نحوه واریز و برداشت پول در پرفکت مانی

نحوه واریز و برداشت پول در پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از ده ها سیستم پرداخت مالی آنلاین می باشد که در ایران طرفداران بسیاری دارد. در مورد نحوه عملکرد این پلتفرم و نحوه واریز و برداشت از پرفکت مانی همواره سوالات زیادی در ذهن کاربران وجود دارد که در ادامه به توضیح مفصل آن می پردازیم. شما می توانید برای انجام تراکنشات خود در حساب پرفکت مانی از یک واسط داخلی مانند فراکنش کمک بگیرید. برای انجام تمام تراکنش های مالی کافی است درخواست خود را در این سایت ثبت نمایید تا در سرعت ترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

روش های واریز پول به پرفکت مانی

بر خلاف تصور برخی از افراد که فکر می کنند به دلیل رایگان بودن افتتاح حساب در پرفکت مانی، می توانند بدون آگاهی از نحوه عملکرد این پلتفرم به راحتی خرید و فروش های خود را انجام دهند، اما باید گفت که هر پلتفرمی برای حفظ امنیت بیشتر کاربران قوانین و اصولی برای انجام روش های پرداخت از جمله نحوه واریز پول به پرفکت مانی دارد. قبل از هر گونه اقدامی بهتر است با روش های واریز پول به پرفکت مانی آشنا شوید. ببینید کدام روش برای شما مناسب تر و بهتر است. سپس با کسب اطلاعات از انجام صحیح واریز، اقدام نمایید.

 • خرید مستقیم از پرفکت مانی
 • حواله پرفکت مانی
 • استفاده از ووچر پرفکت مانی
 • واریز پول به‌ پرفکت مانی با بیت‌کوین
 • استفاده از یک صرافی معتبر

خرید مستقیم پرفکت مانی

برای خرید پرفکت مانی به صورت مستقیم بهترین کار استفاده از سایت رسمی این پلتفرم می باشد. در اینجا نیاز است کاربران مراحل اموزش واریز پول به پرفکت مانی را دقیق بدانند.

 • ابتدا وارد سایت رسمی پرفکت مانی شوید.
 • سپس اطلاعات حساب خود را وارد کرده و در بخش deposit برید.
 • در این قسمت گزینه خرید پرفکت مانی را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد مبلغ مورد نظر را با یکی از کارت های بین المللی پرداخت کنید.

البته توجه داشته باشید هنگام خرید پرفکت مانی یا فروش آن، حتما باید از کارت های بین المللی استفاده کنید. در صورت نداشتن این کارت ها می توانید تراکنش های خود را به یکی از صرافی های آنلاین یا سایت های خدمات مالی بسپارید. مجموعه فراکنش با چندین سال تجربه در زمینه انجام تمام پرداخت های مالی بین المللی از جمله فروش یا خرید ووچر پرفکت مانی در کنار شما کاربران گرامی است تا با کمترین کارمزد و در زمان سریع تراکنش های خود را انجام دهید.

حواله پرفکت مانی

یکی از روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی استفاده از حواله های بانکی است. نحوه واریز پول به این روش بدین گونه است که نقل و انتقالات با استفاده از شماره حساب پرفکت مانی شما انجام می شود و توسط نمایندگان بانک یا حواله سیمی به همان روشی پردازش می شوند که انتقال به یک حساب بانکی استاندارد را انجام می دهند. زمان‌های پردازش ممکن است بسته به بانک یا عامل انتقال دهنده متفاوت باشد؛ اما مبلغ حواله ها پس از دریافت، به حساب پرفکت مانی شما واریز می‌شود.

به طور کلی  نحوه واریز پول به پرفکت مانی با کمک این روش بدین صورت است که باید از شخصی مورد اعتمادی که خود حساب پرفکت مانی دارد و همچنین قصد فروش نیز دارد کمک بگیرید. در این صورت شما شماره حساب پرفکت مانی خود را به وی می دهد و او با انجام انتقالات داخل سیستمی مقدار پرفکت مانی مورد نیاز شما را برایتان ارسال می کند. ناگفته نماند با توجه به کارمزد بالای این روش، کاربران معمولا از سایر روش ها استفاده می کنند.

استفاده از ووچر پرفکت مانی

ووچرهای الکترونیکی پرفکت مانی به شما یا هر فردی که انتخاب می کنید این امکان را می دهد که به حساب پرفکت مانی خود پول واریز کنید نحوه واریز و برداشت از پرفکت مانی از طریق ووچرها بدین صورت می باشد که در بخش “سپرده” یا “برداشت” حساب پرفکت مانی شما ساخته می شود و می تواند به صورت آنلاین از طریق بخش deposit  و انتخاب گزینه ووچر مبلغ مورد نظر برای شما ارسال شود. با وارد کردن شماره ووچر و کد فعال سازی آن، معادل مبلغ ارزش ووچر به صورت خودکار به حساب شما واریز می شود. با خرید یا فروش ووچر پرفکت مانی با استفاده از کد 16 رقمی ووچر از طریق یک سایت معتبر مانند فراکنش حساب خود را شارژ یا پرفکت مانی بخرید.

بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتال بسیار معروف است که توسط پرفکت مانی پشتیبانی می شود.

واریز پول به‌ پرفکت مانی با بیت‌کوین

بیت کوین یکی از ارزهای رایجی است که توسط پرفکت مانی پشتیبانی می شود. اموزش واریز پول به پرفکت مانی با این روش بسیار ساده است. در حال حاضر با توجه به عدم محدودیت ایرانیان در این سیستم مالی بسیاری از کاربران واریز پول به پرفکت مانی را با بین کوین انجام می دهند؛ اما اصول انجام این روش چگونه است؟ در ادامه به توضیح آن می پردازیم:

 • در قدم اول ابتدا باید از یک صرافی معتبر به مبلغ مورد نظر بیت کوین بخرید.
 • سپس یک آدرس موقت دریافت کرده و بیت کوین را به آن ادرس در شبکه بیت کوین انتقال داده وسپس به حساب پرفکت مانی خود منتقل می کنید.
 • سپس با ورود به حساب پرفکت مبلغ حساب خود را چک می کنید. با این روش به سادگی مبلغ موردنیاز خود را به حساب پرفکت مانی خود واریز می کنید.

مهم ترین چالش و عیب نحوه شارژ حساب پرفکت مانی با بیت کوین، کارمزد بالای آن به دلیل چند بار انتقال می باشد که برخی کاربران از این روش امتناع می کنند.

استفاده از سایر ارزهای الکترونیکی

علاوه بر روش های گفته شده، امکان واریز پول به پرفکت مانی با ارزهای الکترونیکی دیگر امکان پذیر می باشد. پرفکت مانی از تعدادی از ارائه دهندگان ارزهای الکترونیکی مانند سکریل، وب مانی، لایت‌کوین را پشتیبانی می کنند. این ارزهای الکترونیکی به شما امکان می دهد بتوانید از طریق این ارزها به حساب پرفکت مانی خود پول واریز کنید. البته برای جابجایی پول با این روش نیز کاربران مستلزم پرداخت کارمزد بالا می شود.

مقاله پیشنهادی: تفاوت پرفکت مانی و وب مانی

استفاده از یک صرافی معتبر

علاوه بر سایر روش های گفته شده، برای واریز پول به حساب صرافی پرفکت مانی می توانید از یک صرافی معتبر استفاده کنید. صرافی ها مبلغ مورد نظر را با دریافت کارمزد کمتر نسبت به برخی روش ها، به حساب پرفکت مانی واریز می کنند. شما با این روش بدون استفاده از حواله یا حساب های ارز الکترونیکی دیگر حساب خود را شارژ کنید.

این روش یکی از بهترین و مطمئن ترین روش های پرداخت می باشد. برای استفاده از این روش کاربران باید به سراغ یک صرافی قابل اعتماد و با سابقه باشند، تا مشکلی در پرداخت ها بوجود نیاید. در کشور نیز بسیاری از سایت ها و صرافی ها آنلاین این خدمات را انجام می دهند. اکثر این سایت ها وشرکت ها برای انجام پرداخت ها و تراکنش ها حساب های بین المللی معتبری دارند، در نتیجه با روش های مناسب و در زمانی کم خدمات دلخواه شما را انجام می دهند.

 روش های برداشت پول از حساب پرفکت مانی

همان طور که در این مقاله نیز به آن اشاره کردیم، پرفکت مانی یکی از روش های محبوب پرداخت الکترونیکی برای ایرانیان به حساب می آید. با داشتن یک حساب پرفکت مانی می توانند پول و دارایی های خود را با چندین ارز رایج دنیا در حساب خود داشته باشید و همچنین به خرید و فروش در سایت های معتبر بپردازید. در این میان علاوه بر واریز پول به حساب خود، ممکن است، قصد برداشت پول از حساب پرفکت مانی را داشته باشید. چندین روش مختلف برای این کار وجود دارد که هر یک اموزش واریز و برداشت پرفکت مانی خاصی دارند. در ادامه ما در مجموعه فراکنش قصد داریم هر یک از روش های زیر را که درباره برداشت پول از پرفکت مانی می باشند، توضیح دهیم:

 • برداشت با استفاده از حواله بانکی
 • برداشت با ارز الکترونیک
 • برداشت وجه از کیف پول از طریق صرافی های دیجیتال
 • برداشت وجه از حساب با بیت کوین
 • برداشت وجه از حساب با کارت پیش پرداخت ای (ووچر)

برداشت با استفاده از حواله بانکی

این روش یکی از امن ترین و مطمئن ترین روش های برداشت می باشد. به طوری که اکثر تجارت ها و کسب و کارهای بزرگ در دنیا برای برداشت پول از این روش بسیار کم کارمزد استفاده می کنند. برای این روش باید یک حساب بانکی خارجی داشته باشید تا حساب پرفکت مانی شما مستقیم به این حساب متصل باشد یا پول را به یکی از حساب های خارجی واریز نمایید. روش کار هم بدین صورت است که مبلغ مورد نیاز را با یک حواله بانکی جهت انتقال وجه درست می کنید و مبلغ موردنظر وارد حساب بانکی می شود.

شما می توانید در مورد کارمزد پرفکت مانی در مقاله مربوط به آن بیشتر مطالعه کنید.

برداشت با ارز الکترونیک

یکی دیگر از روش های معتبر برای جابجایی پول استفاده از ارزهای الکترونیکی می باشد که پرفکت مانی از آن ها پشتیبانی می کند. در واقع سیستم پرداخت پرفکت مانی از ارزهای الکترونیک همچون وب مانی، اسکرایل و … پشتیبانی می کند. شما برای برداشت پول از حساب پرفکت مانی با این روش، باید مبلغ مورد نظر خود را به یکی از این حساب ها منتقل کرده و سپس با وصل شدن به یکی از بانک های خارجی، مبلغ مورد نظر را نقد کنید. یک راه دیگر آن تبدیل مبلغ پرفکت مانی خود به یکی از این ارزها می  باشد که در ادامه برای نقد کردن آن باید به یکی از شخص ثالثی مبلغ را بفروشید یا با مراجعه به یکی از نمایندگی ها ارز دلخواه خود را دریافت کنید.

برای برداشت وجه از حساب پرفکت مانی کم کارمزد ترین روش، استفاده از یک صرافی معتبر می باشد.

برداشت وجه از حساب پرفکت مانی با بیت کوین

پرفکت مانی از ارزهای دیجیتال معتبر مانند بیت کوین نیز پشتیبانی می کند. برای برداشت وجه به وسیله بیت کوین کافی است مبلغ مورد نیاز در حساب خود را تبدیل به بیت کوین کرده و آن را به روش های دلخواه خرج کنید. برای دریافت وجه نقد نیز می توانید با دادن بچ به صرافی ها از آن ها پول نقد دریافت کنید. از مهم ترین چالش و عیب این روش کارمزد بالای آن است که روشی مناسب برای برخی کاربران نمی باشند.

برداشت وجه از کیف پول پرفکت مانی از طریق صرافی های دیجیتال

برای فروش پرفکت مانی روش های دیگری از جمله صرافی های معتبر یکی از بهترین روش های موجود در حال حاضر می باشد. در واقع با گسترش و افزایش محبوبیت پرفکت مانی صرافی های زیادی برای انجام انواع خدمات مربوط به پرفکت مانی اعلام آمادگی کردند. امروزه شاهد رقابت بین صرافی های دیجیتال در کشور در همه زمینه های خرید و فروش در سیستم های آنلاین هستیم. البته که اعتماد کردن به برخی از این صرافی ها نیازمند بررسی و تحقیق زیاد می باشد. در کنار آن نیز برخی سایت ها و صرافی ها مانند فراکنش با سال ها سابقه در زمینه انواع پرداخت های ارزی همواره در تلاش برای جلب رضایت حداکثری کاربران می باشد. شاید بتوان گفت این روش آسان ترین روش با کارمزد به نسبت کمتر در مقایسه با سایر روش ها می باشد.

برداشت وجه از حساب پرفکت مانی با کارت پیش پرداخت ای ووچر

در مورد این که ووچر پرفکت مانی  چیست؟ باید بگوییم ووچر پرفکت مانی یکی از روش های برداشت پول از حساب می باشد. در واقع ووچر مانند سایر کارت های پیش پرداخت فیزیکی هدیه (مسترکارت، ویزا کارت و …) می باشد. مهم ترین نکته و تفاوت بین دو دسته کارت این است که ووچر تنها در شبکه خود پرفکت مانی اعتبار دارد و کارت های فیزیکی دیگر در تمام شبکه های پرداخت آنلاین معتبر هستند. اموزش واریز پول به پرفکت مانی به این صورت می باشد که  برای این انجام این روش در حساب پرفکت مانی خود مبلغ مورد نیاز را تبدیل به ووچر پرفکت مانی کنید یا ووچر مربوطه را صادر نمایید. سپس از آن برای خرید می توانید از آن استفاده می کنید یا به حساب یک شخص دیگر واریز کرده و پول نقد از وی دریافت کنید.

برداشت وجه از طریق انتقال به‌ حساب شخص دیگری

روش دیگری که می توان برای برداشت وجه از پرفکت مانی استفاده نمود، این است که وجه مشخصی را به حساب شخص دیگری که در پرفکت مانی دارای حساب کاربری است، منتقل کنید. کافیست  در این  صورت، معادل وجه انتقالی را به ارز دلخواه خود می توانید از فرد مورد نظر به طور مستقیم یا روشی که خود توافق کرده اید، دریافت نمایید. بدیهی است به منظور جلوگیری از ضرر و زیان های احتمالی، این روش تنها برای افرادی که آنها را به طور کامل می شناسید، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. لذا، عملا روش انتقال پول با پرفکت مانی از یک حساب به حساب دیگر را می توان یک روش پر ریسک قلمداد کرد.

مراحل برداشت وجه از حساب پرفکت مانی

تا کنون با روش های مختلف برداشت پول از پرفکت مانی آشنا شدیم در برخی مراحل نیز اموزش واریز و برداشت پرفکت مانی به شما گفته شد. حال برای برداشت پول از حساب پرفکت مانی خود، می توانید مستقیم وارد حساب کاربری  کیف پول پرفکت مانی خود شوید. در ادامه:

 • بعد از ورود بر روی گزینه withdraw کلیک کنید.
 • در این قسمت حسابی که می خواهید پول را به آن منتقل کنید، مشخص کنید.
 • در این قسمت چندین روش برای برداشت وجود دارد. با توجه به شرایط خود یکی از روش ها را انتخاب کرده و وارد پروسه برداشت می شوید.
 • مبلغ مورد نظر را در قسمت مشخص وارد کنید.
 • سپس یک کد تایید برایتان ایمیل می شود. آن کد را وارد کرده و با انتخاب گزینه accept برداشت انجام می شود.

روش های گوناگونی برای برداشت وجه از حساب پرفکت مانی وجود دارد که خرید ووچر یکی از آن ها می باشد.

سقف تراکنش پرفکت مانی در واریز و برداشت پول چقدر است؟

یکی از مزیت های سیستم پرفکت مانی این است که سقف واریز و برداشت پرفکت مانی برای اکثر نیازهای روزانه کفایت می کند. در واقع می توان گفت که حداقل مبلغ واریز در پرفکت مانی برابر با 5 دلار در روز است. به علاوه، حداقل مبلغ پرداشت در پرفکت مانی برابر با 2 دلار به صورت روزانه است. اما در مورد سقف واریز و برداشت این عدد برابر با مبلغ 100 هزار دلار است که برای اکثر اهداف تجاری روزانه کاملا کفایت می کند. با توجه به سقف تراکنش پرفکت مانی در واریز و برداشت پول می توان گفت که این سیستم برای مقاصد تجاری بسیار کاربردی است. البته باید بگوییم که چنانچه افراد قصد جابجایی مبالغ بیشتری را داشته باشند، می توانند از طریق تماس و ارتباط با پشتیبانی سیستم، این امکان را نیز فراهم کنند.

حال که دانستید روش های واریز و برداشت پول در پرفکت مانی چیست، باید به عنوان نکته آخر بگوییم که سقف برداشت و واریز روزانه گفته شده در بالا مربوط به حواله های بانکی نیست و برای انواع حواله های بانکی، مبلغ 300 دلار به عنوان سقف حواله در نظر گرفته شده است که با توجه به عدم کارآیی آن برای کاربران ایرانی می توان از آن صرف نظر کرد.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

 

سخن پایانی

ورود به دنیای گسترده ارزها و سیستم های پرداخت آنلاین، راهی سریع و معتبر برای برقراری ارتباط با تمام جهان برای افراد مختلف فراهم کرد. در این مقاله سعی شد به مهم ترین نکات درباره نحوه واریز و برداشت از پرفکت مانی اشاره کنیم. با توجه به کارمزدهای مختلف هر روش پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام حتما پیرامون مزایا و معایب آن روش تحقیق کنید. در صورت تمایل و مناسب بودن آن روش، سپس اقدام به واریز یا برداشت پول نمایید. در کنار همه این موارد اگر کارت های اعتباری خارجی ندارید یا به دنبال یک سایت واسط برای انجام تمام پرداخت و واریزهای خود هستید، می توانید با اطمینان این کار را به همکاران با تجربه ما در مجموعه فراکنش بسپارید.

سوالات متداول

نحوه برداشت پول از پرفکت مانی با کدام روش مطمئن تر و کم هزینه تر می باشد؟

برداشت وجه از حساب از طریق صرافی معتبر کم هزینه ترین روش می باشد.

نحوه واریز پول از حساب پرفکت مانی به چند شیوه ممکن است؟

خرید مستقیم از پرفکت مانی، حواله پرفکت مانی، استفاده از ووچر پرفکت مانی، واریز پول به‌ پرفکت مانی با بیت‌کوین و استفاده از یک صرافی معتبر روش های شارژ یا واریز پول به حساب می باشد

کمترین کارمزد برای شارژ حساب پرفکت کدام روش است؟

خرید مستقیم از پرفکت مانی و استفاده از یک صرافی معتبر روش های کم کارمزد می باشند.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *