آیا پرفکت مانی برای کاربران ایرانی فیلتر است؟

آیا پرفکت مانی برای کاربران ایرانی فیلتر است؟

خیلی از افرادی که قصد استفاده از خدمات ارزی بین المللی را دارند، نمی دانند که پرفکت مانی دقیقا چیست. این سیستم به عنوان یکی از سیستم های پرداخت ارزی بین المللی، امروزه طرفداران بسیاری مخصوصا در کشورهایی همچون ایران دارد. به دلیل تحریم های بین المللی پیش آمده از سوی پلتفرم های مالی دنیا برای ایرانیان، امکان استفاده از سیستم هایی همچون پی پال، استرایپ، پایونیر و غیره به صورت مستقیم وجود ندارد. بنابراین، سیستم های مالی همچون وب مانی و پرفکت مانی در کشور ایران به دلیل عدم فیلتر پرفکت مانی، محبوب شده است. برای افتتاح این حساب و استفاده از سایر خدمات آن، می توانید در وبسایت فراکنش ثبت نام نموده و سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان مادر اسرع وقت، درخواست های شما را پردازش و تحویل نمایند.

آیا پرفکت مانی فیلتر است؟

بر خلاف پلتفرم های مالی جهانی همچون پی پال، استرایپ، مسترکارت و غیره، فیلتر پرفکت مانی در ایران مطرح نیست. در واقع، شما به عنوان یک ایرانی می توانید با کلیه مشخصات ملی خود از جمله کارت ملی یا پاسپورت، قبض برق و آب و یک شماره تماس معتبر، در وبسایت رسمی آن ثبت نام کرده و پس از تایید حساب، از کلیه خدمات آن بهره مند شوید. لذا، نگران تحریم پرفکت مانی در ایران نباشید.

مراحل افتتاح حساب در پرفکت مانی و همینطور وریفای پرفکت مانی را در مقالات قبلی به طور کامل توضیح داده ایم. علی ایحال، چنانچه می خواهید از طریق یک شرکت واسطه این کار برای شما انجام شود، می توانید با ثبت نام در وبسایت فراکنش، درخواست خود را مبنی بر افتتاح این حساب ثبت نمایید و مدارک لازم را ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن، یک حساب پرفکت مانی برای شما ایجاد شود. همچنین، با در اختیار داشتن حساب کاربری، می توانید مجددا از طریق وبسایت فراکنش، نسبت به خرید پرفکت مانی یا فروش ارزهای کیف پول خود اقدام کنید.

نحوه تبدیل پرفکت مانی به ریال

بعد از ساخت حساب پرفکت مانی و تایید حساب خود، می توانید خدمات دریافت و ارسال پول را در این پلتفرم انجام دهید. اگرچه تحریم پرفکت مانی در ایران، منتفی است، اما برای تبدیل ارزهای پرفکت مانی خود باید اقداماتی را انجام دهید. چنانچه دارای درآمدهای ارزی هستید، می توانید درخواست وجه خود را در قالب ارزهای دلار یا یورو و یا ارز دلخواه خود انجام دهید تا مبلغ مورد نظر به کیف پول شما در حساب تان واریز شود. این حساب به صورت پیشفرض، دارای کیف پول های دلار، یورو، بیت کوین و طلا می باشد.

بعد از دریافت وجه در حساب خود، برای تبدیل آن به ریال از چند طریق می توانید اقدام نمایید. ساده ترین این راه ها، فروش دلار حساب خود از طریق وبسایت های معتبر می باشد. به طور مثال، چنانچه در وبسایت فراکنش دارای حساب کاربری هستید، کافیست از میان لیست خدمات، فروش دلار پرفکت مانی را انتخاب نمایید. با توجه به قیمت اعلامی در هر روز، شما می توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد نمایید. در اینصورت، آدرس کیف پول وبسایت فراکنش در اختیار شما قرار می گیرد تا شما از طریق حساب کاربری خود، مبلغ مورد نظر خود را به آن حساب واریز نمایید. در نهایت، پس از تایید واریزی شما، مبلغ ریالی معادل آن به کیف پول شما در وبسایت فراکنش اضافه می گردد و شما می توانید درخواست برداشت وجه ریالی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان فروش، مبلغ مورد نظر را در اولین فرصت به شماره حساب ریالی شما واریز نمایند.

مقاله پیشنهادی: کیف پول پرفکت مانی

راه دیگر برای فروش پرفکت مانی، انتقال آن به حساب فرد دیگر در پرفکت مانی و دریافت ریالی آن به طور مستقیم است. واضح است که فرد مورد نظر باید دارای حساب ریالی در داخل کشور باشد. ابن روش اگرچه سریعتر از روش مستقیم قبلی است اما به دلیل موارد امنیتی موجود، ممکن است کمی دارای ریسک باشد. توجه داشته باشید که امنیت حساب های پرفکت مانی بسیار بالاست و در صورت واریز وجه حتی به صورت اشتباه به حساب فرد دیگر، به هیچ عنوان امکان استرداد وجه خود را نخواهید داشت. بنابراین، اگر از اعتبار فرد مقابل مطمئن هستید، می توانید اقدام به تبدیل دلار در حساب خود به ریال نمایید. در غیر اینصورت، پیشنهاد می کنیم از طریق وبسایت های واسطه ولی معتبر اقدام نمایید. این وبسایت ها اگرچه برای تبدیل پول شما مبلغی را به عنوان کارمزد برداشت می کنند، اما واریز ریالی به حساب شما کاملا قطعی و مطمئن خواهد بود.

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد از پرفکت مانی

نقد کردن درآمد پرفکت مانی)

ویژگی های پرفکت مانی

از جمله ویژگی ها و مزایای استفاده از پرفکت مانی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان ارتقای حساب کاربری (شخصی، پرمیوم و پارتنر)
 • کارمزدهای بسیار اندک برای انتقال پول
 • فعالسازی آسان حساب کاربری
 • امنیت بسیار بالا
 • امکان بازیابی اکانت در صورت فراموش رمز و یا از دست دادن اطلاعات ورود
 • وجود روش های متعدد برای شارژ حساب کاربری
 • امکان ایجاد کیف پول های ارزی، بیت کوین و طلا
 • گزارش گیری پیشرفته برای کلیه فعالیت های حساب کاربری
 • امکان پرداخت اتوماتیک هزینه های ماهیانه
 • امکان ارائه API به دارندگان فروشگاه های آنلاین
 • اعتبارسنجی از طریق پیامک و کد کارت گرافیکی

خدمات پرفکت مانی چیست؟

با توجه به اینکه برای ما ایرانی ها پرفکت مانی تحریم نیست، خدمات این سیستم پرداخت در کلیه زمینه های دریافت و پرداخت پول فعال است. اما به طور خلاصه، می توان اعم خدمات پرفکت مانی را به شرح ذیل برشمرد:

 • انجام انتقال پول بین اعضا
 • انجام پرداخت های منظم اینترنتی
 • امکان دریافت سود ماهیانه از سپرده گذاری ارزی
 • پرداخت به ازای خرید کالا یا خدمات به صورت آنلاین
 • خرید آنلاین ارزهای دلار، یورو، بیت کوین و طلا
 • امکان شارژ اکانت از طریق ووچر پرفکت مانی

با توجه به رویه جهانی شدن این سیستم پرداخت، خدمات این پلتفرم دائما در حال ارتقا و بروزرسانی است تا بالاترین سطح امکانات و مزایا را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

کاربران ایرانی چگونه پرفکت مانی را استفاده می کنند؟

با توجه به اینکه مسئله فیلتر شدن پرفکت مانی در ایران مطرح نیست؛ لذا، کاربران ایرانی بدون نگرانی از تحریم می توانند به طور مستقیم و با مدارک اندک، اقدام به افتتاح حساب و وریفای کردن حساب کاربری خود نمایند. برای افتتاح حساب، تنها به اطلاعاتی از قبیل نام کاربری، آدرس ایمیل معتبر و رمز عبور نیاز دارید. اما برای فعالسازی اکانت خود، باید مدارکی همچون پاسپورت یا گواهینامه بین المللی، قبض برق یا گاز، و یک شماره تلفن معتبر برای دریافت پیامک اعتبارسنجی در اختیار داشته باشید که اکثر ایرانیان به این اقلام دسترسی دارند.

همانطور که در در این مقاله توضیح داده شده که پرفکت مانی چیست. در ادامه برای فعالسازی آن متقاضی باید مراحلی را طی کند و پس از فعالسازی اکانت پرفکت مانی، امکان استفاده از کلیه خدمات، برای ایرانیان عزیز مهیا است. لذا، می توان گفت چنانچه نیاز به دریافت وجوه نقدی خود از خارجیان را دارید، چنانچه مایل به خرید از فروشگاه های اینترنتی سراسر دنیا هستید، یا چنانچه قصد سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال یا فلز طلا را دارید، در صورت پشتیبانی مقاصد مورد نظر این سیستم، می توانید از این پلتفرم مالی ویژه استفاده کنید.

در صورتی که هنوز در این پلتفرم مالی حساب کاربری ندارید، می توانید با ثبت نام در وبسایت فراکنش و تکمیل مراحل احراز هویت خود، نسبت به ثبت سفارش افتتاح حساب پرفکت مانی اقدام نمایید. همچنین، چنانچه دارای حساب کاربری هستید، می توانید برای شارژ حساب خود، از طریق وبسایت فراکنش، سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید. به علاوه، چنانچه نیازمند خرید ووچر پرفکت مانی هستید، می توانید درخواست خود را در وبسایت فرامنش ثبت کنید.

پرفکت مانی برای ایرانیان

امنیت پرفکت مانی چقدر است؟

اگرچه تحریم پرفکت مانی در ایران مطرح نیست، اما این بدان معنا نیست که این پلتفرم دارای امنیت مناسب نمی باشد. پرفکت مانی دارای امنیت چندسطحی است و با استفاده از عمیق ترین لایه های امنیتی، امکان کرک یا هک حساب های کاربری افراد را منتفی کرده است. با این حال، راحتی کار با حساب های کاربری در نظر گرفته شده است تا لایه های امنیتی، دلیلی برای اختلال عملکرد برای کاربران آنها نباشد. همچنین، برخی تنظیمات امنیتی برای سفارشی شدن توسط کاربران در اختیار آنها قرار گرفته است تا مباحث تجربه کاربری در این پلتفرم مالی رعایت شده باشد.

به طور خلاصه، می توان لایه های امنیتی این سیستم پرداخت را در بخش های ذیل تقسیم کرد:

 1. بررسی هویت

در این مرحله، هویت کاربران تشخیص داده می شود. به گفته پرفکت مانی، این ابزار در واقع به عنوان یک چشم مصنوعی عمل می کند که می تواند یارانه مورد استفاده وی را برای ورود به حساب کاربری شناسایی کند. همچنین، در صورتی که احراز هویت مشتری از یک شبکه یا زیرشبکه با آدرس‌های IP غیرمرتبط با صاحب حساب انجام شود، سیستم امنیتی پرفکت مانی ورود فرد به حساب را مسدود کرده و یک کد امنیتی اضافی به ایمیلی که در هنگام افتتاح حساب توسط شخص تعیین شده است، ارسال می‌کند. به علاوه، تغییر یک آدرس IP به صورت جداگانه باید با کمک مرکز پشتیبانی این سیستم انجام شود.

 1. احراز هویت از طریق پیامک

در این مرحله، پرفکت مانی از ارسال کد به شماره همراه مشخص شده توسط صاحب حساب استفاده می کند و در نتیجه، مطمئن می شود که فرد درستی به حساب کاربری وی دسترسی دارد. با توجه به کوتاه بودن رویه های هک حساب های کاربری، این روش یکی از مطمئن ترین روش های ورود به حساب کاربری توصیه می شود.

 1. حفاظت از کد کارت

کدکارت، یک کارت گرافیکی است که به آدرس ایمیل مشتری ارسال می گردد. این کد گرافیکی معمولا در هنگام تایید تراکنش برای ایمیل مشتری ارسال می گردد تا تراکنش مورد نظر توسط وی تایید نهایی گردد. این روش، کاملا مطمئن بوده و خطرات ناشی از تراکنشهای غیرمجاز و اشتباه را به حداقل می رساند.

با توجه به موارد فوق، مشخص است که علی رغم عدم فیلتر پرفکت مانی در کشورهایی همچون ایران که از طرف بسیاری از پلتفرم های مالی بین المللی تحریم هستند، اما امنیت این سیستم مالی در حد بسیار بالایی بوده و کاملا قابل اعتماد است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به منظور افتتاح حساب پرفکت مانی، شارژ حساب و یا برداشت پول از پرفکت مانی، به وبسایت فراکنش مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت نمایید. کارشناسان فراکنش، در سریع ترین زمان ممکن، به درخواست های شما پاسخ خواهند داد.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

سوالات متداول

آیا تحریم پرفکت مانی شامل ایرانیان نیز می شود؟

خیر، این سیستم پرداخت در کشور ایران تحریم نیست.

امنیت حساب های پرفکت مانی چگونه است؟

پلتفرم پرفکت مانی با اختصاص روش های کدگذاری شده پیشرفته، امنیت خود را در سطح بالایی حفظ کرده است.

نحوه برداشت پول از پرفکت مانی به چه صورت است؟

برای دریافت ریال از حساب های آن ، بهترین روش استفاده از شرکت های واسطه همچون فراکنش است.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *