فراکنش » حساب های بین المللی » وایز » شارژ حساب وایز

شارژ حساب وایز سریع + قانونی + تخفیف 20 درصدی کارمزد

شارژ وایز در کوتاه ترین زمان با تخفیف 20 درصدی کارمزد تا آخر مرداد

کد تخفیف: wise20

سیستم بین المللی نقل و انتقال وایز Wise از مهم ترین سیستم های بین المللی انتقال پول است. امکان انتقال پول به هر نقطه جهان و پایین بودن هزینه های کارمزد از مزایای دارا بودن حساب بین المللی وایز است.

 برای شارژ حساب وایز Wise می توانید از طریق سایت فراکنش اقدام کنید. بدین منظور کافی است درخواست خود را در پنل کاربری فراکنش ثبت نمایید. کارشناسان ما به صورت آنلاین حساب شما را شارژ می کنند.مقدار قابل پرداخت

شارژ حساب وایز Wise

شارژ حساب wise

فراکنش بهترین انتخاب برای شارژ حساب وایز

پشتیبانی بیش از 10 ارز

شارژ حساب در کمتر از 2 ساعت

پشتیبانی تلفنی و آنلاین

رقابتی ترین نرخ

حساب وایز چیست؟

وایز یک سرویس انتقال پول آنلاین است که به شما امکان ارسال پول به خارج از کشور را می دهد. وقتی با وایز حواله می کنید، ابتدا پول را به حساب محلی وایز منتقل می کنید. سپس وایز پول را برای گیرنده شما ارسال می کند. به خاطر داشته باشید که با وایز می ‌توانید فقط حواله ‌های بانکی انتقال دهید و گزینه دریافت نقدی در دسترس نیست.

مزایای داشتن حساب وایز

  • کارمزدهای پایین: وایز در مقایسه با بانک‌ها و سایر شرکت‌های انتقال پول، کارمزدهای بسیار پایین‌تری ارائه می‌دهد. این موضوع به خصوص برای انتقال‌های بین‌المللی و تبدیل ارز، بسیار حائز اهمیت است.
  • سرعت بالا: انتقال پول با وایز معمولاً بسیار سریع انجام می‌شود. در بسیاری از موارد، پول در عرض چند دقیقه به حساب مقصد واریز می‌شود.
  • امنیت بالا: وایز از بالاترین معیارهای امنیتی برای محافظت از اطلاعات و پول کاربران خود استفاده می‌کند. این شرکت توسط FCA (رگولاتور خدمات مالی بریتانیا) مجوز دارد.
  • سهولت استفاده: استفاده از وایز بسیار آسان است. شما می‌توانید از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن موبایل وایز، به راحتی و بدون نیاز به دانش تخصصی، پول انتقال دهید، ارز تبدیل کنید، و حساب‌های ارزی خود را مدیریت کنید.
  • خدمات متنوع: وایز علاوه بر انتقال پول و تبدیل ارز، خدمات متنوع دیگری مانند کارت‌های اعتباری بین‌المللی، حساب‌های چند ارزی، و خدمات سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد.

ویژگی های حساب وایز

حساب بین المللی وایز و شارژ حساب وایز دارای مزایا و ویژگی های فراوانی است. کاربر می تواند با افتتاح حساب وایز و شارژ آن، تراکنش های مالی خود را به صورت آنلاین و در هر نقطه از جهان انجام دهد. برخی دیگر از این ویژگی های مهم عبارت اند از:

یک حساب چند ارزی (با نام مستعار حساب تجاری بین المللی)

حساب Wise یک حساب آنلاین چند ارزی است که به شما امکان می دهد دریافت و پرداخت کنید و پول را در سراسر جهان با نرخ ارز ارزان تر از آنچه که یک بانک سنتی ارائه می دهد، انتقال دهید. همچنین می‌توانید از حساب تجاری Wise برای پرداخت فاکتورها، خرید موجودی و رسیدگی به حقوق و دستمزد استفاده کنید.

دسترسی جهانی

حساب چند ارزی وایز به شما امکان می دهد به 10 حساب ارز محلی در GBP، EUR، USD، AUD، NZD، SGD، RON، CAD، HUF  و TRY دسترسی داشته باشید. علاوه بر این می توانید پول خود را به 53 واحد ارزی تبدیل کرده و به 80 کشور جهان ارسال کنید.

انتقال آسان

شما می توانید نقل و انتقالات محلی و بین المللی را با نرخ مبادله متوسط بازار (نقطه میانی بین نرخ خرید و فروش بین دو ارز) انجام دهید. هزینه وایز کارمزدهای انتقال پایین است و هیچ کارمزد حساب ماهانه وجود ندارد.

دسترسی به کارت های نقدی تجاری فیزیکی و مجازی

با یک حساب تجاری  Wiseمی توانید کارت های نقدی Wise را برای پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین یا در فروشگاه دریافت کنید. به جز هزینه کارت، هیچ کارمزد ماهانه یا تراکنش وجود ندارد و می توانید 1٪ پول نقد از تراکنش های واجد شرایط دریافت کنید. همچنین می توانید برای هر کارت محدودیت هزینه تعیین کنید و هزینه ها را پیگیری کنید.

یکپارچه سازی حسابداری

با شارژ حساب وایز می‌توانید حساب کسب ‌و کار Wise خود را به  Xero، QuickBooks  یا FreeAgent  متصل کنید تا در مدیریت دستی صرفه ‌جویی کنید و تمام پول کسب ‌و کارتان را در یک مکان مشاهده کنید.

 تبدیل ارز

وایز تبدیل نرخ ارز خارجی را بر اساس آنچه که نرخ ارز واقعی یا نرخ متوسط بازار می نامد ارائه می دهد. نرخ میانی بازار، نقطه میانی بین نرخ خرید و فروش بین دو ارز است. بانک‌های سنتی معمولاً تبدیل‌ ها را با نرخ بالاتری انجام می ‌دهند که شامل نرخ متوسط ​​بازار به اضافه پورسانت می ‌شود، بنابراین در نهایت هزینه کمتری خواهید داشت.

شارژ حساب های بین المللی مانند حساب وایز از طریق سایت فراکنش امکان پذیر است.

شارژ حساب وایز با فراکنش

شارژ کارت های اعتباری مانند شارژ وایز در ایران به دلیل تحریم وجود ندارد، اما کاربران ایرانی می توانند از طریق موسسه های مالی و یا سایت های معتبر برای شارژ حساب وایز و دیگر انواع کارت های اعتباری اقدام کنند. در سایت فراکنش شارژ اکانت وایز بر اساس مبلغ مورد نظر کاربر انجام می شود. بدین منظور کاربر باید مبلغ مورد نظر را انتخاب کرده و آن را به حساب سایت فراکنش پرداخت کند. علاوه بر مبلغ شارژ کارت، کاربر باید هزینه کارمزد شارژ را پرداخت کند که در مقایسه با دیگر سایت ها بسیار مناسب است.

سوالات متداول

چرا وایز (TransferWise) اینقدر ارزان است؟

برخلاف دیگر حساب های انتقال پول، وایز هزینه ای به نرخ ارز خود اضافه نمی کند. در عوض از نرخ متوسط بازار استفاده می کند و انتقال آن را مقرون به صرفه تر می کند.

آیا وایز می تواند به حساب بانکی انتقال دهد؟

بله، وایز می تواند به یک حساب بانکی پول انتقال دهد، با راه‌ اندازی حساب خود، می توانید به یک حساب بانکی پول ارسال ‌کنید.

آیا وایز مانند پی پال است؟

وایز و پی پال هر دو از پرداخت های بین المللی پشتیبانی می کنند. با این حال، وایز در نقل و انتقالات پول تخصص دارد، بنابراین احتمالاً در مورد کارمزد و نرخ مبادله هزینه بهتری ارائه می دهد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟