شارژ ویزا کارت

انتقال و ارسال وجه نقد از طریق کارت های اعتباری، کارت های نقدی و کارت های پیش پرداخت در سراسر کشورهای جهان به وسیله ویزا کارت امکان پذیر است. اما این نوع کارت های اعتباری نیز نیاز به شارژ دارند. سایت فراکنش خدمات شارژ این نوع کارت های دبیت مانند ویزا کارت را در کوتاه ترین زمان انجام می دهد، کافی است درخواست شارژ ویزا کارت را در پنل این سایت ثبت کنید. پس از احراز هویت کارت شما با پایین ترین کارمزد شارژ می شود.

شارژ ویزا کارت

شارژ ویزا کارت

ویزا کارت چیست؟

ویزا کارت Visa Card یک کارت پرداخت است که از شبکه ویزا استفاده می کند و با لوگوی ویزا مارک شده است. این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو فقط با کارت ‌های اعتباری شروع به کار کرد، اما بعداً کارت ‌های نقدی، پیش‌ پرداخت و کارت هدیه را نیز صادر کرد. اگرچه ویزا کارت ها دارای نام و نشان ویزا هستند، اما توسط یک شرکت خاص صادر نمی شوند و توسط موسسه های مالی شریک، مانند بانک ها صادر می شوند. همه کارت‌ های ویزا دارای یک شماره 16 رقمی منحصربه‌فرد هستند که به همراه یک ریزتراشه تعبیه‌شده برای محافظت بیشتر در برابر تقلب برای دارنده کارت چاپ یا نقش بسته است. همچنین یک نوار مغناطیسی در پشت، با پانلی برای امضای دارنده کارت و یک کد اعتبار سنجی 3 رقمی وجود دارد.

 

آیا امکان خرید ویزا کارت های مجازی و فیزیکی در ایران وجود دارد؟

ویزا کارت یک کارت پرداخت بین ‌المللی است که توسط انجمن خدمات بین ‌المللی ویزا، یک شبکه پرداخت مستقر در ایالات متحده و با همکاری موسسه های مالی برای صدور کارت ‌های VISA با برندهای مختلف معرفی شده است. در حال حاضر، کارت های VISA در بیش از 190 کشور در سراسر جهان در دسترس هستند و رایج ترین نوع کارت های اعتباری هستند. اما به دلیل وجود تحریم استفاده از کارت های اعتباری مانند ویزا کارت در انواع مجازی و فیزیکی در ایران امکان پذیر نیست. گرچه موسسه های مالی و سایت های معتبر با روش های خاص خود می توانند ویزا کارت های مجازی یا فیزیکی را برای کاربران ایرانی تهیه کنند.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

شارژ ویزا کارت با فراکنش

شارژ ویزا کارت در ایران به دلیل تحریم وجود ندارد، اما کاربران ایرانی می توانند از طریق موسسه های مالی و یا سایت های معتبر برای شارژ Visa Card ویزا کارت اقدام کنند. در سایت فراکنش شارژ Visa Card ویزا کارت بر اساس مبلغ مورد نظر کاربر انجام می شود. بدین منظور کاربر باید مبلغ مورد نظر را انتخاب کرده و آن را به حساب سایت فراکنش پرداخت کند. علاوه بر مبلغ شارژ کاربر باید هزینه کارمزد شارژ را نیز پرداخت کند که در مقایسه با دیگر سایت ها بسیار مناسب است. نحوه شارژ ویزا کارت از طریق فراکنش و نکات مهم این نقل و انتقال عبارت است از:

  • ثبت کد 16 رقمی روی کارت به همراه آدرس ایمیل و میزان موجودی برای شارژ در حساب سایت فراکنش الزامی است.
  • کاربر در هر روز می تواند تا سقف 2.000 دلار ویزا کارت خود را شارژ کند.
  • مدت زمان شارژ ویزا کارت تا 3 روز کاری است.
  • هزینه کارمزد شارژ Visa Card ویزا کارت بر اساس مبلغ شارژ تا 20 دلار است و هر چه مبلغ شارژ بیشتر باشد، هزینه کارمزد کاهش می یابد.
  • کاربر برای شارژ Visa Card ,dch کارت باید هزینه کارمزد تبدیل ارز را محاسبه کند.

از کارت VISA برای خرید آنلاین، برداشت نقدی، انتقال بانکی و سپرده پس ‌انداز استفاده می شود.

کاربرد ویزا کارت چیست؟

از ویزا کارت می توان برای سفارش آنلاین، تلفنی یا پستی استفاده کرد. کاربران می توانند با استفاده از پین کارت از دستگاه خودپرداز پول دریافت کنند و کارت را در معاملاتی که به امضا نیاز ندارند وارد کنند. البته همه موارد کاربردهای ویزا کارت مربوط به بیشتر کشورهای جهان به استثنای ایران است. برخی از کاربردهای ویزا کارت عبارت است از:

  • می ‌توانید از کارت ‌های VISA برای خرید آنلاین، برداشت نقدی، انتقال بانکی و سپرده پس ‌انداز استفاده کنید. دارندگان کارت VISA اغلب از تبلیغات و پیشنهادات انحصاری بیشتری برخوردار می شوند.
  • به جای یک کیف پول حجیم، یک کارت بانکی به کوچکی یک کارت ویزیت بهتر از پول نقد خدمات ارائه می دهد.
  • تقریباً هر کارت VISA مجهز به تراشه EMV برای جلوگیری از کلاهبرداری و سرقت اطلاعات و حفظ امنیت است.
  • با هر نوع کارت VISA، تمام خریدها به صورت آنلاین با تمام جزئیات ضروری ثبت می شود.
  • از دیگر کاربردهای ویزا کارت فرآیند ساده حتی هنگام استفاده آنلاین، روش پرداخت پذیرفته شده در بسیاری از کشورهای جهان و خدمات انتقال پول و هزینه های پشتیبانی هنگام انتقال پول در سطح بین المللی را می توان نام برد.

 

سوالات متداول

تفاوت بین ویزا و مسترکارت چیست؟

هر دو ویزا و مسترکارت شبکه‌های پرداخت گسترده و جهانی هستند و از نظر عملکرد بسیار مشابه هستند.

آیا ویزا کارت های اعتباری ایمن هستند؟

ویزا کارت ها نوعی کارت اعتباری امن و مطمئن هستند. برای واجد شرایط بودن کاربر باید مبلغی پول را در یک حساب بانکی واریز کند که سپس به عنوان خط اعتباری آن ها عمل می کند.

آیا ویزا کارت ها هزینه های مختلفی دارند؟

کارت های ویزا می توانند طیف وسیعی از هزینه ها را داشته باشند که بستگی به کارت و صادر کننده آن دارد و شامل کارمزد سالانه، کارمزد تراکنش خارجی، کارمزد پیش پرداخت نقدی، کارمزد انتقال مانده، کارمزد تأخیر در پرداخت و غیره است.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟