فراکنش » حساب های بین المللی » پایر » شارژ حساب پایر payeer

شارژ حساب پایر به صورت آنی و در لحظه (شارژ آسان payeer)

شارژ حساب پایر به صورت آنی و با کمترین کارمزد

حساب پایر از حساب های بین المللی است که از لحاظ جایگاه و کاربرد در رتبه برتر قرار دارد. کاربران از طریق حساب پایر می توانند پرداخت های آنلاین خود را در درگاه های ویژه برای کارت های مجازی انجام دهند. Payeer یک کیف پول الکترونیکی با منشاء روسی است. این کیف پول الکترونیکی که یکی از زیرمجموعه های بانک ملی گرجستان است، برای تسهیل تراکنش ها طراحی شده است. این بانک الکترونیکی در بیش از 200 کشور جهان موجود است. این حساب بانکی از بدو تاسیس تا کنون با بسیاری از سازمان ها مشارکت موفقیت آمیز داشته است و به کاربران خود اجازه می دهد تا انعطاف پذیری داشته باشند و از این سرویس پرداخت در وب سایت های مختلف استفاده کنند.

برای شارژ حساب پایر می توانید درخواست خود را در پنل فراکنش ثبت کنید. کارشناسان ما شارژ این حساب بین المللی را به صورت آنی و در لحظه برای شما انجام خواهند داد.مقدار قابل پرداخت

شارژ حساب پایر/ افزایش موجودی payeer

شارژ حساب پایر payeer

پایر Payeer چیست؟

Payeer یک کیف پول الکترونیکی است که به منظور مدیریت ارزهای رمزنگاری شده برای سیستم هایی مانند MasterCard، VISA یا Paypal طراحی شده است. حساب Payeer را می‌توان با کارت‌ های نقدی مانند VISA و MasterCard، انتقال سیمی، پرفکت مانی، ارز دیجیتال و بسیاری از گزینه‌ های دیگر تأمین و واریز کرد. این سرویس پرداخت به شما این امکان را می دهد که بدون ترک اطلاعات بانکی حساب اصلی خود، به صورت آنلاین خرید کرده و پول دریافت کنید. هزاران سایت، پرداخت از طریق این کیف پول دیجیتال را می پذیرند. به لطف این کیف پول الکترونیکی، نیازی به افشای اطلاعات شخصی خود در سایت های تجارت الکترونیک ندارید. امکان شارژ حساب پاییر از طریق سایت های ارزی معتبر در ایران وجود دارد.

امنیت حساب بین المللی پایر

حساب پایر به بالاترین استانداردهای مطابقت با مبارزه با پولشوییAML  متعهد است و مدیریت و کارکنان را ملزم به رعایت این استانداردها برای جلوگیری از استفاده از محصولات و خدمات برای اهداف پولشویی می کند. PAYEER استراتژی ها، اهداف و مقاصد ضد پولشویی خود را به طور مداوم بررسی می کند و یک برنامه موثر مبارزه با پول شویی را برای تجارت شرکت حفظ می کند که منعکس کننده بهترین شیوه ها برای یک شرکت مالی متنوع و جهانی است. مسئولیت پایبندی به برنامه مبارزه با پولشویی PAYEER بر عهده کلیه کارکنان می باشد. این برنامه شامل الزامات غربالگری و نظارت مشتری، سیاست ‌های «مشتری خود را بشناسید» از جمله الزام به تعیین هویت مالکان ذینفع، سیاست‌ های تحریم، الزامات نگهداری سوابق، گزارش شرایط مشکوک مطابق با قوانین مربوطه و آموزش است.

شارژ حساب بین المللی پایر از طریق سایت ارزی فراکنش امکان پذیر است.

شارژ حساب پایر با فراکنش

کیف پول الکترونیکی پایر که به عنوان کیف پول دیجیتال یا کیف پول الکترونیکی نیز شناخته می شود، یکی از روش های پرداخت جدید است که در سال های اخیر بیشترین رشد را تجربه کرده است. بانک‌ها، شرکت ‌های فین‌تک و سایر شرکت‌ هایی که مستقیماً با امور مالی مرتبط نیستند، کیف پول الکترونیکی خود را دارند.

اما افتتاح حساب پایر یا کیف پول الکترونیکی و همچنین شارژ آن ها در ایران به طور مستقیم امکان پذیر نمی باشد. گرچه موسسه های مالی و سایت های معتبر در ایران این کار را با روش های خاص خود انجام می دهند. اگر بتوانید یک موسسه و سایت قابل اعتماد پیدا کنید، می توانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. با انتخاب سایت فراکنش و شارژ حساب پاییر و دیگر حساب های بین المللی از این سایت می توانید در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید.

سوالات متداول

شارژ حساب پایر چقدر زمان می برد؟

شارژ پایر به صورت آنی از طریق فراکنش امکان پذیر است.

شارژ حساب پایر چقدر زمان می برد؟

شارژ پایر به صورت آنی از طریق فراکنش امکان پذیر است.

شارژ حساب Payeer چگونه انجام می شود؟

از آنجایی که این کیف پول الکترونیکی بیش از 150 ارز و همچنین ارز مجازی را می پذیرد، به راحتی می توانید پول را در حساب خود قرار دهید. برای تامین مالی حساب خود، می توانید حواله بانکی انجام دهید، از ویزا کارت خود پول واریز کنید و همچنین پول دریافت کنید.

شارژ حساب پایر با چه ارز هایی امکان پذیر است؟

با استفاده از تمام ارز هایی که از پایر پشتیبانی میکنند از جمله دلار، یورو، ارزهای دیجیتال و.. می توان پایر را شارژ نمود.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟