خرید سرور مجازی (vps) ساعتی

خرید سرور مجازی ساعتی با تحویل فوری

گاهی اوقات کاربران برای میزبانی سایت خود نیازمند سرور مجازی کوتاه مدت و در اصطلاح ساعتی می باشند تا فقط برای ساعات کارکرد خود هزینه پرداخت کنند. کاربران با استفاده از این سرورهای مجازی ساعتی از امتیازهایی مانند امکان کنترل سرور مجازی، امکان تغییر وضعیت سرور مجازی و انعطاف پذیری این سرورها برخوردار می شوند. متقاضیانی که به جای پرداخت های ماهانه یا سالانه سرورهای مجازی قصد خرید سرورهای مجازی ساعتی را دارند، می توانند از طریق سایت فراکنش اقدام کنند. بدین منظور کافی است کاربر درخواست خرید سرور مجازی ساعتی را در پنل کاربری این سایت ثبت کند. کارشناسان این سایت در صورت تایید هویت متقاضی به صورت آنلاین این سرور را تهیه و برای متقاضی ارسال می کنند.

خرید سرور مجازی ساعتی

خرید سرور مجازی ساعتی

سرور مجازی ساعتی چیست؟

سرور مجازی ساعتی VPS به این معنی است که هنگام استفاده از یک سرور خصوصی مجازی، ساعتی صورتحساب دریافت می کنید. این یک روش راحت برای پرداخت هزینه استفاده از سرور است زیرا شما فقط برای ساعاتی که استفاده می کنید پرداخت می کنید و می توانید VPS خود را در هر زمان بدون قرارداد لغو کنید. برای کاربرانی که به انعطاف پذیری یک مدل پرداخت در زمان نیاز دارند، VPS ساعتی یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه ها است. از فواید و مزایای خرید VPS ساعتی موارد زیر را می توان نام برد:

 • سرورهای مجازی ساعتی VPS یک گزینه عالی برای صرفه‌ جویی در هزینه برای کاربرانی است که به انعطاف ‌پذیری یک مدل پرداخت در زمان نیاز دارند.
 • VPS های مجازی ساعتی یک مدل پرداخت ساعتی را دنبال می ‌کنند، کاربر می ‌تواند VPSها را در مکان‌ های مختلف و هر زمان، بدون نیاز به پرداخت برای زمان بیکاری و با صرفه‌ جویی در هزینه‌ های کسب ‌و کار استفاده کند.
 • روند راه اندازی و تحویل سرورهای مجازی فوری است. پس از ایجاد یک VPS مجازی ساعتی، در عرض چند دقیقه این سرور در دسترس کاربر خواهد بود. سرورها در حالت خودکار ارسال می شوند تا دسترسی فوری به منابع سرور را فراهم کنند.
 • کاربر می تواند از بین طیف گسترده ای از سیستم عامل های از پیش نصب شده انتخاب کند، VPS خود را در کمتر از 2 دقیقه راه اندازی کند و سیستم عامل را در هر زمان تغییر دهد.
 • VPS ساعتی منابع بسیار مقیاس ‌پذیری را ارائه می ‌دهد، کاربر می ‌تواند پیکربندی VPS خود از جمله فضای دیسک، RAM، vCPU  و غیره را به عنوان راهی برای رفع نیازهای گسترش کسب ‌و کار خود ارتقا دهد.
 • 95٪ تعهد زمان به روز و با انتقال نامحدود داده برای اطمینان از ثبات و امنیت از دیگر مزایای استفاده و خرید VPS ساعتی است.
 • سرورهای VPS ساعتی به کاربر این امکان را می‌ دهند که سرور خود را بدون محدودیت اداره و کنترل کند و نرم افزار مورد نیاز و سازگار با سیستم عامل را با توجه به نیازهای تجاری خود نصب کند.
چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

ویژگی های VPS مجازی ساعتی

کاربران با خرید سرور مجازی ساعتی به تعداد ساعت هایی که از این سرور استفاده می کنند، باید هزینه پرداخت کنند. از مهم ترین سرورهای مجازی ساعتی برای کاربران ایرانی سرورهای مجازی ساعتی اروپا و ایران را می توان نام برد. سرورهای مجازی ساعتی دارای ویژگی هایی هستند که به مدیریت زمان و کاهش هزینه های کاربران کمک می کند. مهم ترین ویژگی های سرورهای مجازی عبارت اند از:

 • انعطاف پذیری بالا
 • برخورداری از امکانات زیر ساخت ابری
 • امکان مانیتورینگ سرور مجازی
 • امکان تغییر وضعیت سرور مجازی
 • سازگاری با سیستم عامل های کاربردی

انعطاف پذیری بالا

یکی از ویژگی های مهم استفاده از سرورهای مجازی ساعتی بالا بودن انعطاف پذیری آن ها است. سرورهای مجازی ساعتی بر اساس ساعت های کارکرد هزینه ها را از کاربران دریافت می کنند. در واقع کاربر می تواند با تمام شدن مدت زمان کارکرد ساعتی، هزینه را پرداخت و در صورت نیاز آن را تمدید کند. کاربر با خرید VPS ساعتی نیاز به پیش پرداخت و یا تعیین یک دوره زمانی کارکرد ندارد.

بالا بودن انعطاف پذیری از مهم ترین ویژگی سرورهای مجازی ساعتی است.

برخورداری از امکانات زیر ساخت ابری

دارا بودن امکانات زیر ساخت ابری از ویژگی های کاربردی و نشان دهنده کیفیت و دوام سرورهای مجازی ساعتی است. این ویژگی به همراه انعطاف پذیری زیاد موجب شده است تا کیفیت و پایداری سرورها افزایش یابد و کاربر از کاربرد آن ها اطمینان کامل داشته باشد. کیفیت بالای سرورهای مجازی ساعتی به دلیل برخورداری از هاردهای 2 ترابایتی، رم های با ظرفیت 256 گیگابایتی به بالا و ترافیک نامحدود است. سرورهای مجازی ساعتی سایت فراکنش با دارا بودن این ویژگی ها نهایت سرعت و امنیت را برای کاربران فراهم می کند.

امکان مانیتورینگ سرور مجازی

از دیگر ویژگی های مهم سرورهای مجازی ساعتی امکان مانیتورینگ یا در اصطلاح مدیریت و کنترل کنسول سرور مجازی است. کاربران با برخورداری از این ویژگی مهم سرورهای مجازی ساعتی می توانند کنسول سرور را در هر لحظه مانیتور کنند. آگاهی از میزان ترافیک شبکه و یا انواع سخت افزارهای مورد استفاده با این ویژگی سرورهای مجازی ساعتی امکان پذیر است.

امکان تغییر وضعیت سرور مجازی

کاربران با خرید سرور مجازی ساعتی از این مزیت مهم برخوردارند که با خاموش کردن سرور هزینه های کارکرد را کاهش دهند و از هدر رفتن ساعت های کارکرد جلوگیری کنند. کاربران در زمان هایی که نیاز به سرور ندارند، می توانند سرور را غیرفعال کنند. البته ذکر این نکته ضروری است که در زمان غیرفعال و خاموش بودن سرور کاربر نیاز به پرداخت هزینه های سی پی یو CPU و رم RAM ندارد.

سازگاری با سیستم عامل های کاربردی

بیشتر سرورهای مجازی ساعتی با سیستم عامل های مختلف سازگار هستند. در واقع کاربران با خرید سرور مجازی ساعتی می توانند سیستم عامل سرور را انتخاب کنند و یا آن را تغییر دهند. برای وب سایت های مبتنی بر PHP سرورهای مجازی ساعتی لینوکس بهترین گزینه است، در حالی که برای وب سایت های مبتنی بر ASP.NET سرورهای ویندوز بهترین انتخاب می باشند.

کاربردهای سرور مجازی ساعتی

خرید vps خارجی از نوع ساعتی آن کاربرد های زیادی برای افراد دارد و کاربران با خرید این سرور ها از مزایای فراوان و کاربردهای متنوع آن ها برخوردار می شوند. برخی از مهم ترین کاربردهای سرورهای مجازی ساعتی عبارت اند از:

امکان دسترسی برای کاربران از راه دور

بیشتر سرورهای مجازی ساعتی دارای سیستم عامل ویندوز نیاز به شبیه ساز گرافیکی و شبکه کلود نیاز ندارند.

مقرون به صرفه و کم هزینه برای استارتاپ ها

کاربرانی که قصد راه اندازی کسب و کارهای استارت آپی نوآورانه را دارند، می توانند برای صرفه جویی در هزینه های راه اندازی از سرورهای مجازی ساعتی استفاده کنند.

فراهم کردن میزبانی قدرتمند

سرورهای مجازی ساعتی دارای پردازنده های قدرتمندی هستند و سرویس های باکیفیت، پایدار و قوی را به میزبانی وب سایت ارائه می دهند. کاربرد طولانی مدت از سرورهای مجازی با قدرت بالا و کیفیت ماندگار اطمینان لازم را به کاربر برای ارزیابی این سرورها و کارکرد آن ها می دهد.

کاهش هزینه های آزمایش اپلیکیشن ها

برخی از شرکت های تجاری به آزمایش اپلیکیشن های مختلف نیاز دارند. بر این اساس سرورهای مجازی ساعتی امکان آزمایش هر گونه اپلیکیشن را بدون نیاز به زیرساخت های خاص و یا نصب ابزارهای مختلف فراهم کرده اند. در واقع کاربران با کارکرد ساعتی هزینه های آزمایش اپلیکیشن و توسعه نرم افزارهای لازم را کاهش می دهند.

سوالات متداول

برای چه کاری می توانم از VPS ساعتی استفاده کنم؟

تقریباً برای هر چیزی که بتوانید از یک لینوکس معمولی یا رایانه ویندوزی استفاده کنید. کاربردهای رایج میزبانی وب سایت ها، برنامه ها، سرورهای ایمیل، DNS، توسعه و دسکتاپ ویندوز است.

آیا سرورهای ساعتی از امکانات زیر ساخت ابری برخوردارند؟

بله. این ویژگی به همراه انعطاف پذیری زیاد موجب شده است تا کیفیت و پایداری سرورها افزایش یابد و کاربر از کاربرد آن ها اطمینان کامل داشته باشد.

آیا روند راه اندازی و تحویل سرورهای مجازی فوری است؟

 بله. پس از ایجاد یک VPS مجازی ساعتی، در عرض چند دقیقه این سرور در دسترس کاربر خواهد بود.

نحوه سازگاری سرورهای ساعتی با سیستم عامل های کاربردی چگونه است؟

کاربران با خرید سرور مجازی ساعتی می توانند سیستم عامل سرور را انتخاب کنند و یا آن را تغییر دهند.

برای هر وب سایتی چه نوع سرور ساعتی مورد نیاز است؟

 برای وب سایت های مبتنی بر PHP سرورهای مجازی ساعتی لینوکس بهترین گزینه است، در حالی که برای وب سایت های مبتنی بر ASP.NET سرورهای ویندوز بهترین انتخاب می باشند.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟