پرداخت شهریه دانشگاه های ایتالیا

اگر در یکی از دانشگاه های کشور ایتالیا پذیرش گرفته اید و به دنبال راهی برای پرداخت شهریه و هزینه های مربوطه می باشید، فراکنش این کار را برای شما انجام می­دهد. موسسه خدمات مالی و پرداختی فراکنش امکان انواع تراکنش­های بین المللی مانند پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی را ایجاد کرده است. جهت پرداخت شهریه دانشگاه ایتالیا می­توانید درخواست خود را از طریق سرویس فراکنش انجام دهید.

پرداخت شهریه دانشگاه های ایتالیا

پرداخت شهریه دانشگاه های ایتالیا

پرداخت شهریه دانشگاه ایتالیا برای ایرانیان

پرداخت شهریه دانشگاه های ایتالیا همانند سایر خدمات پرداخت بین کشورها، به خاطر قراردادها و همکاری­های اقتصادی بین اکثر کشورها به راحتی پرداخت­های داخلی است. اما کاربران کشورهایی مثل ایران که در لیست تحریم کشورهای اروپایی می­باشند نمی­توانند به سادگی از خدمات پرداخت بین المللی استفاده نمایند. استفاده از ابزارهای تغییر آی پی و شماره تلفن دردسرهای خود را دارد و سفر به کشور ثالث جهت پرداخت از آن کشور نیز هم زمانبر و هم پر هزینه است که از عهده بسیاری خارج می­باشد. پلتفرم فراکنش به عنوان یک سرویس ارائه دهنده خدمات مالی بین المللی واسط، انواع نیازهای پرداخت خارجی شما از جمله پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ایتالیا را با دقت و سرعت بالا انجام می­دهد.

 

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

 

روش های پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ایتالیا

هر کدام دانشگاه های کشور ایتالیا با توجه به پذیرش دانشجو از کشورهای مختلف، روش­های مختلفی نیز برای واریز شهریه ارائه می­دهند. روش­های پر کاربرد پرداخت شهریه دانشگاه های ایتالیا برای ایرانیان موارد زیر هستند:

  1. پرداخت شهریه از طریق سیستم بانکی سوئیفت.
  2. پرداخت شهریه از طریق سرویس­های پرداخت بین المللی آنلاین مانند پی پال.
  3. پرداخت شهریه با کارت های اعتباری مانند مستر کارت و ویزا کارت.

در ادامه پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ایتالیا از ایران را به روش­های گفته شده بررسی می­کنیم.

 

پرداخت شهریه دانشگاه ایتالیا از طریق سوئیفت

سوئیفت نوعی شبای بین المللی است و برای پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ایتالیا از طریق حواله سوئیفت، باید مشخصات و کد سوئیفت بانکی که قرار است شهریه را به آن واریز کنید را داشته باشید. سپس با پر کردن فرم انتقال سوئیفت با اطلاعات فوق در یکی از بانک­های عضو سوئیفت، درخواست شما ثبت و انجام می­شود. اما بانک­های ایرانی در لیست تحریم شبکه سوئیفت هستند و عملا انتقال حواله سوئیفت از بانک­های ایران غیرممکن است. موسسه فراکنش به عنوان نماینده رسمی شما امکان انجام حواله سوئیفت را برای مشتریان فراهم کرده است. شما فقط کافیست در وب سایت فراکنش اطلاعات بانک مقصد را به درستی ثبت کرده و هزینه مربوطه شهریه را به صورت ریالی پرداخت نمایید و ما از طریق حواله سوئیفت، شهریه شما را از طریق سوئیفت پرداخت کنیم.

 

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ایتالیا از طریق پی پال

برای پرداخت شهریه دانشگاه های ایتالیا از طریق پی پال باید اپلیکیشن آن را دانلود و نصب کرده یا به وب سایت پی پال رفته و ثبت نام کنید. پی پال برای کشور ایران فیلتر است پس باید یک فیلترشکن با آی پی ثابت تهیه کنید. مشکل دیگری که وجود دارد ممنوع بودن استفاده از خدمات پی پال برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم­ها است. در نتیجه ایرانی­ها برای احراز هویت و استفاده از خدمات پرداخت پی پال مشکلات زیادی دارند.

یک روش سریع و بدون دردسر برای داشتن اکانت پی پال، استفاده از سایت­های واسط معتبر برای خرید اکانت پی پال می­باشد. از طریق موسسه فراکنش که تجربه زیادی در حوزه پرداخت­های ارزی دارد، می­توانید بسیار راحت و با اطمینان خاطر اکانت پی پال خود را ایجاد کنید.

پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ایتالیا از طریق حواله سوئیفت، ویزا کارت و پی پال با فراکنش

پرداخت شهریه دانشگاه ایتالیا با ویزا کارت

یکی دیگر از روش­های پرداخت شهریه دانشگاه خارجی استفاده از کارت­های اعتباری مثل ویزا کارت است. ویزا کارت که متعلق به کمپانی آمریکایی ویزا می­باشد دارای 3 مدل کارت نقدی، اعتباری و پیش پرداخت است که به دو صورت مجازی و فیزیکی این کارت را صادر می­کند. این کارت قابلیت استفاده مجازی و حضوری را جهت انواع پرداخت­های بین المللی مانند خرید آنلاین و حضوری، نقل و انتقالات وجوه، پرداخت هزینه های دانشگاه­ها و … دارد. پس برای پرداخت شهریه دانشگاه های ایتالیا هم بسیار پر کاربرد و البته آسان است.

با توجه به تحریم بودن ایران و کاربران ایرانی، راحت ترین راه تهیه ویزا کارت خرید آن از طریق سرویس­های پرداخت بین المللی واسط مثل فراکنش می­باشد. شما می­توانید با استفاده از سرویس ارائه دهنده خدمات مالی جهانی فراکنش ویزا کارت خود را به صورت راحت و سریع خریداری نمایید. دقت کنید که پس از تحویل ویزا کارت و هنگام پرداخت شهریه دانشگاه خود، باید از یک تحریم شکن با آی پی کشور دیگری استفاده کنید.

 

بهترین روش پرداخت شهریه دانشگاه های کشور ایتالیا با فراکنش

مشکلات و سختی­های موجود در فرآیند پرداخت هزینه دانشگاه های خارجی برای دانشجویان ایرانی امری اجتناب ناپذیر است. اما موسسه فراکنش متشکل از کارشناسان مجرب و به پشتوانه سال­ها تجربه و کسب اعتبار در زمینه پرداخت­های بین المللی، بهترین پلتفرم برای پرداخت شهریه دانشگاه های ایتالیا می­باشد. از طریق فراکنش می­توانید شهریه دانشگاه خود را از طریق پی پال، ویزا کارت و یا حواله سوئیفت بپردازید.