چگونه حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنیم؟

آموزش شارژ حساب پرفکت مانی فراکنش

با توجه به اینکه حساب های پرفکت مانی برای ایرانیان تحریم نیستند، شما می توانید با افتتاح حساب پرفکت مانی از خدمات دریافت و پرداخت ارزی بهره مند شوید.  برای افتتاح حساب و احراز هویت در پرفکت مانی می توانید هم اکنون وارد وبسایت فراکنش شده و پس از ثبت نام، از منوی خدمات پرفکت مانی، سرویس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. علاوه بر خدمات افتتاح حساب پرفکت مانی، طریقه شارژ پرفکت مانی و خدمات برداشت از این سیستم پرداخت نیز توسط مجموعه فراکنش قابل انجام است.

چنانچه دارای حساب پرفکت مانی باشید، برای نقل و  انتقال پول از پرفکت مانی به حساب دیگران نیازمند شارژ کیف پول های ارزی خود هستید. در ادامه برای آموزش شارژ حساب پرفکت مانی به چند نکته و روش اشاره می کنیم که از طریق آن ها شارژ حساب امکان پذیر است:

 • انتقال بانکی (حداقل مبلغ انتقال باید 300 دلار، یورو یا واحد طلا باشد)؛
 • واریز نقدی؛
 • شارژ از طریق ووچر الکترونیکی یا کارت های پیش پرداخت؛
 • شارژ توسط پارتنرهای رسمی پرفکت مانی؛
 • انتقال پول از طریق بیت کوین؛
 • شارژ به کمک استیبل کوین Utopia USD؛
 • انتقال پول از یک حساب کاربری به حساب کاربری شما.

برای کسب اطلاعلات بیشتر می توانید مقاله پرفکت مانی چیست را مطالعه نمایید. در ادامه می خواهیم چند روش مرسوم در بالا را توضیح دهیم.

روش های شارژ حساب پرفکت مانی

نحوه شارژ پرفکت مانی بی این صورت است که پس از ساخت حساب پرفکت مانی و ورود به آن، باید به قسمت Deposit وارد شوید. در صفحه باز شده، طریقه شارژ پرفکت مانی شامل گزینه های زیر می باشد:

 • حواله بانکی (سوئیفت)
 • شارژ نقدی
 • ووچر الکترونیکی پرفکت مانی (e-Voucher)
 • صرافی های همکار پرفکت مانی
 • بیت کوین
 • دلار یوتوپیا (Utopia USD)
 • قرض از سایر کاربران پرفکت مانی (وام)

از میان روش های فوق، شارژ حساب برای اکانت های احراز هویت نشده فقط از طریق پرداخت نقدی دلار و یورو و دلار یوتوپیا مقدور می باشد. برای دسترسی به گزینه های بیشتر و همچنین پرداخت کارمزدهای کمتر، حتما حساب خود را احراز هویت نمایید.

شارژ حساب با حواله پرفکت مانی

اگر می‌خواهید حساب پرفکت مانی خود را با انتقال پرفکت مانی شارژ کنید، باید حساب پرفکت مانی دیگری یا شریکی داشته باشید که حساب پرفکت مانی داشته باشد. سپس می توانید با وارد کردن شماره حساب گیرنده، مبلغ و هدف پرداخت، یک انتقال داخلی فوری و امن بین حساب ها انجام دهید.

می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره انتقال داخلی در وب‌سایت پرفکت مانی یابید.

آموزش شارژ پرفکت مانی با ووچر 

چنانچه دارای اکانت پرفکت مانی نیستید، به آموزش ساخت حساب پرفکت مانی در مقالات قبلی ما مراجعه کنید. نخستین روشی که آن را برای شارژ حساب پرفکت مانی توصیه می کنیم، استفاده از ووچر الکترونی یا همان e-Voucher است. ووچر پرفکت مانی در واقع یک نوع کارت شارژ مجازی است که در مبالغ مختلف و با ارزهای مختلف در اختیار افراد قرار می گیرد. به کمک این ووچر الکترونیکی، شما می توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله ووچر پرفکت مانی چیست؟ را مطالعه فرمایید. همچنین برای کسب اطلاعات در مورد تفاوت ووچر و پرفکت مانی می توانید مقاله مربوط به آن مراجعه نمایید. برای شارژ حساب پرفکت مانی مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا وارد اکانت کاربری خود در وبسایت پرفکت مانی به آدرس https://perfectmoney.com/login.html شوید.

صفحه ورود به پنل کاربری پرفکت مانی

 1. پس از ورود به حساب کاربری خود، گزینه Deposit را از منوی بالایی ناحیه کاربری خود انتخاب نمایید.
 2. با انتخاب گزینه Deposit، روش های مختلفی که به کمک آنها می توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ نمایید، نمایش داده می شود. از بین گزینه های پیش رو، گزینه e-Voucher را انتخاب کنید.

محیط گزینه Deposit در پنل کاربری پرفکت مانی

 1. در این مرحله، فرم ورود اطلاعات ووچر پرفکت مانی برای شما ظاهر می گردد که باید با توجه به ووچر در اختیار داشته، نسبت به تکمیل اطلاعات آن اقدام نمایید. اطلاعات لازم عبارتند از:
  • کد ووچر
  • کد فعالسازی
  • کد کپچا (برای تشخیص اینکه شما ربات نیستید)

فرم ورود اطلاعات ووچر پرفکت مانی

 1. چنانچه اطلاعات وارد شده صحیح باشد، گزینه فعالسازی را کلیک کنید تا مبلغ ووچر به کیف پول شما افزوده شود.

لازم به ذکر است شما می توانید هر مقدار ووچر پرفکت مانی که می خواهید، با مبلغ و ارز دلخواه خود را در وبسایت پرفکت مانی و از طریق پنل کاربری خود خریداری کنید تا از آنها در آینده استفاده کنید. همچنین، می توانید برای دیگران نیز اقدام به خرید ووچر پرفکت مانی نموده و از طریق ایمیل یا به طور مستقیم در اختیار آنها قرار دهید تا حساب کاربری خود را شارژ کنند.

برای آشنایی با نحوه ساخت ووچر پرفکت مانی می توانید به مقاله آن در سایت فراکنش مراجعه نمایید.

نحوه شارژ حساب پرفکت مانی از صرافی‌ها

روش دیگری که برای شارژ اکانت پرفکت مانی مورد استفاده قرار می گیرد، کمک گرفتن از صرافی ها است. صرافی ها در واقع شرکای رسمی پرفکت مانی هستند که برای ارائه خدمات متداول این سیستم پرداخت ارزی، می توانند خدمت رسانی کنند. مقاله بهترین صرافی پرفکت مانی می تواند برای شما مفید باشد. برای اطلاع از نحوه شارژ حساب پرفکت مانی به کمک صرافی ها می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. از پنل کاربری خود، بخش Deposit را انتخاب کنید.
 2. در این قسمت از بین روش های پیشنهادی، گزینه صرافی رسمی (Certified Partners) را انتخاب کنید.
 3. در صفحه مربوطه، لیستی از صرافی های مورد اعتماد سامانه پرفکت مانی قابل مشاهده است. هر صرافی، دارای وبسایت خصوصی مربوط به خود است. با انتخاب هر یک از آنها، باید در وبسایت مربوطه ثبت نام نموده و مراحل احراز هویت را سپری کنید. سپس، از بین خدمات مربوطه، سرویس شارژ حساب پرفکت مانی را انتخاب کنید، مبلغ مورد نظر و کیف پول ارزی دلخواه خود را انتخاب کنید و در نهایت هزینه انجام سرویس مربوطه را بپردازید تا حساب پرفکت مانی شما شارژ شود.

محیط بخش صرافی های رسمی پرفکت مانی

با توجه به پیچیدگی های بخش ثبت نام و احراز هویت در صرافی های بین المللی، بهتر است از وبسایت های خدماتی داخلی که دارای حساب پرفکت مانی هستند، استفاده کنید. بدین ترتیب، بعد از آشنایی با نحوه شارژ حساب پرفکت مانی و سپس افتتاح حساب و احراز هویت داخلی برای یکبار می توانید همیشه و به وقت نیاز، حساب پرفکت مانی خود را شارژ نمایید. وبسایت فراکنش، به منظور تسهیل در خدمات شارژ پرفکت مانی، کلیه خدمات ارزی این پلتفرم بین المللی را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

طریقه شارژ پرفکت مانی با بیت کوین

تاکنون آموزش شارژ حساب پرفکت مانی با روش های مختلف را توضیح داده ایم. روش دیگری که برای شارژ پرفکت مانی مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از بیت کوین است. برای شارژ پرفکت مانی با بیت کوین، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. از پنل کاربری خود، بخش Deposit را انتخاب کنید.
 2. در این قسمت از بین روش های پیشنهادی، گزینه بیت کوین را انتخاب کنید.
 3. در صفحه مربوطه، مقدار بیت کوین هایی که در کیف پول پرفکت مانی شما وجود دارد، نمایش داده می شود. چنانچه فاقد بیت کوین در حساب پرفکت مانی خود هستید، می توانید در همین صفحه و از طریق ایجاد سپرده بیت کوین (Create New Deposit) اقدام به واریز بیت کوین به حساب پرفکت مانی خود کنید.

محیط بخش شارژ بیت کوین در پرفکت مانی

 1. برای ایجاد سپرده بیت کوین، ابتدا باید یک اکانت بیت کوین ایجاد کنید. لذا، در این مرحله وارد لینک https://perfectmoney.com/add_account.html شوید. در بین گزینه های موجود، آخرین گزینه مربوط به ایجاد کیف پول بیت کوین است. با انتخاب آن، امکان ایجاد کیف پول بیت کوین برای شما مقدور می گردد.

ایجاد کیف پول جدید در پرفکت مانی

 1. طریقه شارژ پرفکت مانی از روش بسیار ساده می باشد. در این مرحله، شما می توانید حداکثر تا 3 کیف پول بیت کوین ایجاد کنید. با انتخاب ایجاد کیف پول بیت کوین، در صفحه جدید از شما خواسته می شود تا ایجاد کیف پول بیت کوین خود را تایید کنید و پس از آن، کیف پول بیت کوین در حساب پرفکت مانی شما ساخته می شود.

صفحه تایید ایجاد کیف پول بیت کوین

 1. حال با برگشت به مرحله سوم، مجددا شارژ حساب با بیت کوین را انتخاب کنید. در این صفحه، بر روی گزینه ایجاد سپرده جدید کلیک کنید.

فرم ایجاد سپرده جدید بیت کوین

 1. در این مرحله، اکانتی که می خواهید شارژ کنید را انتخاب کنید. شما این اکانت را در مرحله 5 ایجاد کرده اید. همان طور که قبلا گفتیم، حداکثر مجاز به ایجاد و انتخاب 3 کیف پول بیت کوین هستید. در ادامه، میزان بیت کوین مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی گزینه پیش نمایش (Preview) کلیک کنید. لازم به ذکر است که کارمزد شارژ پرفکت مانی با بیت کوین برابر صفر است و این سایت، هیچ کارمزدی برای شارژ حساب با بیت کوین از شما دریافت نمی کند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله کارمزد پرفکت مانی مراجعه نمایید.

فرم شارژ پرفکت مانی با بیت کوین

 1. در نهایت، پیش نمایش شارژ حساب شما با بیت کوین به شما نمایش داده می شود و در صورت تایید، شما می توانید از طریق صرافی های آنلاین یا کیف پول های ارز دیجیتال و آموزش شارژ پرفکت مانی، حساب خود را با کمترین مشکل شارژ نمایید.

توجه داشته باشید که برای شارژ حساب یا خرید پرفکت مانی، با هر روشی که مایل هستید می توانید از طریق وبسایت فراکنش اقدام نمایید. کارشناسان ما در فراکنش، به شما کمک می کنند تا با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن، حساب پرفکت مانی خود را شارژ نمایید.

سایر روش های شارژ حساب پرفکت مانی

سایر روش های شارژ حساب پرفکت مانی عبارتند از:

 • حواله بانکی (شارژ نقدی): طریقه شارژ پرفکت مانی از طریق انتقال بانکی به این صورت است که باید حواله بانکی (SWIFT / IBAN) را از حساب بانکی آنلاین خود یا از شخص ثالث، مانند شریک تجاری یا صرافی شریک تأیید شده، ارسال یا دریافت کنید. حداقل مبلغ سپرده برای حواله بانکی 300 دلار آمریکا (یا معادل آن به یورو یا طلا) است. این سپرده ممکن است تا 5 روز کاری طول بکشد تا در حساب پرفکت مانی شما ظاهر شود. برای استفاده از این روش باید یک حساب تایید شده نیز داشته باشید.
 • شارژ نقدی با دلار یا یورو.
 • دلار یوتوپیا (Utopia USD): حداقل مبلغ شارژ حساب برابر با 1 دلار و کارمزد آن برای حساب های تایید نشده معادل 1% کل مبلغ است.
 • قرض از سایر کاربران پرفکت مانی (وام)

کارمزد های حساب پرفکت مانی

طبق وبسایت پرفکت مانی، کارمزد پرفکت مانی بسته به نوع تراکنش و وضعیت حساب متفاوت است. در اینجا برخی از هزینه ها آورده شده است:

1) کارمزد سپرده گذاری:

– حواله بانکی: از 0.5%

– بیت کوین: 0%

– صرافی های شریک و دارای گواهی: هر صرافی کارمزد متفاوتی دارد

2) کارمزد های برداشت:

– انتقال بانکی: از 0% + کارمزد بانکی

– بیت کوین: 0.5% + 10 دلار

– کارت اعتباری مجازی پرفکت مانی: 1.9%

3) کارمزد های انتقال:

– 0.5% برای حساب های احراز هویت و تایید شده، 1.99% برای حساب های تایید نشده

4) سود سپرده: 4% در سال (حداکثر 500 دلار در ماه)

5) هزینه های ایمنی حساب:

– اعلان پیامکی: 0.1 دلار

– خدمات سالانه: 0 دلار

– بازیابی حساب: 100 دلار

می توانید جزئیات بیشتر در مورد کارمزد و هزینه ها را در وب سایت پرفکت مانی مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *