نحوه برداشت پول از پی پال

نحوه دریافت پول از paypal

در عصر دیجیتال، پی پال به یک پلت فرم پرداخت و محبوب در بین تمام مردم برای انتقال و ذخیره پول تبدیل شده است.  نحوه دریافت پول از paypal راحت و ایمن است و همچنین به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت از حساب خود پول برداشت کنید. با توجه به تحریم‌های صورت گرفته، برداشت پول از پی پال در ایران کمی چالش برانگیز می‌باشد. کاربران برای رفع این مشکل می‌توانند از چندین روش اقدام به برداشت پول از حساب  پی پال نمایند. ما در مجموعه فراکنش برای بهبود و تسریع این روند به مشتریان کمک می‌کنیم تا با کمترین مشکل بتوانند پول خود را از حساب پی پال برداشت کنند.

 پی پال یکی از بهترین کیف پول‌های الکترونیکی در دنیای امروز می‌باشد که بسیاری از مردم از این طریق اقدام به نقد کردن درآمدهای ارزی خود می‌نمایند. اگر می خواهید در این خصوص اطلاعات بیشتری به دست آورید به مقاله پی پال چیست؟ مراجعه نمایید. با توجه به کسب و کارهای آنلاین و ایجاد شغل‌هایی که به واسطه آن افراد می‌توانند درآمدهای ارزی داشته باشند، اهمیت افتتاح و خرید حساب پی پال و برداشت پول از پی پال بسیار مهم شده است. ازآنجاکه تحریم‌های ایران مانع افتتاح حساب ایرانیان می‌شود و به محض ورود آی پی از کشور ایران، حساب بلوکه شده و منجر به لیمیت شدن حساب پی پال می گردد، بهترین نحوه دریافت پول از pay pal از طریق شرکت‌های واسط یا افراد دارنده این حساب در خارج از کشور می باشد.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

چگونه از حساب پی پال برداشت کنیم؟

برای پاسخ به این پرسش بهتر است کمی با سازوکار حساب پی پال آشنا شویم. پی پال نوعی سیستم پرداخت الکترونیکی در سراسر جهان می‌باشد که بعد از افتتاح حساب آنلاین، اقدام به شارژ حساب پی پال خود با ارزهای مختلف نمایید. این یعنی امکان جابجایی یا خرید با ارزهای مختلف برای شما امکان پذیر است. به دلیل امینت بالای این کیف پول الکترونیکی روزانه افراد زیادی از این سیستم برای جابجایی، خریدوفروش استفاده می‌کنند. اگر شما هم کیف پول پی پال دارید و قسمتی یا همه درآمد خود را از طریق ارزهای مختلف به دست می‌آورید برای برداشت پول از کیف پول پی پال در ایران می‌توانید از چندین روش مانند صرافی‌ها یا شرکت‌های واسط از جمله فراکنش که مورد تأیید و قابل اعتماد هستند، اقدام به این کار نمایید.

نحوه دریافت پول از paypal

نحوه دریافت پول از حساب پی پال به این صورت است که بعد  از ثبت و تایید اطلاعات هویتی شما، حساب پی پال به صورت خودکار برای شما فعال می‌شود. سپس شما می‌توانید نوع حساب ارزی خود را انتخاب کنید یا اینکه چندین حساب با ارزهای مختلف داشته باشید. سپس هنگام خریدهای آنلاین یا دریافت خدمات از تمام نقاط جهان از این طریق می‌توانید هزینه‌ها پرداخت کنید یا پولی به حساب شما واریز شود. با توجه به محدودیت‌های موجود در ایران در هنگام برداشت پول از پی پال لازم است به موارد مهمی دقت کنید. از جمله این موارد عبارت‌اند از:

 • هویت و اطلاعات شخصی شما باید مخفی بماند، یعنی با یک نام غیر از نام ایرانی خود باید ثبت سپس اقدام به برداشت پول نمایید.
 • به هیچ وجه از آپی ایران استفاده نکنید، چه زمان ورود به حساب پی پال چه زمانی که می‌خواهید پول جابجا کنید. به محض تشخیص آپی ایران، حساب شما بلوک می‌شود.
 • در هنگام برداشت و نقد کردن پول از پی پال به نوع ارزی که جابجا می‌کنید دقت کنید. معمولاً هر نوع ارز (دلار، یورو، فرانک، پوند و…) که به حساب شما وارد می‌شود، با همان ارز می‌توانید آن را برداشت کنید.

دقت داشته باشید که همه این موارد در صورتی امکان پذیر است که شما حساب پی پال داشته باشید. برای افتتاح حساب می توانید به مقاله آموزش ساخت حساب پی پال در سایت فراکنش مراجعه نمایید.

نحوه برداشت پول از اکتنت پی پال

برداشت از حساب پی پال در ایران چگونه است؟

امروزه بسیاری از مردم به دنبال راهی برای کسب درآمدهای ارزی هستند. در کنار این، بسیاری از افراد درآمد خود را از طریق دنیای مجازی و اینترنت به دست می‌آورند. نقد کردن درآمدهای ارزی و تبدیل آن به پول رایج کشور، همواره دغدغه اصلی این افراد می‌باشد. با توجه به تحریم‌های اقتصادی علیه کشور ایران، بهترین نحوه دریافت پول از paypal از طریق صرافی‌ها و واسطه‌ها می‌باشد. با توجه به حساسیت خود پی پال و سخت‌گیری‌های صورت گرفته برای احراز هویت اشخاص در هنگام افتتاح حساب پی پال و برداشت پول، بهتر است این کار را به افراد با تجربه در این زمینه بسپارید تا پول شما بلوکه نشود. در همین راستا سایت فراکنش یکی از این مراجع معتبر در زمینه برداشت پول از پی پال می‌باشد. برای انجام این کار ابتدا باید یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید. سپس حساب بانکی در پروفایل خود به سایت معرفی کرده و از خدمات مجموعه فراکنش در زمینه نقد کردن پول از پی پال بهره‌مند شوید.

مزایای نقد کردن پی پال درآمد ارزی

یکی از برترین و مهم ترین مزایای استفاده از پی پال برای نقد کردن درآمد ارزی، ایجاد فضایی با امنیت بالا برای کاربران می‌باشد. این موضوع باعث محبوبیت دوچندان پی پال شده است؛ به‌طوری‌که تمام کاربران با خیالی آسوده می‌توانند تراکنش‌های خود را انجام دهند. در کنار امنیت بالا، از دیگر مزایای نقد کردن پی پال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان نقل و انتقال با چندین نوع ارز
 • افتتاح حساب آسان با احراز هویت سریع
 • عدم دسترسی سایر کاربران به اطلاعات شخصی شما حتی با استفاده از روش‌های غیرمتعارف
 • کارمزد پایین خود پی پال برای نقد کردن پول
 • ایجاد چندین نوع حساب کاربری برای ارزهای مختلف
 • دریافت پول از پی پال به صورت آنی و فوری
 • عدم نیاز به وارد کردن اطلاعات گیرنده در هنگام انتقال پول (برای این کار وارد کردن یک آدرس ایمیل کافی است.)
 • قابلیت استفاده از اپلیکیشن آن در کشورهای مختلف (جز ایران به دلیل تحریم‌های صورت گرفته)

برای تبدیل پی پال به پرفکت مانی می توانید از خدمات سایت فراکنش بهره مند شوید و درخواست خود را ثبت کنید.

بهترین روش دریافت پول از paypal چیست؟

همان‌طور که در قسمت‌های بالا توضیح داده شد، دریافت پول از سیستم پرداخت پی پال برای ایرانیان کمی دشوار است. برای دریافت پول از کیف پی پال بهترین روش کمک گرفتن از افراد خارج از ایران یا صرافی‌ها می‌باشند که به سرورهای خارجی دسترسی دارند. به طور کلی برای دسترسی و برداشت پول از paypal چندین نکته را در نظر داشته باشید. اول اینکه با آیپی کشورهای دیگر به کیف خود متصل شوید. اطلاعات و هویت ایرانی خود را مخفی نگه دارید. برای این منظور می‌توانید از سرورهای vps  استفاده کنید. دوم اینکه هویت تمام افرادی که نقل و انتقال از طریق پی پال انجام می‌دهند باید مشخص باشد. چنانچه اطلاعات فردی مشخص نباشد، ممکن است سیستم پرداخت پی پال به شما اخطار داده یا حساب شما را مسدود کند. در نهایت اگر به دنبال یک راه ایمن و راحت برای دریافت پول از سیستم paypal  هستید، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه فراکنش تماس گرفته و از طریق این سایت انتقالات ارزی خود را انجام دهید.

مقاله پیشنهادی: انواع حساب پی پال

سخن پایانی

با توجه به محبوبیت، ارائه سرویس‌های با کیفیت و امینت بالای سیستم پرداخت pay pal، بسیاری از مردم برای نقد کردن درآمدهای خود یا واریز پول از این سیستم استفاده می‌کنند. با توجه به شرایط خاص اقتصادی حاکم بر کشور دسترسی به این سیستم برای ایرانیان داخل کشور کمی سخت به نظر می‌رسد. در همین راستا اگر شما هم حساب پی پال دارید و نگران نحوه نقد کردن پول موجود در حساب خود هستید، رعایت نکاتی که برای برداشت و نقد کردن پول از حساب پی پال گفته شد را در نظر داشته باشید.

سوالات متداول

بهترین روش نقد کردن پول از پی پال چیست؟

چندین روش برای نقد پول از پی پال وجود دارد؛ اما کمک گرفتن از صرافی‌ها و سایت‌های معتبر یا افراد قابل اعتماد در خارج از کشور بهترین روش‌ها می‌باشد.

مهم‌ترین مزیت استفاده از کیف پول پی پال چیست؟

از برترین و مهم‌ترین مزایای کیف پول الکترونیکی پی پال می‌توان به امنیت بالای این سرویس اشاره کرد.

آیا در ایران نیز امکان برداشت پول از پی پال وجود دارد؟

بله وجود دارد؛ اما نه به صورت مستقیم و با آیپی خود ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *