شارژ حساب وایز (wise) به صورت آنی و اتوماتیک با کم ترین کارمزد

شارژ حساب وایز به صورت اتوماتیک و آنی

سیستم بین المللی نقل و انتقال وایز Wise از مهم ترین سیستم های بین المللی انتقال پول است. امکان انتقال پول به هر نقطه جهان و پایین بودن هزینه های کارمزد از مزایای دارا بودن حساب بین المللی وایز است.

 برای شارژ حساب وایز Wise می توانید از طریق سایت معتبر فراکنش اقدام کنید. بدین منظور کافی است درخواست خود را در پنل کاربری این سایت ثبت نمایید. کارشناسان این سایت در صورت تایید هویت به صورت آنلاین این حساب را شارژ می کنند.

شارژ حساب وایز Wise

شارژ حساب وایز Wise

حساب وایز چیست؟

وایز یک سرویس انتقال پول آنلاین است که به شما امکان ارسال پول به خارج از کشور را می دهد. وقتی با وایز حواله می کنید، ابتدا پول را به حساب محلی وایز منتقل می کنید. سپس وایز پول را برای گیرنده شما ارسال می کند. به خاطر داشته باشید که با وایز می ‌توانید فقط حواله ‌های بانکی انتقال دهید و گزینه دریافت نقدی در دسترس نیست.

ویژگی های حساب وایز

حساب بین المللی وایز و شارژ حساب wise دارای مزایا و ویژگی های فراوانی است. کاربر می تواند با افتتاح و شارژ حساب وایز تراکنش های مالی خود را به صورت آنلاین و در هر نقطه از جهان انجام دهد. برخی دیگر از این ویژگی های مهم عبارت اند از:

یک حساب چند ارزی (با نام مستعار حساب تجاری بین المللی)

حساب Wise یک حساب آنلاین چند ارزی است که به شما امکان می دهد دریافت و پرداخت کنید و پول را در سراسر جهان با نرخ ارز ارزان تر از آنچه که یک بانک سنتی ارائه می دهد، انتقال دهید. همچنین می‌توانید از حساب تجاری Wise برای پرداخت فاکتورها، خرید موجودی و رسیدگی به حقوق و دستمزد استفاده کنید.

دسترسی جهانی

حساب چند ارزی وایز به شما امکان می دهد به 10 حساب ارز محلی در GBP، EUR، USD، AUD، NZD، SGD، RON، CAD، HUF  و TRY دسترسی داشته باشید. علاوه بر این می توانید پول خود را به 53 واحد ارزی تبدیل کرده و به 80 کشور جهان ارسال کنید.

انتقال آسان

شما می توانید نقل و انتقالات محلی و بین المللی را با نرخ مبادله متوسط بازار (نقطه میانی بین نرخ خرید و فروش بین دو ارز) انجام دهید. هزینه وایز کارمزدهای انتقال پایین است و هیچ کارمزد حساب ماهانه وجود ندارد.

دسترسی به کارت های نقدی تجاری فیزیکی و مجازی

با یک حساب تجاری  Wiseمی توانید کارت های نقدی Wise را برای پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین یا در فروشگاه دریافت کنید. به جز هزینه کارت، هیچ کارمزد ماهانه یا تراکنش وجود ندارد و می توانید 1٪ پول نقد از تراکنش های واجد شرایط دریافت کنید. همچنین می توانید برای هر کارت محدودیت هزینه تعیین کنید و هزینه ها را پیگیری کنید.

یکپارچه سازی حسابداری

با شارژ حساب وایز می‌توانید حساب کسب ‌و کار Wise خود را به  Xero، QuickBooks  یا FreeAgent  متصل کنید تا در مدیریت دستی صرفه ‌جویی کنید و تمام پول کسب ‌و کارتان را در یک مکان مشاهده کنید.

 تبدیل ارز

وایز تبدیل نرخ ارز خارجی را بر اساس آنچه که نرخ ارز واقعی یا نرخ متوسط بازار می نامد ارائه می دهد. نرخ میانی بازار، نقطه میانی بین نرخ خرید و فروش بین دو ارز است. بانک‌های سنتی معمولاً تبدیل‌ ها را با نرخ بالاتری انجام می ‌دهند که شامل نرخ متوسط ​​بازار به اضافه پورسانت می ‌شود، بنابراین در نهایت هزینه کمتری خواهید داشت.

شارژ حساب های بین المللی مانند حساب وایز از طریق سایت فراکنش امکان پذیر است.

شارژ حساب wise با فراکنش

شارژ کارت های اعتباری مانند شارژ وایز در ایران به دلیل تحریم وجود ندارد، اما کاربران ایرانی می توانند از طریق موسسه های مالی و یا سایت های معتبر برای شارژ wise و دیگر انواع کارت های اعتباری اقدام کنند. در سایت فراکنش شارژ اکانت وایز بر اساس مبلغ مورد نظر کاربر انجام می شود. بدین منظور کاربر باید مبلغ مورد نظر را انتخاب کرده و آن را به حساب سایت فراکنش پرداخت کند. علاوه بر مبلغ شارژ کارت، کاربر باید هزینه کارمزد شارژ را پرداخت کند که در مقایسه با دیگر سایت ها بسیار مناسب است.

سخن آخر

در این متن کوتاه و خلاصه در مورد شارژ حساب های وایز اطلاعات لازم را ارائه دادیم. اگر در مورد چگونگی افتتاح حساب های بین المللی سوالی دارید، می توانید با مشاوران سایت فراکنش در میان بگذارید. کارشناسان سایت فراکنش افتتاح حساب های بین المللی، خرید سرورهای مجازی ترکیه و آلمان، سرورهای مجازی ساعتی، پرداخت اپلکیشن فی و شهریه دانشگاه ها، پرداخت هزینه های تحصیلی، پرداخت هزینه های آزمون های بین المللی و پرداخت خریدهای آنلاین کارت های اعتباری را در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه کارمزد انجام می دهد.

سوالات متداول

چرا وایز (TransferWise) اینقدر ارزان است؟

برخلاف دیگر حساب های انتقال پول، وایز هزینه ای به نرخ ارز خود اضافه نمی کند. در عوض از نرخ متوسط بازار استفاده می کند و انتقال آن را مقرون به صرفه تر می کند.

آیا وایز می تواند به حساب بانکی انتقال دهد؟

بله، وایز می تواند به یک حساب بانکی پول انتقال دهد، با راه‌ اندازی حساب خود، می توانید به یک حساب بانکی پول ارسال ‌کنید.

آیا وایز مانند پی پال است؟

وایز و پی پال هر دو از پرداخت های بین المللی پشتیبانی می کنند. با این حال، وایز در نقل و انتقالات پول تخصص دارد، بنابراین احتمالاً در مورد کارمزد و نرخ مبادله هزینه بهتری ارائه می دهد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟