وریفای کردن حساب پرفکت مانی

وریفای کردن حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت و انتقال پول به خارج از کشور است که با آن می‌توانید تراکنش‌های پولی را در اینترنت با حداکثر محرمانه‌بودن و بدون افشای اطلاعات شخصی انجام دهید. ثبت‌نام در وب‌سایت آن ساده است و چند دقیقه طول می‌کشد. وریفای پرفکت مانی یا احراز هویت حساب افتتاح‌شده اجباری نیست؛ اما با انجام آن مزایای زیادی به‌عنوان صاحب حساب به‌دست خواهید آورد.

چرا وریفای پرفکت مانی را انجام دهیم؟

قبل از دانستن اهمیت و نحوه وریفای پرفکت مانی باید بدانید که پرفکت مانی چیست؟ در واقع، Perfect Money معاملات پولی را در سراسر جهان انجام می‌دهد و برای طیف بسیار گسترده‌ای از کاربران مناسب است. این شرکت دررابطه‌با مجوزهای مالی دریافتی، هم به اعتبار خود و هم به محدودیت‌های احتمالی از سوی کشورهای‌ مختلف در صورت نقض هر گونه قوانین بسیار حساسیت به خرج می‌دهد؛ لذا احراز هویت پس از ساخت حساب از چند جهت اهمیت دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

پرداخت کمیسیون کم‌تر

کاربران بدون احراز هویت خود، کمیسیون بسیار کمتری برای انجام نقل‌وانتقال می‌پردازند. بنابراین، به‌عنوان‌مثال، بدون وریفای کردن برای هر انتقال باید 1.99 از مبلغ پرداختی را به‌عنوان کمیسیون پرداخت کنید. اما با راستی‌آزمایی، این کمیسیون به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌یابد و تنها به 0.5 درصد از مبلغ پرداختی می‌رسد. از سوی دیگر کمیسیون برای انجام تراکنش‌ها در حساب احراز هویت شده 4 برابر ارزان‌تر است.

دریافت پشتیبانی کامل

به یاد داشته باشید که کاربرانی که وریفای Perfect Money را گذرانده‌اند. در وهله اول از خدمات پشتیبانی کمک دریافت می‌کنند و مسائل بحث‌برانگیز اغلب به نفع آنها حل می‌شود. این امر به‌ویژه در صورتی مهم خواهد بود که کاربر اطلاعات ورود به‌حساب خود را از دست داده است و رمز خود را فراموش کرده باشد یا به دلایل دیگری بخواهد دسترسی به‌حساب خود را بازگرداند. تکمیل این روش بدون احراز هویت ممکن نیست.

اخیرا هر عملیاتی که توسط یک حساب بدون وریفای صورت می‌گیرد به‌طور خودکار در دسته مشکوک قرار می‌گیرد. در نتیجه، احتمال زیادی وجود دارد که روزی فرد به دلیل مسدودشدن نتواند وارد حساب کاربری خود شود.

انتقال و برداشت از حساب

مورد دیگری که باید بدانید این است که بدون وریفای کیف پول پرفکت مانی نمی‌توانید حساب خود را با ارز فیات شارژ یا به‌حساب بانکی اقدام به برداشت پول از پرفکت مانی کنید.

آموزش وریفای اکانت پرفکت مانی

وریفای کردن حساب پرفکت مانی در چند مرحله ساده انجام می‌شود. شما قبل از هر اقدامی نیاز به ساخت حساب پرفکت مانی دارید. پس از ساخت حساب باید اسکن یا فتوکپی اسنادی از جمله مدارک شناسایی را نیز ارائه دهید. برای این منظور حداقل باید گذرنامه، گواهینامه رانندگی، کارت ملی، قبوض آب و برق خود را آماده کنید. تایید حساب پرفکت مانی در 3 مرحله صورت می‌گیرد:

 • تایید نام و نام خانوادگی
 • تایید آدرس
 • تایید تلفن

در ادامه تمام این مراحل گام‌به‌گام آموزش‌داده‌شده‌اند. چنانچه تمایل به آموزش ساخت حساب پرفکت مانی دارید، در وب‌سایت فراکنش می‌توانید اطلاعات جامعی دراین‌خصوص بیابید.

نحوه احراز هویت حساب پرفکت مانی – تایید نام و نام خانوادگی

پس از ثبت‌نام در وب‌سایت Perfect Money، باید نام و نام خانوادگی خود را تایید کنید. برای انجام این کار مراحل زیر باید دنبال شوند:

 • به وب‌سایت مذکور وارد شوید.
 • به بخش “تنظیمات” بروید.
 • نام و نام خانوادگی کاربر را در پنجره مربوطه وارد کنید.
 • به بخش تایید حساب در تنظیمات بروید.
 • فتوکپی کارت ملی، پاسپورت یا گواهینامه رانندگی خود را آپلود کنید. برای انجام این‌کار، از دکمه “دانلود” در قسمت “تایید نام” بهره ببرید.
 • منتظر بمانید تا بررسی صورت بگیرد. این مرحله به حجم کاری اپراتورها احتمال دارد نسبتا طولانی شود. در حین تایید نام خود این امکان را دارید تا مراحل باقی‌مانده احراز هویت خود را طی کنید.

آموزش وریفای حساب پرفکت مانی – تایید آدرس

پس از تایید نام و نام خانوادگی، باید آدرس محل سکونت کاربر را وریفای کرد. در اینجا شما باید فیلدهای بیشتری را پر کنید. در این مرحله نیز اطلاعاتی در مورد کشوری که کاربر در آن قرار دارد، شهر، آدرس محل سکونت و کد پستی خاص موردنیاز است.

شما باید مطمئن شوید که تمام داده‌های ارائه‌شده با آنچه در قبض آب و برق مشخص شده است یکسان هستند. اگر این‌طور نباشد، عبور از این مرحله دشوار خواهد بود، زیرا آدرس محل سکونت یکی از اولین موارد مورد بررسی در وریفای کردن این حساب قلمداد می‌شود. مراحل گام‌به‌گام وریفای آدرس محل سکونت به شرح زیر هستند:

 • همان‌طور که در بالا توضیح داده شد به بخش “تایید حساب” بروید.
 • در قسمت پایین صفحه تایید آدرس را فشار دهید.
 • عکس‌ها یا مدارک اسکن‌شده را بارگذاری کنید.
 • مانند مورد قبلی، باید منتظر بمانید تا مراحل تایید آدرس انجام شود. لطفا توجه داشته باشید که فقط پس از تکمیل مراحل باقی‌مانده می‌توانید به تایید شماره‌تلفن ادامه دهید و روند تکمیل هر مرحله 5-7 روز طول می‌کشد. البته در اغلب موارد این روش تا 3 روز و در موارد نادر در چند ساعت کامل می‌شود.

پس از تایید نام و نام خانوادگی، باید آدرس محل سکونت کاربر را وریفای کرد.

آموزش وریفای پرفکت مانی – تایید تلفن

پس از ثبت‌نام با استفاده از آدرس ایمیل خود و دریافت تاییدیه اولیه، مهم است که با استفاده از شماره‌تلفن خود احراز هویت را انجام دهید. برای انجام تایید شماره‌تلفن خود باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • به بخش “تایید حساب” بروید و تایید تلفن را برگزینید.
 • پیامی با کدی بر روی گوشی خود دریافت خواهید کرد که باید آن را در قسمت مربوطه وارد کنید. داده‌ها فقط پس از تایید در دسترس خواهند بود.

در نهایت چنانچه در خصوص نحوه وریفای حساب پرفکت مانی با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با ما در مجموعه فراکنش در ارتباط باشید تا متخصصان به شما کمک کنند.

مهم‌ترین نکاتی که برای وریفای کرده پرفکت مانی باید به آن توجه کرد

در زمان وریفای کردن حساب پرفکت مانی باید یک سری موارد و نکات مربوط به امنیت حساب خود را در نظر داشته باشید:

 1. حتما گزینه تایید اس‌ام‌اس و شناسه را برگزینید تا افراد دیگری به‌حساب شما دسترسی نداشته باشند.
 2. رمز عبوری برای حساب خود برگزینید که حداقل 20 کاراکتر و متشکل از حروف بزرگ، کوچک، اعداد و نمادهای خاص باشد.
 3. هرگز اطلاعات شخصی و حساب خود را در اختیار سایر افراد قرار ندهید.

همان‌طور که مشاهده کردید مراحل وریفای کردن Perfect Money در چند مرحله راحت به اتمام می‌رسد. اما قبل از خرید پرفکت مانی در خصوص قوانین انتقال و خرید ارز دیجیتال اطلاع یابید.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

جمع‌بندی

وریفای پرفکت مانی یک فرآیند اختیاری، اما بسیار مهم است که پس از ثبت‌نام در پرفکت مانی اتفاق می‌افتد. در کل کاربران می‌توانند بدون وریفای کردن حساب خود با سرویس Perfect Money کار کنند، اما پس از آن بخش قابل‌توجهی از عملکردها در دسترس یا محدود خواهند بود. محدودیت‌های سخت‌گیرانه‌ای نیز در معاملات بدون انجام احراز هویت اعمال می‌شود.

سوالات متداول

آیا پرفکت مانی به تایید حساب نیاز دارد؟

بله. تایید داوطلبانه برای دستیابی به سطح بالاتری از اعتماد سایر دارندگان حساب Perfect Money و دسترسی به عملکردهای پیشرفته حساب طراحی شده است.

چه مدارکی برای احراز هویت حساب پرفکت مانی ضرورت دارد؟

کارت ملی، گواهینامه یا گذرنامه برای تایید هویت و قبض آب یا برق برای تایید نشانی نیاز است.

آیا بدون احراز هویت حساب خود می‌توان به ارز فیات پول واریز و برداشت کرد؟

خیر. کاربران این سیستم مالی بدون احراز هویت خود به چنین خدماتی دسترسی ندارند.

تایید حساب پرفکت مانی شامل چند مرحله است؟

تایید حساب شمال سه مرحله تایید نام و نام خانوادگی، تایید آدرس و تایید تلفن می‌شود.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *