دریافت ویزا کارت یا مستر کارت رایگان

روش های دریافت ویزا کارت یا مستر کارت رایگان

دریافت کارت هدیه کار بسیار جالبی است، زیرا قادر به خرید هر آنچه بدون نیاز به خرج کردن پول خود هستید. این امر به ویژه در مورد “ویزا کارت ها و مستر کارت ها” صدق می کند، زیرا می توانید از آن ها در هر فروشگاهی در مقایسه با کارت هدیه خاص فروشگاه استفاده کنید. در مقاله پیش رو ما مشاوران موسسه فراکنش به بررسی روش های دریافت ویزا کارت یا مستر کارت رایگان پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

چگونه می توان ویزا کارت ها را تهیه کرد؟

 برای خرید از سایت های خارجی، باید از کارت های اعتباری همچون ویزاکارت، مسترکارت استفاده کرد. راه‌ های بسیار خوبی برای دریافت ویزا کارت و مستر کارت وجود دارد و خبر خوب این که دریافت ویزا کارت هدیه رایگان نسبتاً آسان است. شما فقط باید در سایتی عضو شوید که این کارت ها را به عنوان پاداش ارائه می دهند و در ازای آن وظایف یا پیشنهادات خاصی را انجام دهید.

چگونه ویزا کارت رایگان دریافت کنیم؟

برای دریافت ویزا کارت یا مستر کارت، باید به عنوان عضوی از سایت های پاداش خاص ثبت نام کنید. این سایت ها دریافت پرداختی  (GPT) و سایت های نظرسنجی نامیده می شوند و می توانید کم و بیش از آن به عنوان پول نقد استفاده کنید. برای دریافت گیفت کارت علاوه بر پاسخ به نظرسنجی ‌ها، می توانید در تماشای ویدیو، ثبت‌ نام در دوره ‌های آزمایشی رایگان، مسابقات رایگان، کلیک کردن بر روی تبلیغات، بازی کردن، دانلود برنامه ‌ها و موارد دیگر شرکت کنید. پس از انجام این کارها، پاداشی به شکل ارز یا امتیاز دریافت خواهید کرد که می ‌توانید از آن برای بازخرید ویزا کارت ‌های هدیه و از جمله پول نقد، استفاده کنید.

چند ویزا کارت می توان دریافت کرد؟

تعداد ویزاکارت و مستر کارت‌ های هدیه به میزان فعال بودن شما در سایت ‌ها بستگی دارد. در واقع هرچه پیشنهادات، نظرسنجی ها و فعالیت های بیشتری انجام دهید، پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد و هرچه جوایز بیشتری دریافت کنید، کارت‌ های هدیه بیشتری می ‌توانید بازخرید کنید. در عمل محدودیتی برای تعداد کارت ویزا وجود ندارد و به این بستگی دارد که چقدر می توانید در این سایت ها وقت بگذارید.

بهترین سایت برای دریافت ویزا کارت یا مستر کارت رایگان و معتبر

فهرست زیر لیست کامل از سایت هایی نیست که می توانید ویزا کارت های رایگان را دریافت کنید، بلکه بیشتر بر کیفیت متمرکز شده است. در واقع این سایت ها ارزش صرف وقت و زمان را دارند و در واقع به شما کارت رایگان می دهند.

Prime Opinion

موجود در: بیش از 40 کشور

حداقل هزینه برای دریافت ویزا کارت: 5 دلار

گزینه های دیگر: پی پال و کارت های هدیه دیگر

Prime Opinion  یک سایت نظرسنجی جدید است و اگر می خواهید سریع یک کارت هدیه رایگان مانند مستر کارت یا ویزاکارت رایگان و معتبر دریافت کنید، این یک گزینه عالی است. در مقایسه با بسیاری از سایت های نظرسنجی دیگر، این سایت جوایز بالایی برای نظرسنجی ها ارائه می دهد، بسیار کاربرپسند است، پشتیبانی 24/7 دارد و می توانید فقط برای ثبت نام تا 5 دلار جایزه عضویت دریافت کنید. علاوه بر پرداخت با ویزا کارت می توانید از طریق PayPal یا کارت های هدیه به صورت نقدی نیز پرداخت کنید. حتی می توانید در آمریکا از طریق انتقال مستقیم بانکی نیز این 5 دلار را واریز کنید.

Triaba

موجود در: بیش از 80 کشور

حداقل هزینه برای دریافت ویزا کارت ها یا مستر کارت های رایگان: بستگی به کشور دارد.

گزینه های دیگر: پی پال و کارت های هدیه دیگر

 Triaba  یک سایت نظرسنجی است که استفاده از آن بسیار آسان و دارای پنلی به زبان محلی در بیش از 80 کشور جهان است. روش‌ های پرداخت آن دقیق و آستانه پرداخت به کشور محل زندگی بستگی دارد. اما یکی از گزینه ‌ها این است که ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی رایگان دریافت کنید. با این حال، فقط باید بدانید که این ویزا کارت در همه کشورها در دسترس نیست.

Toluna Influencers

موجود در: بیش از 70 کشور

حداقل هزینه برای دریافت مستر کارت و ویزاکارت رایگان: 10 دلار اما کارت های هدیه در همه کشورها موجود نیست.

گزینه های دیگر: پی پال و کارت های هدیه دیگر

اگر به دنبال یک سایت نظرسنجی هستید، این سایت قطعا یکی از بهترین سایت‌ ها با اعتبار صدور مستر کارت بازی رایگان است. این سایت خوبی است، عمدتاً به این دلیل که فرصت های خوبی در آن ارائه شده است. اما نقطه ضعف اصلی این سایت این است که کارت های هدیه ویزا کارت در همه کشورها در دسترس نیست. اگر این کارت ها در کشور شما موجود است، Toluna Influencers یک سایت نظرسنجی پولی قابل اعتماد است. این بدان معنا است که می توانید مبلغ مناسبی را بدون نیاز به سرمایه گذاری و بدون صرف زمان زیادی کسب کنید. در دسترس بودن این سایت نظرسنجی ها نیز نشانه خوبی است و به شما فرصت می دهد با سایر اعضا تعامل داشته باشید که برای یک سایت کاملاً منحصر به فرد است.

حداقل هزینه برای دریافت ویزا کارت ها و مستر کارت های رایگان 5 تا 10 دلار است.

Ipsos i-Say

موجود در: 100 کشور جهان

حداقل هزینه برای دریافت مسترکارت رایگان و ویزاکارت رایگان: 10 دلار اما این کارت ها در همه کشورها در دسترس نیست.

گزینه های دیگر: پی پال و کارت های هدیه دیگر

یکی دیگر از سایت های نظرسنجی محبوب امروزه Ipsos i-Say است. دلیل اینکه این سایت نظرسنجی با امتیاز ساخت مستر کارت رایگان در لیست برترین ها قرار دارد، این است که با وجود اینکه یک سایت نظرسنجی است، اما راه های دیگری نیز برای کسب پاداش به شما ارائه می دهد. راه اصلی کسب درآمد از این سایت با دریافت مستر کارت های رایگان، شرکت در نظرسنجی است که مبلغ مناسبی را به طور منظم ارائه می دهد. آستانه پرداخت نسبتا پایین 10 دلار چیزی است که در مورد این سایت جذاب است، اما در همه کشورها در دسترس نیست. علاوه بر این روش های پرداخت راحت دیگری مانند PayPal را ارائه می دهد که یک امتیاز خوب است.

Reward XP

موجود در: سراسر جهان

حداقل هزینه برای دریافت مستر و ویزاکارت رایگان: 5 دلار

سایر گزینه ها: پی پال، بیت کوین و کارت های هدیه دیگر

Reward XP  چندین راه برای کسب درآمد و به خصوص گزینه های زیادی برای دریافت پول برای دانلود بازی های مختلف برای موبایل و دسکتاپ در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این، بسیاری از نظرسنجی های پولی و پیشنهادات پولی را ارائه می دهد، بنابراین می توانید راه های زیادی برای کسب درآمد در این سایت پیدا کنید. در این سایت خیلی طولی نمی کشد تا به آستانه پرداخت تنها 5 دلار برسید و سپس می توانید ویزا کارت و مستر کارت های رایگان دریافت کنید یا می توانید بین چندین جایزه عالی دیگر مانند پی پال و بیت کوین یکی را انتخاب کنید.

rewards1

موجود در: سراسر جهان

حداقل هزینه برای دریافت ویزا کارت یا مستر کارت: 5 دلار

سایر گزینه ها: پی پال، کدهای بازی و کارت های هدیه دیگر

اگر به دنبال راه های مختلف برای دریافت یا ساخت رایگان مستر کارت هستید، Rewards1  سایت خوبی برای عضویت است. این سایت به ویژه برای گیمرها بسیار مفید است. علاوه بر دریافت ویزا کارت، می توانید کدهای بازی را نیز بازخرید کنید. بنابراین، اگر دوست دارید بازی های رایگان دریافت کنید، این سایت خوبی برای عضویت است. تنها مشکل این سایت این است که استفاده از آن در ابتدا کمی گیج کننده است. ابتدا باید به رابط کاربری آن عادت کنید و خیلی زود دریافت پاداش آسان تر خواهد بود. بهترین بخش در مورد Rewards1 آستانه پرداخت پایین آن است. علاوه بر این چندین فرصت کسب درآمد نیز دارد که به طور منظم در دسترس هستند و می ‌توانید کارت هدیه ویزا را نسبتاً سریع دریافت کنید.

سخن آخر

در این مقاله در مورد روش های دریافت ویزا کارت یا مستر کارت های رایگان توضیحات لازم ارائه شد. به طور کلی متقاضیانی که قصد پرداخت شهریه دانشگاه های خارجی، پرداخت هزینه اپلیکیشن فی، خرید فیلم های خارجی، برنامه های نرم افزاری جدید و یا شنیدن موسیقی های جذاب و یا حتی دیدن کارتون های انیمیشن روز جهان را دارند، نیاز به کارت های اعتباری مانند ویزا کارت یا مستر کارت دارند. اگر نیازمند کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع کارت ها و کاربرد آن ها هستید و یا به دلیل سفر و مهاجرت به کشورهای دیگر به زودی به این کارت ها نیاز پیدا می کنید، با وکلا و مشاوران موسسه فراکنش تماس بگیرید.

سوالات متداول

از سایت های این مقاله چند ویزا کارت می توان دریافت کرد؟

تعداد ویزا و مستر کارت‌ های هدیه به میزان فعال بودن شما در سایت ‌ها بستگی دارد.

برای صدور مستر کارت بازی رایگان باید چکار کرد؟

هرچه پیشنهادات، نظرسنجی ها و فعالیت های بیشتری انجام دهید، پاداش بیشتر و جوایز بیشتری دریافت می کنید و مستر کارت بیشتری می ‌توانید بازخرید کنید.

آیا محدودیتی در تعداد ویزا کارت دریافت شده وجود دارد؟

خیر. محدودیتی برای تعداد کارت ویزا وجود ندارد. اما این واقعاً به این بستگی دارد که چقدر می توانید در این سایت ها وقت بگذارید.

بهترین سایت های نظرسنجی برای دریافت ویزا کارت کدامند؟

سایت هایی که برای زمان کمتر پاداش بیشتری می دهند، زیرا برای دریافت کارت های هدیه نیازی به سرمایه گذاری زمان زیادی ندارید.

چگونه ویزا کارت های رایگان دریافت کنیم؟

برای دریافت ویزا کارت یا مستر کارت، باید به عنوان عضوی از سایت های پاداش خاص ثبت نام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *