فراکنش » حواله ارزی » انتقال پول به خارج از کشور » انتقال پول به اسپانیا

انتقال پول به اسپانیا

حواله های بانکی و بین المللی رایج ترین راه های ارسال پول به اسپانیا هستند زیرا امن، قابل اعتماد و راحت هستند. با این حال، آن ها اغلب با بیشترین زمان ارائه می شوند، در صورتی که سرعت عامل مهمی است. کارشناسان ما در سایت فراکنش انتقال پول به اسپانیا را در کم ترین زمان ممکن برای شما انجام میدهند. می توانید درخواست خود را همین حالا در سایت ثبت کنید.

ارسال حواله به اسپانیا

انتقال پول به اسپانیا

دلایل انتقال پول از ایران به اسپانیا

متقاضیان ایرانی بنا به دلایل مختلفی نیاز به انتقال و ارسال حواله به کشور اسپانیا دارند. برخی از مهم ترین دلایل انتقال پول از ایران به کشور اسپانیا عبارت است از:

 • ارسال شهریه دانشگاه ها و هزینه های تحصیلی برای دانشجویان ایرانی مشغول تحصیل در دانشگاه های اسپانیا
 • سرمایه گذاری های مختلف در اسپانیا و خرید ملک و خانه در شهرهای مختلف اسپانیا
 • ارسال پول برای متقاضیان با دریافت ویزای توریستی اسپانیا
 • ارسال پول برای دوستان یا خانواده در حال زندگی در اسپانیا
 • پرداخت هزینه اقامت و یا گذراندن تعطیلات در اسپانیا
 • حمایت از یک عضو خانواده برای تحصیل یا کار در اسپانیا
 • برای تجارت و کسب و کسب و کارها با تجار اسپانیایی
 • برای خرید از سایت های اسپانیایی

مراحل ارسال حواله یورو به اسپانیا

متقاضیان ایرانی برای ارسال حواله یورو به کشور اسپانیا باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنند:

 • یافتن یک مرکز معتبر مالی با دارا بودن سوابق کاری و مجوزهای قانونی برای ارسال حواله های بانکی
 • انجام کارهای ثبت نام در این مرکز مالی و احراز هویت
 • استعلام نرخ حواله یورو به اسپانیا (قیمت حواله یورو بستگی به نرخ ارز روز دارد)
 • انتخاب روش مناسب برای ارسال حواله به اسپانیا
 • پرداخت مبلغ مورد نظر به همراه ارائه اطلاعات شخصی در مورد گیرنده حواله
 • ارائه اطلاعات لازم از جمله کد رسید به گیرنده برای دریافت حواله

روش های ارسال حواله یورو به اسپانیا

حواله های ارزی Payment Order که در اصل نوعی دستور پرداخت محسوب می شوند، بر اساس دستور فرستنده وجه برای انتقال به حساب گیرنده در داخل یا خارج کشور صادر می شوند. روش های ارسال حواله های ارزی یورو به اسپانیا عبارت است از:

ارسال حواله از طریق بانک

در این روش متقاضی می تواند به یکی از بانک های معتبر ایران که دارای کارگزاری در اسپانیا است، مراجعه کند و حواله یورو به کشور اسپانیا را درخواست دهد. بانک های ایرانی دارای کارگزاری هایی در بانک مرکزی اسپانیا و دیگر بانک های معتبر این کشور هستند. متقاضی باید دارای یک حساب بانکی فعال در این بانک ها باشد و با ارائه اطلاعات حساب گیرنده و پرداخت وجه مورد نظر می تواند ارسال حواله از طریق بانک به اسپانیا را انجام دهد.

ارسال حواله از طریق صرافی

متقاضی ایرانی می تواند از طریق مراجعه به صرافی ها نیز حواله بانکی را به اسپانیا منتقل کند. صرافی های معتبر و دارای مجوز رسمی در بانک های اسپانیا حساب بانکی فعال دارند و از این طریق کار انتقال و ارسال حواله های ارزی را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند. صرافی های ایران برای انتقال حواله به اسپانیا کارمزد دریافت می کنند که بر اساس مبلغ ارسالی و شهر مقصد متفاوت است.

سیستم های انتقال حواله

متقاضیان ایرانی از روش های گوناگون و سیستم های مختلف می توانند برای ارسال یا انتقال حواله های ارزی و یورویی اقدام کنند. از جمله سیستم های انتقال حواله به اسپانیا از ایران موارد زیر را می توان نام برد:

 • حواله سوئیفت به اسپانیا
 • ارسال حواله به اسپانیا از طریق وسترن یونیون
 • ارسال حواله پی پال به اسپانیا
 • ارسال حواله وب مانی به اسپانیا

حواله سوئیفت به اسپانیا

از اصلی ترین و مهم ترین سیستم های حواله به دیگر کشورهای جهان و از جمله اسپانیا سیستم سوئیفت Swift را می توان نام برد. بالا بودن امنیت و سرعت در سیستم سوئیفت این روش انتقال را به عنوان روش برتر حتی در بانک های ایران معرفی کرده است. متقاضیان ایرانی برای ارسال حواله به کشور اسپانیا می توانند از بانک های دارای این سیستم استفاده کنند.

ارسال پول به اسپانیا از طریق وسترن یونیون

سیستم وسترن یونیون Western Union از روش های معتبر و با امنیت بالا برای انتقال و ارسال حواله به کشور اسپانیا محسوب می شود که به دلیل تحریم در ایران دارای شعبه و نمایندگی نمی باشد. متقاضیان ایرانی برای دسترسی به این سیستم می توانند از طریق صرافی هایی که دارای کارگزاری در کشور امارات متحده عربی و غیره هستند، اقدام کنند.   

امکان ارسال حواله به کشور اسپانیا از طریق سیستم پی پال وجود دارد.

ارسال حواله پی پال به اسپانیا

سیستم پی پال PayPal نیز از دیگر روش های انتقال پول و انتقال پول به اسپانیا است که از این طریق می توان به بیش از 190 کشور جهان حواله و ارز ارسال کرد. متقاضیان از طریق سیستم پی پال می توانند پول خود را به واحد ارزی تبدیل کنند. امکان استفاده از سیستم پی پال برای انتقال حواله و ارز به دلیل تحریم در ایران وجود ندارد، اما سایت ها و موسسه های مالی معتبر از روش های خاص خود می توانند این کار را برای متقاضیان انجام دهند.

ارسال حواله وب مانی به اسپانیا

یکی از سیستم های گسترده و جهانی انتقال پول و حواله در جهان سیستم وب مانی است که بیش از 30 میلیون کاربر دارد. از مزایای استفاده از سیستم وب مانی برای انتقال حواله یورو به کشور اسپانیا می توان عدم نیاز به افتتاح حساب، امکان رهگیری واریزی ها، ارائه پاسپورت وب مانی و کیف پول دیجیتالی را نام برد.

کارمزد حواله یورو به اسپانیا چقدر است؟

متقاضیان برای ارسال حواله به کشور اسپانیا باید هزینه های کارمزد را پرداخت کنند. هنگام انتقال پول به خارج از کشور از طریق بانک چه مقدار زیادی پول و چه به طور منظم مقادیر کمتر به حساب های بانکی خارجی باشید، باید هزینه کارمزد را بپردازید. اگر نرخ ارز را نیز در نظر بگیرید، هزینه ها می تواند واقعاً افزایش یابد. هزینه های کارمزد به نوع ارز و کشور دریافت کننده حواله و ارز و سیستم انتقال بستگی دارد:

 • هزینه های کارمزد حواله ارزی در سیستم سوئیفت: از 25 تا 60 دلار
 • هزینه های کارمزد حواله ارزی در سیستم های وسترن یونیون و مانی گرام: از 45 تا 160 دلار

سوالات متداول

مزیت ارسال پول به اسپانیا از ایران با استفاده از کارت اعتباری چیست؟

برای جلوگیری از هزینه های بالا، می توانید از یک ارائه دهنده انتقال پول آنلاین مانند کارت اعتباری برای انتقال خود به اسپانیا استفاده کنید.

نحوه ارسال پول به اسپانیا از ایران با استفاده از کارت بانکی چگونه است؟

با استفاده از کارت نقدی خود می توانید به صورت آنلاین پول به اسپانیا ارسال کنید.

سریع ترین راه ارسال پول از ایران به اسپانیا کدام است؟

هنگام ارسال پول از ایران به اسپانیا، سرعت یکی از بزرگترین فاکتورهایی است که باید در نظر بگیرید. در حال حاضر، سریعترین راه برای ارسال IRR – EUR است.

چقدر می توان از ایران به اسپانیا پول انتقال داد؟

مبلغ یورویی که می توانید از ایران دریافت کنید تا حد زیادی به سرویس انتقال پولی که استفاده می کنید بستگی دارد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟