خرید گیفت کارت آمازون

اگر قصد خرید از وبسایت آمازون را دارید و دارای کارت اعتباری بین المللی نیستید، گیفت کارت آمازون یکی از گزینه های پیش روی شماست. با در اختیار داشتن گیفت کارت های آمازون، امکان خرید هر یک از محصولات وبسایت آمازون وجود دارد. این گیفت کارت ها دارای مبالغ مشخصی هستند که می توانید از طریق وبسایت فراکنش سفارش دهید. پس از ثبت سفارش شما در وبسایت فراکنش، در کمترین زمان ممکن، گیفت کارت سفارش داده شده به شما تحویل خواهد شد.

خرید گیفت کارت آمازون

خرید گیفت کارت آمازون

گیفت کارت آمازون چیست؟

گیفت کارت های آمازون، نوعی از کارت های هدیه هستند که برای خرید از وبسایت آمازون طراحی شده اند. این گیفت کارت ها دارای مبالغ مشخصی از 0.5 دلار تا 2.000 دلار بوده و از قبل در کارت بارگذاری شده اند و می توانند توسط هر فردی مورد استفاده قرار بگیرند.

به طور کلی، سه نوع کارت هدیه آمازون وجود دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

 • گیفت کارت الکترونیکی آمازون
 • گیفت کارت های قابل چاپ در خانه آمازون
 • گیفت کارت های فیزیکی آمازون

گیفت کارت های الکترونیکی به صورت ایمیل ارسال می شوند. گیفت کارت های قابل چاپ، به صورت فایل PDF ایمیل می شوند و قابلیت چاپ توسط شما را دارند. در نهایت، گیفت کارت های فیزیکی نیز از طریق سیستم پستی به آدرس مورد نظر شما ارسال می گردند.

در بین این گروه از گیفت کارت های آمازون، گیفت کارت های نوع الکترونیکی به دلیل سرعت در خرید و دریافت از سایر انواع آن محبوب تر هستند. اگر مشکلی در پروسه خرید وجود نداشته باشد، معمولا در کمتر از 5 دقیقه می توانید یکی از این گیفت کارت ها را با مبلغ مشخص و مورد نظر خود خریداری کنید.

هر کد گیفت کارت آمازون دارای 14 تا 15 کاراکتر است که شامل اعداد و حروف می شود. کد روی کارت های فیزیکی با خراش دادن ناحیه مشخص شده قابل رویت و استفاده خواهد بود.

 

ویژگی‌های گیفت کارت آمازون

از جمله ویژگی هایی که برای کارت های آمازون کارت می توان نام برد، عبارتند از:

 • عدم وجود تاریخ انقضا
 • در دسترس بودن وجوه کارت تا زمان خرید
 • دارا بودن طرح های متنوع و قابلیت سفارشی سازی
 • عدم امکان انتقال موجودی کارت به دیگران
 • عدم امکان خرید کارت هدیه با موجودی گیفت کارت
 • تنها قابل استفاده در وبسایت آمازون
چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

چرا از گیفت کارت آمازون استفاده کنیم؟

همانطور که گفتیم کارت های آمازون یک کارت پیش پرداخت یا هدیه است که آمازون آن را به عنوان آیتمی برای پرداخت سفارشات می پذیرد. مشتریان می توانند از گیفت کارت آمازون خود برای پرداخت سفارشات آمازون در کشورهای مختلف استفاده کنند. درواقع گیفت کارت آمازون، یکی از گیفت کارت های پرداخت آنلاین می باشد. 

بعد از خرید این گیفت کارت ها، می توانید از موجودی آن برای خریدهای زیر استفاده کنید:

 • کتاب های الکترونیکی Kindle: اگرچه آمازون این کارت ها را در بخش کتابخانه Kindle خود می پذیرد، اما از اعتیار این کارت ها نمی توان برای خرید حق اشتراک بخش Audible استفاده کرد.
 • فروشگاه مواد غذایی آمازون: این کارت ها برای خرید مواد غذایی تازه آمازون قابل استفاده هستند. اگر خرید شما مشمول تحویل رایگان نشود، هزینه ارسال را نمی توانید از طریق اعتبار این کارت ها پرداخت کنید.
 • فروشگاه های فیزیکی آمازون: تمامی فروشگاه های فیزیکی آمازون، کارت های هدیه دیجیتالی و فیزیکی را می پذیرند.
 • خدمات عضویت Prime آمازون: علاوه بر پرداخت حق عضویت ماهانه یا سالانه سرویس Prime، از این کارت ها می توانید برای خرید موسیقی یا بازی های ویدئویی آمازون نیز استفاده کنید.
 • وبسایت فروشگاهی آمازون: به وضوح، با داشتن این کارت ها امکان خرید هر چیزی در وبسایت آمازون یا فروشگاه های وابسته آن را خواهید داشت.

بنابراین، این گیفت کارت ها دامنه استفاده بسیاری دارند و با در اختیار داشتن هر یک از آنها، با توجه به اینکه هیچ تاریخ انقضایی ندارند، می توانید در هر زمان که مایل بودید از محصولات و سرویس های شرکت آمازون استفاده کنید.

لازم به ذکر است که این کارت ها تنها برای خدمات و محصولات وبسایت آمازون تعبیه شده اند و امکان انتقال وجه آنها به فرد دیگر یا خرید گیفت کارت های Ebay یا شرکت دیگر با استفاده از آنها را ندارید.

با اینهمه، قبل از استفاده از مبلغ کارت هدیه، از روش صحیح پرداخت در سایت مقصد مطمئن و مطلع شوید. استفاده نادرست از این کارت ها موجب اسکم شدن کارت و در نتیجه، غیر قابل استفاده شدن آن می گردد.

موارد استفاده کارت های آمازون

خرید گیفت کارت آمازون از طریق فراکنش

چنانچه مایل هستید از خدمات یا محصولات متنوع شرکت آمازون بهره مند شوید، خرید گیفت کارت  amazonیک امتیاز عالی است. با توجه به شرایط تحریم های بین المللی برای ایرانیان، امکان خرید مستقیم از وبسایت آمازون مهیا نیست. لذا، با خرید آمازون کارت با مبالغ مشخص، می توانید خریدهای خود را قطعی کنید.

برای این منظور، وبسایت فراکنش می تواند نیاز شما را در این زمینه مرتفع نماید. با مراجعه به بخش گیفت کارت های اعتباری وبسایت فراکنش، می توانید یکی از انواع گیفت کارت های آمازون را با مبلغ مشخص و مورد نظر خود سفارش دهید. پس از ثبت سفارش شما، کارشناسان فراکنش  تلاش خواهند کرد تا در کمترین زمان ممکن، اطلاعات سفارش شما را در اختیار شما قرار دهند. همچنین، اگر در استفاده از اعتبار گیفت کارت های آمازون دچار مشکل شدید، کافیست با ما در فراکنش تماس گرفته و از مشاوران فنی ما راهنمایی بخواهید.

سوالات متداول

کارت هدیه آمازون چیست؟

این کارت ها در مبالغ مختلف برای استفاده از محصولات و خدمات شرکت آمازون طراحی و تعبیه شده اند.

آیا گیفت کارت های آمازون دارای تاریخ انقضا هستند؟

خیر، این کارت ها دارای تاریخ انقضا نبوده و موجودی آنها تا زمان مصرف برای دارنده حفظ می شود.

آیا از کارت های هدیه آمازون می توان برای خرید در سایت های دیگر استفاده کرد؟

خیر، این کارت ها تنها در مجموعه وبسایت های شرکت آمازون قابلیت استفاده را دارا هستند.

هزینه گیفت کارت های آمازون چقدر است؟

با توجه به منطقه جغرافیایی و مبلغ کارت هدیه، هزینه سفارش این کارت ها متغیر خواهد بود.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟