پی پال

ارائه خدمات افتتاح حساب، شارژ حساب، خرید با پی پال و نقد کردن پی پال در کوتاه ترین زمان ممکن و با کم ترین کارمزد

پی پال (PayPal) بزرگترین سیستم آنلاین مالی در دنیا شناخته می‌شود.
این سیستم هم اکنون نقش پر رنگی در خرید و فروش‌های اینترنتی بازی می‌کند و همچنان سریع‌ترین روش دریافت و انتقال پول در دنیای پی پال است.

در کمتر از چند دقیقه می‌توانید مبلغی را دریافت و یا ارسال کنید. اگر نیاز به خدمات پی پال دارید، اولین قدم افتتاح اکانت وریفای شده پی پال است.

برای ایجاد حساب پی پال، فراکنش می‌تواند در معتبرترین کشورهای دنیا حساب پی پال باز کرده و آن را وریفای کند. در حال حاضر افتتاح اکانت در مجموعه با لول پرسونال و بیزینس انجام می‌شود و شما می‌توانید با استفاده از خدمات مجموعه در بخش نقد کردن درآمدهای ارزی، اقدام به نقد کردن موجودی خود نمایید.

پی پال

پی پال

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

مراحل درخواست افتتاح حساب پی پال

می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن حساب پی پال شخصی خودتان را داشته باشید!

ثبت نام

ابتدا در پورتال فراکنش ثبت نام کنید.

ثبت درخواست

از قسمت سرویس‌ها، درخواست افتتاح حساب پی پال را پر کنید.

پرداخت

مبلغ 49 دلار را به صورت ریالی پرداخت کنید.

دریافت

در سریع‌ترین زمان ممکن حساب وریفای شده را دریافت خواهید کرد.

تفاوت افتتاح حساب پرسونال و بیزینس پی پال

پی پال یکی از انواع حساب های بین المللی است. برای بسیاری این سوال ایجاد می‌شود که تفاوت حساب پی پال بیزنس و شخصی چیست؟! قبل از ساخت اکانت پی پال بهتر است ابتدا با تفاوت‌های این 2 نوع حساب شخصی (پرسونال) و بیزنس (تجاری) آشنا شوید. از جمله تفاوت‌هایی که می‌‌توان برای حساب پی پال بیزنس و شخصی نام برد؛ کمتر لازم بودن مدارک مورد نیاز برای حساب شخصی، محدودیت‌های کمتر حساب پی پال شخصی نسبت بیزنس، بیشتر بودن مبلغ دریافت یا واریز وجه در حساب حساب بیزنس، کمتر بودن حساسیت پی پال بر روی حساب‌های شخصی نسبت به بیزنس است.

استفاده از حساب پی پال برای افرادی که قصد انجام تراکنش‌های شخصی، نقل و انقالات مالی و یا خرید از سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین را دارند، توصیه می‌شود. افراد می توانند پس از ایجاد حساب پی پال، اقدام با ساخت کیف پول پی پال نموده و آن را با انواع ارز های رایج دنیا شارژ نمایند.

در زمان افتتاح حساب پی پال شما با دو اکانت مختلف آن یعنی حساب شخصی یا پرسونال (Personal account) و حساب تجاری یا بیزینس (Business account) برخورد می‌کنید. در چنین شرایطی سوالی که برای شما ایجاد می‌شود، این است که چه تفاوتی بین این دو حساب پی پال وجود دارد؟

خدمات پی پال فراکنش

زمانی که اقدام به افتتاح حساب پی پال پرسونال نمودید، در ابتدا محدودیتی برای برخی از تراکنش‌ها اعمال می‌شود، به این صورت که 10 تراکنش اول شما باید زیر 100 دلار بوده و فاصله بین هر یک از تراکنش‌ها 4 الی 5 روز زمان ببرد. در افتتاح حساب پی پال بیزنس نیز شرایط مانند حساب پرسونال پی پال می‌باشد با این تفاوت که سقف تراکنش در پی پال پرسونال 800 دلار در هفته و 2500 دلار در ماه می‌باشد. در صورتی که در حساب بیزنس صحبتی از محدودیت تراکنش نیست و شما می‌توانید بیش از 2500 دلار در ماه تراکنش داشته باشید. به این صورت احتمال لیمیت شدن اکانت پی پال از نوع بیزنس، کمتر از پرسونال می‌باشد. این دو حساب پی پال، تفاوت‌های دیگری نیز دارند که به شرح زیر می‌باشد:

مدارک کمتری برای ساخت حساب پی پال شخصی لازم است.
محدودیت‌های حساب شخصی پی پال، نسبت به حساب بیزنس آن کمتر است.
با استفاده از حساب بیزنس به میزان بیشتری نسبت به حساب شخصی، می‌توان دریافت یا واریز وجه داشت.
حساسیت پی پال بر روی حساب‌های شخصی کمتر از حساب‌های تجاری می‌باشد.