روش ها و آموزش خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر

روش ها و آموزش خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر

پرفکت مانی نیز مانند وب مانی و پی پال از پلتفرم های مالی معتبر و البته محبوب برای کاربران ایرانی به شمار می آید. دلیل این محبوبیت تحریم نکردن کاربران ایرانی و امکان استفاده قانونی از آن است. کاربران ایرانی پس از ایجاد حساب پرفکت مانی می توانند تراکنش های مالی خود را با این سیستم انجام دهند. سایت معتبر ارزی فراکنش شرایط لازم را برای افتتاح حساب، شارژ حساب و پرداخت و دریافت های ارزی کاربران ایرانی فراهم کرده است. با استفاده از خدمات این سایت می توانید در کوتاه ترین زمان و با کمترین کارمزد برای ایجاد حساب، شارژ و یا خرید و فروش پرفکت مانی اقدام کنید. ما کارشناسان این سایت در این مقاله روش ها و آموزش خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر را بررسی می کنیم.

نحوه خرید و فروش پرفکت مانی از طریق ربات هوشمند تلگرام

ربات های هوشمند تلگرامی بر اساس اطلاعات دریافتی می توانند برای خرید و فروش پرفکت مانی و ووچرهای آن کمک زیادی کنند. به منظور خرید و فروش پرفکت مانی از طریق ربات هوشمند تلگرام کاربران باید به موارد مهمی توجه کنند. از مهم ترین موارد یافتن ربات های هوشمند معتبر و مورد تایید می باشد. ربات های واقعی و اصلی از طرف سایت های ارزی معتبر معرفی می شوند. از مزایای کار با ربات هوشمند تلگرامی سرعت عمل بالا برای پرداخت و واریز ووچر پرفکت مانی را می توان نام برد. علاوه بر این خرید ووچر پرفکت مانی از تلگرام در همه ساعات شبانه روز و 7 روز هفته انجام می شود.

هزینه کارمزد خرید ووچر پرفکت مانی از طریق تلگرام با تعرفه مشخص و قیمت مناسب است. نحوه آموزش ساخت حساب پرفکت مانی و خرید پرفکت مانی و همچنین فروش از طریق ربات هوشمند تلگرام در سایت های معتبر ارزی در دسترس کاربران است.

نحوه خرید و فروش پرفکت مانی از طریق ارزهای دیجیتال

پلتفرم پرفکت مانی برخی از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را می پذیرد. خریداری پرفکت مانی و همچنین فروش آن از طریق بیت کوین دارای امنیت و اطمینان بالاتری است. گرچه کارمزد این روش در سطح بالایی است ولی از این طریق می توان بیت کوین را در صرافی های ایرانی به ریال تبدیل کرد.

کاربران برای تبدیل پرفکت مانی به ارزهای دیجیتال باید کارمزد پرداخت کنند. علاوه بر این انتقال این ارزهای دیجیتال به صرافی ها در کیف پول پرفکت مانی نیز با پرداخت کارمزد همراه است. به طور کلی علی رغم کارمزد بالا یک روش ایمن و با ریسک کمتر برای کلاهبرداری محسوب می شود.

نحوه خرید پرفکت مانی و فروش آن از طریق صرافی

از خدمات مهم صرافی های معتبر خرید و فروش پرفکت مانی و ووچرهای آن را می توان نام برد. نقد کردن پرفکت مانی و نحوه خریداری پرفکت مانی و پرداخت معادل ریالی آن این روزها در هر صرافی معتبر و یا سایت های ارزی مورد تایید در ایران انجام می شود. بیشتر صرافی های معتبر با پلتفرم پرفکت مانی قراردادهای کاری دارند. بر این اساس یک روش خرید ووچر پرفکت مانی نیز محسوب می شوند. پایین بودن میزان کارمزد در مقایسه با دیگر روش ها و امنیت خرید ووچر، صرافی های معتبر را به عنوان یک روش بسیار محبوب در ایران تبدیل کرده است. از مزایای خرید یا شارژ حساب پرفکت مانی از طریق صرافی های آنلاین موارد زیر را می توان نام برد:

 • خریداری ووچر با ارزهای دلار، بین کوین، یورو و دیگر ارزهای دیجیتال
 • خریداری ووچر با بالاترین سرعت
 • سطح بالای امنیت و محافظت از اطلاعات کاربران
 • ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین
 • امکان تراکنش های متقابل

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه شارژ حساب پرفکت مانی می توانید به مقاله آن در سایت فراکنش مراجعه کنید.

امنیت بالای خرید و فروش پرفکت مانی از طریق صرافی مزیت مهمی است.

خرید و فروش از طریق اپلیکیشن

طریقه خرید ووچر پرفکت مانی از اپلیکیشن ها بر اساس واسط کاربری اپلیکیشن متفاوت است. استفاده از اپلیکیشن های معتبر برای خرید و فروش پرفکت مانی و ووچرهای آن بسیار مهم است. مراحل خرید ووچر پرفکت مانی از طریق اپلیکیشن عبارت است از:

 • دانلود و نصب اپلیکیشن مربوط به خرید ووچر پرفکت مانی از گوگل پلی یا کافه بازار
 • ثبت نام در اپلیکیشن و ساخت حساب کاربری
 • شارژ حساب کاربری از طریق ارز دیجیتال یا متصل کردن حساب بانکی به اپلیکیشن
 • تعیین میزان ووچر پرفکت مانی برای خریداری
 • انتخاب روش پرداخت و وارد کردن مشخصات پرداخت
 • دریافت ووچر پرفکت مانی و ذخیره آن در حساب پرفکت مانی

اگر میخواهید در مورد تفاوت ووچر و پرفکت مانی بیشتر بدانید می توانید به مقاله آن در سایت فراکنش مراجعه نمایید.

خرید با استفاده از ووچر پرفکت مانی

در پاسخ به این پرسش که ووچر پرفکت مانی چیست؟ باید گفت که ووچرها رسیدهای الکترونیکی هستند که کاربردشان واریز و برداشت وجه از حساب پرفکت مانی است. ووچرهای پرفکت مانی یا کوپن های الکترونیکی پرداخت ها و تراکنش ها را در کمترین زمان انجام می دهند.

ووچرها دارای کد دیجیتالی 16 رقمی، کد فعال سازی 10 رقمی و تاریخ و مبلغ اعتبار می باشند. خرید ووچر پرفکت مانی مزایایی مانند عدم نیاز به احراز هویت و سرعت بالای تراکنش دارد.

نحوه خرید ووچر پرفکت مانی در سایت های معتبر ارزی مانند سایت فراکنش توضیح داده شده است.

خرید و فروش از طریق فروشندگان خصوصی

گاهی فروشندگان خصوصی یا شرکت های محلی ووچرهای پرفکت مانی را از طریق حضوری یا تلفنی خرید و فروش می کنند. در این روش اطمینان از اعتبار فروشندگان حائز اهمیت فراوانی است. زیرا کلاهبرداری های بسیاری از این طریق انجام شده است.

آموزش خرید پرفکت مانی با حساب پرفکت مانی دیگر

خرید و فروش در داخل شبکه پرفکت مانی و از یک حساب به حساب دیگر از راحت ترین و ایمن ترین روش های انتقال محسوب می شود. از مزایای کاربرد این سیستم پرداخت، خرید از حساب پرفکت مانی با حساب پرفکت مانی دیگری است. کاربرانی که با آموزش خرید ووچر پرفکت مانی آشنا هستند، می توانند از طریق حساب پرفکت مانی کاربر دیگر ووچرها را به او بدهند. دارا بودن شماره حساب پرفکت مانی حساب دیگر برای خریداری پرفکت مانی الزامی است.

خرید پرفکت مانی از طریق ویزا کارت و مستر کارت امکان پذیر است.

خرید پرفکت مانی با ویزا کارت و مستر کارت

خریداری پرفکت مانی از طریق ویزا کارت یا مستر کارت برای کاربرانی که دارای این کارت های اعتباری هستند، بسیار راحت است. کاربرانی که این دو کارت اعتباری را در دسترس ندارند، می توانند درخواست خریداری پرفکت مانی یا ساخت حساب پرفکت مانی را در پنل کاربری سایت فراکنش وارد کنند. کارشناسان این سایت معتبر ارزی در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین کارمزد خریداری پرفکت مانی از طریق این کارت های اعتباری را انجام می دهند. علاوه بر این آموزش فروش پرفکت مانی و همچنین آموزش خرید ووچر پرفکت مانی در این سایت در دسترس کاربران است. بدین منظور وارد کردن شماره حساب پرفکت مانی و اطلاعات مربوط الزامی است.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

سخن آخر

در این مقاله در مورد روش ها و آموزش خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر اطلاعات لازم ارائه شد. علاوه بر این به این سوال پاسخ داده شد که ووچر پرفکت مانی چیست؟ اگر در مورد خرید و فروش پرفکت مانی سوالی دارید، می توانید با مشاوران سایت فراکنش در میان بگذارید. کارشناسان سایت فراکنش ایجاد حساب پرفکت مانی، شارژ ووچر پرفکت مانی، خرید اشتراک هوش مصنوعی، خرید اکانت های خارجی، خرید سرورهای مجازی آلمان و پرداخت اپلیکیشن فی و شهریه دانشگاه ها را انجام می دهند. پرداخت هزینه های تحصیلی، پرداخت هزینه های آزمون های بین المللی و پرداخت خریدهای آنلاین کارت های اعتباری در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه کارمزد از دیگر خدمات سایت فراکنش است.

سوالات متداول

آیا در ایران می توان از پرفکت مانی استفاده کرد؟

بله. این سرویس در روسیه، اوکراین، امارات متحده عربی، ترکیه، مولداوی، انگلستان، آذربایجان، گرجستان و ایران در دسترس است.

پرفکت مانی از چه ارزهایی پشتیبانی می کند؟

از USD، EUR، Gold و Bitcoin پشتیبانی می کند.

واریز پول به حساب پرفکت مانی از چند روش صورت می گیرد؟

از دو روش خرید ووچر پرفکت مانی و خرید دلار پرفکت مانی.

مهم ترین کاربرد ووچرهای پرفکت مانی چیست؟

شارژ حساب های پرفکت مانی در کوتاه ترین زمان ممکن.

میزان کارمزد خرید و فروش پرفکت مانی چقدر است؟

در پنل کاربری سایت فراکنش کارمزد دقیق ارائه شده است.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *