خرید اکانت دولینگو Duolingo

اگر علاقمند به یادگیری زبان های خارجی هستید و می خواهید از طریق اپلیکیشن ها و نرم افزارهای یادگیری زبان روند فراگیری زبان را راحت تر کنید، گزینه مناسب خرید اکانت دولینگو Duolingo است. در واقع اپلیکیشن دولینگو از پرتقاضاترین نرم افزارهای فراگیری زبان های خارجی (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و …) است که روند آموزش را در قالب بازی و گیم و سرگرمی ارائه می دهد. متقاضیان با خرید اکانت دولینگو می توانند 4 مهارت فراگیری زبان را تقویت کنند و از طریق بازی و سرگرمی و هوش مصنوعی شرایط لازم برای فراگیری زبان و کسب نمره لازم در آزمون دولینگو را فراهم کنند. برای خرید اکانت Duolingo از این سایت می توانید درخواست خود را در پنل کاربری این سایت ثبت کنند. 

خرید اکانت Duolingo

خرید اکانت Duolingo

Duolingo  چیست؟

Duolingo  با بیش از 500 میلیون کاربر، محبوب ‌ترین پلتفرم یادگیری زبان و یکی از بهترین برنامه های آموزشی در حوزه فراگیری زبان است. این پلتفرم در طول یازده سال گذشته بسیار رشد کرده است. تعداد کاربران دولینگو قبل از شیوع بیماری کرونا در حدود 300 میلیون نفر بود، اما  COVID-19ثروت Duolingo را افزایش داد و بسیاری از متقاضیان بدون شرکت در کلاس های حضوری شروع به استفاده از این برنامه اعتیاد آور کردند. در حالی که دفتر مرکزی Duolingo در پیتس بورگ، آمریکا است، اما در سراسر جهان در حال فعالیت است.

تاریخچه دولینگو

Duolingo  به عنوان یک پروژه علمی در دانشگاه کارنگی ملون در پیتس بورگ آمریکا توسط پروفسور Luis Von Ahn طراحی شد. از آنجایی که تقاضای زیادی برای نرم افزارهای یادگیری زبان در سراسر جهان وجود داشت، پرفسور لوئیس و همکارانش به مطالعه زبان پرداختند و در نهایت  Duolingoرا در پایان سال 2009 راه اندازی کردند. بر اساس گزارش Crunch base، Duolingo  در حدود 183.3 میلیون دلار در 9 دور جمع آوری کرد. از ژانویه 2021، سرمایه گذاران کل سرمایه دولینگو را به رقم حیرت آور 2.4 میلیارد دلار تخمین زده اند.

قابلیت های اکانت دولینگو

حساب دولینگو جدا از آموزش زبان دارای ویژگی های دیگری است که آن را به بهترین پلتفرم آموزشی زبان تبدیل کرده است. برخی از مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های اکانت کاربری دولینگو عبارت است از:

 • با خرید اکانت کاربری دولینگو و تقویت زبان می توانید در آزمون های زبان دولینگو شرکت کنید و برای تحصیل در دانشگاه های معتبر جهان با ارائه مدرک زبان دولینگو آماده شوید.
 • با خرید اکانت کاربری دولینگو می توانید زبان های خارجی را با تصاویر و همراه با نکات گرامری و با ثبت کلمات در حافظه بلندمدت نکات گرامری را فراگیرید.
 • می توانید در جلسه های آنلاین با دیگر زبان آموزان شرکت و مهارت های مکالمه ای خود را تقویت کنید.
 • دولینگو به عنوان یک برنامه تلفن همراه برای سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس است و نسخه مرورگر آن نیز کاربردی می باشد.
 • دولینگو با موفقیت یادگیری زبان را با گیمی فیکیشن ترکیب کرده است تا آموزش را ساده و سرگرم کننده تر کند.
 • دولینگو از استراتژی آموزشی از طریق فلش کارت ها، تصاویر، گوش دادن و نوشتن استفاده می کند تا شما را به مطالعه کلمات، عبارات و جملات ترغیب کند.
 • Duolingo همه چیز در مورد گیمی فیکیشن را در طراحی بصری رنگارنگ، تصاویر زیبایی شناختی، نوارهای پیشرفت، تیک ها و کلیک ها ارائه می دهد.
 • از طریق فعالیت ‌های مختلف مانند تکمیل درس‌ های فردی، آزمون ‌های تعیین موقعیت، آزمون‌ های تکمیلی، تمرین مهارت، تست کردن و داستان ‌هایی به چند زبان مهارت زبان آموزی را کسب می کنید.

آزمون زبان دولینگو مورد تایید بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان است.

Duolingo  چگونه کار می کند؟

همانند دیگر برنامه های آنلاین زبان، می توانید یک حساب کاربری رایگان در  Duolingo.com  ثبت کنید. این سایت 3 مرحله آسان برای ثبت دارد: ابتدا زبان و دلیل انتخاب آن را ثبت کنید. سپس، هدف روزانه خود برای فراگیری زبان را بین گاه به گاه (5 دقیقه)، منظم (10 دقیقه)، جدی (15 دقیقه) و شدید (20 دقیقه) تعیین کنید. در نهایت، با استفاده از فیس بوک، گوگل یا هر حساب ایمیلی ثبت نام کنید. سپس می‌توانید یک زبان را انتخاب کنید و شروع به دریافت کارهای مشابه بازی کنید.

ویژگی های اکانت پرمیوم Duolingo

با خرید اشتراک دولینگو، خرید اکانت دولینگو پلاس یا پرمیوم و خرید اکانت کاربری دولینگو می توانید با روش های راحت هر زبان جدید را یاد بگیرید. خرید دولینگو موجب می شود تا زبان جدید را به طور سرگرم کننده و تفریحی فرا بگیرید و مهارت های 4 گانه فراگیری زبان خود را تقویت کنید. از دیگر ویژگی های خرید اشتراک دولینگو پرمیوم یا پلاس موارد زیر را می توان نام برد:

 • اکانت پرمیوم یا پلاس روش موثر و مفید برای تقویت مهارت های آموزش زبان از طریق چالش های سرگرم کننده است.
 • اکانت پرمیوم دولینگو آزمون های زبان را برگزار می کند که مدرک آن مورد تایید بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان است.
 • اشتراک پولی تبلیغات را حذف می کند و به کاربران اجازه می دهد تا اشتباهات نامحدودی داشته باشند که برای افرادی که می خواهند سریع زبان یاد بگیرند بهترین است.
 • با 80 دلار در سال در آمریکا، روش نسبتاً ارزان برای یادگیری یک زبان جدید است.
 • می ‌توانید درس‌ ها را دانلود کنید و از آن ها به‌ صورت آفلاین استفاده کنید و می‌توانید از شر تبلیغات خلاص شوید.
 • همه مشترکین Plus از مزایای اصلی شامل توانایی یادگیری زبان های جدید در هر زمان، هر کجا و هر طور بهره مند می شوند. تبلیغات از سایت حذف می شوند، که باعث می شود انتقال راحت تری بین درس ها انجام شود.
 • دیگر مجبور نخواهید بود با درخواست های غیرضروری خدمات یا نیاز به دریافت رمز عبور WiFi مقابله کنید. همچنین هنگامی که ویژگی های جدید منتشر می شود، در جلوی صف قرار خواهید گرفت.
 • اگر تقریباً هر روز از این پلتفرم استفاده کنید (هر روز تقریباً 30 دقیقه) در طول سال تقریباً 0.12 دلار را باید هزینه کنید که برای آموزش یک زبان جدید اصلاً به حساب نمی آید.

خدمات سایت فراکنش در مورد خرید اکانت Duolingo

سایت فراکنش به منظور ارائه خدمات ارزی و خرید کارت های اعتباری و برای کمک به متقاضیان در انتقال ارز و پول خارجی راه اندازی شده است. کارشناسان ماهر و باتجربه این سایت با آگاهی از شرایط خرید اکانت کاربری دولینگو کمک می کنند تا متقاضیان دسترسی راحت تری به محتوای آموزش زبان های مختلف داشته باشند. از طریق این سایت متقاضیان می توانند برای خرید اکانت آموزش زبان همچون خرید اکانت پرمیوم دولینگو، اکانت دولینگو پلاس، گیفت کارت 5 دلاری گوگل پلی، خرید گیفت کارت پلی استور و دیگر کارت های اعتباری اقدام کنند. مشاوران این سایت در راستای خرید اکانت کاربری دولینگو راهنمایی های لازم را به متقاضیان ارائه می دهند. این سایت با ارائه شرایط لازم خرید اکانت دولینگو علی رغم تحریم را امکان پذیر کرده است. با دریافت مشاوره های سودمند از کارشناسان متخصص در حوزه مبادلات ارزی و گمرکی سایت فراکنش قدم های بعدی خود را با اطمینان بردارید.

دوره های موجود در  Duolingo

دوره های Duolingo بر اساس انتخاب زبان آموزشی بسیار متفاوت است. به عنوان مثال، به عنوان یک انگلیسی زبان، می توانید اسپانیایی را با 29 میلیون و فرانسوی را با بیش از 17 میلیون زبان آموز دیگر یاد بگیرید. شما حتی می توانید زبان رومانیایی را با بیش از 500 هزار علاقه مند به زبان فراگیرید.

شما متقاضیان عزیز می توانید از طریق سایت فراکنش اقدام به خرید اکانت ahrefs، ماز یا سمراش نمایید.

39 زبان مختلف در دولینگو آموزش داده می شود.

کدام زبان را می توانید با Duolingo یاد بگیرید؟

از نظر متنی، با شکست دادن تقریباً همه برنامه ‌های یادگیری زبان آنلاین در روند فعلی بازار، Duolingo  در حدود 98 دوره ارائه می‌ کند که 39 زبان مختلف را آموزش می ‌دهد. این پلتفرم تقریباً همه زبان‌ های گسترده، از جمله انگلیسی، فرانسوی، روسی، اسپانیایی، هندی، آلمانی، چینی، کره‌ای و ژاپنی را پوشش می ‌دهد. با دولینگو زبان های دانمارکی، کاتالان یا ایرلندی یا یکی از زبان ‌های در خطر انقراض مانند هاوایی، ییدیش و ناواهو را می توانید فراگیرید.

مزایای دولینگو  Duolingo

مانند هر رویکرد پلتفرم یادگیری زبان Duolingo  نیز دارای مزایا و معایب خاص خود است. برای مثال، هدف اصلی Duolingo انتقال مهارت ‌های اساسی در زبان‌ های مختلف است. این ممکن است برای کسی که نیاز دارد قبل از رفتن در آن کشور، مکالمه اولیه را درک کند، مفید باشد. احتمالاً برای یک بچه مدرسه ‌ای که می‌ کوشد در اوقات فراغت چیزی یاد بگیرد و ممکن است از معلم درس نگیرد، Duolingo  مفید است. با این حال، این برای کسی که نیاز به برنامه گسترده تری برای آمادگی مهارت های زبان مانند TEF کانادا، اسپانیایی  DELE B2، JLPT N2  یا کره ای TOPIK V دارد، چندان مناسب نیست. برای ارزیابی مفید بودن آن، اجازه دهید به نکات مثبت Duolingo و مزایای دولینگو بپردازیم:

دولینگو به راحتی در دسترس است!

فرقی نمی ‌کند خانه‌دار، دانشجو یا حرفه ‌ای باشید که دارای برنامه فشرده‌ و شلوغی است، هر کسی می‌ تواند از طریق اکانت کاربری دولینگو هر زبانی را فراگیرد. برای ثبت نام در کلاس های معمولی نیازی به رفت و آمد و الزام به پیروی از یک برنامه ثابت دارید، اما با خرید اکانت کاربری Duolingo می توانید هر زمان و هر کجا که بخواهید با سرعت خود مطالعه کنید. می توانید بلافاصله به درس بعدی برگردید یا درس قبلی را برای تجدید نظر بررسی کنید. تنها چیزی که نیاز دارید، یک گوشی هوشمند، دسترسی به اینترنت و یک حساب ایمیل است که این روزها بیشتر مردم از آن برخوردارند.

همه چیز در Duolingo رایگان است!

استفاده از دولینگو کاملا رایگان است و شما می توانید به همه نکات آموزشی زبان دسترسی داشته باشید و این همان چیزی است که آن را به محبوب ترین پلتفرم یادگیری آموزشی روی زمین تبدیل می کند. بسیاری از مردم می خواهند یک زبان یاد بگیرند اما توانایی پرداخت هزینه های کلاس های زبان را ندارند. ماموریت Duolingo برای “رایگان، سرگرم کننده و قابل دسترس کردن آموزش برای همه” واقعی است. در ابتدای آموزش ممکن است هیچ چیز معناداری یاد نگیرید که بتواند به شما در کارتان کمک کند یا در روند تماشای فیلم های خارجی در نتفلیکس به شما کمک کند، اما این یک شروع است. به یاد داشته باشید، یک سفر هزار کیلومتری همیشه با قدم اول شروع می شود.

می توانید چندین زبان را به طور همزمان یاد بگیرید!

آیا می خواهید چند زبانه شوید؟ در این شرایط، Duolingo  می‌تواند نقش کوچک اما مهمی در تحقق این هدف داشته باشد. این برنامه تعداد زبان هایی را که می توانید همزمان یاد بگیرید محدود نمی کند. بنابراین، می توانید در هر زمان به راحتی بین اسپانیایی و فرانسوی جابجا شوید. برخی از پلتفرم ها و نرم افزارهای آموزش زبان اجازه نمی دهند زبان دیگری را یاد بگیرید، مگر اینکه اولین زبان را تمام کرده باشید، اماDuolingo  اجازه می دهد تا چندین زبان را به طور همزمان یاد بگیرید و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

در دولینگو چند زبان را همزمان با هم می توان یاد گرفت.

خرید دولینگو پلاس  Duolingo Plus

Duolingo  مدل freemium و Premium را به پایگاه کاربران خود ارائه می دهد. در ابتدا، Duolingo plus  یک برنامه رایگان 14 روزه ارائه می دهد که هزینه آن 6.99 دلار در ماه است. اشتراک Plus دارای برخی از مزایای اضافه است:

 • اشتراک دولینگو پلاس کاملاً بدون آگهی است. در این فرآیند می توانید از شر تبلیغات خلاص شوید و به سایر ویژگی ها دسترسی پیدا کنید. تبلیغات پاپ آپ آزاردهنده است که به طور تصادفی روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود.
 • در دولینگو پلاس می توانید همه چیز را به صورت آفلاین دریافت کنید که چند سال پیش یک ویژگی باورنکردنی بود. امروزه که اینترنت به راحتی در همه جا در دسترس است، حداقل در بیشتر نقاط جهان می توان به صورت آفلاین برنامه ها را دریافت کرد.
 • آخرین مزیت، ارائه تست مهارت و آزمون هایی برای ارزیابی پیشرفت و تسلط بر زبان می باشد.

 

سوالات متداول

آیا مدرک زبان دولینگو مورد پذیرش دانشگاه های جهان است؟

بله. بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان مدرک زبان دولینگو را پذیرش می کنند.

آموزش زبان از طریق اکانت کاربری دولینگو چگونه است؟

با دولینگو می توانید زبان های خارجی را با تصاویر و همراه با نکات گرامری و با ثبت کلمات در حافظه بلندمدت نکات گرامری یاد بگیرید. 

آیا اکانت کاربری دولینگو را می توان بر روی هر سیستمی نصب کرد؟

Duolingo  به عنوان یک برنامه تلفن همراه برای سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس است

کدام زبان را می توانید با Duolingo یاد بگیرید؟

Duolingo  در حدود 98 دوره ارائه می‌ کند و 39 زبان مختلف را آموزش می ‌دهد.

از چه طریق می توان اکانت کاربری دولینگو را خریداری کرد؟

مشاوران سایت فراکنش می توانند با کارمزد اندک اکانت کاربری دولینگو را خریداری کنند.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟