آموزش انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی

آموزش انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی

آموزش انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی برای تمام افرادی که تمایل دارند از این سیستم بانکی بین‌المللی استفاده کنند، ضروری است. راه‌های بسیار متنوعی برای انتقال حواله ارزی وجود دارد و پرفکت‌مانی یکی از بهترین روش‌ها است. در جواب سوال پرفکت مانی چیست؟ باید بگوییم در حقیقت پرفکت‌مانی مانند پی پال و وب مانی یک سیستم انتقال پول آنلاین است که میلیون‌ها کاربر از سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند و روشی امن و سریع است. در ادامه این مقاله نحوه انتقال پول با پرفکت مانی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

انتقال پول با پرفکت مانی از یک حساب به‌حساب دیگر

پرفکت‌مانی یکی از سیستم‌های انتقال پول بانکی است که طی سال‌های اخیر بسیار محبوبیت پیدا کرده و در حال حاضر میلیون‌ها کاربر در سراسر دنیا از آن برای انتقال حواله ارزی استفاده می‌کنند. از جمله مزایای مهم پرفکت مانی عدم ایجاد محدودیت برای کاربران ایرانی است و به این ترتیب ایرانیان نیز می‌توانند به راحتی از این سیستم برای پرداخت‌های بین‌المللی خود استفاده نمایند.

چنانچه تمایل داشته باشید از این سرویس استفاده کنید تنها کافیست تا یک حساب کاربری در perfect money ایجاد کنید و سپس حساب خود را شارژ نمایید. برای شارژ حساب پرفکت مانی به دلار و یا یورو می‌توانید از خدمات شرکت‌های واسط مانند فراکنش استفاده کنید. بعد از این مرحله به راحتی این امکان را دارید تا وارد حساب خود شده و مقدار مبلغ مورد نظر خود را از حسابی به حساب دیگر منتقل کنید. در صورتی که تمایل دارید می توانید مقاله نحوه شارژ حساب پرفکت مانی را مطالعه فرمایید.

پرفکت‌مانی دارای امنیت، عملکرد و شفافیت بسیار خوبی است و برای موارد مختلفی از جمله پرداخت‌های ارزی در سفر، خرید از سایت‌های خارجی، پرداخت قبوض، پرداخت به یک حساب بین المللی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سیستم پرداخت باعث افزایش سرعت و سهولت انتقال حواله‌های ارزی شده و برای اشخاصی که به دنبال یک روش امن و مطمئن هستند، بسیار مناسب است.

برای انتقال پول در سیستم پرداخت perfect money دو روش وجود دارد که در ادامه آموزش انتقال پول در پرفکت مانی با هر یک را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

از مزایای مهم پرفکت مانی عدم ایجاد محدودیت برای کاربران ایرانی است.

انتقال با حواله پرفکت مانی

یکی از روش‌های انتقال ارز با پرفکت‌مانی انتقال با حواله پرفکت‌مانی است که از جمله ساده‌ترین و امن‌ترین روش‌ها است. استفاده از حواله در عین حال که بسیار امن است سرعت بسیار بالایی دارد و کارمزد پرفکت مانی در آن پایین‌تر است. بنابراین بسیاری از افراد و حتی طراحان و توسعه‌دهندگان این شبکه این روش را برای انتقال پول توصیه می‌کنند.

برای استفاده از این روش ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید و از منوی بالا سمت راست گزینه send money را انتخاب نمایید. این گزینه مخصوص انتقال وجه و پرداخت بین حساب‌های پرفکت‌مانی است.

برای استفاده از این روش ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید و از منوی بالا سمت راست گزینه send money را انتخاب نمایید. این گزینه مخصوص انتقال وجه و پرداخت بین حساب‌های پرفکت‌مانی است.

پس از این مرحله در صفحه بعد روش‌های مختلف پرداخت و موجودی حسابتان برای شما به نمایش گذاشته می‌شود که شما می‌توانید یک روش را انتخاب نمایید. چنانچه تمایل دارید یک پرداخت معمولی داشته باشید، می‌توانید گزینه single payment را انتخاب کنید. گزینه  Payment to Email مخصوص زمانی است که شما تنها ایمیل فرد مقابل را دارید و گزینه Payment to Mobile نیز برای مواردی است که تنها شماره تماس فرد را در دست دارید.

آخرین گزینه Scheduled Payment است که برای پرداخت زمان‌دار تعبیه شده و چنانچه تمایل داشته باشید یک پرداخت به طور خودکار درآینده برنامه‌ریزی و انجام شود، این گزینه را باید انتخاب کنید. معمولا Scheduled Payment مناسب پرداخت حقوق کارکنان یا تراکنش‌های مدت‌دار است. در بین این 3 روش، روش اول یعنیsingle payment  روش مرسوم‌تری برای پرداخت حواله پرفکت‌مانی است و توصیه می‌شود از آن استفاده نمایید.

 آخرین گزینه Scheduled Payment است که برای پرداخت زمان‌دار تعبیه شده و چنانچه تمایل داشته باشید یک پرداخت به طور خودکار درآینده برنامه‌ریزی و انجام شود، این گزینه را باید انتخاب کنید. معمولا Scheduled Payment مناسب پرداخت حقوق کارکنان یا تراکنش‌های مدت‌دار است. در بین این 3 روش، روش اول یعنیsingle payment روش مرسوم‌تری برای پرداخت حواله پرفکت‌مانی است و توصیه می‌شود از آن استفاده نمایید.

در مرحله بعد باید اطلاعات درخواستی در مورد انتقال وجه از جمله amount یا مقدار وجه، To Account یا شماره حساب پرفکت‌مانی فرد گیرنده، Description یا توضیحات مربوط به انتقال را تکمیل کنید. همچنین چنانچه تمایل دارید پرداخت به صورت امنیتی و رمزنگاری شده انجام شود می‌توانید گزینه Add Protection Code را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه کد امنیتی برای شما ارسال خواهد شد که باید آن را در قسمت مربوطه وارد کنید.

بعد از تکمیل اطلاعات بالا گزینه Payment Preview را انتخاب کنید.

بعد از تکمیل اطلاعات بالا گزینه Payment Preview را انتخاب کنید.

در مرحله آخر اطلاعات و پیش نمایش پرداخت برای شما نمایش داده خواهد شد. چنانچه اطلاعات درست است روی گزینه send money کلیک کنید. بعد از انتخاب این گزینه پرداخت شما به راحتی انجام خواهد شد و کارمزد پرداخت نیز از حساب شما کسر می‌شود.

در مرحله آخر اطلاعات و پیش نمایش پرداخت برای شما نمایش داده خواهد شد. چنانچه اطلاعات درست است روی گزینه send money کلیک کنید. بعد از انتخاب این گزینه پرداخت شما به راحتی انجام خواهد شد و کارمزد پرداخت نیز از حساب شما کسر می‌شود.

انتقال به‌وسیله ووچر پرفکت مانی

در صورتی که انتقال از طریق حواله برای شما مقدور نبود، روش دیگر انتقال پول در پرفکت‌مانی از طریق ووچر پرفکت مانی است. اگر میخواهید بدانید ووجر پرفکت مانی چیست؟ باید بگوییم ووچر نوعی کارت هدیه است که پس از صدور به عنوان هدیه در اختیار دیگران قرار می‌گیرد و افراد می‌توانند از آنها برای خرید، پرداخت و شارژ حساب خود استفاده کنند.

برای استفاده از این روش باید در صفحه اول حساب پرفکت‌مانی وارد قسمت withdraw شوید و بعد از آن گزینه e-Voucher را انتخاب نمایید. سپس در فرم نمایش داده شده باید حساب گیرنده و مبلغ را تعیین کنید و کد ووچر برای شما ساخته خواهد شد. شما می‌توانید این کد را در اختیار فرد مورد نظر خود قرار دهید تا از آن استفاده کند. برای استفاده از این کد باید از قسمت Deposite گزینه e-Voucher را انتخاب کرده و پس از وارد کردن اطلاعات لازم، حساب شما شارژ خواهد شد.

مقاله پیشنهادی: تفاوت پرفکت مانی و وب مانی

برای استفاده از این کد باید از قسمت Deposite گزینه e-Voucher را انتخاب کرده و پس از وارد کردن اطلاعات لازم، حساب شما شارژ خواهد شد

سخن پایانی

در این مقاله آموزش انتقال پول از پرفکت مانی به حساب بانکی را ارائه کردیم. پرفکت‌مانی از جمله شبکه‌های انتقال ارز و پرداخت بانکی بین‌المللی در جهان است که بسیار راحت و سریع عملیات انتقال را پول انجام می‌دهد. این سیستم پرداخت به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌کند و یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در ایران است. شما عزیزان می‌توانید برای شارژ حساب خود در پرفکت‌مانی از خدمات سایت فراکنش استفاده نمایید. فراکنش از معتبرترین و امن‌ترین شرکت‌های واسط ارائه کننده خدمات ارزی در ایران است که امکان انواع خدمات از جمله مشاوره و راهنمایی در خصوص نحوه ساخت اکانت پرفکت‌مانی، وب مانی و سایر شبکه‌های پرداخت ارزی را ارائه می‌کند.

سوالات متداول

برای انتقال پول با پرفکت‌مانی چند روش وجود دارد؟

شما می‌توانید از طریق حواله پرفکت‌مانی و ووچر پرفکت‌مانی ارز مورد نظر خود را در این سیستم بانکی انتقال دهید.

آسان‌ترین روش برای انتقال ارز در پرفکت‌مانی کدام است؟

استفاده از حواله پرفکت‌مانی روشی بسیار سریع و راحت برای انتقال ارز در این شبکه است.

ووچر پرفکت‌مانی چیست؟

ووچر در پرفکت‌مانی در واقع نوعی گیفت کارت یا کارت هدیه است که شما از طریق آن می‌توانید مبلغ لازم را به گیرنده هدیه کنید.

مبلغ ووچر در پرفکت‌مانی برای چه مواردی قابل استفاده است؟

شما می‌توانید از این مبلغ برای شارژ حساب پرفکت‌مانی و خرید و یا پرداخت‌های خود استفاده نمایید.

کارمزد استفاده از ووچر پرفکت‌مانی چقدر است؟

کارمزد روش ووچر 1.9 درصد است اما این کارمزد تنها برای فرد صادرکننده ووچر در نظر گرفته می‌شود و شخص گیرنده کارمزدی پرداخت نمی‌کند.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *