خرید شماره مجازی چت جی پی تی (ChatGPT)

چنانچه از علاقه مندان به هوش مصنوعی هستید، حتما با چت بات ChatGPT آشنا هستید. کاربردهای متعدد ChatGPT به کاربران این اجازه را می دهد تا انواع نیازهای خود را در این زمینه رفع نمایند. اما استفاده از این کاربردها نیازمند وریفای کردن شماره معتبر می باشد که برای کاربران ایرانی و به دلیل تحریم های بین المللی ممکن نیست. لذا، به منظور خرید شماره مجازی برای chatgpt می توانید از یکی از سایت های واسطه همچون وبسایت فراکنش اقدام نمایید. برای سفارش شماره مجازی chatgpt همین حالا در وبسایت فراکنش عضو شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید شماره مجازی چت جی پی تی (ChatGPT)

خرید شماره مجازی چت جی پی تی

OpenAI چگونه پلتفرمی است؟

پلتفرم OpenAI به منظور عمومی سازی هوش مصنوعی برای همگان و با رسالت هوش مصنوعی به نفع تمامی بشریت فعالیت می کند. این پلتفرم از سوی یک سازمان غیر انتفاعی تغذیه مالی می شود و با حاشیه سود اندک، به دنبال همه گیر شدن خدمات ناشی از کاربردهای هوش مصنوعی است تا در نهایت، سود حاصل از این تجمیع را مجددا برای گسترش کاربردهای هوش مصنوعی توزیع نماید. امروزه خرید شماره مجازی برای chatgptبه کمک همین پلتفرم نیز در دسترس می باشد.

OpenAI API را می توان تقریبا برای هر کاری که نیاز به تولید و درک زبان و کد طبیعی دارد، مورد استفاده قرار داد.OpenAI  را می توان برای تولید و ویرایش تصاویر یا تبدیل گفتار به متن استفاده کرد. از جمله ابزارهای مبتنی بر این پلتفرم، ابزار ChatGPT است که برای تولید متون مبتنی بر هوش مصنوعی بر اساس سوالات کاربران به کار می رود.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

OpenAI چه کاربردهایی دارد؟

با توجه به گسترده معانی هوش مصنوعی، این پلتفرم کاربردهای متنوعی دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • GPT-3: این ابزار یک مدل زبان شناسی مبتنی بر هوش مصنوعی است که متون تولیدی انسان را آنالیز می کند تا بتواند متون مشابهی را به زبانی متفاوت تولید نماید.
 • Dall-E و Dall-E 2: این ابزار، توصیف هایی که افراد می خواهند در مورد یک تصویر بکار ببرند را دریافت کرده و سپس، بر اساس توصیفات دریافتی، تصویری مطابق با آن تحویل می دهد.
 • Clip: یک شبکه عصبی پیشرفته که قادر به ادغام درک توصیفی از متون و تصاویر است و به عنوان یک ابزار هوش مصنوعی چندوجهی شناخته می شود.
 • ChatGPT: این ابزار به عنوان پیشرفته ترین چت ربات مبتنی بر هوش مصنوعی است که برای تولید متون انسانی و پاسخ دهی به سوالات کاربران طراحی شده است. با خرید شماره مجازی برای chatgpt همچنین، امکان برقراری ارتباط از طریق مکالمات صوتی و تصاویر نیز برای این ابزار فراهم شده است.
 • Codex: ابزاری برای تولید کدهای برنامه نویسی به زبان ساده است که شبیه GPT عمل می کند؛ با این تفاوت که بجای متن، کد را استخراج می کند.
 • Whisper: این ابزار، به منظور تشخیص خودکار و تبدیل یک گفتار به انواع دیگر زبان ها و لهجه های مختلف طراحی شده است.

مهمترین ویژگی های خرید شماره مجازی OpenAI

از جمله مزایای خرید شماره مجازیOpenAI   و خرید شماره مجازی برای chatgptمی توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • ثبت نام در وبسایت ChatGPT به منظور استفاده از چت بات مربوطه؛
 • امکان استفاده از ابزار GPT-3؛
 • امکان استفاده از ابزار Dall-E و Dall-E 2؛
 • استفاده اختصاصی از شماره مجازی خریداری شده؛
 • دریافت خدمات پشتیبانی 24 ساعته از طریق پلتفرم OpenAI.

با خرید شماره مجازی چت جی پی تی امکان استفاده از ابزاره ای مجتلف وجود دارد.

ویژگی‌های چت بات ChatGPT

چت بات ChatGPT در نوامبر سال 2022 توسط پلتفرم OpenAI راه اندازی گردید و امروزه امکان خرید خرید شماره مجازی openaiنیز وجود دارد. این ابزار، دارای چندین کاربرد بالقوه در صنایع مختلف است. طبق مطالعات بازاریابی صورت گرفته در بین شرکت های تخصصی B2B، بیش از 70 درصد این شرکت ها مایل هستند تا از ابزارهایی نظیر ChatGPT برای ساده سازی عملیات تجاری خود استفاده کنند.

پس از خرید شماره مجازی چت جی پی تی و فعالسازی این ابزار، می توانید بر روی قابلیت های متعدد ChatGPT تکیه کنید که از این میان، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • خدمات مشتریان: امکان پاسخگویی به سوالات متداول خریداران بالقوه و مشتریان قبلی بر اساس ویژگی های مختلف سرویس یا محصول خریداری شده وجود دارد؛
 • دستیار شخصی: از چت بات ChatGPT می توان برای مدیریت امور روزانه، از تنظیم آلارم های ساده گرفته تا مدیریت امور مالی و رزرو هتل و برنامه ریزی سفر استفاده نمود.
 • نرم افزارهای آموزشی: ابزار ChatGPT و خرید شماره مجازی می تواند با درک موضوعات پیچیده، به زبانی ساده آنها را برای تیم دانشجویی توضیح دهد. همچنین، ایجاد اعلان های نوشتاری و پاسخ دهی به سوالات متداول می تواند از دیگر کاربردهای این ابزار در مباحث آموزشی باشد.
 • برنامه های بازاریابی: یکی از مهمترین کاربردهای ChatGPT استفاده از آن در بازاریابی دیجیتال است. از نوشتن توضیحات محصول و تبلیغ نویسی گرفته تا کمک به انتشار خلاقانه موضوعات در رسانه ها و شبکه های اجتماعی و بهینه سازی سایت، خرید شماره مجازی چت جی پی تی می تواند موثر باشد.
 • حوزه سلامت: این ابزار در حوزه سلامت می تواند بسیار مفید واقع شود. کمک به بیماران برای درمان های شخصی، یادآوری استفاده از داروهای تجویز شده، علامت گذاری داروهای خطرناک، بررسی پرونده های بیماران برای پزشکان و دیگر امور مربوطه، همگی به کمک این ابزار فوق العاده آسان و سریع قابل انجام هستند.
 • تحقیق و توسعه: بررسی مطالعات گذشته، پیشنهاد بینش های باز، تجزیه و تحلیل داده ها، مدل سازی پیش بینی و ارائه بینش های کلیدی از دیگر کاربردهای ابزار ChatGPT به شمار می روند.

لذا، با توجه به موارد فوق، به نظر می رسد که ابزار ChatGPT پتانسیل تغییر چشم اندازهای بخش فناوری و بازار کسب و کار را دارد. شما می توانید برای تهیه شماره مجازی ChatGPT از وبسایت فراکنش استفاده کنید. با عضویت در این وبسایت، در بخش سرویس ها می توانید سفارش خرید شماره مجازی خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن، سفارش شما را پردازش نموده و به شما تحویل خواهند داد.

سوالات متداول

شماره مجازی OpenAI چیست؟

برای استفاده از کلیه امکانات ابزارهای OpenAI از جمله چت بات ChatGPT به یک شماره برای وریفای کردن حساب کاربری خود نیاز دارید.

آیا شماره مجازی ChatGPT محدود به زمان است؟

خیر، شما می توانید از این شماره تا هر زمان که می خواهید استفاده نمایید.

کاربردهای چت بات ChatGPT کدامند؟

با فعالسازی چت بات ChatGPT می توانید از آن برای امور تولید محتوا، شبکه های اجتماعی، سئو، امور سلامت و برنامه ریزی شخصی استفاده نمایید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟