شارژ مستر کارت

از مستر کارت Master Card برای خرید از سایت های خارجی، پرداخت هزینه های آزمون های بین المللی مانند آیلتس، پرداخت هزینه های تحصیل در دانشگاه و غیره استفاده می شود. این نوع دبیت کارت ها نیز نیاز به شارژ دارند و برای شارژ می توانید از خدمات سایت فراکنش برخوردار شوید. بدین منظور باید درخواست شارژ مستر کارت را در پنل این سایت ثبت کنید تا کارشناسان پس از احراز هویت در کوتاه ترین زمان و با کمترین کارمزد شارژ این کارت های اعتباری جهانی را انجام دهند.

شارژ مستر کارت

شارژ مستر کارت​

مسترکارت چیست؟

MasterCard دومین شبکه پرداخت بزرگ است که پس از Visa Card در صنعت پرداخت جهانی قرار دارد. مسترکارت از شبکه پرداخت جهانی اختصاصی خود برای تسهیل تراکنش های پرداخت استفاده می کند. پرداخت ها را می توان از طریق کارت های اعتباری، نقدی یا پیش پرداخت انجام داد. مسترکارت خود یک تجارت خدمات مالی است که عمدتاً از کارمزدهای دلاری ناخالص درآمد ایجاد می کند. کارت های مسترکارت توسط بانک های عضو با آرم Mastercard صادر می شوند و کارت را می توان در هر جایی که برند مسترکارت پذیرفته است، استفاده کرد.

آیا امکان خرید مستر کارت های مجازی و فیزیکی در ایران وجود دارد؟

مستر کارت فیزیکی برای خریدهای آنلاین و خرید در خارج از کشور به جای پول نقد کاربرد دارد. ویژگی مهم مستر کارت های فیزیکی قابلیت شارژ آن ها می باشد. بسیاری از کاربران مستر کارت فیزیکی را از کشورهای دیگر خریداری می کنند. در حال حاضر سایت فراکنش امکان خرید مستر کارت ها را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است. برای خرید مستر کارت های فیزیکی کاربر باید دارای پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار باشد. مستر کارت در 2 نوع با ذکر نام کاربر و بدون نام موجود است. میزان مبلغ شارژ شده کارت و تاریخ اعتبار کارت بر اساس نوع کارت تعیین می شود.

کاربرد مستر کارت چیست؟

مستر کارت با موسسه های مالی در سراسر جهان برای ارائه کارت های پرداخت با مارک مسترکارت در شبکه همکاری می کند. کارت های پرداخت مسترکارت از شبکه مسترکارت صرفاً برای انجام همه ارتباطات تراکنش استفاده می کنند. کارت های پرداخت می توانند کارت های اعتباری، کارت های نقدی یا کارت های پیش پرداخت باشند. کاربردهای مستر کارت عبارت است از:

  • مسترکارت خود یک تجارت خدمات مالی است که عمدتاً از کارمزدهای حجم دلار ناخالص (GDV) درآمد ایجاد می کند.
  • مسترکارت به همراه ویزا Visa، دیسکاور Discover و امریکن اکسپرس American Express یکی از اصلی ترین شبکه های کارت اعتباری است.
  • تفاوت‌ های بین شبکه ‌های Mastercard و Visa بسیار کم است و هر شبکه دارای مزایای کمی متفاوت است.
  • مزایای کارت اعتباری مسترکارت از حمایت های اولیه خرید در سطح استاندارد تا هدیه های مسافرتی، تخفیف ها و خدمات انحصاری در سطح جهانی را شامل می شود.
  • دارندگان کارت مسترکارت واجد شرایط دریافت مزایای کارت از سوی صادرکننده کارت خود خواهند بود، به ویژه اگر کارت اعتباری پاداش داشته باشد.
  • مزایای اضافی می تواند شامل مواردی مانند ابزارهای مدیریت حساب، تخفیف های سفر و خرده فروشی، برنامه های بانکی و موارد دیگر باشد.

سقف شارژ مستر کارت در یک سال تا سقف 30.000 دلار است.

شارژ مستر کارت با فراکنش

شارژ کارت های اعتباری مانند مستر کارت در ایران به دلیل تحریم وجود ندارد، اما کاربران ایرانی می توانند از طریق موسسه های مالی و یا سایت های معتبر برای شارژ این نوع کارت ها اقدام کنند. در سایت فراکنش شارژ MasterCard مستر کارت بر اساس مبلغ مورد نظر کاربر انجام می شود. بدین منظور کاربر باید مبلغ مورد نظر را انتخاب کرده و آن را به حساب سایت فراکنش پرداخت کند. علاوه بر مبلغ شارژ کارت کاربر باید هزینه کارمزد شارژ را پرداخت کند که در مقایسه با دیگر سایت ها بسیار مناسب است. نحوه شارژ مستر کارت از طریق فراکنش و نکات مهم این نقل و انتقال عبارت است از:

  • ثبت کد 9 رقمی روی کارت به همراه آدرس ایمیل و میزان موجودی برای شارژ در حساب سایت فراکنش الزامی است.
  • کاربر در هر روز می تواند تا سقف 3.000 دلار مستر کارت خود را شارژ کند.
  • کاربر در یک سال می تواند فقط تا سقف 30.000 دلار مستر کارت خود را شارژ کند.
  • کاربر برای شارژ MasterCard مستر کارت باید هزینه کارمزد تبدیل ارز را محاسبه کند.

سوالات متداول

مهم ترین کارت های اعتباری جهانی کدامند؟

چهار ارائه دهنده اصلی کارت پرداخت در صنعت پرداخت جهانی شامل MasterCard، Visa، American Express  و Discover است که هر شرکت یک شبکه پرداخت دارد و برای خدمات کارت با طیف وسیعی از موسسه ها شریک است.

مستر کارت را تا چه میزان می توان شارژ کرد؟

مستر کارت های فیزیکی را می توان تا سقف 5.000 دلار شارژ کرد. البته حداقل میزان شارژ MasterCard مستر کارت نباید از 100 دلار کمتر باشد. علاوه بر این کاربر باید در یک سال گذشته بیشتر از 30.000 دلار مستر کارت را شارژ نکرده باشد.

3. خدمات ارائه شده در مورد شارژ MasterCard مستر کارت سایت فراکنش کدام اند؟

شارژ انواع کارت های اعتباری، شارژ کارت های مجازی و فیزیکی، شارژ بدون محدودیت، پایین بودن هزینه کارمزد و شارژ در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟