انتقال پول به کانادا

موج مهاجرت متقاضیان ایرانی به کشور کانادا اهمیت چگونگی انتقال پول و ارزهای رایج به این کشور را پررنگ تر می کند. در این مقاله ما کارشناسان سایت فراکنش به ارائه اطلاعات لازم در مورد چگونگی انتقال پول به کانادا از روش های مختلف می پردازیم و یکی از دغدغه های متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به کانادا را رفع می کنیم. با ما همراه باشید.

ارسال حواله به کانادا

انتقال پول به کانادا

روش های ارسال پول به کانادا

متقاضیان ایرانی برای انتقال حواله به کشور کانادا از روش های مختلفی می توانند استفاده کنند که مهم ترین آن ها عبارت است از:

 • حواله دلار به کشور کانادا با سامانه پی پال
 • حواله دلار به کشور کانادا از طریق شرکت های انتقال دهنده پول
 • حواله دلار به کشور کانادا از طریق وسترن یونیون
 • حواله دلار به کشور کانادا از طریق مانی گرام
 • حواله دلار به کشور کانادا با استفاده از سوئیفت
 • حواله دلار به کشور کانادا از طریق صرافی

انتقال پول از ایران به کانادا با سامانه پی پال

سامانه پی پال PayPal از معتبرترین سیستم های انتقال پول به خارج از کشور می باشد، اما به دلیل تحریم این سیستم در ایران فعال نیست. هر چند بسیاری از سایت ها و موسسه های مالی معتبر انتقال حواله کشور کانادا را از طریق این سیستم انجام می دهند. پی پال کار انتقال پول و حواله های بانکی را با امنیت و دقت و با سرعت بالا انجام می دهد. متقاضیان از طریق آنلاین و با استفاده از سامانه پی پال می توانند انتقال پول به ایران از کانادا و بالعکس را انجام دهند.

ارسال پول به کانادا از طریق شرکت های انتقال دهنده پول

متقاضیانی که دسترسی به سامانه پی پال برای ارسال حواله به کشور کانادا ندارند، می توانند از طریق شرکت های انتقال دهنده پول برای انتقال حوالجات ارزی اقدام کنند. از مهم ترین شرکت های انتقال دهنده پول برای ارسال حواله به کشور کانادا شرکت های وسترن یونیون Western Union و یا مانی گرام Money Gram را می توان نام برد.

ارسال پول از طریق وسترن یونیون به کانادا

سیستم وسترن یونیون Western Union از بهترین سیستم های انتقال دلار، ارز و حواله های ارزی است که در سال های اخیر در جایگاه برتر قرار دارد. سیستم وسترن یونیون علاوه بر انتقال حواله دلار کانادا ردیابی حواله، پرداخت های ارزی، خدمات انتقال پول الکترونیکی و پرداخت قبض ها را نیز انجام می دهد. از ویژگی های سیستم وسترن یونیون می توان به امنیت بالا، سرعت بالا و دقت بالای آن اشاره کرد. علاوه بر این امکان نقل و انتقال مالی تا 8.000 دلار در هر روز را به کاربران می دهد. مشاوران آگاه و ماهر سایت فراکنش خدمات ارزی مانند ارسال حواله به کشورهای کانادا و آمریکا را در کوتاه ترین زمان انجام می دهند.

حواله دلار به کشور کانادا از طریق مانی گرام

مانی گرام Money Gram  از دیگر سیستم های انتقال دلار به کشور کانادا است که از نظر امنیت و اعتبار و سرعت در کنار سیستم وسترن یونیون قرار می گیرد، با این تفاوت که سیستم وسترن یونیون دارای تراکنش های بالاتر و شعبه های بیشتر در سراسر جهان است. متقاضی با استفاده از سیستم مانی گرام Money Gram می تواند تا 10.000 دلار را در هر تراکنش انتقال دهد. از دیگر ویژگی های ارسال حواله دلار به کشور کانادا از این روش می توان به پایین بودن هزینه انتقال، امکان ارسال حواله دلار آمریکا و یورو، انتقال پول به هر کشور جهان و کاربرد بدون دارا بودن حساب بانکی اشاره کرد.

حواله دلار به کشور کانادا با استفاده از سوئیفت

سیستم سوئیفت Swift یکی دیگر از سیستم های انتقال حواله های دلار آمریکا، دلار کانادا و یورو است. یکی از خبرهای خوب برای متقاضیان ایرانی عضویت ایران در این سیستم انتقال ارز و حوالجات بانکی است. در حدود 30 بانک و موسسه مالی معتبر ایران عضو این سیستم جهانی می باشند. از مهم ترین ویژگی های کارکرد سیستم سوئیفت برای حواله کانادا امنیت بالا، سرعت بسیار زیاد، دسترسی راحت و پایین بودن هزینه های کارمزد را می توان نام برد. دریافت کد سوئیفت 8 تا 11 کاراکتری از شرایط دسترسی بانک ها و موسسه های مالی به این سیستم انتقال حواله های بانکی و ارزهای معتبر است.

حواله دلار به کشور کانادا از طریق صرافی

از دیگر روش های انتقال حواله دلار به کانادا مراجعه به صرافی های معتبر را می توان نام برد. متقاضیان ایرانی می توانند با مراجعه به صرافی های معتبر و مطرح کار انتقال پول و حواله از ایران به کانادا را انجام دهند. صرافی ها برای ارسال حواله دلاری به کانادا هزینه های متفاوتی دریافت می کنند. به طور کلی متقاضیان برای انتقال حواله دلاری کانادا به دانشگاه محل تحصیل خود در کانادا و یا شرکت های تجاری باید در حدود 100 دلار پرداخت کنند. در حالی که برای انتقال حواله های دلار کشور کانادا به حساب اشخاص در کانادا هزینه انتقال از حدود 50 تا 150 دلار می باشد.

مراجعه به صرافی از روش های متداول انتقال حواله به کشور کانادا در ایران است.

مدارک مورد نیاز برای انتقال پول به کانادا

متقاضیان برای انتقال و ارسال حواله های دلاری به کانادا باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • اطلاعات شخصی فرستنده (کپی کارت ملی، کپی پاسپورت و کپی شناسنامه)
 • اطلاعات شخصی گیرنده (نام و نام خانوادگی، تلفن، کپی پاسپورت، آدرس و کپی شناسنامه)
 • اطلاعات نقل و انتقال شرکتی (شناسنامه، کد بازرگانی، فاکتور حواله، شناسه مدیرعامل و شماره ثبت)
 • اطلاعات بانک گیرنده
 • اطلاعات حساب و کد بانک
 • شماره حساب بانکی
 • شماره ترانزیت

سوالات متداول

هزینه ارسال دلار به کانادا برای دانشگاه های کانادا چقدر است؟

در حدود 100 دلار کانادا است.

آیا ایران عضو سیستم سوئیفت است؟

بله، 30 بانک و موسسه مالی ایران عضو سوئیفت هستند.

از طریق سیستم وسترن یونیون تا چه میزان پول را می توان منتقل کرد؟

روزانه 8.000 دلار را می توان منتقل کرد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟