خرید و شارژ حساب پرفکت مانیمقدار قابل پرداخت

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که به کاربران اجازه می دهد تا تراکنش های مالی را به صورت امن و ناشناس انجام دهند. این برنامه برای تسهیل انتقال وجوه بین کاربران و مشاغل به اشکال مختلف از جمله ارزهای الکترونیکی، سیم های بانکی و کارت های نقدی پیش پرداخت طراحی شده است. اما این حساب های پرفکت مانی از روش های مختلف و قابل دسترسی نیاز به شارژ کردن دارند. شما می توانید از طریق سایت فراکنش نسبت به خرید پرفکت مانی و شارژ حساب خود اقدام نمایید.

خرید پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی

چگونه حساب پرفکت مانی را شارژ کنیم؟

سیستم پرفکت مانی در سرتاسر جهان در دسترس است و به افراد و مشاغل از کشورهای مختلف امکان ایجاد حساب و انجام معاملات را می دهد. این دسترسی جهانی آن را برای پرداخت ها و نقل و انتقالات بین المللی راحت می کند. پرفکت مانی کاربران را قادر می سازد تا تراکنش های فوری انجام دهند و امکان انتقال سریع و کارآمد وجوه را فراهم می کند. این می تواند به ویژه برای پرداخت های حساس به زمان یا تراکنش های مالی فوری مفید باشد.

 از طریق سیستم جهانی پرفکت مانی می توانید پول خود را به وسیله انتقال حواله، ووچر یا کوپن الکترونیکی و خدمات مبادله پردازش کنید. از این طریق به ابزارهایی مانند نمودارها، تاریخچه تراکنش ها نیز دسترسی دارید. سیستم پرفکت مانی در روسیه، اوکراین، امارات متحده عربی، ترکیه، مولداوی، انگلستان، آذربایجان، گرجستان و ایران در دسترس است. سیستم پرفکت مانی از دلار USD، یورو EUR، طلا Gold و بیت کوین Bitcoin پشتیبانی می کند. به منظور شارژ اکانت پرفکت مانی باید به بخش سپرده Deposit در صفحه شخصی خود بروید و روی Perfect Money کلیک کنید. در ویندوز پاپ آپ the pop up window، حسابی را که می خواهید شارژ کنید انتخاب و مبلغی را که می خواهید واریز کنید، مشخص کنید و روی Next کلیک کنید. خلاصه ای از اقدامات انجام شده نشان داده خواهد شد. در نهایت همه داده ها را دوبار بررسی کنید و روی تأیید پرداخت کلیک کنید.

روش های خرید و شارژ حساب پرفکت مانی

حساب پرفکت مانی دارای انواع مختلف حساب معمولی، حساب ممتاز و حساب همکار است. کاربران می توانند برای شارژ اکانت پرفکت مانی برای هر یک از این حساب ها اقدام کنند. پرفکت مانی از چندین ارز از جمله دلار، پوند و یورو پشتیبانی می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد ارزهای مختلف را در حساب ‌های خود نگه دارند و معامله کنند. این انعطاف ‌پذیری می ‌تواند برای افراد یا مشاغلی که در بازارهای مختلف یا در معاملات بین ‌المللی فعالیت می ‌کنند، مفید باشد. پرفکت مانی ویژگی های امنیتی مانند احراز هویت دو مرحله ای 2FA  را برای محافظت از حساب های کاربری در برابر دسترسی غیرمجاز و اطمینان از ایمنی تراکنش ها پیاده سازی می کند. این اقدامات امنیتی به محافظت از وجوه کاربر و اطلاعات شخصی کمک می کند. علاوه بر این پرفکت مانی به کاربران اجازه می دهد تا سطح مشخصی از حریم خصوصی و ناشناس بودن را در تراکنش های خود حفظ کنند. در حالی که حساب‌ های کاربری با اطلاعات شخصی ثبت می ‌شوند، این پلتفرم گزینه‌ هایی را برای انجام تراکنش ‌ها بدون فاش کردن جزئیات شخصی برای گیرنده فراهم می ‌کند. علاوه بر همه این موارد پرفکت مانی به دلیل گسترگی کاربرد دارای روش های شارژ مختلف نیز می باشد. روش های خرید و شارژ اکانت پرفکت مانی عبارت است از:

 •  از طریق حواله پرفکت مانی
 •  از طریق ووچر پرفکت مانی
 •  از طریق بیت کوین
 •  از طریق صرافی ها

شما عزیزان برای ساخت حساب پرفکت مانی نیز می توانید از طریق سایت فراکنش اقدام نمایید. با ثبت درخواست در سایت، کارشناسان ما در اسرع وقت اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی برای شما خواهند نمود.

 

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

خرید پرفکت مانی از طریق حواله پرفکت مانی

از روش های متداول برای شارژ اکانت پرفکت مانی استفاده از حواله های بانکی را می توان نام برد. در واقع مطمئن ترین و برترین روش شارژ حساب Perfect Money پرفکت مانی از طریق حواله پرفکت مانی است. موارد مهم برای شارژ حساب از طریق حواله پرفکت مانی عبارت است از:

 • در این روش کار خرید آنلاین پرفکت مانی از طریق شماره حساب پرفکت مانی انجام می شود.
 • کاربران می توانند واریز پول به حساب های پرفکت مانی را از طریق ارسال حواله بانکی انجام دهند.
 • کاربران برای شارژ از طریق حواله پرفکت مانی باید هزینه کارمزد از حدود 0.5% تا 1.9% را پرداخت کنند.
 • هزینه کارمزد انتقال حواله پرفکت مانی به میزان شارژ و نوع حساب بستگی دارد.
 • به منظور شارژ از طریق حواله پرفکت مانی کاربر باید شماره حساب پرفکت مانی و ایمیل و دیگر اطلاعات شخصی را برای فرستنده ارسال کند.
 • فرستنده شارژ باید مورد اعتماد و اطمینان کاربر باشد، در غیر این صورت ریسک کلاهبرداری از کاربر افزایش می یابد.
 • کاربر با مراجعه به حساب کاربری خود و انتخاب گزینه send money باید مبلغ شارژ و اطلاعات حساب پرفکت مانی را وارد کند.
 • پس از تایید همه اطلاعات پرداخت انجام می شود و حساب پرفکت مانی کاربر از طریق حواله شارژ می شود.

اگر قصد نقد کردن و  فروش پرفکت مانی خود را دارید، می توانید در سایت فراکنش ثبت درخواست کنید. 

کارمزد شارژ حساب از طریق پرفکت مانی تا 1.9% است.

خرید و شارژ حساب از طریق ووچر پرفکت مانی

شارژ پرفکت مانی با ووچر از دیگر روش های شارژ حساب Perfect Money پرفکت مانی است. ووچر پرفکت مانی در واقع کوپن یا کارت های الکترونیکی برای نقل و انتقالات مالی و پرداخت های آنلاین هستند که استفاده از آن ها این روزها رواج بسیاری دارد. از مهم ترین نکات برای شارژ حساب از طریق ووچر پرفکت مانی موارد زیر را می توان نام برد:

 • شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر دارای هزینه کارمزد 0.5% تا 1.9% است.
 • کاربر می تواند ووچر یا کوپن الکترونیکی پرفکت مانی را از یک کاربر دیگر که دارای حساب پرفکت است دریافت کند و یا از صرافی های معتبر آن را خریداری کند.
 • کاربر برای شارژ حساب Perfect Money پرفکت مانی با ووچر باید به حساب کاربری خود در سایت پرفکت مانی مراجعه کند.
 • کاربر باید روی گزینه سپرده deposit کلیک کند و یک روش شارژ را از میان روش های مختلف شارژ انتخاب کند.
 • کاربر با انتخاب گزینه ووچر voucher روش شارژ با ووچر را انتخاب می کند و شارژ با ووچر را با وارد کردن کد فعال سازی و کد پیگری انجام می دهد.
 • با تایید اطلاعات وارد شده و کلیک بر روی گزینه فعال سازی ووچر موجودی حساب پرفکت مانی با ووچر شارژ می شود.

خرید و شارژ حساب از طریق بیت کوین

شارژ حساب Perfect Money از طریق بیت کوین از دیگر روش های شارژ حساب Perfect Money پرفکت مانی است. این روش را کاربران ایرانی می توانند از طریق صرافی های آنلاین و دیجیتال انجام دهند. موارد مهم برای شارژ حساب Perfect Money پرفکت مانی از طریق بیت کوین عبارت است از:

 • هزینه کارمزد شارژ Perfect Money پرفکت مانی از طریق بیت کوین بسیار بالا است و استفاده از این روش برای شارژ مبالغ اندک مناسب نمی باشد.
 • کاربر برای استفاده از این روش باید به بخش سپرده deposit حساب کاربری پرفکت مانی خود وارد شود.
 • کاربر با کلیک بر روی گزینه بیت کوین Bitcoin می تواند فرم اطلاعات پرداخت را مشاهده کند.
 • کاربر در این فرم باید آدرس دریافت بیت کوین، شعبه پرداخت و مبلغ شارژ را وارد کند.
 • در مرحله بعد کاربر باید آدرس کیف پول را کپی کرده و بیت کوین خود را به آن منتقل کند.
 • پس از تایید تراکنش بیت کوین موجودی کیف پول کاربر در حساب پرفکت مانی شارژ می شود.
 • کاربر پس از شارژ با بیت کوین می تواند آن را به دلار یا هر ارز دیگر تبدیل کند.

خرید پرفکت مانی از طریق صرافی ها

از دیگر روش های شارژ حساب Perfect Money پرفکت مانی استفاده از صرافی های آنلاین است. در سایت حساب پرفکت مانی گزینه هایی به نام همکار Partner وجود دارد که با کلیک بر روی آن ها کاربر می تواند شرکت های همکار مانند صرافی های آنلاین را برای شارژ حساب Perfect Money پرفکت مانی انتخاب کند. برخی از موارد مهم برای شارژ حساب Perfect Money پرفکت مانی از طریق صرافی های آنلاین عبارت است از:

 • شارژ اکانت پرفکت مانی از طریق صرافی های آنلاین بسیار ساده و راحت است.
 • کاربر با ارائه مبلغ مورد نظر برای شارژ و شماره اکانت پرفکت مانی به صرافی های آنلاین می توانند برای شارژ اقدام کنند.
 • کاربر پس از پرداخت معادل ریالی خرید پرفکت مانی می تواند برای خرید و شارژ در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کند.
 • شارژ حساب Perfect Money پرفکت مانی از طریق صرافی های آنلاین مطمئن ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین روش شارژ است.
 • مدت زمان شارژ حساب از طریق صرافی های آنلاین در هر صرافی آنلاین متغیر است.

مطمئن ترین و سریع ترین روش شارژ اکانت پرفکت مانی با صرافی های آنلاین است.

خرید آنلاین پرفکت مانی با فراکنش

بسیاری از روش های خرید پرفکت مانی در کشور ایران در دسترس نیست و کاربران به دلیل تحریم نمی توانند از این روش ها استفاده کنند. شارژ مستقیم بانکی از طریق کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و مستر کارت و یا صرافی های حضوری از این قبیل روش ها هستند. اما برخی از موسسه های مالی و سایت های معتبر می توانند با روش های خاص خود شارژ پرفکت مانی با ووچر یا دیگر روش ها را برای کاربران ایران امکان پذیر کنند. یکی از این سایت های معتبر سایت فراکنش است که با کمترین هزینه کارمزد و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به شارژ پرفکت مانی برای کاربران می کنند. علاوه بر این کارشناسان این سایت در همه مراحل پیگیری های لازم را انجام می دهند تا روند شارژ حساب های آنلاین کاربران با کمترین مشکل انجام شود. Perfect Money  برای استفاده در بسیاری از کشورهای جهان در دسترس است. با این حال، ممکن است مناطق یا کشورهای خاصی وجود داشته باشد که خدمات آن محدود شده یا در دسترس نباشد. در دسترس بودن پرفکت مانی می تواند در طول زمان تغییر کند، بنابراین ضروری است که به وب سایت رسمی پرفکت مانی و یا وب سایت فراکنش مراجعه کنید.

 

سوالات متداول

پرفکت مانی چگونه کار می کند؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین محبوب است که مزایای زیادی نسبت به سایر روش های پرداخت دارد. می‌توانید از پرفکت مانی برای خرید آنلاین کارت‌های هدیه یا ارسال پول به دوستان و خانواده و خرید آنلاین استفاده کنید.

چرا پرداخت با پرفکت مانی بهتر است؟

این سیستم پرداخت آنلاین محبوب به دلیل امنیت، حفظ حریم خصوصی و استفاده توسط مشاغل آنلاین راهی امن و راحت برای ارسال پرداخت است.

روش های شارژ اکانت پرفکت مانی کدامند؟

شارژ حساب از طریق حواله پرفکت مانی، شارژ حساب از طریق ووچر پرفکت مانی، شارژ حساب از طریق بیت کوین، شارژ حساب از طریق صرافی های آنلاین و حضوری می باشد.

نکته مهم برای شارژ اکانت پرفکت مانی از طریق بیت کوین چیست؟

هزینه کارمزد شارژ اکانت پرفکت مانی از طریق بیت کوین بسیار بالا است و استفاده از این روش برای شارژ مبالغ اندک مناسب نمی باشد.

بهترین و ارزان ترین روش خرید پرفکت مانی کدام است؟

خرید پرفکت مانی از طریق صرافی های آنلاین مطمئن ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین روش خرید است.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟