خرید سرور مجازی آمریکا (VPS)

این روزها پرداخت های ارزی به دیگر کشورهای جهان از طریق پی پال و ویزا کارت و دیگر پلتفرم های پرداخت برای متقاضیان ایرانی امکان پذیر نیست. متقاضیان از طریق خرید سرورهای مجازی مختلف می توانند برای کار در حوزه های تجارت الکترونیک و پرداخت های ارزی اقدام کنند. یکی از این پلتفرم ها سرور VPS مجازی آمریکا است. متقاضی با خرید سرور مجازی امریکا از همه امتیازهای یک کاربر آمریکایی برخوردار می شود. سایت فراکنش با ارائه خدمات ارزی بین المللی، در دسترس قرار دادن سرورهای کشورهای مختلف و همچنین کارت های بین المللی مستر و ویزا کارت، حساب های ارزی معتبر و غیره امکان پرداخت ارزی و تبادلات تجاری را برای متقاضیان ایرانی فراهم می کنند. کافی است درخواست خرید سرور VPS مجازی آمریکا را در پنل این سایت ثبت کنید تا کارشناسان در کوتاه ترین زمان و با کمترین کارمزد امکان دسترسی به این سرور را برای شما فراهم کنند. از جمله خدمات ارزی این سایت معتبر می توان به امکان صدور کارت های معتبر بین المللی، ایجاد حساب های بانکی بین المللی و خرید سرورهای مجازی در کوتاه ترین زمان اشاره کرد.

خرید سرور مجازی آمریکا

خرید سرور مجازی آمریکا

سرورVPS  مجازی آمریکا چیست؟

سرور VPS مجازی آمریکا نوع جدیدی از سرورهای مجازی است که به سرعت به یکی از محبوب ترین سرورهای مجازی تبدیل شده است و دلایل خوبی پشت این افزایش سریع محبوبیت وجود دارد. سرور مجازی که برای سایت خود انتخاب می کنید می تواند سایت را بهتر یا خراب کند. بنابراین، بهترین سرور برای سایت شما کاملاً به نیازهای سایت شما بستگی دارد. محیط یک سرور VPS ایالات متحده، خصوصی مجازی است که در آن یک ماشین فیزیکی در یک مرکز داده ایمن و مطمئن قرار می گیرد. مکان مرکز داده بستگی به سروری دارد که برای آن انتخاب شده است. سرور خصوصی مجازی آمریکا بخش پارتیشن بندی شده یکی از ماشین های فیزیکی است که پهنای باند، فضای دیسک و سیستم عامل خاص خود را دارد.

ویژگی های سرورVPS  مجازی آمریکا

خرید vps خارجی از جمله سرور VPS ایالات متحده دارای مزایایی در مقیاس بزرگ است.برخی از مهم ترین ویژگی های سرورهای مجازی آمریکا عبارت اند از:

بالاتر بودن امنیت

سرورهای آمریکا استانداردهای امنیتی بالاتری را پیش بینی می کند زیرا شما تنها کسی هستید که به سرور مجازی خود دسترسی دارید. امنیت مزیت مهم سرورهای VPS نسبت به سرورهای اشتراکی است. در سرور آمریکا هیچ خطر واقعی برای دسترسی کاربر دیگری به وب سایت شما وجود ندارد.

پایین بودن قیمت سرور

وجود انواع مختلف سرورهای ایالات متحده تولید بیشتر و ارزان ‌تر شدن سرورها برای کاربران را به همراه دارد. در واقع تعادل خوبی بین ویژگی هایی که کاربران دریافت می کنند و قیمت هایی که باید بپردازند وجود دارد. بنابراین، برای صاحبان مشاغل طولانی مدت وب سایت خرید سرورهای مجازی آمریکا گزینه بهتری است.

تغییر و شخصی سازی

این ویژگی به صاحب وب سایت این آزادی را می دهد که وب سایت را بر اساس نوع استفاده ای که دارد تغییر دهد. شخصی سازی یکی از بهترین دلایل برای انتخاب سرورهای آمریکا و اصلاح وب سایت خود به موثرترین روش در طولانی مدت است.

پشتیبان گیری از فایل ها و داده ها

خرید vps آمریکا به شما اطمینان می دهند که داده های شما ایمن و قابل بازیابی هستند. بنابراین، شما باید یک برنامه مناسب برای میزبانی سرور VPS را انتخاب کنید و به کسب و کار خود رونق دهید. پشتیبان گیری از اطلاعات و فایل های خصوصی خود از سرور VPS را می توان در عرض چند دقیقه انجام داد.

مدیریت کامل

 اگر نتوانید سرور را به خوبی کنترل کنید، می تواند مشکلات بسیار جدی در فعالیت های روزمره ایجاد کند. به عنوان یک مالک وب سایت، با سرورهای آمریکا کنترل بهتری بر وب سایت خود دارید.

مقیاس پذیری بهتر

 این ویژگی می تواند بهره وری بالا را تضمین کند و به کاربران امکان می دهد که به طور منظم عملکرد وب سایت خود را بررسی کنند. همچنین باید در نظر داشته باشید که مقیاس ‌پذیری هموار به کسب ‌و کارها اجازه می ‌دهد تا از منابع خود به بهترین روش استفاده کنند.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

کاربرد خرید سرور مجازی آمریکا

سطح عملکرد بالای ارائه شده توسط یک سرور خصوصی مجازی یکی از دلایل اصلی برای انتقال صاحبان وب سایت به سرورهای مجازی آمریکا است. کاربرانی که با سایت های کم بارگذاری خود درگیر هستند، به بازدیدکنندگان خود و حتی به طور کلی به سایت های خود آسیب می زنند. کاربرانی که در تمام مدت از سرورهای اشتراکی استفاده می ‌کنند و متوجه افت عملکرد سایت‌ های خود می شوند، باید فوراً به سمت سرور VPS ایالات متحده بروند. این می تواند به آنها کمک کند تا متوجه بهبود آنی در عملکرد کلی و سرعت بارگذاری سایت خود شوند. سرور VPS ایالات متحده با پتانسیل مدیریت سطوح بالاتر ترافیک مجهز شده است. علاوه بر این، کاربران این سرورها در صورت گسترش نیازهایشان با گذشت زمان، می توانند منابع سرور خود را مقیاس بندی کنند.

انواع سیستم عامل های لینوکس و ویندوز بر سرورهای آمریکا قابل نصب است.

انواع سیستم عامل های VPS آمریکا

کاربران می توانند انواع سیستم عامل های لینوکس و ویندوز را بر سرور VPS  مجازی آمریکا نصب کنند. البته ذکر این نکته ضروری است که سیستم عامل ویندوز به همراه دیتابیس در حدود 30 تا 35 گیگابایت از فضای سرور را مصرف می کند. کاربران با خرید وی پی اس آمریکا امکان نصب و تغییر به سیستم عامل های زیر را دارند:

  • WINDOWS SERVER: کاربران می توانند نسخه های جدید سیستم عامل ویندوز را تهیه کنند.
  • CENTOS: کاربران از میان نسخه های این جدید سیستم عامل CENTOS 7-8 می توانند یک گزینه مناسب را انتخاب کنند.
  • DEBIAN: کاربران می توانند به روزترین نسخه های این سیستم عامل را در سرورهای CLOUD تهیه کنند.
  • UBUNTU: کاربران می توانند سیستم عامل های نسخه های UBUNTU 16-18 را تهیه کنند.

خرید  VPS آمریکا چه مزایایی دارد؟

کاربران با خرید vps آمریکا از مزایای شگفت انگیزی برخوردار می شوند که برخی از مهم ترین آن ها عبارت اند از:

شخصی سازی بهتر

سرورهای آمریکا سفارشی سازی بهتری را به مشتریان ارائه می دهد و بسیاری از سازمان ها سیستم عامل های خود را دارند که می توانند برای بهره وری بهتر از آن ها استفاده کنند. می توانید از PHP،Apache  برای تغییر سیستم عامل بر اساس نیاز خود استفاده کنید.

کنترل بهتر

سرورهای آمریکا کاربران را تشویق می کنند تا به سطوح بهبود یافته کنترل دست یابند. با خرید سرور آمریکا شما کنترل بهتری روی ویژگی های مختلف سایت دارید. این بخش بسیار مهمی از میزبانی وب است زیرا نوع کنترلی که بر سرور دارید می تواند موفقیت را تعیین کند.

مقیاس پذیری پیشرفته

از میان تمام مزایای مختلفی که می توانید از آنها بهره مند شوید، توانایی مقیاس پذیری وب سایت بهترین در بین همه آن ها است. یک برنامه سرور VPS ایالات متحده به شما امکان می دهد وب سایت خود را بدون هیچ زحمتی ارزیابی کنید. این سرورها بر اساس کسب‌وکار، دارایی ‌ها و ویژگی‌ های مختلف انواع سرورهای مجازی آمریکا در حال حاضر در دسترس هستند.

قیمت های مقرون به صرفه

خرید سرورهای مجازی مقرون به صرفه امروزه در صنعت حائز اهمیت زیادی است. خدمات سروری وب اشتراکی واقعا ارزان اما با محدودیت هایی همراه است که می تواند بر عملکرد وب سایت تأثیر بگذارد. محدودیت ‌های آن ‌ها بسیار سخت‌گیرانه است که مستقیماً بر روند کلی تجارت تأثیر می‌گذارد.

پشتیبان گیری قابل اطمینان

خرید سرورهای آمریکا به شما کمک می کند از پشتیبان گیری مناسب وب سایت خود لذت ببرید. اگر اطلاعات شخصی شما به دلایل فنی از بین برود، سطح بالایی از محافظت از تمام داده های شخصی و حساس خود را دریافت می کنید.

معایب خرید vps آمریکا

سرورهای مجازی آمریکا دارای معایب و مشکلاتی نیز هست که در سایه مزایای شگفت انگیز آن کمتر به چشم می آید. از مهم ترین معایب سیستم سرورهای مجازی آمریکا موارد زیر را می توان نام برد:

  • مشکلات فراوان به دلیل تحریم های آمریکا برای استفاده از سرور VPS مجازی آمریکا
  • امکان نوسانات شدید قیمت سرور آمریکا به دلیل نوسانات نرخ دلار در ایران
  • امکان دسترسی به سرور آمریکا فقط از طریق اینترنت
  • امکان اختلال در سرور آمریکا با اختلال در سیستم اینترنت ایران

خرید vps آمریکا از طریق فراکنش

سرورهای مجازی آمریکا مزایای زیادی دارند که یک وب سایت تجاری از آن برخوردار خواهد شد. کاربران باید سایت های معتبری را پیدا کنند که سرورهای آن ها بتوانند تمام مزایای ذکر شده در بالا را ارائه دهند. اگر بتوانید یک موسسه و سایت قابل اعتماد پیدا کنید، می توانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. با انتخاب سایت فراکنش و خرید سرورهای مجازی آمریکا از این سایت می توانید در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید. اغلب سایت ها به دلیل ترافیک زیاد کندتر می شوند، اما با کمک سرورهای VPS مجازی امریکا خریداری شده از این سایت دیگر مجبور نیستید با سرعت کم مواجه شوید. به همین دلیل است که کاربران ایرانی سرورهای VPS مجازی آمریکا فراکنش را انتخاب می کنند زیرا می توانند وب سایت را مدیریت کند.

سوالات متداول

آیا قیمت سرورهای آمریکا مناسب است؟

بله. از نظر هزینه، سرورهای آمریکا بین سرورهای مشترک و اختصاصی قرار می گیرد. در حالی که اکثر برنامه های سرور مشترک با نرخ کمتری در ماه شروع می شوند، گزینه های VPS گاهی اوقات با هزینه متوسط ماهانه در دسترس هستند.

شرایط نگهداری و دسترسی به سرورهای آمریکا چگونه است؟

یکی دیگر از مزایای اجاره VPS این است که شما لازم نیست نگران به روز نگه داشتن نرم افزار سرور باشید. سایت ها سرورهای شما را با وب VPS نگهداری و تعمیر می کند تا بتوانید روی اجرای وب سایت یا وبلاگ خود تمرکز کنید.

ویژگی های مهم سرورهای مجازی آمریکا چیست؟

برای پردازش دیتاهای بالا و برای پی پال PAYPAL مناسب و برای سایت ها قدرتمند، ایمن، مورد اعتماد و پایدار هستند.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟