خرید شماره مجازی

تا کنون به این فکر کرده اید برای گسترش ارتباطات و رونق کسب و کار خود خرید شماره مجازی می تواند تا چه اندازه موثر باشد؟ با خرید یکی از این شماره ها علاوه بر کاهش هزینه های تماس به راحتی می توانید بدون پرداخت هزینه های گزاف رومینگ با افراد مختلف در سراسر جهان در ارتباط باشید. برای خرید کافیست درخواست خود را در سایت فراکنش ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن یک شماره مجازی برای خود داشته باشید.

خرید شماره مجازی فراکنش

خرید شماره مجازی

شماره مجازی چیست؟

شماره تلفن های مجازی مانند شماره تلفن های متصل به تلفن ثابت یا نیازمند خطوط تلفن پیچیده نیستند. این اعداد در فضای ابری ایجاد می‌شوند و به شماره تلفنی که قبلاً متعلق به شماست، مرتبط می‌شوند. به همین دلیل، استفاده از تلفن مجازی به عنوان تلفن ابری نیز شناخته می شود. شماره تلفن های مجازی امروزه به دلیل دسترسی راحت و مزایای که برای کاربران ایجاد می کنند، بسیار محبوب هستند. در واقع شما با خرید شماره مجازی دائمی یک سیمکارت فیزیکی نخواهید داشت، بلکه از طریق راه های ارتباطی دیگر مانند ایمیل شماره برای شما ارسال می شود.

شماره های مجازی انواع مختلف و کاربردهای گوناگونی دارند که هر یک با سرویس های مخابرات هر کشور در ارتباط هستند. به عبارت دیگر شما می توانید شماره مجازی هر کشوری که دوست دارید را با کد پیش شماره همان کشور تهیه کنید. اگر قصد خرید شماره مجازی را دارید، کافیست کشور مورد نظر را در سایتی که خرید انجام می دهید انتخاب کرده و سپس شماره ای با کد همان کشور برایتان ساخته شده و در دسترس شما قرار می گیرد. 

مزایای شماره مجازی

خرید شماره مجازی دائم که می تواند با سرویس های خارجی امکان پذیر شود، مزایای مختلفی دارد. گزینه‌های تماس در دسترس‌تر تا حفظ حریم خصوصی بیشتر و موارد بسیار دیگر که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، برای شما مهیا می سازد.

مزایا

توضیحات

امکان برقراری ارتباط یکپارچه و همگام‌سازی شده بدون توجه به مکان

یک مزیت قابل توجه شماره تلفن های مجازی این است که آنها به شما امکان می دهند بدون توجه به جایی که هستید، همیشه دردسترس باشید. ارائه دهندگان این شماره های مجازی ارتباط یکپارچه بین شما، همکاران، کارمندان یا مشتریان را فراهم می کنند. شما می توانید آزادانه و بدون نگرانی موقعیت مکانی خود از طریق تلفن های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ ها و سایر دستگاه های دارای اینترنت ارتباط برقرار کنید.

          مقرون به صرفه

همه کسب و کارهای دنیا به دنبال کاهش هزینه های خود هستند. ممکن است ایجاد یک شبکه ارتباط بین تمام کارمندان یک شرکت مستلزم هزینه های زیاد و ایجاد زیرساخت های گران قیمت باشد. با خرید شماره مجازی هزینه های تلفن به شدت کاهش می یابد و نیازی به سرمایه گذاری بر روی ایجاد زیرساخت های خطوط تلفن نیست.

حفظ حریم خصوصی

داشتن یک شماره مجازی به شما کمک می کند تا بین کار و حریم شخصی خود یک مرز قائل شوید. با خانواده، دوستان و نزدیکان با شماره های تلفن در درسترس ارتباط برقرار کنید و با مشتریان، همکاران و کارمندان خود از طریق یک شماره مجازی در ارتباط باشید. علاوه بر این با توجه به مجازی بودن این شماره، حریم امن شما در تمام حالت بهتر و مطمئن تر حفظ می شود و در صورت تمایل به راحتی نسبت به فروش شماره مجازی اقدام می کنید.

انعطاف پذیری

با خرید این شماره می توانید بدون توجه به محدودیت ها وتحریم ها با همه جهان در ارتباط باشید و هزینه ای بسیار پایین پرداخت کنید. این ویژگی شماره های مجازی باعث شده است تا گزینه بسیار خوبی برای کسانی باشد که به دنبال برقراری ارتباطات گسترده و رونق کسب و کار خود در جوامع بزرگ تر هستند.

کار از راه دور و

ارائه خدمات

بسیاری از کسب و کارهای امروزی قسمتی از کار خود را به صورت مجازی و دورکاری انجام می دهند. شماره های مجازی برای استراتژی های کار از راه دور بسیار مناسب می باشند زیرا برای اتصال و تماس نیاز به مکان یا دستگاه فیزیکی مانند خطوط تلفن نیست.

همچنین ممکن است اگر از سرویس های محبوب از جمله Microsoft 365، Canvas، Salesforce و Zendesk  استفاده می کنید از شماره های مجازی برای دسترسی به آن ها و برقراری ارتباط با سایر همکارانتان کمک بگیرید.

با خرید یک شماره مجازی در هرکجای دنیا، به راحتی تماس بر قرار کنید.

شماره مجازی چه کاربردهایی دارد؟

 • تماس های تلفنی را از هر کجا دریافت کنید

خطوط تلفن ثابت معمولا به یک تلفن رومیزی متصل می شود. چه اتفاقی می افتد وقتی فردی که در آن میز است خارج از دفتر باشد؟ شما چاره ای ندارید جز اینکه آنها را به پست صوتی بفرستید. برخی تحقیقات نشان می دهد که اگر مشتریان به پست صوتی شما برسند، با شما تماس نخواهند گرفت. برای حل این مشکل شماره مجازی بسیار مناسب هستند.

 • شماره ای که برای کسب و کار خود استفاده می کنید را از تلفن شخصی خود جدا کنید

با خرید شماره مجازی دنیای کار و زندگی شخصی خود را جدا کنید. شماره های مجازی برای برقراری ارتباط با تمام مشتریان و همکاران تان بسیار عالی است. همچنین اگر حفظ امنیت و شماره شما مهم است، هنگام تماس شناسه تماس گیرنده شما را پنهان می شود.

 • کاهش هزینه های تماس و برقراری ارتباط سریع

حتما تا کنون به مزیت های و قابلیت های شماره های مجازی پی برده اید|؛ اما تصور کنید اگر یک شماره تلفن محلی در منطقه و دفتر رسمی خود نداشته باشید، مشتریان احتمالی به دلیل هزینه‌های تماس بین‌المللی برای تماس تردید خواهند داشت. خرید شماره مجازی  مشتریان  را تشویق می‌کنند که بدون در نظر گرفتن طرح یا هزینه تماس با شما تماس بگیرند.

 • ایجاد پست صوتی

وقتی تماس‌گیرندگان ورودی به پست صوتی شما می‌رسند، راه‌های مختلفی برای پاسخ دادن دارید. خدمات تلفن مجازی در عرض چند ثانیه رونویسی پست صوتی را برای شما ایمیل می کنند.

 • امکان دسترسی بدون هیچ حد و مرز جغرافیایی

به طور کلی در یک شرکت یا مجموعه های بیزنسی برای برقراری تماس از یک شبکه مخابراتی و دستگاه های ثابت مانند تلفن های رومیزی استفاده می کنند. برای مشتریان بالقوه یا مشتریان قدیمی بسیار مهم است که در هر کجا که هستید، به تماس آن ها پاسخ دهید. هر چند گوشی های هوشمند تا حدی این معضل را برطرف می کنند اما همچنان باید آن‌ها را روی  خط شخص خود داشته باشید تا مطمئن شوید که در دسترس هستید.

چه افرادی باید از شماره های مجازی استفاده کنند؟

تقریبا هر فردی که با خارج از کشور خود به واسطه شغل و کار، دوستان یا خانواده نیاز به برقراری ارتباط دارد، خرید شماره مجازی رایگان یکی از گزینه های کاهش هزینه های رومینگ یا تماس های بین المللی می باشد. افرادی با ویژگی های زیر از خریدشماره مجازی سود می کنند.

 • ارتباطات شخصی: افرادی که می خواهند با عزیزان خود در یک کشور دیگر در ارتباط باشند و در عین حال از پرداخت هزینه های گران تماس بین المللی اجتناب کنند.
 • ارتباطات تجاری: شماره های مجازی برای مشاغل بین المللی در هر حالت مفید هستند. آنها می توانند برای ارائه خدمات خود به تمام نقاط جهان از جمله خدمات مشتری، فروش، بازاریابی و سایر ارتباطات مرتبط با کسب و کار خود از این شماره استفاده کنند.
 • شماره تلفن های مجازی معمولاً توسط مشاغل و سازمان هایی استفاده می شود که نیاز به برقراری ارتباط با مشتریان و مشتریان از مکان های مختلف دارند. آنها همچنین توسط افرادی استفاده می شوند که می خواهند شماره تلفن شخصی خود را خصوصی نگه دارند.

خرید شماره مجازی چگونه است؟

با خرید شماره های مجازی این شما هستید که انتخاب کنید کدام دستگاه‌ها تماس‌ها را از شماره تلفن مجازی دریافت ‌کند یا  در صورت نیاز آن‌ها را تغییر داده و به پست صوتی منتقل شوند. چنین دستگاه هایی شامل تلفن های رومیزی VoIP، تلفن های همراه یا تلفن های نرم افزاری هستند.کیفیت تماس مانند هر تماس تلفنی معمولی است. از آنجایی که مسیریابی تماس از طریق اتصال اینترنت انجام می شود، پهنای باند بسیار بیشتری دارد.

برای خرید این شماره از داخل ایران بهترین کار، خرید از یک سایت واسط می باشد چرا که برای پرداخت هزینه شماره باید از طریق کارت های بین المللی مانند مسترکارت و.. پرداخت را انجام دهید.

در حال حاضر با ورود به سایت فراکنش و ایجاد یک حساب کاربری می توانید وارد بخش های مختلف سایت از جمله خرید شماره مجازی شده و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، سپس پرداخت هزینه سفارش خود را تکمیل کنید.

در سایت فراکنش امکان خرید شماره های مجازی بیش از 150 کشور وجود دارد و در واقع هیچ محدودیتی برای انتخاب کشور مورد نظر وجود ندارد.

امکان ایجاد تمام اکانت های پلتفرم های مختلف از جمله تلگرام، واتساپ و ... با شماره مجازی وجود دارد.

ساخت شماره مجازی در واتساپ

در سال های اخیر با افزایش کاربرد و استفاده از شبکه های مجازی به خصوص واتساپ، تقاضا برای خرید و ساخت اکانت به کمک شماره مجازی در این شبکه اجتماعی افزایش یافته است.

از آنجایی که این اپلیکیشن پیام‌رسان یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در جهان است و دارای بیش از ۲ میلیارد کاربر جهانی است، واتس‌اپ به طور گسترده برای ارتباطات خصوصی و تعاملات مشتری با برند استفاده می‌شود.

در واقع شماره تلفن مجازی واتس اپ شماره تلفنی است که ممکن است برای ثبت نام و فعال کردن حساب واتساپ بدون استفاده از سیم کارت فیزیکی استفاده شود. این به شما امکان می دهد از واتس اپ در چندین دستگاه به طور همزمان استفاده کنید و شماره تلفن یکسانی را با چندین کاربر به اشتراک بگذارید.

نحوه ایجاد شماره تلفن مجازی برای واتس اپ

فرآیند ایجاد اکانت در واتساپ با یک شماره مجازی با تصمیم گیری و خرید آن شروع می شود. خرید از سایت های خارجی یکی از راه های دسترسی به این شماره ها می باشد. راه دوم خرید از شرکت های واسط می باشد که گزینه کم دردسر تری می باشد.

 • ابتدا در یک پلتفرم ارائه دهنده تلفن مجازی به انتخاب خود ثبت نام کنید.
 • کد کشور و نوع شماره تلفن (محلی، تلفن همراه، رایگان، ملی و غیره) را انتخاب کنید.
 • دوره اشتراک یا طرح پرداختی را انتخاب کنید.
 • برای خرید شماره مجازی با استفاده از روش پرداخت آنلاین مناسب مانند کارت اعتباری یا پی پال اقدام کنید.

از شماره جدید برای ثبت اکانت واتساپ و شروع دریافت و ارسال پیام و تماس با آن استفاده کنید.

سوالات متداول

استفاده از شماره مجازی برای چه افرادی کاربردی می باشد؟

برای صاحبان کسب و کارها، افرادی که دور از خانواده در کشور دیگری هستند و تمام کسانی که نیاز به برقراری تماس های بین المللی دارند.

مزایای استفاده از شماره مجازی چیست؟

ایجاد پست صوتی، مقرون به صرفه، حفظ حریم خصوصی، انعطاف پذیری، کار از راه دور و ارائه خدمات بین المللی

آیا با خرید شماره های مجازی در هزینه های تماس های بین المللی صرفه جویی می شود؟

بله، با خرید این شماره علاوه بر همیشه در دسترس بودن، از پرداخت هزینه های بالای رومینگ معاف می شوید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟