ارسال حواله به انگلیس

مبادلات مالی و تجاری بین کشور ایران و انگلستان از گذشته های دور رایج بوده و در این سال ها به دلیل تحریم آمریکا و نیاز به ارسال حواله های بانکی برای دانشجویان ایرانی، تجار ایرانی و متقاضیان ایرانی که با هر هدفی در قلمرو بریتانیا اقامت دارند، اهمیت فراوانی یافته است. متقاضیان ایرانی از طریق واریزهای بانکی و ارسال حواله های ارزی می توانند به کشور انگلستان پول ارسال کنند. بنابراین در این مقاله به قلم کارشناسان سایت فراکنش به ارائه نحوه ارسال حواله به انگلیس می پردازیم.

ارسال حواله به انگلیس

ارسال حواله به انگلیس

ارسال حواله به انگلستان به روش سوئیفت

متقاضیان ایرانی می توانند برای انتقال پول به کشور انگلیس از روش سوئیفت SWIFT استفاده کنند که از مطمئن ترین و امن ترین روش های ارسال حواله و پول به هر کشور جهان است. از مهم ترین مزایای ارسال حواله به انگلیس از طریق سیستم سوئیفت بالا بودن سرعت و امنیت و همچنین عدم وجود سقف مبلغ حواله و پول می باشد. برای ارسال حواله از طریق سوئیفت دارا بودن کد سوئیفت بانک گیرنده حواله الزامی است. علاوه بر این متقاضی به عنوان فرستنده حواله باید نام و آدرس بانگ گیرنده و کد ارسال پول به حساب های بانکی انگلیس SORT Number را دارا باشد. از طریق سوئیفت پول به حساب شخصی گیرنده ارسال می شود و امکان افشای اطلاعات گیرنده و فرستنده حواله در این روش وجود ندارد.

حواله پوند به بانک لویدز   Lloyds Bankانگلیس

لویدز بانک  Lloyds Bankیکی از بانک های مهم در قلمرو بریتانیا و کشور انگلستان است که تمرکز کاری آن بیشتر بر ارائه خدمات بانکداری خرد، خدمات بیمه و سرمایه گذاری می باشد. لویدز بانک در سال 1756 تاسیس شد. این بانک یکی از 4 بانک بزرگ در بریتانیا است که انتقال حواله پوند به کشور انگلیس را می توان در این بانک انجام داد. در واقع متقاضیان ایرانی با مشاوره با کارشناسان موسسه های مالی معتبر می توانند روند انتقال حواله پوند به کشور انگلستان برای این بانک را به این موسسه ها بسپارند.   

انتقال حواله پوند به اچ اس بی سی بانک انگلیس

اچ اس بی سی بانک HSBC که در اصل شرکت بانکداری هنگ کنگ و شانگهای نام دارد، در سال 1856 به واسطه توماس ساترلند که بانکدار اسکاتلندی بود در کشور هنگ کنگ که در آن زمان از مستعمره های بریتانیا بود، تاسیس شد. بانک HSBC یا Hong Kong and Shanghai Banking Corporation که در حال حاضر از برترین و بزرگ ترین بانک های بریتانیا محسوب می شود، از بانک های محبوب متقاضیان ایرانی برای ارسال پول و ارسال حواله به انگلیس است. این بانک در حوزه های خدمات بانکداری خرد، خدمات بانکداری سرمایه گذاری، خدمات بانکداری شرکتی و خدمات بانکداری اختصاصی فعالیت گسترده دارد. علاوه بر این در مقوله وام مسکن و صدور کارت های اعتباری نیز خدمات ارزنده ای ارائه می دهد.

انتقال حواله پوند به هالیفکس بنک انگلیس

هالیفکس بنک Halifax Bank یکی دیگر از بانک های معتبر و مطرح در بریتانیا است که در سال 1853 تاسیس شده است. هالیفکس بنک یک شرکت خدماتی مالی و بانکداری بریتانیایی است که خدمات گسترده ای در حوزه های بانکداری سرمایه گذاری و بانکداری خرد به متقاضیان ارائه می دهد. متقاضیان ایرانی برای انتقال پول به انگلستان می توانند حواله های خود را به این بانک ارسال کنند. گرچه به دلیل تحریم آمریکا امکان ارسال حواله به انگلیس از طریق مستقیم از بانک های ایران به انگلستان وجود ندارد، اما سایت فراکنش مسیر امن و مطمئنی را برای نقل و انتقالات حواله های بانکی و پول به انگلستان برای متقاضیان ایرانی فراهم کرده است.

سایت فراکنش مسیر امن و مطمئن برای نقل و انتقال حواله های بانکی به انگلیس است.

 

انتقال پول به انگلیس به رویال بانک اسکاتلند

رویال بانک اسکاتلند Royal Bank of Scotland یا RBS یکی از بانک های مطرح و شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی و بانکی اسکاتلند است. این بانک که در سال 1727 تاسیس شده است در حال حاضر دارای بیش از 700 شعبه در کشورهای اسکاتلند، ولز و انگلستان است. بیشترین شعبه های بانک RBS در کشور اسکاتلند است، در واقع این بانک مهم ترین و بزرگ ترین بانک اسکاتلند محسوب می شود. این بانک در حوزه های خدمات بانکداری خرد، بانکداری سرمایه گذاری، بانکداری بیمه، بانکداری مدیریت سرمایه و بانکداری شرکتی فعالیت می کند. بانک RBS از جمله بانک های محبوب برای انتقال پول به کشور انگلستان از طرف ایران است.

انتقال حواله پوند به نات وست انگلیس

بانک و شرکت خدمات مالی نات وست NatWest یکی دیگر از بانک های مطرح بریتانیا و اسکاتلند است که در سال 1986 تاسیس شده است. این بانک در حوزه های بانکداری مختلف فعالیت های گسترده دارد. متقاضیان ایرانی برای انتقال حواله پوند به انگلیس می توانند از طریق این بانک اقدام کنند. امکان ارسال و انتقال پول و حواله به همه حساب های شخصی، شرکتی و دانشگاه های انگلستان از طریق این بانک معتبر برای متقاضیان ایرانی وجود دارد.

سوالات متداول

سریع ترین راه ارسال پول از ایران به انگلستان کدام است؟

هنگام ارسال پول از ایران به انگلستان، سرعت یکی از بزرگترین عواملی است که باید از نظر خدمات ارائه شده توسط ارائه دهندگان مختلف انتقال پول در نظر بگیرید. در حال حاضر، سریعترین راه برای ارسال IRR – GBP است.

برای ارسال پول از ایران به انگلستان چه روش های پرداختی وجود دارد؟

متداول ‌ترین روش ‌ها حواله‌ های بانکی و پرداخت‌ های کارتی هستند، اما بسیاری از سیستم ها پول نقد را نیز می‌پذیرند و برخی حتی وجه را مستقیماً به درب گیرنده تحویل می‌دهند.

رایج ترین روش ارسال پول به انگلستان چیست؟

حواله‌های بانکی و بین‌المللی رایج‌ترین روش‌های ارسال پول به بریتانیا هستند زیرا امن، قابل اعتماد و راحت هستند.

چگونه به انگلستان پول ارسال کنیم؟

از طریق واریزهای بانکی و از طریق ارسال حواله های بانکی می توان به کشور انگلستان پول ارسال کرد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟