رزرو هتل خارجی

با افزایش گردشگری و سفرهای خارجی، نیاز به اقامتگاه‌ها و هتل‌هایی با امکانات خوب برای اقامت مسافران بیشتر شده است. افرادی که قصد سفر به کشورهای دیگر را دارند، در وهله اول نگران رزرو هتل خارجی برای اقامت خود و همراهانشان هستند. با وجود تنوع بسیار زیادی که در انواع هتل‌ها، نوع خدمات و سرویس‌هایی که ارائه می‌دهند، بزرگی یا کوچکی اتاق‌هایشان، غذاهایی که سرو می‌کنند و … وجود دارد، قیمت‌های متفاوتی نیز برای رزرو هتل‌ها وجود دارد. شما می توانید از کارشناسان ما در فراکنش برای انتخاب هتل مشاوره دریافت کنید. به شما پیشنهاد می کنیم هر چه سریعتر درخواست خود را ثبت کرده و هتل خود را رزرو نمایید. 

رزرو هتل خارجی

رزرو هتل خارجی

وقت سفارت چیست؟

ایرانیان برای ورود به اکثر کشورهای جهان نیاز به اخذ ویزا و مجوز ورود دارند. ویزای صادر شده بر اساس نوع هدف مهاجرت و سفر شما تعیین می‌شود و دریافت آن نیاز به تعیین وقت از سفارت کشور مورد نظرتان دارد. مدت زمان نوبت‌دهی سفارت بر اساس نوع ویزا متفاوت است. همچنین شما برای تأیید و قطعی کردن نوبت دریافتی خود، باید مبلغی را پرداخت نمایید. مبلغ مد نظر نیز بر اساس نوع ویزای شما متغیر است و با ارز و وجه رایج در کشور مورد نظرتان پرداخت می‌شود. نوبت‌دهی وقت در سفارت برای ایجاد نظم در بررسی درخواست‌های ویزا ایجاد شده است و به این ترتیب در وقت مراجعه‌کنندگان صرفه‌جویی شده و احتمال هرج و مرج هنگام مراجعه به سفارت از بین می‌رود.

پرداخت هزینه ویزا

برای اخذ ویزا و مراجعه به سفارت جهت بررسی مدارک لازم برای صدور ویزا، باید ابتدا هزینه ویزا را پرداخت کنید. اگرچه این هزینه بر اساس نوع اقامت شما در کشور مورد نظر متفاوت خواهد بود، اما پرداخت آن برای هر نوع ویزا و برای تمامی کشورها الزامی است. معمولاً این هزینه به صورت اینترنتی و از طریق سایت سفارت کشور مورد نظر از شما دریافت می‌شود و شما نیاز به پرداخت حضوری در سفارت ندارید. پس از پرداخت هزینه ویزا وقت شما در سفارت رزرو و قطعی خواهد شد و شما وارد مرحله بعد که انجام انگشت‌نگاری و عکس‌برداری بیومتریک در سفارت است، می‌شوید.

هزینه دریافت وقت سفارت چقدر است؟

هزینه اخذ وقت سفارت بر اساس اینکه درخواست نوبت شما فوری یا عادی باشد، متفاوت است. دریافت نوبت فوری هزینه بیشتری دارد و نوبت شما در مدت زمان کمتر از دو هفته تعیین می‌شود. همچنین می‌توانید هنگام دریافت نوبت خدمات و امکانات بیشتری از جمله فعال کردن سرویس اطلاع‌رسانی از طریق پیامک را درخواست کنید که این موضوع نیز هزینه سفارت را افزایش می‌دهد.

این هزینه بر اساس نوع کشور نیز متفاوت است اما معمولاً کشورهای حوزه شنگن حدود 85 یورو برای تعیین نوبت سفارت دریافت می‌کنند. مبلغ مورد نظر باید از طریق درگاه‌های بین‌المللی و از طریق مسترکارت یا ویزاکارت پرداخت شود. چنانچه به دلیل محدودیت‌های داخل ایران امکان پرداخت در سایت های خارجی را ندارید، می‌توانید از خدمات سایت فراکنش استفاده کرده و پرداخت خود را در اسرع وقت انجام دهید.

پرداخت اپلیکیشن فی ویزا

اپلیکیشن فی ویزا در حقیقت همان هزینه بررسی مدارک برای دریافت ویزا است که اکثر کشورها آن را از شما درخواست می‌کنند. هزینه ویزا بستگی به هدف سفر شما و نوع ویزای درخواستی از قبیل تحصیلی، کاری، توریستی و … دارد. برای اطلاع از مقدار دقیق ویزای مورد نظرتان باید به سایت رسمی سفارت آن کشور مراجعه کنید. دقت کنید پرداخت هزینه باید از طریق کارت‌های اعتباری بین‌المللی و بر اساس ارز کشور مورد نظر باشد.

 

اپلیکیشن فی ویزا در حقیقت همان هزینه بررسی مدارک برای دریافت ویزا است که اکثر کشورها آن را از شما درخواست می‌کنند.

 

گرفتن وقت سفارت آمریکا

دریافت وقت سفارت آمریکا به خصوص برای ایرانیان کاری بسیار پیچیده است. به این دلیل که عدم ارتباط دیپلماتیک آمریکا و ایران باعث شده این دو کشور در خاک یکدیگر سفارت نداشته باشند و شهروندان ایرانی برای دریافت ویزا و نوبت سفارت باید به کشورهای همسایه سفر کنند. بنابراین زمانی که وارد سایت سفارت امریکا شوید، باید یکی از کشورهای همسایه مانند امارات، ارمنستان، ترکیه و … را انتخاب کرده و برای حضور در سفارت به این کشورها سفر کنید. علاوه بر این دریافت ویزای آمریکا به دلیل اختلافات بین دو کشور برای ایرانیان سخت‌تر است.

ویزای کشور آمریکا به دو گروه مهاجرتی (Immigrant Visa) و غیرمهاجرتی (Nonimmigrant Visa) تقسیم می‌شود. ویزای مهاجرتی ویزایی مطالعاتی، تحصیلی و توریستی هستند که متقاضی قصد اقامت دائم در آمریکا را ندارد اما ویزای مهاجرتی مانند ویزای کاری، خانوادگی یا ویزای لاتاری برای اقامت دائم صادر می‌شوند. برای دریافت وقت سفارت آمریکا باید هزینه سفارت را در  سایت رسمی سفارت و خدمات ویزای این کشور پرداخت کنید. همچنین شما می‌توانید برای پرداخت هزینه وقت سفارت آمریکا از سایت فراکنش کمک بگیرید.

پرداخت هزینه سفارت کانادا

کشور کانادا نیز مانند آمریکا در ایران سفارتی ندارد و شما باید برای دریافت ویزا و نوبت سفارت کانادا به کشورهای دیگر سفر کنید. دریافت نوبت سفارت کانادا نیز بسیار پیچیده است و باید از طریق سایت رسمی سفارت این کشور اقدام نمایید. هزینه ویزای کانادا بسته به نوع ویزای درخواستی شما متفاوت است و از طریق سیستم پرداخت بین‌المللی باید انجام شود. بنابراین در صورت تمایل می‌توانید از خدمات فراکنش برای پرداخت هزینه ویزای کانادا استفاده نمایید.

پرداخت هزینه ویزای انگلیس

خوشبختانه سفارت انگلستان در ایران مجدداً بازگشایی شده است و متقاضیان اخذ ویزای انگلستان نیاز به سفر به سایر کشورها را ندارند. بنابراین شما می‌توانید نوبت سفارت انگلیس را از سایت VFS دریافت کنید و در روز مورد نظر در محل سفارت این کشور در تهران حضور یابید. سفارت بریتانیا در تهران مسئول رسیدگی به درخواست‌ها و سایر امور مربوط به ویزای این کشور است. وقت سفارت انگلستان برای انجام انگشت‌نگاری و مصاحبه به صورت آنلاین تعیین می‌شود و شما نیاز به پرداخت از طریق کارت‌های بانکی بین‌المللی دارید. شما می‌توانید برای پرداخت هزینه سفارت انگلیس از طریق فراکنش اقدام کنید.

نحوه پرداخت هزینه سفارت

همانطور که اشاره شد اولین اقدام برای دریافت ویزا جهت اخذ اقامت سایر کشورها، دریافت وقت سفارت کشور مورد نظر است. وقت سفارت برای مراجعه حضوری شما و بررسی مدارک لازم تعیین می‌شود. همچنین شما باید مراحل انگشت‌نگاری و عکس‌برداری بیومتریک و در صورت نیاز مصاحبه را نیز در سفارت انجام دهید. تعیین وقت و نوبت سفارت تنها با پرداخت هزینه ممکن است.

بنابراین باید ابتدا وارد سایت سفارت یا کارگزاری سفارت کشور مورد نظرتان شوید و روز مراجعه را انتخاب کنید. سپس مدارک لازم را بارگذاری کرده و در انتها هزینه بررسی مدارک و سفارت را از طریق درگاه‌های بانکی پرداخت کنید. پس از انجام این مراحل و پرداخت هزینه، ایمیلی مبنی بر تأیید وقت سفارت برای شما ارسال خواهد شد. این ایمیل حاوی روز و ساعت مراجعه شماست. اگر در خصوص دریافت نوبت از سفارت دچار نگرانی یا سردرگمی هستید، می‌توانید از سایت فراکنش کمک بگیرید.

اولین اقدام برای دریافت ویزا جهت اخذ اقامت سایر کشورها، دریافت وقت سفارت کشور مورد نظر با پرداخت هزینه است.

مدارک مورد نیاز برای مراجعه به سفارت

زمانی که به سفارت مراجعه می‌کنید باید مدارکی را به همراه داشته باشید. این مدارک قبلاً به صورت آنلاین نیز در سایت سفارت باید بارگذاری شوند تا نوبت سفارت شما تأیید شود. مدارک لازم باید به صورت دقیق و صحیح آماده‌سازی شده باشند تا مشکلی در روند صدور ویزای شما ایجاد نشود. مدارک لازم بر اساس نوع ویزا متفاوت است اما برخی مدارک مشترک هستند. از جمله:

  • فرم تکمیل شده درخواست ویزا
  • رسید پرداخت وقت سفارت و ویزا
  • پاسپورت معتبر
  • مدارک شناسایی
  • مدارک مالی از جمله گواهی تمکن
  • هزینه پرداخت بیمه سفر
  • مدارک مربوط به محل اقامت شما در کشور مورد نظر

دقت کنید که امروزه وقت سفارت اکثر کشورها تنها به صورت آنلاین تعیین می‌شود و مدارک ویزا تنها به خود شخص متقاضی تحویل داده خواهد شد.

بهترین روش برای رزرو هتل ها و اقامتگاه های خارجی چیست؟

سفر به کشورهای دیگر به خصوص اگر برای بار اول باشد، تجربه‌ای خوشایند است. بهترین کار برای اینکه از سفرمان نهایت لذت را ببریم این است که از قبل برنامه ریزی داشته باشیم و ریسک انجام کارها را کمتر کنیم. یکی از کارهایی که باعث رفع دغدغه بزرگی از ذهنمان می‌شود، تعیین محل اقامتمان است. هر چه محل اقامت به مکان‌هایی که قصد بازدید از آنجا را داریم نزدیک‌تر باشد و امکانات بهتری ارائه دهد، خیالمان راحت‌تر است. بنابراین بهتر است قبل از سفر، درباره شهرهایی که می‌خواهیم به آنجا برویم و مکان‌های دیدنی هر شهر و مدت زمانی که می‌خواهیم در آنجا باشیم اطلاعات کسب کنیم و سپس به جستجوی هتل‌ها و اقامتگاه‌های آن شهرها بپردازیم و اطلاعات خوبی از آنها بدست آوریم. در نهایت با توجه به معیارهای خود و بودجه‌ای که برای اقامت در نطر گرفته‌ایم، هتل‌های دلخواهمان را از قبل رزرو کنیم.

فراکنش سایت رزرو هتل

رزرو هتل‌های داخلی به مراتب فرایند راحت‌تری نسبت به رزرو هتل‌های خارجی دارد چرا که تمامی سایت‌ها در ایران به زبان فارسی هستند و مسافران با مراجعه به سایت هتل دلخواهشان می‌توانند نسبت به رزرو اتاق اقدام کنند. البته در ایران هتل‌هایی وجود دارند که سایت مخصوص به خود را ندارند و از طریق سایت‌های واسطه همچون فراکنش به راحتی می‌توان اتاق مورد نظر را رزرو کرد.

رزرو هتل‌های خارجی در سایت، با توجه به اینکه زبان آن سایت‌ها انگلیسی و یا به زبان مادری کشور مقصد است، ممکن است برای متقاضیان نامفهوم باشد و آنها نتوانند خودشان به تنهایی نسبت به رزرو این هتل‌ها اقدام کنند. بنابراین کمک گرفتن از افرادی که در این زمینه تجربه دارند و با فرآیند رزرو اتاق در هتل‌های خارجی آشنا هستند گزینه مناسبی برای متقاضیان است.

سایت فراکنش یک سایت واسطه قابل اعتماد برای انجام امور مربوط به رزرو هتل خارجی و خرید از سایت های خارجی است. با استفاده از خدمات فراکنش، می‌توانید شهر مقصد خود  و هتل مورد نظر را انتخاب کرده و ادامه روند را به آسانی طی کنید. 

مزایای رزرو آنلاین هتل از فراکنش

افرادی که با نحوه رزرو آنلاین هتل خارجی آشنا نیستند می‌توانند از خدمات سایت‌های معتبر رزرو هتل خارجی استفاده کنند. فراکنش از جمله سایت‌های معتبر و قابل اطمینان در این زمینه است که به مسافران کمک می‌کند تا با خیال راحت هتل مد نظر خود را با بهترین امکانات و ویژگی‌ها با توجه به بودجه خود انتخاب کنند و با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب کارهای مالی مربوط به رزرو را انجام می‌دهد. به همین دلیل مسافران نگرانی‌ای بابت پرداخت هزینه‌های اقامتگاهشان در کشور مقصد نخواهند داشت.

در صورتی که پس از رزرو هتل خارجی، نیاز به خرید بلیط هواپیما خارجی داشتید می توانید از خدمات فراکتش استفاده کنید.

رزرو هتل خارجی به صورت آنلاین چه مزایایی دارد؟

زمانی که بدون رزرو هتل عازم سفر می‌شوید و در مقصد به دنبال یافتن اقامتگاه هستید، به دلیل آشنا نبودن به محل و جزییات آن، گزینه‌های در دسترس شما کم هستند و در آخر هم ممکن است اتاق دلخواهتان از قبل به افراد دیگری واگذار شده باشد. در چنین شرایطی هم از نظر هزینه اجاره اتاق یا سوئیت و هم از نظر نوع خدماتی که به شما ارائه می‌شود، ممکن است چیزی که باب میلتان باشد نصیبتان نشود. از مزایای رزرو آنلاین هتل از سایت فراکنش این است که با داشتن گزینه‌های در دسترس و مطلوب، قدرت انتخاب بهتری خواهید داشت و مکانی را که مطابق با بودجه، سلیقه و دارای امکانات رفاهی مطلوب شما باشد را انتخاب خواهید کرد. همچنین در صورت همراه نداشتن پول نقد و یا کارت اعتباری (به هر دلیلی)، نگرانی‌ای بابت نداشتن سرپناهی برای خود و همراهانتان نخواهید داشت. رزرو آنلاین هتل این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا با چند کلیک ساده، ده‌ها هتل متفاوت را بررسی کرده و بدون داشتن فعالیت فیزیکی زیاد، مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

بهترین و معروف ترین هتل های خارجی

در هر شهر و کشوری هتل‌های 5 ستاره بهترین امکانات را به مشتریانشان عرضه می‌کنند و به همان نسبت نیز مبلغ بیشتری را از آنها دریافت می‌کنند. در این میان هتل‌هایی هم وجود دارند که 5 ستاره نیستند اما به دلیل معماری خاصی که دارند و یا خدمات با کیفیتی که ارائه می‌دهند، در لیست محبوب‌ترین هتل‌های خارجی قرار گرفته‌اند. بسیاری از هتل‌ها به صورت زنجیره‌ای در بیشتر کشورهای جهان شعبه دارند و برای خود اعتبار جهانی کسب کره‌اند مانند هتل‌های هیلتون و شرایتون. هتل‌های دیگری نیز وجود دارند که خود به نوعی تبدیل به جاذبه‌های توریستی شهر خود شده‌اند از جمله هتل برج العرب و هتل بوتیک اندرونیس سانتورینی.

رزرو هتل در خارج

روش های رزرو ارزان هتل های خارجی چیست؟

درست است که سفر به کشورهای خارجی در مقایسه با سفرهای داخلی هزینه بیشتری می‌خواهد، اما باید این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که با مدیریت صحیح هزینه‌ها می‌توان با بودجه کمتری به سفرهای خارجی رفت و تجربه‌های با ارزشی را به دست آورد. از جمله مواردی که می‌تواند در کاهش هزینه‌ها بسیار تاثیرگذار باشد، رزرو هتل خارجی ارزان قیمت است. باور عموم مردم بر این است که هر چه بیشتر برای رزرو هتل خارجی پول خرج کنند، خدمات با کیفیت‌تری را تجربه خواهند کرد. درست است که هتل‌های لوکس خدمات بی‌نظیری را به مسافران ارائه می‌دهند، اما این بدان معنا نیست که هتل‌های ارزان قیمت به مشتریان بی احترامی می‌کنند و یا دارای فضای کثیف و غیر قابل استفاده هستند. نکاتی وجود دارد که با رعایت آنها می‌توانید هتل دلخواه خودتان را با قیمت کمتری رزرو کنید و هزینه‌های سفر را بهتر مدیریت کنید.

اولین مورد این است که لیست کاملی از هتل‌های معمولی شهر مقصد را بدست آورید و به مقایسه خدماتی که ارائه می‌دهند، منوی غذاهایی که سرو می‌کنند، تمیزی فضای هتل و بزرگی یا کوچکی اتاق‌هایشان بپردازید. در این صورت به راحتی می‌توانید یک هتل معمولی قابل قبول که خدمات خوبی دارند اما قیمت معقول‌تری نسبت به هتل‌های لاکچری دارند را برای خود انتخاب کنید.

مورد بعدی که برای رزرو هتل خارجی ارزان قیمت باید در نظر داشته باشید، فاصله آن از مرکز شهر یا جاذبه‌های توریستی است. هرچه هتل به مرکز شهر و یا جاذبه‌های توریستی یک منطقه نزدیکتر باشد، هزینه بیشتری را از مسافران دریافت خواهد کرد. گاهی اوقات رزرو یک هتل ارزان‌تر که فاصله بیشتری با مکان‌های دیدنی شهر مقصد دارد، به صرفه تر است؛ چرا که اختلاف قیمت رزرو هتل نزدیک‌تر و هتل دورتر بسیار بیشتر از کرایه حمل و نقل عمومی برای رسیدن به جاذبه‌های توریستی است.

مورد سوم مربوط به زمان مسافرت شما است. در برخی از دوره‌های زمانی مانند ایام کریسمس میزان مسافرت‌های خارجی افزایش می‌یابد و به دلیل تقاضای زیاد، قیمت هتل‌ها و اقامتگاه‌ها نیز بیشتر می‌شود. اما در برخی دیگر از ایام سال، تعداد مسافران کمتر است و هتل‌ها تخفیف‌های شگفت انگیزی بر روی اجاره بهای اتاق‌ها و سوئیت‌هایشان اعمال می‌کنند. مسافرت در این دوره‌های زمانی و استفاده از این تخفیف‌ها، از نظر مالی برای مسافران بسیار به صرفه است و در هزینه‌های سفر آنها صرفه جویی زیادی می‌شود.

قوانین و شرایط رزرو هتل خارجی

قبل از رزرو هتل خارجی بهتر است این نکته را در ذهن داشته باشیم که هر هتلی، قوانین و شرایط خاص خود را برای پذیرش مهمان‌هایش دارد. این قوانین ممکن است در هتل‌های مختلف، متفاوت باشد بنابراین بهتر است قبل از انجام رزرو هتل، حتما قوانین مربوط به آنجا را با دقت مطالعه کنید. از جمله شرایطی که باید از قبل درباره آن اطلاعات کسب کنیم عبارتند از:

  • همراه داشتن کلیه مدارک شناسایی از جمله پاسپورت، شناسنامه و … به صورت کامل
  • قیمت رزرو اتاق برای کودکان با توجه به سن آنها (برخی از هتل‌ها کودکان زیر 7 سال را نیم‌بها حساب می‌کنند)
  • ساعت ورود و خروج از هتل

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

کنسلی هتل

هر مسافری به هر دلیلی ممکن است مسافرتش کنسل شود و یا نسبت به هتلی که رزرو کرده پشیمان شود و قصد کنسلی هتل را داشته باشد. قوانین کنسلی هتل‌ها هم درست مانند کنسل کردن بلیط های هواپیما متغیر است و ممکن است هتل به هتل متفاوت باشد. بنابراین حواستان جمع باشد که قبل از رزرو هتل خارجی حتما قوانین مربوط به کنسلی آن هتل را هم به دقت مطالعه کنید و در جریان قوانین آنجا باشید. در هنگام کنسلی، معمولا همه هتل‌ها مبلغی را به عنوان جریمه از هزینه رزرو کم می‌کنند. این مبلغ در هتل‌های مختلف با هم فرق دارد و برای اطلاع از آن باید به وبسایت آن هتل مراجعه کرد.

رزرو اتاق هتل

زمانی که می‌خواهید اتاق مورد نظرتان را رزرو کنید، حتما باید به تعداد همراهانتان توجه داشته باشید و نوع اتاق‌ها را بر آن اساس انتخاب کنید. در هنگام رزرو اتاق هتل‌های خارجی حتما به نوع تخت‌ها، حمام و توالت موجود در اتاق، ویوی اتاق و امکانات موجود در آن توجه داشته باشید. همچنین خالی بودن اتاق‌ها تا پایان مدت زمانی که شما می‌خواهید در آنجا اقامت داشته باشید نیز حائز اهمیت است.

نکته دیگر در هنگام رزرو اتاق هتل این است که اگر شهر مقصد شما دارای مناطر طبیعی زیادی است، باید ببینید سلیقه شما این است که اتاقتان رو به دریا باشد یا رو به جنگل؟ یا اگر هتلی که انتخاب کرده‌اید دارای ویو نیست، می‌خواهید نزدیک ساحل دریا باشد یا جنگل یا کوهستان؟ پاسخ به این سوال‌های جزئی در تصمیم گیری بهتر شما کمک بزرگی می‌کند.

پس از انجام کارهای مربوط به رزرو هتل خارجی و پرداخت هزینه‌ها، حتما یادتان باشد که تمام رسیدهای پرداخت و رزرو را دریافت کنید و واچر هتل را نیز به صورت الکترونیکی بگیرید. واچر هتل مانند یک رسید است که پرداخت و رزرو شما را تایید می‌کند و شما حتما باید در هنگام ورود به هتل، واچر را به همراه داشته باشید و آن را به مسئول پذیرش تحویل دهید.

رزرو هتل پرطرفدار داخلی و خارجی

افرادی که تمکن مالی مناسبی دارند و در هنگام مسافرت خواهان این هستند که در هتل‌های پرطرفدار داخی و یا خارجی اقامت داشته باشند، می‌توانند هتل‌های مد نظر خود را جستجو کنند و با مراجعه به سایت هتل‌ها نسبت به رزرو آنها اقدام کنند. اما پیشنهاد ما این است که برای انجام سریع‌تر این کار و مطمئن شدن از انجام روند کار با دقت فراوان، از بهترین سایت‌های رزرو هتل خارجی کمک بگیرید و رزرو خود را بدون داشتن هیچ شک و شبهه‌ای به انجام برسانید. 

سخن پایانی

گردشگرانی که قصد مسافرت به کشورهای خارجی را دارند، برای رفع دغدغه اسکان و اقامت خود در کشور مقصد ترجیح می‌دهند تا از قبل کارهای مربوط به رزرو هتل خارجی را انجام دهند. این افراد می‌توانند با توجه به بودجه مالی خود، امکانات مور نظرشان و خدماتی که از هتل انتظار دارند، برنامه رزرو هتل خارجی را بچینند. در این میان، سایت‌هایی وجود دارند که به عنوان واسطه عمل می‌کنند و در پرداخت هزینه‌های هتل به صورت ریالی به مسافران کمک می‌کنند و کارهای رزرو را انجام می‌دهند.بهتر است قبل از انجام هر کاری، اول نسبت به شرایط و قوانین هتل مورد نظر و همینطور قوانین کنسلی آن اطلاعات کسب کنیم و سپس برای رزرو آنها تصمیم گیری کنیم.

سوالات متداول

آیا برای پرداخت هزینه رزرو هتل خارجی حتما باید از دلار استفاده کرد؟

خیر. برای رزرو این هتل‌ها اگر از سایت‌های واسطه قابل اطمینان استفاده کنید نیازی به پرداخت دلاری و کارت های اعتباری بین المللی ندارید و به صورت ریالی تمام هزینه‌ها پرداخت می‌شود.

به طور معمول از چند روز قبل‌تر از تاریخ سفرمان باید هتل را رزرو کنیم؟

بهترین زمان برای رزرو هتل حدود 2 هفته قبل از زمان مسافرت است. در این صورت شما برنامه کلی و پر و خالی شدن اتاق‌های هتل را زیر نظر دارید و با توجه به برنامه سفرتان، اتاق مناسب خود را انتخاب خواهید کرد.

آیا در هنگام رزرو هتل هزینه برای کودکان و بزرگسالان به یک اندازه محاسبه می‌شود؟

اگر در هنگام رزرواتاق، برای کودکان زیر 7 سال تخت جداگانه‌ای رزرو کنید، قطعا باید هزینه کامل را بپردازید اما اگر از تخت مشترک برای آنها استفاده کنید، هزینه کمتری از شما دریافت می‌شود.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟