انتقال پول به آلمان

حدود 50 شرکت آلمانی شعبه های خود را در ایران دارند و بیش از 12000 شرکت نمایندگان تجاری خود را در ایران دارند. چندین شرکت مشهور آلمانی در پروژه‌های زیرساختی بزرگ ایران به ویژه در بخش پتروشیمی مشارکت دارند و همه این روابط تجاری و اعزام دانشجویان ایرانی به آلمان ضرورت ارتباطات بانکی بین دو کشور را بیشتر نمایان می کند. در صورتی که قصد انتقال پول از ایران به آلمان را دارید می توانید درخواست خود را در سایت فراکنش ثبت کنید.

ارسال حواله به آلمان

انتقال پول به آلمان

حواله پول از ایران به آلمان از طریق سوئیفت

سوئیفت SWIFT یک شبکه پیام ‌رسان بین ‌المللی است که توسط بانک ‌های ایرانی و دیگر موسسه های مالی برای تبادل اطلاعات پرداخت برای تراکنش ‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم سوئیفت از یک سیستم استاندارد کد برای انتقال پول از ایران به آلمان یا هر کشور دیگر استفاده می کند. به هر بانک ایرانی عضو سوئیفت در ایران یک کد منحصربفرد اختصاص می ‌یابد که معمولاً ۸ یا ۱۱ کاراکتر است. این کدها را می توان به صورت آنلاین در وب سایت هر بانک ایرانی یافت. انتقال پول به خارج از کشور از جمله آلمان، از طریق سوئیفت ایران تقریباً با هر ارزی قابل انجام است.

سیستم بانکی کشور آلمان

سیستم بانکی به اصطلاح «سه ستونی» کشور آلمان از بانک ‌های تجاری خصوصی، بانک ‌های تعاونی و بانک‌ های دولتی (بانک ‌های پس‌انداز یا اسپارکاسن Sparkassen و بانک‌های دولتی منطقه‌ای یا لندس‌بانکن Landesbanken) تشکیل شده است. بانک های آلمان جهانی هستند و برخلاف بانک ‌های انگلیسی-آمریکایی، طیف بسیار گسترده ‌ای از خدمات مالی را فراتر از سپرده ‌گذاری و وام به متقاضیان ارائه می‌ دهند. تقریباً در هر یک از این بانک ها می توانید ارزها را مبادله کنید، سهام، اوراق قرضه، بیمه، چک های مسافرتی و فلزات گرانبها را بخرید، از مزایای مدیریت پورتفولیو و دارایی استفاده کنید، وام مسکن بگیرید، املاک و مستغلات بخرید و نقل و انتقالات الکترونیکی در سراسر جهان را انجام دهید.

بانک های آلمان فراتر از سپرده گذاری خدمات متفاوت و گسترده ارائه می دهند.

معرفی بانک های معروف آلمان

آلمان که به دلیل قدرت اقتصادی و ثبات مالی خود مشهور است، دارای بخش بانکی فعالی است که نیازهای مختلف افراد و مشاغل را برآورده می کند. چه یک مقیم، یک مهاجر یا یک سرمایه گذار جهانی باشید که به دنبال ایجاد ریشه های مالی در آلمان هستید، انتخاب بانک مناسب برای یک تجربه بانکی یکپارچه بسیار مهم است. بانک های زیادی در آلمان وجود دارد که دانشجویان می توانند از بین آن ها انتخاب کنند که خدمات مختلفی را ارائه می دهند و حتی برخی از آن ها هیچ هزینه ای ندارند! برخی از بهترین بانک های آلمان عبارت اند از Deutsche Bank، Commerzbank، و KfW Bank! . اجازه دهید بهترین بانک های آلمان را معرفی کنیم:

  • Deutsche Bank دویچه بانک: برتری مالی و بانک پیشگام
  • Commerzbank : توانمندسازی رشد مالی
  • KfW Bank : محرک توسعه اقتصادی
  • بانک DZ: توانمندسازی مؤسسه های تعاونی
  • ING-DiBa : انقلابی در بانکداری دیجیتال
  • BayernLB : توانمندسازی توسعه منطقه ای
  • Landesbank Baden-Württemberg (LBBW) : پرورش روابط مالی
  • HVB : تامین نیازهای بانکداری بین المللی
  • Sparkassen : بانکداری محلی در بهترین حالت خود
  • N26  : استقبال از نوآوری دیجیتال

سوالات متداول

چگونه می توانم از ایران به آلمان پول بفرستم؟

سیستم Wise Transfer بهترین روش اریال پول به آلمان است. برای انتقال پول هزینه ثابت 0.5% از طریق انتقال دریافت می شود و اگر بخواهید 2000 یورو را به هر ارزی منتقل کنید، 10 یورو کارمزد پرداخت می کنید.

چه مقدار پول می توانم به آلمان منتقل کنم؟

شما مجاز به واردات و صادرات هر مقدار پول به آلمان و از آلمان هستید، اما باید انتقال بیش از 12.500 یورو را به Bundesbank  بانک مرکزی جمهوری فدرال آلمان اعلام کنید.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟