پرداخت شهریه دانشگاه های فرانسه

در صورتی که قصد مهاجرت برای ادامه تحصیل در کشور فرانسه را دارید، جهت پرداخت شهریه دانشگاه های این کشور می­توانید با ثبت­نام در سایت فراکنش از طیف گسترده­ای از خدمات پرداخت بین المللی از جمله پرداخت شهریه دانشگاه های فرانسه استفاده نمایید.

پرداخت شهریه دانشگاه های فرانسه

پرداخت شهریه دانشگاه های فرانسه

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور فرانسه برای ایرانیان

به لطف ارتباطات اقتصادی کشورهای مختلف دنیا، پرداخت شهریه دانشگاه های فرانسه از سایر کشورها به آسانی از طریق انواع روش­های پرداخت بین المللی قابل انجام است. اما کاربران برخی از کشورها مثل ایران به دلیل تحریم توسط اتحادیه اقتصادی اروپا، با مشکلات زیادی در پرداخت­های بین المللی رو به رو هستند. یک راه حل برای این مشکلات استفاده از سرویس­های واسط ارائه دهنده خدمات مالی بین المللی است. فراکنش به عنوان یک پلتفرم ارائه دهنده خدمات مالی بین المللی، انواع خدمات پرداخت خارجی از جمله پرداخت شهریه دانشگاه های کشور فرانسه را برای کاربران فراهم کرده است.

روش های پرداخت شهریه دانشگاه های کشور فرانسه

فرانسه کشوری دانشجو پذیر است و هر کدام از دانشگاه­ها روش­های مختلفی را جهت پرداخت هزینه­ها ارائه می­دهند. پرداخت شهریه دانشگاه خارجی همچون فرانسه برای دانشجویان ایرانی می­تواند از روش­های زیر انجام شود:

  1. پرداخت شهریه با کارت های اعتباری مانند مستر کارت و ویزا کارت.
  2. پرداخت شهریه از طریق شبکه بانکی سوئیفت.
  3. پرداخت شهریه از طریق سرویس­های پرداخت بین المللی آنلاین مانند پی پال.

در ادامه پرداخت شهریه دانشگاه های کشور فرانسه را از طریق هر کدام از روش­ها بررسی می­کنیم.

پرداخت شهریه دانشگاه های فرانسه با ویزا کارت

از ویزا کارت به عنوان یک محصول خدماتی شرکت مالی بین المللی visa که مستقر در آمریکا می­باشد، برای پرداخت­های بین المللی حضوری و آنلاین استفاده می­شود. ویزا کارت شامل 3 نوع کارت نقدی، اعتباری و پیش پرداخت می­باشد و هر کدام سطوح مختلف با قابلیت­های مختلف دارند. ویزا کارت که به دو صورت ویزا کارت مجازی و فیزیکی ارائه می­شود در کشورهای زیادی برای خدمات پرداخت و تراکنش­های جهانی مختلفی از جمله پرداخت شهریه دانشگاه های کشور فرانسه استفاده می­شود.

برای خرید ویزا کارت باید از سایت آن اقدام به ثبتنام و احراز هویت نمایید اما کاربران ایرانی به دلایل تحریم از دسترسی به خدمات ویزا کارت محروم هستند. پلتفرم ارائه دهنده خدمات مالی فراکنش این مشکل را برای کاربران بر طرف نموده و در سریع­ترین زمان ممکن ویزا کارت شما را آماده می­کند. توجه به این نکته مهم است که هنگام پرداخت شهریه دانشگاه خود با ویزا کارت، باید از یک تحریم شکن با آی پی کشوری غیر از ایران استفاده نمایید.

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور فرانسه از طریق پی پال

برای پرداخت شهریه دانشگاه ها از طریق پی پال ابتدا باید یک اکانت در پی پال باز کنید و چون ایران در لیست تحریم پی پال قرار دارد، باید از یک فیلترشکن آی پی ثابت جهت ورود به این پلتفرم استفاده نمایید. از آنجایی که استفاده از امکانات پی پال بدون احراز هویت محدودیت­هایی از قبیل سقف انتقال پایین دارد، پس نیاز به احراز هویت اجتناب ناپذیر است. برای این امر هم نیاز به یک شماره مجازی متعلق به همان کشور فیلترشکن می­باشد. دقت کنید که استفاده از ورژن­های رایگان این ابزارها به احتمال زیاد مسدود شدن حساب پی پال را در پی خواهد داشت، پس باید نسخه­های پولی تحریم شکن و شماره مجازی را تهیه نمایید.

یک روش ساده­تر، خرید اکانت پی پال از طریق سایت­های واسط می­باشد. وبسایت فراکنش تمامی این مراحل جهت داشتن یک حساب پی پال را تسهیل و تسریع کرده و شما می­توانید از طریق سرویس فراکنش به آسانی اکانت پی پال داشته باشید.

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور فرانسه از طریق حواله سوئیفت، ویزا کارت و پی پال با فراکنش

پرداخت شهریه دانشگاه فرانسه از طریق سوئیفت

حواله سوئیفت زمانبر اما امن ترین روش انتقال وجه بین المللی است. اما برای پرداخت شهریه دانشگاه های کشور هایی همچون فرانسه از طریق حواله سوئیفت، باید از طریق یکی از بانک­های عضو سوئیفت اقدام نمایید که متاسفانه هیچ بانک ایرانی به خاطر تحریم­های اقتصادی عضو شبکه سوئیفت نمی­باشد. با این وجود، همچنان یک روش بی دردسر برای انتقال سوئیفت وجود دارد و آن استفاده از خدمات پرداخت­های بین المللی پلتفرم فراکنش می­باشد. شما می­توانید با داشتن کد سوئیفت بانک معرفی شده توسط دانشگاه خود جهت واریز شهریه، در وبسایت فراکنش ثبتنام و احراز هویت کرده و به راحتی شهریه دانشگاه فرانسه را سوئیفت نمایید.

خدمات فراکنش برای پرداخت هزینه دانشگاه های فرانسه

موسسه فراکنش خدمات ارزی مختلفی از جمله افتتاح حساب پی پال، خرید کارت­های اعتباری مثل ویزا کارت و امکان انتقال حواله سوئیفت را برای مشتریان خود فراهم کرده است. برای پرداخت شهریه دانشگاه های فرانسه کافیست در سایت فراکنش ثبتنام و احراز هویت کنید و سپس از طریق روش پرداخت ارائه شده توسط دانشگاه شما برای پرداخت شهریه اقدام نمایید. پرداخت هزینه تمامی خدمات فراکنش هم از طریق کارت بانکی ریالی امکان پذیر است.

سوالات متداول

روش های پرداخت شهریه دانشگاه های کشور فرانسه چیست؟

پرداخت از طریق حواله سوئیفت، ویزا کارت و پی پال.

آیا خودم مستقیما میتوانم حواله سوئیفت ارسال کنم؟

خیر، شما فقط می­توانید با استفاده از خدمات سرویس­های پرداخت واسط مثل فراکنش حواله سوئیفت بفرستید.

از کجا می توانم ویزا کارت بخرم؟

می­توانید از طریق سرویس­های واسط معتبر مثل فراکنش اقدام به خرید ویزا کارت نمایید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟