بهترین صرافی خرید پرفکت مانی

بهترین صرافی خرید پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی بین المللی است که در سال 2007 در بازار ثبت شده است. این سیستم در حالی که توسط امنیت چند سطحی پشتیبانی می‌شود، دارای تراکنش فوری، پشتیبانی 24 ساعته و تنظیمات امنیتی قابل تنظیم است. علاوه بر این، یک محیط مناسب و جهانی برای مشاغل کوچک تا متوسط و همچنین برای کاربرانی است که پرداخت های کلان انجام می دهند. گرچه افتتاح حساب پرفکت مانی برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم به طور مستقیم امکان پذیر نیست، اما بسیاری از موسسه های مالی و سایت های معتبر مانند

سایت فراکنش با روش های خاص خود امکان افتتاح و خرید حساب پرفکت مانی Perfect money را فراهم کرده اند. در این مقاله به بررسی بهترین صرافی خرید پرفکت مانی می پردازیم. برای خرید ووچرهای پرفکت مانی از این سایت معتبر درخواست خود را در پنل کاربری این سایت ثبت کنید. امکان افتتاح حساب پرفکت مانی، خرید و فروش ووچر پرفکت مانی، وریفای پرفکت مانی و شارژ این حساب در این سایت وجود دارد.

صرافی پرفکت مانی چیست؟

قبل از اینکه به این سوال جواب دهیم باید بدانیم که پرفکت مانی چیست؟ نوعی چک بانکی معتبر و بین المللی است که گرچه ماهیت فیزیکی ندارد اما بسیار معتبر و جهانی است. با این همه مزایای پرفکت مانی، متقاضیان ایرانی به دلیل نداشتن حساب ارزی نمی توانند به طور مستقیم حساب پرفکت مانی را افتتاح کنند. بدین منظور متقاضیان باید از طریق صرافی های پرفکت مانی برای افتتاح حساب، شارژ و خرید و فروش پرفکت مانی اقدام کنند. در واقع در پاسخ به سوال صرافی پرفکت مانی چیست؟ می توان گفت که صرافی های پرفکت مانی به عنوان واسطه خرید، فروش، شارژ و یا صدور کد ووچر را برای متقاضیان ایرانی امکان پذیر می کنند.

یک صرافی پرفکت مانی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

صرافی های پرفکت مانی معتبر برای پشتیبانی از پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی باید دارای شرایط خاصی باشند. بسیاری از صرافی ها از پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی پشتیبانی می کنند. علاوه بر این صرافی ووچر پرفکت مانی را به بهترین قیمت خرید و فروش می کند. بهترین صرافی های خرید پرفکت مانی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • دارای گواهی نامه های امنیتی و SSI باشد.
 • دارای سیستم احراز هویت سریع و موجودی بالا باشد.
 • دارای سیستم اتوماتیک برای انجام کار در کمترین زمان باشد.
 • دارای امنیت و اطمینان بالا برای نقد کردن ووچر باشند.
 • دارای قابلیت تحویل سریع ووچر پرفکت مانی باشد.
 • دارای قیمت مشخص برای پرفکت مانی و ووچرهای پرفکت مانی باشد.
 • دارای شهرت خوب و بدون مشکل در روند کار باشد.

مقاله پیشنهادی: نحوه خرید با پرفکت مانی

دلایل محبوبیت صرافی های پرفکت مانی در ایران چیست؟

بسیاری از صرافی های پرفکت مانی تراکنش های ارزی متقاضیان ایرانی را به سهولت انجام می دهند و در واقع از محبوب ترین و پرتقاضاترین صرافی ها محسوب می شوند. دلایل محبوبیت صرافی های پرفکت مانی در ایران عبارت است از:

تحریم

مهم ترین دلیل محبوب بودن صرافی های پرفکت مانی در ایران تحریم است. در واقع متقاضیان ایرانی به طور مستقیم و بدون واسطه نمی توانند به حساب های بین المللی مانند پرفکت مانی دسترسی داشته باشند. خرید و فروش پرفکت مانی و ووچرهای پرفکت مانی از طریق کارت های بانکی ایرانی امکان پذیر نمی باشد.

عدم محدودیت متقاضیان ایرانی

دلیل دیگر محبوبیت صرافی های پرفکت مانی عدم محدودیت متقاضیان ایرانی برای ثبت نام در این حساب است. گرچه پرفکت مانی شبکه بانکی ایران را تحریم کرده است، اما این تحریم محدودیتی برای متقاضیان ایرانی ایجاد نکرده است و آن ها می توانند در این پلتفرم معتبر ثبت نام کنند.

امکان صدور ووچر پرفکت مانی

از دیگر دلایل محبوب بودن صرافی های پرفکت مانی در بین متقاضیان ایرانی امکان صادر کردن ووچرهای پرفکت مانی بدون ایجاد حساب و یا شارژ این ووچرها است. به عبارت بهتر اگر متقاضی اقدام به خرید اینترنتی در وب سایتی کند که پرفکت مانی را می پذیرد، نیاز به افتتاح حساب و یا شارژ آن نیز ندارد.

خدمات بهترین صرافی پرفکت مانی

با صرف کمترین وقت و جستجو در گوگل انواع و اقسام پلتفرم هایی را می بینید که خود را به عنوان بهترین صرافی پرفکت مانی و یا ارائه دهنده بهترین خدمات حساب پرفکت مانی نشان می دهند. اما با اعتبار سنجی این پلتفرم ها مشخص می شود که بسیاری از آن ها با روش های نادرست و غیرقانونی قصد کلاهبرداری از متقاضیان ناآگاه را دارند. در این بخش با برخی از ویژگی های بهترین صرافی های پرفکت مانی آشنا می شوید.

انتقال پول

از خدمات بهترین صرافی پرفکت مانی می توان به سهولت نقل و انتقال پول در پرفکت مانی اشاره کرد. متقاضی با ورود به حساب کاربری پرفکت مانی و انتخاب گزینه انتقال پول و همچنین انتخاب صرافی های آنلاین تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان انجام می دهد و پول خود را از پرفکت مانی به حساب بانکی خود منتقل می کند.

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین از دیگر خدمات بهترین صرافی پرفکت مانی است. در این روش متقاضی با ورود به پنل کاربری صرافی پرفکت مانی پرداخت خود را ثبت می کند و در سریع ترین زمان می توانند پرداخت های بین المللی آنلاین را با اطمینان انجام دهد.

امکان پرداخت آنلاین از خدمات بهترین صرافی پرفکت مانی است.

صدور کد ووچر پرفکت مانی

اگر می خواهید بدانید ووچر پرفکت مانی چیست؟ باید بگوییم ووچر نوعی کد دیجیتالی است که به منظور پرداخت و برداشت پول مورد استفاده قرار می گیرد. ووچرها شامل یک کد 16 رقمی دیجیتال، یک کد فعال سازی 10 رقمی و مبلغ اعتبار می باشند. خبر خوب اینکه متقاضیان برای استفاده از ووچرهای پرفکت مانی نیاز به داشتن حساب پرفکت مانی ندارند و می توانند از طریق صرافی های مطمئن و معتبر ووچرهای پرفکت مانی را خریداری کنند. صدور کد ووچر پرفکت مانی از طریق صرافی های معتبر، تبدیل ووچر به ارزهای دیجیتال و یا دریافت پول نقد حتی به ریال را امکان پذیر می کند.

وریفای حساب و افتتاح

منظور از وریفای حساب پرفکت مانی و افتتاح آن بهبود سطح امنیت این حساب بین المللی و افزایش شفافیت نقل و انتقال های مالی است. در واقع صرافی های پرفکت مانی که حساب ها را وریفای می کنند، هزینه کارمزد تراکنش کمتری از متقاضیان درخواست می کنند و با وریفای حساب امنیت و اطمینان آن را بالا می برند.

تبدیل ارزهای دیجیتال

بهترین صرافی های پرفکت مانی تبدیل پرفکت مانی و ووچر آن را به ارزهای دیجیتال امکان پذیر می کنند. روش های خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر و تبدیل به ارزهای دیجیتال از طریق وب سایت، اپلیکیشن و ربات هوشمند می باشد. از روش های ساده تبدیل ارزهای دیجیتال به یک دیگر استفاده از سیستم های اتوماتیک صرافی های آنلاین در سایت های معتبر ارزی است.

شما می توانید به مقاله تفاوت ووچر و پرفکت مانی مراجعه کنید تا در مورد مقایسه پرفکت مانی و ووچر بیشتر بدانید.

بهترین قیمت پرفکت مانی در ایران

بهترین صرافی پرفکت مانی بهترین قیمت های پرفکت مانی را ارائه می دهد. روند کار خرید پرفکت مانی از صرافی های مجازی و آنلاین و انتقال به کاربران و صرافی ها موجب افزایش کارمزدهای خرید پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی می شود. اگر کاربران قصد خرید ووچر پرفکت مانی مناسب را دارند، بهتر است به سایت های معتبر مراجعه کنند. این سایت ها با ارائه خدمات صرافی آنلاین خرید پرفکت مانی را با کمترین کارمزد (کمترین کارمزد پرفکت مانی) و در کوتاه ترین زمان ممکن برای کاربران ایرانی فراهم می کنند. بهترین صرافی آنلاین ووچر و پرفکت مانی را از طریق آنلاین به پول نقد تبدیل می کند. صرافی پرفکت مانی در ازای ووچر ارزهای رایج ریال، دلار و یورو و دیگر ارزهای روز جهان را به کاربر پرداخت می کند.

برای اطلاع از نحوه خرید پرفکت مانی و ووچر می توانید به مقاله مربوط به آن در سایت فراکنش مراجعه فرمایید.

بهترین صرافی پرفکت مانی در ایران کدام است؟

اگر نیاز به نقل و انتقال پول به خارج از کشور دارید، انتخاب بهترین صرافی پرفکت مانی نیازمند بررسی موارد فراوانی است که می تواند خیال شما را از بابت اعتبار و اطمینان صرافی راحت کند. یکی از بهترین سایت های ارزی که خدمات فراوانی از جمله خرید و فروش، افتتاح و شارژ حساب های بین المللی را به متقاضیان ایرانی ارائه می دهد، سایت فراکنش است. از مهم ترین خدمات این سایت به عنوان بهترین صرافی پرفکت مانی در ایران موارد زیر را می توان نام برد:

 • ارائه بهترین قیمت برای ووچر پرفکت مانی
 • عدم دریافت کارمزد بالا برای معاملات متقاضیان
 • راحت و اتوماتیک بودن روند احراز هویت
 • ارائه پشتیبانی 23 ساعته و با امنیت کامل
 • دارا بودن قیمت مناسب و منصفانه
 • قانونی بودن روند صرافی و دارا بودن مجوزهای لازم
 • خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر در کوتاه ترین زمان ممکن
 • ارائه پشتیبانی از ارزهای مختلف مانند دلار، یورو، پوند و غیره
 • دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد)
 • امکان خرید ووچر بدون ثبت نام و بدون افتتاح حساب
 • دارا بودن مجموعه کاری با پشتیبانی عالی و آگاه به پیچیدگی های کار
 • آشنایی کارشناسان صرافی با نحوه افتتاح حساب، احراز هویت و موارد تخصصی در مورد نقل و انتقال پول
 • دارا بودن تنوع خدمات از افتتاح حساب های بین المللی تا شارژ و نقد کردن پرفکت مانی

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

سخن آخر

در این مقاله اطلاعات لازم درباره بهترین صرافی های خرید پرفکت مانی ارائه شد. به طور کلی متقاضیانی که قصد پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی، پرداخت هزینه اپلیکیشن فی، خرید فیلم های خارجی، برنامه های نرم افزاری جدید و یا شنیدن موسیقی های جذاب و یا حتی دیدن کارتون های انیمیشن روز جهان را دارند، نیاز به کارت های اعتباری و یا حساب های آنلاین مانند پرفکت مانی دارند. اگر نیازمند کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع کارت ها و کاربرد آن ها و یا خرید ووچرهای پرفکت مانی هستید و یا به دلیل سفر و مهاجرت به کشورهای دیگر به زودی به این کارت ها نیاز پیدا می کنید، با وکلا و مشاوران موسسه فراکنش تماس بگیرید.

سوالات متداول

کاربردهای پرفکت مانی چیست؟

پرداخت از طریق آنلاین و اینترنت، پرداخت هزینه خرید کالاها و خدمات آنلاین. خرید بیت کوین، طلا، دلار آمریکا و یورو از طریق اینترنت و وام گرفتن و دادن با شرایط خود می باشد.

کاربردهای ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچرهای پرفکت مانی را می توان به عنوان کارت شارژ یا کارت هدیه خریداری کرد و با وارد کردن شماره و کد ووچر، کالاها و خدمات مورد نیاز خود را از سایت های خارجی خریداری کرد.

چگونه می توان ووچرهای پرفکت مانی را خریداری کرد؟

برای خرید ووچرهای پرفکت مانی از طریق صرافی های آنلاین اقدام کنید.

آیا برای فروش ووچر در صرافی ها باید احراز هویت انجام شود؟

فروش ووچر در برخی از صرافی ها بدون احراز هویت امکان پذیر نیست. فروش با احراز هویت امنیت و اطمینان کاربر را فراهم می کند.

روش های انتقال و پرداخت پرفکت مانی کدام اند؟

روش اول پرداخت ولت به ولت و روش دوم پرداخت از طریق ووچر می باشد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *