فراکنش » حواله ارزی » انتقال پول به خارج از کشور » انتقال پول به دانمارک

انتقال پول به دانمارک

رتبه ‌بندی جهانی کشور دانمارک را در جایگاه یک اقتصاد ثروتمند و با ارزش افزوده بالا طبقه بندی می کند که شاخص ‌های اقتصادی بالاتر از دیگر کشورهای اروپایی دارد. در سال های اخیر بسیاری از متقاضیان ایرانی برای تحصیل و کار روانه این کشور ثروتمند اروپایی شده اند. این متقاضیان نیاز به نقل و انتقالات ارزی خواهند داشت. در صورتی که شما هم قصد انتقال پول به دانمارک را دارید می توانید درخواست خود را در سایت فراکنش ثبت کنید.

ارسال حواله به دانمارک

انتقال پول به دانمارک

ارسال پول به دانمارک از طریق سوئیفت

سیستم سوئیفت یکی از سیستم های کاربردی در ایران با وجود تحریم های آمریکا است. با استفاده از شبکه  SWIFTدر واقع متقاضی پول و حواله را به دانمارک منتقل نمی کند، بلکه در حال ارسال دستورالعمل برای انتقال پول به خارج با استفاده از کدهای استاندارد است. روند ارسال این پیام بستگی به این دارد که آیا دو بانک شرکت کننده رابطه ای ثابت دارند یا خیر. در صورتی که بانک ها رابطه ای برقرار کرده باشند، می توانید فرآیند ارسال را انجام دهید. اگر بانک ‌ها رابطه ‌ای ثابت داشته باشند، انتقال پول آسان است. در غیر این صورت، معمولاً یک واسطه دیگر در این فرآیند دخالت دارد. در صورتی که بانک ها رابطه ثابتی نداشته باشند، ابتدا بانک فرستنده دستورالعملی را برای انتقال وجه به بانک گیرنده ارسال می کند. در مرحله بعد، واسطه، پول را از بانک تجاری فرستنده ارسال می کند و پس از اعمال هزینه های انتقال، آن را به حساب تجاری بانک گیرنده بستانکار می کند. سپس بانک واسطه دستورالعملی را با مشخصات مورد نیاز به بانک گیرنده ارسال می کند تا وجه به گیرنده منتقل شود. در نهایت، بانک گیرنده وجوه را به حساب گیرنده واریز می کند.

سیستم بانکداری دانمارک

سیستم بانکداری دانمارک مجموعه یا شبکه ای از موسسه های مالی است که خدمات مالی پیشرفته ارائه می کنند. انواع عمده سیستم های بانکی شامل سیستم های متشکل از بانک های تجاری، ملی و سرمایه گذاری است و اتحادیه های اعتباری نیز ممکن است بخشی از یک سیستم بانکی باشند. بانکداری دانمارک از ترکیبی از گروه های بانکی بزرگ و شرکت های وام مسکن و همچنین بانک های پس انداز منطقه ای کوچکتر تشکیل شده است. با توجه به حجم وام‌ های مسکن مسکونی و تجاری که بر تعداد کمی از صادرکنندگان اوراق قرضه تحت پوشش متمرکز شده ‌اند، بازار وام مسکن ساختار بازار بانکی را تحت الشعاع قرار می‌ دهد. سازمان نظارت مالی دانمارکFSA  به طور دائم از مؤسسه های مالی در دانمارک، از جمله Danske Bank، بازرسی هایی را انجام می دهد و پس از آن صورت های بازرسی خود را تهیه می کند.

در حدود 29 بانک دانمارک خدمات ارزی و نقل و انتقال مالی به مهاجران ارائه می دهند.

به چه بانک هایی در دانمارک می توان حواله ارسال کرد؟

در حدود 108 بانک در دانمارک فعال است که از این میان بیشتر آن ها در حدود 79% بانک های داخلی هستند، اما تعداد کمی بانک خارجی نیز وجود دارد، در حدود 29 بانک. این 29 بانک خارجی نیز شامل 15 شعبه است. دانمارک خانه بسیاری از بانک های بزرگ و مهم در سراسر جهان است که به دلیل خدمات عالی به مشتریان و سطح عظیم سرمایه تحت مدیریت شناخته شده هستند. دانسک بانک Danske Bank بزرگترین بانک دانمارک طیف گسترده ای از خدمات مالی از جمله بانکداری شخصی و شرکتی، مدیریت ثروت و بیمه را ارائه می دهد. Danske Bank به عنوان بانک غالب در دانمارک دارای دفاتر محلی در سراسر این کشور است. از مهم ترین بانک هایی که می توان کار ارسال پول به دانمارک را از طریق آن ها انجام داد، موارد زیر را می توان نام برد:

 • Revolut
 • Danske Bank A/S
 • Nykredit Realkredit A/S
 • Realkredit Danmark A/S
 • Totalkredit A/S
 • Nordea Bank Danmark A/S
 • Nordea Kredit Realkreditaktieselskab
 • Jyske Bank
 • BRFKredit A/S
 • Nykredit Bank
 • DLR Kredit A/S
 • Sydbank

سوالات متداول

بهترین بانک دانمارک برای مهاجران کدام است؟

دانسک بانک Danske Bank بزرگترین بانک دانمارک است که طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مالی از جمله بانکداری شخصی و شرکتی، مدیریت ثروت و بیمه را ارائه می دهد. Danske Bank به عنوان بانک غالب در دانمارک دارای دفاتر محلی در سراسر کشور است.

آیا می توانم یک حساب بانکی در دانمارک باز کنم؟

هر متقاضی که به عنوان مقیم دانمارک ثبت نام کرده یا برای کار در دانمارک حقوق دریافت می کند، حق دارد در بانک دانمارک حساب بانکی داشته باشد.

آیا ارسال حواله به دانمارک از ایران از طریق سوئیفت امکان پذیر است؟

بله. سیستم سوئیفت یکی از سیستم های کاربردی در ایران با وجود تحریم های آمریکا است. با استفاده از شبکه  SWIFTمتقاضی می تواند اقدام به ارسال حواله به دانمارک کند.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟