معرفی بهترین اپلیکیشن های کسب درامد با دیدن تبلیغات

معرفی بهترین اپلیکیشن های کسب درامد با دیدن تبلیغات

با دسترسی به دنیای دیجیتال و وجود تکنولوژی‌های مختلف، امروزه بسیاری از افراد در تلاشند تا با استفاده از اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌ها درآمدزایی کنند. یکی از روش‌های معمول برای کسب درآمد از طریق استفاده از اپلیکیشن‌ها، تماشای تبلیغات است. در این مقاله از فراکنش چندین اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات به شما معرفی خواهیم کرد و نحوه کار با آن‌ها را توضیح خواهیم داد. برای آشنایی با برنامه های کسب درامد با دیدن تبلیغات با ادامه این مقاله با ما همراه شوید.

معرفی اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات

برنامه های زیادی می توانید پیدا کنید که بتوان از آن ها برای دیدن تبلیغات و کسب درامد استفاده کرد. در زیر چند نمونه از اپلیکیشن‌های کسب درآمد دلاری با دیدن تبلیغ را ذکر می‌کنیم:

 • برنامه Slidejoy
 • اپلیکیشن AdWallet
 • برنامه BuzzBreak
 • برنامه Swagbucks
 • برنامه iRazoo
 • برنامه ایرانی آپاناژ
 • اپ My Points
 • برنامه و سایت Ibotta
 • برنامه و سایت GrabPoints

کسب درامد با دیدن تبلیغات از طریق Slidejoy

این برنامه یک اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات برای سیستم عامل Android است و با نصب آن، تبلیغاتی را روی صفحه قفل گوشی شما نمایش می‌دهد. با هر بار باز کردن قفل گوشی و دیدن تبلیغات، اعتباری به حساب کاربری شما اضافه می‌شود که می‌توانید آن را به پاداش نقدی یا کارت هدیه تبدیل کنید. هنگام استفاده از Slidejoy، تبلیغات مختلفی از شرکت‌ها و برندها بر روی صفحه قفل شما نمایش داده می‌شود. با هر بار دیدن تبلیغات، شما مقداری امتیاز از Slidejoy کسب می‌کنید. این امتیازها را می‌توانید در قسمت “پاداش” برنامه تبدیل به پول نقد کنید یا از طریق کارت‌های هدیه مختلف دریافت کنید. Slidejoy شاید در برخی مناطق و کشورها در دسترس نباشد و نیاز به داشتن اتصال اینترنت برای نمایش تبلیغات دارد. همچنین، میزان درآمدی که می‌توانید از Slidejoy کسب کنید، به عواملی مانند تعداد تبلیغات مشاهده شده، محل زندگی و قوانین برنامه بستگی دارد. شما می توانید برای نقد کردن درآمد ارزی حود به پنل سایت فراکنش مراجعه نمایید و در اسرع وقت معادل ریالی آن را دریافت کنید.

کسب درآمد دلاری با دیدن تبلیغ از طریق AdWallet

این اپلیکیشن برای سیستم عامل iOS و Android موجود است و با تماشای تبلیغات و پاسخ به برخی سوالات، اعتبار جمع‌آوری می‌کنید. می‌توانید اعتبارهای خود را به پول نقد یا کارت هدیه تبدیل کنید. AdWallet یک پلتفرم تبلیغاتی و اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات است که به کاربران امکان می‌دهد درآمد دلاری را از طریق تماشای تبلیغات آنلاین کسب کنند. با استفاده از این پلتفرم، شما می‌توانید تبلیغات را تماشا کنید و برای هر تبلیغ درآمد کسب کنید. به عنوان اولین قدم، باید در سایت AdWallet ثبت‌نام کنید. بعد از ثبت‌نام، شما باید پروفایل کاربری خود را تکمیل کنید. این اطلاعات ممکن است شامل جزئیات مربوط به علاقه‌مندی‌ها، ترجیحات شما باشد. این اطلاعات به AdWallet کمک می‌کند تا تبلیغات مرتبط را به شما ارائه دهد. پس از تکمیل پروفایل، شما می‌توانید تبلیغات را در پلتفرم AdWallet تماشا کنید.

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد دلاری با فایور

 

امکان کسب درامد با دیدن تبلیغ در پلتفرم های مختلف وجود دارد.

 

درامد دلاری با دیدن تبلیغات از برنامه BuzzBreak

BuzzBreak یک برنامه موبایل است که به کاربران برای تماشای تبلیغات پاداش می‌دهد. با استفاده از این برنامه، می‌توانید درآمد دلاری کسب کنید. اما برای کسب درآمد قابل توجه، باید به چند نکته توجه کنید. برای دریافت درآمد از BuzzBreak، باید با سیاست‌ها و قوانین آن آشنا باشید. BuzzBreak ممکن است شرایط و محدودیت‌هایی را برای دریافت پرداخت‌ها تعیین کرده باشد که باید آن‌ها را رعایت کنید. تعداد تبلیغاتی که می‌توانید در روز مشاهده کنید ممکن است محدود باشد. در برخی از برنامه‌ها، تعداد تبلیغات روزانه محدود است و شما تنها با مشاهده تعداد محدودی تبلیغ می‌توانید درآمد کسب کنید. برنامه‌های مختلف نرخ پرداخت متفاوتی دارند. برخی از برنامه‌ها به شما پول نقد می‌دهند، در حالی که برخی دیگر امتیازات یا جوایز دیگری را به شما ارائه می‌دهند. قبل از استفاده از BuzzBreak، باید مطمئن شوید که نحوه پرداخت آن برای شما مناسب است.

برای کسب درآمد قابل توجه از طریق تماشای تبلیغات، شما نیاز به صبر و تلاش دارید. ممکن است برای کسب مبلغ قابل توجهی از این اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات، زمان زیادی صرف کنید و تعداد زیادی تبلیغ را مشاهده کنید. برخی از برنامه‌ها ممکن است پس از کسب مقدار مشخصی از درآمد، محدودیت‌هایی برای شما تعیین کنند و کاهش درآمد شما را در پی داشته باشد.

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد از تیک تاک

درآمد با دیدن تبلیغات از برنامه Swagbucks

Swagbucks یک اپلیکیشن کاربردی برای کسب درآمد با دیدن تبلیغات است که به کاربران امکان می‌دهد با انجام فعالیت‌های مختلف در اینترنت، از جمله تماشای تبلیغات، درآمد کسب کنند. با استفاده از Swagbucks، شما می‌توانید امتیاز جمع کنید که می‌توانند به شما در قالب کارت هدیه، پول نقد، یا جوایز دیگر ارائه شوند. برای دریافت درآمد از تماشای تبلیغات در Swagbucks، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ثبت‌نام در Swagbucks: برنامه را دانلود کرده و با استفاده از اطلاعات خود ثبت‌نام کنید.
 2. انتخاب فعالیت‌ها: در بخش “Discover” یا “Discover” برنامه، به بخش تبلیغات بروید و فعالیت‌های مختلفی که شامل تماشای تبلیغات است را انتخاب کنید.
 3. تماشای تبلیغات: تبلیغاتی که برای شما نمایش داده می‌شوند را تماشا کنید. ممکن است برخی از تبلیغات نیاز به انجام اقداماتی مانند کلیک بر روی لینک یا پاسخ به پرسش‌هایی داشته باشند.
 4. کسب امتیاز: با تماشای تبلیغات و انجام اقدامات مشخص شده، امتیازها در Swagbucks جمع کنید. تعداد نقاطی که بدست می‌آورید، بستگی به هر تبلیغ و فعالیت خاصی که انجام می‌دهید دارد.
 5. تبدیل امتیازها به پاداش: امتیازهای جمع‌آوری شده را می‌توانید به شکل کارت هدیه از فروشگاه‌های مختلف، پول نقد از طریق PayPal یا جوایز دیگر دریافت کنید. در بخش “Rewards” برنامه، پاداشی را که تمایل دارید دریافت کنید، انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد از ساند کلود

کسب درآمد دلاری با دیدن تبلیغ از طریق برنامه iRazoo

برنامه iRazoo به شما اجازه می‌دهد با دیدن تبلیغات درآمد کسب کنید. برای کسب درآمد از طریق تبلیغات در iRazoo ابتدا باید برنامه را از فروشگاه برنامه های موبایل مربوطه بر روی گوشی خود نصب کنید. پس از نصب، برنامه را باز کنید و یک حساب کاربری جدید بسازید یا با حساب کاربری موجود وارد شوید. پس از ورود به برنامه، به بخش تبلیغات یا تبلیغات روزانه بروید. در اینجا ممکن است تبلیغات ویدئویی، تبلیغات تصویری یا سایر فرمت‌های تبلیغاتی را ببینید. بر روی تبلیغ مورد نظر کلیک کنید و تبلیغ را تماشا کنید. ممکن است برخی از تبلیغات نیاز به تماشای کامل ویدئو یا انجام یک عمل مشخص داشته باشند تا شما بتوانید درآمد کسب کنید. پس از تماشای تبلیغ، به حساب کاربری شما امتیازهایی اضافه خواهد شد. این امتیازها را می‌توانید به هدایای نقدی یا کارت هدیه تبدیل کنید. برنامه iRazoo معمولاً یک مقدار خاصی برای هر تبلیغ پرداخت می‌کند و شما می‌توانید با مشاهده بیشتر تبلیغات، درآمد بیشتری کسب کنید.

 

برخی از برنامه های کسب درامد با دیدن ویدیو در کشور های خاصی قابل استفاده هستند.

 

کسب درامد با دیدن تبلیغات از طریق برنامه آپاناژ

آپاناژ یک اپلیکیشن ایرانی برای موبایل است که به کاربران ایرانی امکان می‌دهد در خانه به کسب درآمد بپردازند. با تماشای کلیپ‌هایی که در این اپلیکیشن ارائه می‌شود، کاربران می‌توانند درآمد کسب کنند. این کلیپ‌ها آموزنده هستند و برای سرگرمی و یادگیری طراحی شده‌اند. همچنین، اپلیکیشن مسابقاتی نیز برگزار می‌کند که جذابیت آن را برای کاربران افزایش می‌دهد و در صورت برنده شدن، امکانات ویژه‌ای در اختیارشان قرار می‌گیرد. استفاده از اپلیکیشن آپاناژ رایگان است و برای آن هیچ هزینه‌ای درخواست نمی‌شود. استفاده از این نرم افزار می‌تواند به شما امکان کسب درآمد، یادگیری و سرگرمی را در خانه بدهد.

مقاله پیشنهادی: سایت کسب درآمد رایگان

درامد دلاری با دیدن تبلیغات از اپ My Points

My Points یکی دیگر از برنامه های محبوب و اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات است که می توانید با تماشای تبلیغات در تلفن خود از آن برای کسب درآمد استفاده کنید. در این اپ می توانید با خرید از فروشگاه های مورد علاقه خود، جستجو در وب، نظرسنجی، خواندن ایمیل ها و تماشای تبلیغات، امتیاز مجازی جمع آوری کنید. برای کسب حداکثر 500 امتیاز در روز، باید تماشای لیست های پخش را کامل کنید. شما می توانید دسته بندی هایی را برای تماشای ویدیوهای مربوط به موضوعات مورد علاقه خود انتخاب کنید. علاوه بر تبلیغات، می توانید ویدیوهای سرگرم کننده دیگری را نیز تماشا کنید. در این برنامه پس از عضویت، یک جایزه 10 دلاری در ابتدا دریافت خواهید کرد. پس از جمع آوری امتیاز کافی، می توانید آن ها را به کارت هدیه فروشگاه ها و رستوران های محبوب یا پول نقد پی پال تبدیل کنید. در اپ My Points حداقل مبلغ برداشت 25 دلار است. علاوه بر این، با معرفی هر نفر، 10 درصد از امتیازات فرد معرفی شده به این برنامه را کسب می کنید.

 

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

 

دیدن تبلیغات و کسب درامد از Ibotta

در این برنامه می توانید به صورت آنلاین خرید کنید و تبلیغاتی را برای کسب درامد تماشا کنید. ثبت نام و ساخت یک حساب کاربری در این برنامه رایگان و آسان است. Ibotta یک وب سایت بدون تبلیغ و بسیار کاربر پسند نیز دارد. پس از عضویت، می‌توانید گزینه‌ها و پیشنهادات مختلفی را در سایت مرور کنید. وقتی کوپنی را پیدا کردید که می خواهید استفاده کنید، روی آن کلیک کنید. سپس، یک تبلیغ 15 ثانیه ای را تماشا کنید یا به یک سوال ساده پاسخ دهید تا از کوپن استفاده کنید. پس از دستیابی به حداقل پرداخت 20 دلاری، می توانید یک کارت هدیه بخرید یا از طریق پی پال پول نقد دریافت کنید.

کسب درآمد از دیدن تبلیغ از برنامه و سایت GrabPoints

تبلیغ‌کنندگان برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به GrabPoints پول پرداخت می‌کنند و شما می‌توانید برای شرکت در فعالیت‌های آنلاین ساده مانند دانلود برنامه‌ها، تکمیل پیشنهادات، پاسخ به نظرسنجی‌ها و تماشای ویدیو، کارت‌های هدیه و پول نقد PayPal دریافت کنید. با این حال، قسمت جوایز این سرویس تنها از سال 2014 در دسترس بوده است و این برنامه در مقایسه با برنامه های قدیمی‌ مانند Swagbucks نسبتاً جدید است. GrabPoints  کانال های ویدیویی زیادی دارد که علایق مختلفی مانند مد، فناوری و سبک زندگی را شامل می شوند. در این برنامه می‌توانید ویدیوی مورد علاقه خود را تماشا کنید و پس از پایان تماشا، حداکثر 20 امتیاز به حساب شما واریز می‌شود. با معرفی دوستانتان 250 امتیاز به ازای هر معرفی به دست می آورید. پس از تماشای چند ویدیو، امتیازها به سرعت جمع می شوند و پاداش ها ظرف 48 ساعت پردازش و ارسال می شوند. در این برنامه حداقل پرداخت 3 دلار (3000 امتیاز) است.

 

در برخی برنامه ها علاوه بر دیدن ویدیو گزینه های دیگری نیز برای کسب درامد وجود دارد.

 

سخن آخر

هر چند استفاده از اپلیکیشن کسب درآمد با دیدن تبلیغات می تواند برای شما مفید باشد و درامدی را برایتان به همراه داشته باشد، اما باید توجه کرد که این برنامه ها معمولا درامد زیادی به همراه ندارند. از طرف دیگر برخی از این برنامه ها در کشورهای خاصی کاربرد دارند و برای کشورهایی مثل ایران که محدودیت ها و تحریم های مختلفی برای آن وضع شده است، ممکن است قابل استفاده نباشند. به هر حال برنامه های مختلفی در این مقاله برای کسب درامد با دیدن تبلیغات معرفی شدند که امیدواریم مفید واقع شوند.

سوالات متداول

چه اپلیکیشن‌هایی برای کسب درآمد از طریق دیدن تبلیغات وجود دارند؟

برنامه هایی مانند GrabPoints, Slidejoy و Swagbucks از جمله اپلیکیشن‌های کسب درامد با دیدن تبلیغات هستند.

آیا اپلیکیشن‌های کسب درامد با دیدن ویدیو واقعاً قابل اعتماد هستند؟

بهتر است قبل از استفاده از هر اپلیکیشن، نظرات و نقد و بررسی‌های دیگر کاربران را مطالعه کنید و در صورت امکان از منابع قابل اعتماد و معتبر استفاده کنید.

چقدر می‌توانم از این اپلیکیشن‌ها درآمد کسب کنم؟

میزان درآمدی که می‌توانید از این اپلیکیشن‌ها کسب کنید، بستگی به تعداد تبلیغات و شرایط برنامه ای که استفاده می کنید دارد.

آیا استفاده از این اپلیکیشن‌ها می تواند به عنوان درامد اصلی محسوب شود؟

در بسیاری از موارد، درآمدی که از این اپلیکیشن‌ها کسب می‌کنید، نسبتاً کم است و برای تأمین درآمد مناسب، شاید نیاز به استفاده از چندین اپلیکیشن باشد.

آیا این اپلیکیشن‌ها برای همه کشورها قابل دسترسی هستند؟

خیر. برخی از برنامه ها فقط در کشورهای خاصی قابل استفاده هستند و باید قبل از استفاده، در مورد آن ها تحقیق کرد.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *