انتقال پول به امارات

آمار دقیقی از تعداد ایرانیان مقیم امارات در دست نیست، اما بر اساس منابع نیمه رسمی، جمعیت آنها 500.000 نفر تخمین زده شده که در حدود 17 درصد جمعیت امارات می باشند. شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که می خواهید برای خود یا اقوام و دوستان تان اقدام به ارسال حواله درهم به امارات کنید. اگر حواله درهم به یکی از بانک های دبی یا ابوظبی دارید، می توانید درخواست خود را در فراکنش ثبت کنید.

ارسال حواله به امارات

انتقال پول به امارات

روش های انتقال پول به امارات

برای ارسال حواله های ارزی به کشور امارات گزینه های زیادی وجود دارد. قبل از انتخاب روش انتقال، تحقیق خود را انجام دهید. برای انتخاب آگاهانه باید نرخ ارز، کارمزد انتقال و زمان پردازش را به دقت مقایسه کنید. ممکن است هزینه‌های پنهان، کارمزدهای اولیه و اسپردهای زیاد نرخ ارز وجود داشته باشد. متقاضیان برای انتقال پول به خارج از کشور از جمله امارات می توانند از روش های مختلف اقدام کنند که متداول ترین آن ها عبارت اند از:

 • درگاه پی پال امارات
 • حواله سوئیفت به امارات
 • وسترن یونیون به امارات

درگاه پی پال امارات

اگر یک حساب کاربری با پی پال PayPal دارید، می ‌توانید از همین حالا با گزینه‌ های پرداخت PayPal شروع به ارسال پول به کشور امارات متحده عربی کنید. پی پال از رایج ترین، امن ترین، سریع ترین و ساده ترین سیستم های انتقال حواله و پول به همه کشورهای جهان و به ویژه به امارات می باشد. گرچه این سیستم در ایران در دسترس نیست، اما از طریق سایت های ارزی معتبر می توان به آن دسترسی یافت.

حواله سوئیفت به امارات

شما می توانید هر مبلغی را که بخواهید از ایران به حساب ارزی هر شخص حقوقی یا حقیقی در امارات از طریق سوئیفت ارسال کنید. سیستم سوئیفت یک سیستم انتقال بین بانکی بسیار امن و مطمئن است. درصد اطمینان سیستم سوئیفت برای حواله درهم امارات به حدی است که حتی در صورت بروز خطا در مشخصات گیرنده، مبلغ حواله به حساب مبدأ برگردانده می شود. بنابراین می توان از این گزینه به عنوان یکی از بهترین روش ها برای حواله درهم به امارات نام برد.

وسترن یونیون به امارات

اگر قصد دارید برای شخصی در امارات پول بفرستید که حساب بانکی ارزی ندارد یا می خواهید خیلی زودتر از آنچه فکر می کنید پول را دریافت کند، نگران نباشید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از سرویس انتقال وجه Western Union در عرض چند ساعت پول را برای شخص مورد نظر خود ارسال کنید. وسترن یونیون یک سیستم انتقال پول در سراسر جهان است که به شما امکان می دهد با استفاده از روش های ایمن و بسیار سریع در یکی از نمایندگی های خود، ارزهای خود را برای هر شخصی در هر جای جهان ارسال کنید. گرچه وسترن یونیون در ایران نمایندگی ندارد اما صرافی ها می توانند این نوع انتقال را انجام می دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با مشخصات شخصی گیرنده به صرافی بروید و هر مقدار پولی را که می خواهید برای وی ارسال کنید. گیرنده می تواند به یکی از دفاتر وسترن یونیون در امارات متحده عربی مراجعه کرده و با نشان دادن پاسپورت و ذکر کد  MCTNهمان مقدار ارز در امارات دریافت کند.

برترین بانک های مناسب برای حواله به امارات

کشور امارات با دارا بودن بانک های جهانی و بین المللی شرایط انتقال و ارسال همه حواله های ارزی را به دیگر کشورهای جهان فراهم می کنند. از مهم ترین و برترین بانک های امارات متحده عربی برای ارسال حواله های ارزی موارد زیر را می توان نام برد:

 • بانک مشرق
 • بانک ملی ابوظبی
 • بانک ADCB
 • بانک NBD امارات

مدارک مورد نیاز برای انجام حواله به امارات

متقاضیان برای ارسال درهم امارات حواله های بانکی و پول به کشور امارات باید مدارک مورد نیاز را ارائه دهند. مدارک مورد نیاز بر اساس هر روش انتقال متفاوت است. به طور کلی مدارک لازم برای انجام حواله به امارات عبارت است از:

 • اطلاعات شخصی فرستنده حواله (نام و نام خانوادگی، پاسپورت و آدرس)
 • اطلاعات شخصی گیرنده حواله (نام و نام خانوادگی، شماره حساب بانکی و آدرس)
 • نام بانک و شمار حساب فرستنده حواله
 • شماره سوئیفت

هزینه انتقال پول به امارات بر اساس مبلغ حواله و کشور مقصد تعیین می شود.

هزینه انتقال پول به امارات

هزینه انتقال یا کارمزد انتقال پول از ایران به دبی از موارد مهم برای انتقال حواله های ارزی است. به طور کلی برای ارسال حواله ها مبلغ مشخصی وجود ندارد و بر اساس مبلغ حواله و کشور مقصد هزینه کارمزد تعیین می شود. به طور کلی کارمزد و هزینه انتقال حواله درهم دبی برای هر تراکنش در حدود 100 تا 150 درهم است. البته صرافی های معتبر و رسمی برای کارمزد و هزینه انتقال درصدهای مشخصی دارند که معمولا یک درصد می باشد. مشاوران در سایت فراکنش انتقال پول به دبی را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام می دهند.

نکات انتقال پول 

برای ارسال پول به امارات توجه به نکات زیر کمک می کند تا بهترین روش را برای ارسال حواله انتخاب کنید:

 • توجه به مدت زمان ارسال حواله: مدت زمان ارسال و انتقال پول به کشور امارات به نحوه ارسال آن و روش انتخابی بستگی دارد. در برخی روش ها مانند وسترن یونیون در عرض 2 تا 3 ساعت روند انتقال و ارسال پول به دست گیرنده انجام می شود، در حالی که در برخی روش ها مدت زمان ارسال حواله و پول چند روز می باشد.
 • آشنایی با نرخ ارز: نرخ ارز خارجی مانند درهم می تواند بر میزان دریافتی گیرنده تأثیر بگذارد. به طور منظم وب سایت های معتبر را چک کنید تا بتوانید بهترین روز را برای ارسال پیدا کنید. علاوه بر این متقاضی می تواند ارز را به 2 صورت لیر یا درهم انتقال دهد.
 • ارائه مدارک شناسایی: هنگام ثبت حواله بانکی ارائه مدارک شناسایی خود و اطلاعات گیرنده حواله الزامی است.
 • تکمیل فرم های لازم در وب سایت: سایت های انتقال پول آنلاین ممکن است وب سایت خود را طوری طراحی کرده باشند که ثبت نام را آسان تر کنند. برای شروع سریع، مراحل ثبت نام را تکمیل کنید. همچنین ممکن است از شما خواسته شود که اطلاعات کارت اطلاعات حساب بانکی خود را به عنوان منبع وجوه ارائه کنید.
 • نظارت بر تراکنش: پس از ارسال پول یا حواله حتما یک کپی از شماره تراکنش یا شماره مرجع را دریافت کنید. این می تواند ساده ترین راه برای شما باشد که آیا پول شما ارسال شده است یا خیر و می توان از این شماره برای حل و فصل اختلاف نیز استفاده کرد.

سوالات متداول

مهم ترین کار قبل از انتخاب روش انتقال حواله چیست؟

باید نرخ ارز، کارمزد انتقال و زمان پردازش را به دقت مقایسه کنید.

هزینه انتقال پول به امارات چگونه تعیین می شود؟

به طور کلی برای ارسال حواله ها مبلغ مشخصی وجود ندارد و بر اساس مبلغ حواله و کشور مقصد هزینه کارمزد تعیین می شود.

روش های ارسال حواله به امارات کدامند؟

از طریق درگاه پی پال امارات، حواله سوئیفت به امارات و وسترن یونیون به امارات می باشد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟