها ویزا کارت و مستر کارت می­باشد که در اکثر کشورها پشتیبانی می­شوند اما تعدادی کارت اعتباری دیگر نظیر امریکن اکسپرس، دیسکاوری و یونیون پی نیز خدمات پرداخت را ارائه می­دهند.

این سرویس­ها نیز به علت تحریم­ها خدماتی را به کاربران ایرانی ارائه نمی­دهند و تهیه ویزا کارت و مستر کارت با مشکلات زیادی برای ایرانیان همراه است. در صورتی که پرداخت شهریه دانشگاه برای شما فقط از طریق کارت­های اعتباری امکان پذیر است، می­توانید با استفاده از خدمات پلتفرم فراکنش این کار را به راحتی انجام دهید. همچنین می­توانید برای خرید کارت­های اعتباری نیز از طریق فراکنش اقدام نمایید. تیم فراکنش تلاش کرده است تا تمامی این خدمات را با کارمزدی بسیار نازل برای مشتریان خود فراهم کند.

پرداخت شهریه دانشگاه­های کشور کانادا از طریق حواله بانکی، کارت­های اعتباری و فلای وایر به راحتی از فراکنش میسر است

پرداخت شهریه دانشگاه کانادا با فلای وایر

سرویس پرداخت آنلاین جهانی فلای وایر (Flywire) خدمات نقل و انتقالات مالی مختلفی را ارائه می­دهد که یکی از آن­ها پرداخت شهریه دانشگاه­های خارجی می­باشد. این پلتفرم یک بخش مخصوص برای پرداخت شهریه دانشگاه دارد و دانشگاه­های معتبر زیادی که به نوعی با این سرویس قرارداد دارند، در این بخش لیست شده­اند و برای پرداخت شهریه دانشگاه های کانادا از طریق فلای وایر کافیست پس از ثبتنام در آن، از قسمت پرداخت شهریه دانشگاه­ها نام دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر دانشگاه مربوطه در لیست فلای وایر نباشد، می­توانید مشخصات ارائه شده توسط دانشگاه را در فلای وایر اضافه نمایید.

شما می­توانید مبلغ شهریه خود را با یکی از ارزهای رایج مثل دلار یا یورو واریز نمایید و یکی از روش­های حواله بانکی، کارت­های نقدی و اعتباری، پی پال و بیت کوین را که فلای وایر برای انتقال وجوه استفاده می­کند، انتخاب نمایید تا فلای وایر با یک نرخ تبدیل بسیار کم، شهریه شما را پرداخت کند. برای ثبتنام و احراز هویت در این سرویس نیاز است که آی پی و هویت ایرانی خود را هنگام ورود و ثبتنام تغییر دهید. اما می­توانید به راحتی از طریق پلتفرم فراکنش درخواست پرداخت شهریه دانشگاه با فلای وایر را ثبت نمایید تا با یک کارمزد رقابتی و در زمانی کوتاه شهریه شما پرداخت شود.

بهترین روش پرداخت شهریه دانشگاه های کشور کانادا با فراکنش

همانطور که گفته شد تمامی سرویس­های ارائه دهنده خدمات مالی بین المللی به دلایل تحریم به ایرانی­ها خدماتی ارائه نمی­دهند و راحت­ترین راه حل این مشکل استفاده از خدمات صرافی­ها و سرویس­های واسطه داخلی هستند. موسسه فراکنش با داشتن چندین سال سابقه در حوزه ارائه خدمات ارزی یکی از بهترین روش­ها برای پرداخت شهریه دانشگاه کانادا می­باشد. شما می­توانید با ثبتنام و احراز هویت در وبسایت فراکنش از طریق روش­های حواله بانکی، کارت­های اعتباری یا فلای وایر شهریه دانشگاه خود را پرداخت نمایید. همچنین در صورتی که نیاز به پرداخت اپلیکیشن فی دارید، فراکنش این کاررا برای شما انجام خواهد داد. فقط کافیست درخواست خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور کانادا از چه روش¬هایی امکان پذیر است؟

کارت­های اعتباری، حواله بانکی و پلتفرم فلای وایر.

راحت ترین راه پرداخت شهریه دانشگاه کشور کانادا کدام است؟

به دلایل تحریم، آسان­ترین راه حل استفاده از سایت­های واسطه مانند فراکنش است.

کارمزد کدام روش پرداخت کمتر است؟

پرداخت با فلای وایر.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟