فراکنش » پرداخت در سایت های خارجی » خرید اشتراک سایت های خارجی

خرید اشتراک سایت های خارجی

خرید اکانت های پرمیوم و اشتراک سایت های خارجی در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و بدون نیاز به داشتن حساب ارزی و کارت اعتباری بین المللی

متقاضیان برای برخورداری از خدمات گیم ها، آپ ها، سرویس های مجازی و پلتفرم های خرید باید دارای حساب اشتراک سایت های خارجی باشند. به دلیل تحریم خرید اشتراک سایت های خارجی برای متقاضیان ایرانی امکان پذیر نیست، اما از طریق موسسه ها و سایت های ارزی معتبر این کار شدنی است. سایت فراکنش امکان خرید اشتراک سایت یا سرویس های خارجی را برای متقاضیان ایرانی فراهم کرده است. بدین منظور در ابتدا باید درخواست خرید اشتراک را در پنل این سایت ثبت کنید. کارشناسان سایت پس از احراز هویت متقاضیان برای خریداری اکانت سایت مورد نظر اقدام می کنند.

 از خدمات سایت فراکنش خرید اکانت سایت های خارجی بدون نیاز به دارا بودن حساب بین المللی و ارزی و یا بدون کارت های اعتباری بین المللی را می توان نام برد. متقاضیان با پرداخت ریالی می توانند اکانت اشتراک سایت های خارجی را داشته باشند. کارشناسان این سایت کار خرید اشتراک سایت ها را در بازه زمانی یک تا 5 ساعت کاری با کمترین کارمزد انجام می دهند.

خرید اشتراک سایت های خارجی

خرید اشتراک سایت های خارجی

خرید اکانت سایت های خارجی با فراکنش

سایت‌های متعددی امروزه در زمینه خرید و فروش کارت‌های اعتباری بین‌المللی و اکانت سایت‌های خارجی فعالیت می‌کنند. یکی از بهترین سایت‌ها که از طریق آن می‌توانید اشتراک سایت‌های خارجی را تهیه کنید، سایت فراکنش است. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما، نسبت به خرید اکانت سایت موردنظرتان اقدام کنید. امکان خرید اشتراک سایت های خارجی مختلفی در سایت ما وجود دارد؛ این سایت‌ها عبارت است از:

اکانت وورَنک(Woorank)

خرید اکانت SoundCloud

خرید اکانت اسپاتیفای(Spotify)

خرید اشتراک تریدینگ ویو (Trading View)

خرید اکانت MOZ

خرید اکانت نتفلیکس (Netflix)

خرید اشتراک SEMrush

خرید اکانت گرامرلی (Grammarly)

خرید اکانت فری پیک (FreePik)

خرید اشتراک شاتراستوک (ShutterStock)

خرید اکانت اسکایپ (Skype)

خرید اکانت دیسکورد نیترو (Discord Nitro)

خرید اشتراک لینکدین(Linkdin)

خرید اکانت HULU

نحوه خرید اکانت خارجی

پرداخت پول به سایت های خارجی برای شارژ و خرید اکانت

برای خرید اکانت سایت‌های خارجی باید هزینه اشتراک آن را پرداخت نمایید. هزینه اشتراک ماهیانه بر اساس نوع و مدت زمان اشتراک متغیر است و هر سایتی تعرفه و قیمت مربوط به خود را دارد. از طرفی به دلیل اینکه ایران کشوری تحریم شده است، امکان خرید یا شارژ از طریق پول رایج ایران وجود ندارد و امکان پرداخت مستقیم میسر نیست؛ اما از روش های زیر امکان پرداخت پول به سایت‌های خارجی برای شارژ یا خرید اکانت وجود دارد.

فراکنش

با مراجعه به سایت ما می‌توانید به راحتی و با ریال حساب سایت‌های خارجی خود را شارژ نمایید و اعتبار اکانتتان را برای ماه یا سال دیگر مجدداً تمدید کنید.

کارت های اعتباری

از طریق کارت‌های اعتباری نظیر، وبمانی، مستر کارت، ویزا کارت و غیره به راحتی می‌توانید اکانت خود را شارژ نمایید. دقت فرمایید که سایت مورد نظرتان کارت اعتباری شما را پشتیبانی کند، در غیر این صورت بهتر است که از طریق فراکنش این کار را انجام دهید.

گیفت کارت

کارت‌های اعتباری یکبار مصرفی هستند که ماهیتی مشابه با کارت هدیه دارند. از طریق این کارت‌ها می‌توانید حساب اکانت‌های گوگل، آمازون و غیره را شارژ نمایید.

خرید با استفاده از کردیت کارت

کردیت کارت یا کارت اعبتاری نوع دیگری از کارت‌های بانکی است که توسط شرکت‌ها یا موسسات خصوصی ارائه و عرضه می‌شود. امکان نگهداری انواع ارزهای خارجی در آن‌ها وجود دارد و دارندگان با استفاده از آن می‌توانند در وب‌سایت‌های خارجی خرید انجام دهند. کاربران با استفاده یکی از انواع کارت‌های اعتباری می‌توانند در وبسایت‌های خارجی خرید کنند یا اشتراک سایت‌های خارجی را تهیه کنند. از معروف‌ترین کردیت کارت‌های می‌توان به ویزا کارت و مستر کارت اشاره کرد. هر کدام از این کارت‌های اعتباری را می‌توانید با مراجعه کردن به وبسایت ما خریداری و تهیه فرمایید. امکان ساخت کردیت کارت برای ایرانیان با مدارک هویتی ایرانی وجود ندارد و تنها می‌توان از طریق یکی از وبسایت‌هایی که کارت اعبتاری ویزا کارت و مستر کارت ارائه می‌دهند، یکی از این دو کارت را خریداری کرد.

خرید با مستر کارت برای خرید اکانت سایت های خارجی

مستر کارت یکی دیگر از انواع کارت‌های اعتباری بین‌المللی است که امکان خرید و شارژ اشتراک وبسایت‌های خارجی با آن وجود دارد. این نوع از کارت‌های اعتباری در بیشتر وب‌سایت‌های خارجی اعتبار دارد و یکی از روش‌های پرداخت به حساب می‌آید.

خرید با ویزا کارت برای خرید اشتراک سایت های خارجی

ویزا کارت یکی دیگر از انواع کردیت کارت‌ها به شما می‌آید که از طریق آن می‌توان در وبسایت‌های خارجی خرید انجام داد. این کارت اعتباری در دو نوع مجازی و فیزیکی قابل استفاده است که ایرانیان فقط می‌توانند از نسخه مجازی آن استفاده کنند. با وارد کردن اطلاعات ویزا کارتتان به راحتی می‌توانید حسابتان را شارژ نمایید.

خرید با پی پال برای خرید اکانت خارجی

پی پال یکی دیگر از انواع کیف پول‌های الکترونیکی است که امکان خرید و پرداخت در سایت‌های خارجی از طریق آن وجود دارد. پی پال از محبوب‌ترین کیف پول‌‎های الکترونیکی به حساب می‌آید که اکثر سایت‌ها از آن پشتیبانی می‌کنند. برای اینکه بتوانید از پی پال استفاده کنید باید در ابتدا وارد وبسایت پی پال شوید و نسبت به افتتاح حساب در آن اقدام نمایید. شما دز زمان ساخت کیف پول نوع ارزی که قرار است در آن قرار بگیرد را نیز باید انتخاب نمایید که دلار بهترین انتخاب است. ساخت و افتتاح حساب با مدارک هویتی ایرانی امکان پذیر نیست؛ بنابراین شما نمی‌توانید مراحل آن را به صورت کامل انجام دهید. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما حساب پی پال با هر مقدار موجودی دلخواه با قیمتی کاملاً مقرون به صرفه تهیه کنید. با تهیه کردن حساب پی پال به راحتی می‌توانید اکانت و حسابتان را در وبسایت‌های خارجی شارژ نمایید.

خرید با وبمانی برای خرید اشتراک سایت های خارجی

وب مانی یکی دیگر از راه‌های خرید و شارژ اشتراک سایت های خارجی به شما می‌آید که نسبت به سایر روش‌ها مقرون به‌صرفه‌تر است. ایرانیان با استفاده از کیف پول وب مانی می‌توانند اکانت‌های وب‌سایت‌های خارجی را به راحتی شارژ کنند. امکان افتتاح حساب وب مانی با هویت و مدارک ایرانی وجود دارد؛ اما ساخت حساب وب مانی کمی مشکل و مراحل مختلفی دارد که بیشتر کاربران در ایجاد حساب به مشکل بر می‌خورند. دقت کنید که پیش از خرید هر کدام از این کیف پول‎‌ها برای شارژ یا خرید اکانت سایت های خارجی از روش‌های پرداخت سایت موردنظرتان مطلع شوید. شما می‌توانید تمامی مراحل خرید و شارژ اکانت وب مانی را به ما محول کنید تا در زمانی کوتاهی و بدون هیچگونه نگرانی انجام شود.

خرید با پرفکت مانی برای خرید اشتراک از سایت های خارجی

پرفکت مانی نیز همانند وبمانی یک سرویس پرداخت آنلاین است که از طریق آن می‌توان در سایت‌های خارجی خرید کرد. معمولاً سایت‌هایی که درگاه پرداخت وب مانی را حمایت می‌کنند، دارای درگاه پرداخت پرفکت مانی نیز می‌باشند. امکان ذخیره انواع ارزهای دیجیتال و خارجی نظیر دلار و یورو در این کیف پول الکترونیکی وجود دارد. از ویژگی‌های این نوع کیف پول سرعت، امنیت و کارمزد پایین است که سبب محبوبیت آن شده است. از طریق پرفکت مانی به راحتی می‌توانید اکانت سایت‌هایی که درگاه پرداخت پرفکت مانی را دارند، شارژ یا خریداری نمایید. فقط توجه داشته باشید که باید در وبسایت پرفکت مانی حسابی ایجاد کنید و سپس آن را شارژ نمایید. افتتاح حساب پرفکت مانی کمی مشکل است و اانجام آن برای کسانی که با نحوه ایجاد حساب و زبان انگلیسی آشنایی ندارند، مشکل می‌باشد. بنابراین بهتر است از طریق پلتفرمی نظیر فراکنش حساب پرفکت مانی تهیه و آن را شارژ نمایید.

بهترین راه خرید اکانت سایت های خارجی چیست؟

راه‌های مختلفی برای خرید و شارژ حساب در سایت‌های خارجی وجود دارد؛ اما بهترین راه برای خرید اکانت استفاده از یک پلتفرم ایرانی است که با استفاده از ریال یا تومان بتواند به راحتی این کار را برای شما انجام دهد. امروزه به دلیل بحث فیلترینگ نمی‌توان از طریق کارت‌های اعبتاری حساب‌های خارجی را شارژ یا خریداری کرد. بنابراین مراجعه به یک وب‌سایت ایرانی که این‌گونه از خدمات را ارائه می‌دهد، بهترین راه به شمار می‌آید. برای خرید اکانت سایت‌های خارجی باید در وهله اول در آن ثبت نام نمایید تا از تعرفه‌ها و قیمت‌های آن با خبر شوید. پس از مراجعه به بخش پرداخت و شارژ حساب با روش‌های پرداختی سایت آشنا می‌شوید که می‌توانید از طریق یکی از آن روش‌ها اکانتتان را شارژ یا خریداری نمایید. خرید حق عضویت هر سایت با سایت دیگری متفاوت است به عنوان مثال هزینه خرید اشتراک نتفلیکس به صورت ماهانه 15.99 دلار و قیمت خرید اشتراک ماهانه اسپاتیفای 9.99 دلار است. به طور کلی بهترین راه برای خرید اشتراک سایت های خارجی، فراکنش است؛ چرا که پشتیبانان ما شما را در تمامی مراحل خرید همراهی و راهنمایی خواهند کرد.

بهترین راه برای خرید اشتراک سایت های خارجی

خرید دلاری اکانت در سایت‌های خارجی چگونه است؟

زمانی که قصد خرید اشتراک یا اکانت سایتی خارجی را دارید، باید به نوع ارز پذیرنده آن نیز دقت فرمایید. دلار ارزی خارجی است که امکان خرید اکانت سایت‌‎های خارجی با استفاده از آن وجود دارد؛ چرا که دلار رایج‌ترین ارز موجود در جهان است. همچنین اکثر وبسایت‌های خارجی امکان پرداخت با دلار را برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند تا کاربران به راحتی بتوانند خریدهایشان را انجام دهند. از طرفی بیشتر کاربران تمایل دارند که خریدهایشان را با استفاده از دلار پرداخت کنند که این نشان دهنده محبوبیت این ارز خارجی است. برای اینکه بتوانید از طریق دلار در وب‌سایت‌های خارجی خرید کنید یا اشتراک آن سایت‌ها را خریداری کنید بایستی کارت اعبتاری یا گیفت کارت دلاری داشته باشید. البته شما می‌توانید از طریق وب‌سایت فراکنش نیز این عملیات را بهتر و سریع‌تر انجام دهید. اگر قصد خرید اکانت، شارژ حساب یا خرید در سایت‌های خارجی را دارید و می‌خواهید که به بهترین صورت ممکن انجام شود؛ پیشنهاد می‌کنیم این موارد را به ما بسپارید.

چگونه در سایت‌های خارجی اکانت بگیریم؟

به احتمال زیاد بارها برای شما پیش آمده است که قصد خرید کالا یا استفاده از محتوای درون یک سایت خارجی را داشته‌اید؛ اما قادر به خرید یا تهیه آن نبودید. همیشه برای شما این سوال وجود داشته که از کجا و از چه طریق می‌توان در سایت‌های خارجی خرید کرد. برای این که بتوانید در سایت‌های خارجی کالای موردنظرتان را خریداری کنید باید در ابتدا حساب کاربری یا اشتراک تهیه کنید. پس از اینکه هزینه لازم برای ساخت اکانت را پرداخت کردید به راحتی می‌توانید از سایت موردنظرتان خرید کنید؛ اما نحوه گرفتن یا خرید اکانت سایت‌های خارجی به چه صورت است؟ شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما اکانت یا حساب کاربری سایت مورد نظرتان را در کمترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب خریداری کنید. دقت داشته باشید که تمامی اطلاعت شما پیش ما محفوظ و امن می‌باشد و پس از خرید تمامی اطلاعاتتان به دست شما خواهد رسید.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

سوالات متداول

بهترین روش برای خرید اشتراک سایت های خارجی چیست؟

کردیت کارت‌ها بهترین روش پرداخت هزینه اشتراک و ساخت اکانت در سایت‌های خارجی است؛ چرا که بیشتر سایت‌ها از آن‌ها پشیبانی می‌کنند.

مستر کارت یا ویزا کارت کدام یک مناسب خرید از سایت های فروشگاهی است؟

هردو؛ چرا که اکثر سایت‌های فروشگاهی از این دو کارت اعتباری پشتیبانی می‌کنند.

بهترین سایت برای خرید اکانت سایت های خارجی چیست؟

سایت‌های زیادی در یان زمینه فعالیت می‌کنند؛ شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما حساب کاربری سایت مورد نظرتان را خریداری کنید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟