کاربردهای پرفکت مانی چیست؟

کاربردهای پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی Perfect Money یک کیف پول الکترونیکی بین المللی با کاربردهای متنوع و فراوان است. از این کیف پول به عنوان یک روش مطمئن و امن برای پرداخت های بین المللی استفاده می شود. پرفکت مانی به دلیل پیروی نکردن از قوانین تحریم علیه ایران یکی از بهترین سیستم های پرداخت ارزی برای کاربران ایرانی محسوب می شود. جالب است که کاربران می توانند در این سیستم زبان فارسی را برای ثبت درخواست خود انتخاب کنند. در این مقاله ما کارشناسان سایت فراکنش به این سوال پاسخ می دهیم که کاربردهای پرفکت مانی چیست؟

خریدهای آنلاین یکی از کاربردهای پرفکت مانی

در مورد سوال پرفکت مانی چیست؟ باید بگوییم پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که به کاربران اجازه می دهد تراکنش های مالی و پرداخت های آنی را از طریق اینترنت انجام دهند. کاربران می توانند از طریق فروشگاه هایی که از پرفکت مانی پشتیبانی می کنند، خریدهای آنلاین خود را انجام دهند. از دیگر کاربردهای پرفکت مانی این است که کاربران می توانند کالاها و خدمات دیجیتال، نرم افزار، کتاب های الکترونیکی یا دیگر خدمات آنلاین را به راحتی خریداری کنند. البته این خدمات دیجیتال باید پرفکت مانی را به عنوان روش پرداخت خود بپذیرند. کاربران در مورد نحوه خرید از سایت های خارجی با پرفکت مانی می توانند از راهنمایی های مفید کارشناسان باتجربه سایت فراکنش برخوردار شوند.

پشتیبانی از یورو و دیجیتال و طلا

یکی از مهم ترین کاربرد پرفکت مانی کار کردن با رمزارزها است. کاربران با استفاده از پرفکت مانی می توانند به راحتی ارزهای دیجیتال خود را با امنیت کامل ذخیره کنند. در واقع کاربران با استفاده از این ویژگی پرفکت مانی نیازی به ایجاد کیف پول دیگری ندارند. امکان استفاده از دلار آمریکا علاوه بر یورو در پرفکت مانی برای کاربران ایرانی وجود دارد. علاوه بر این کاربران می توانند ارزهای دیگر مانند یورو و دلار را از طریق پرفکت مانی ذخیره کنند. در مورد ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین نیز امکان خرید در پرفکت مانی وجود دارد.

پرفکت مانی به دلیل تطبیق پذیری بالا شناخته شده است، زیرا حساب هر کاربر می تواند دارای 4 بخش مختلف ارزی باشد:

 • USD دلار (واحد پرفکت مانی، معادل دلار آمریکا)
 • EUR یورو (واحد پرفکت مانی، معادل یورو)
 • GOLD طلا (معادل فلز گران بها، در اونس تروی)
 • Bitcoin بیت کوین (معادل ارز دیجیتال)

امکان ارسال پول با کم ترین کارمزد و بالاترین سرعت

کاربران می ‌توانند از پرفکت مانی برای ارسال پول به دوستان و خانواده خود با کم ترین کارمزد استفاده کنند. از دیگر ویژگی های مهم کاربرد پرفکت مانی سرعت بالا در مقایسه با دیگر سیستم های ارزی است. امکان انتقال پول با بالاترین سرعت و کم ترین کارمزد بهترین پاسخ برای این سوال است که پرفکت مانی چه کاربردی دارد؟ پرفکت مانی کارمزد و هزینه های مختلفی را برای ارائه خدمات خود دریافت می کند که از جمله کم ترین کارمزدها محسوب می شود:

 • هزینه نگهداری حساب: پرفکت مانی برای عدم فعالیت هزینه نگهداری حساب را دریافت می کند که ماهانه در حدود 0.5 دلار می باشد.
 • کارمزد سپرده گذاری: پرفکت مانی برای واریز وجه به حساب کاربران (واریز پول به پرفکت مانی)کارمزد دریافت می کند. میزان این کارمزد بر اساس روش سپرده گذاری متفاوت است. مثلاً واریز وجوه از طریق حواله بانکی یا کارت اعتباری در مقایسه با واریز وجه از طریق ارز الکترونیکی هزینه ‌کمتری دارد.
 • هزینه های برداشت: پرفکت مانی برای برداشت وجه از حساب کاربران هزینه دریافت می کند که بر اساس روش برداشت متفاوت است. در حال حاضر هزینه برداشت در حدود 50 دلار + 3٪ از کل مبلغ (بیش از 1000 دلار) است.
 • کارمزد مبادله ارز: پرفکت مانی برای تبدیل یک ارز به ارزهای دیگر هزینه دریافت می کند. هزینه کارمزد بر اساس ارز مورد مبادله و نرخ فعلی مبادله متفاوت است.
 • هزینه های انتقال: پرفکت مانی برای انتقال وجه به دیگر حساب های پرفکت مانی کارمزد دریافت می کند. میزان این کارمزد درصد کمی از کل مبلغ قابل انتقال است.

در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارمزد پرفکت مانی هستید می توانید به مقاله مربوط به آن مراجعه فرمایید.

قابلیت تبدیل به ارزهای دیجیتال

کاربرانی که در شرکت های خارجی مشغول کار هستند و حقوق خود را از طریق پرفکت مانی دریافت می کنند، می توانند با مراجعه به صرافی های معتبر پرفکت مانی خود را به ارزهای دیجیتال تبدیل کنند. علاوه بر این پرفکت مانی یکی از معدود سیستم های پرداخت است که به کاربران امکان می دهد چندین ارز را در حساب خود نگه دارند. در پاسخ به این پرسش که در مورد قابلیت تبدیل به ارزهای دیجیتال، پرفکت مانی چه کاربردی دارد؟ باید گفت کاربران می توانند وجوه خود را به دیگر حساب های پرفکت مانی یا حساب های بانکی خارجی یا کارت های اعتباری بین المللی انتقال دهند. خرید ارز دیجیتال با پرفکت مانی یکی از خدماتی است که سایت های معتبر ارزی ارائه می دهند.

امکان تبدیل پرفکت مانی به ارزهای دیجیتال، یورو و دلار وجود دارد.

امکان دریافت خدمات از شرکت هایی که از پرفکت مانی پشتیبانی می کنند

بسیاری از شرکت ها در مورد خدماتی که به کاربران ارائه می دهند، پرداخت از طریق پرفکت مانی را پشتیبانی می کنند. به عبارت بهتر کاربر می تواند خدمات آموزشی را از یک شرکت خریداری کند و در صورتی که آن شرکت از پرفکت مانی پشتیبانی کند، هزینه دریافت خدمات را از طریق پرفکت مانی پرداخت کند. برخی از مهم ترین شرکت ها و فروشگاه های جهانی که از پرفکت مانی پشتیبانی می کنند عبارت است از:

 • شرکت علی اکسپرس: از زیرمجموعه های شرکت علی بابا واقع در کشور چین با تنوع بالای کالاها و محصولات
 • شرکت خدمات هاستینگ Veeble: ارائه دهنده هاستینگ VPS و سرورهای اختصاصی با کیفیت و سرعت بالا
 • سایت خرید وی پی ان VPNsecure: ارائه دهنده وی پی ان با سرعت بسیار بالا و امنیت بالا

مقاله پیشنهادی: پشتیبانی پرفکت مانی

خرید بلیط های مسافرتی

برخی از شرکت های هواپیمایی از پرفکت مانی پشتیبانی می کنند. خرید بلیط های مسافرتی خارجی یکی دیگر از پاسخ های این پرسش است که پرفکت مانی چه کاربردی دارد؟ کاربران می توانند هزینه خرید بلیط هواپیما برای سفرهای خارجی خود را از این شرکت ها با حساب پرفکت مانی پرداخت کنند. البته شرکت های هواپیمایی که از پرفکت مانی پشتیبانی می کنند زیاد نیستند.

شارژ فارکس با پرفکت مانی

فارکس بزرگترین بازار ارز بین المللی است که معامله های آنلاین شرکت های تجاری بزرگ و سرمایه گذاران بین المللی از طریق آن انجام می شود. از آنجا که پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین بین المللی است، شارژ فارکس با پرفکت مانی برای کاربران امکان پذیر است. شارژ فارکس با پرفکت مانی دارای هزینه کمتری در مقایسه با دیگر روش های پرداخت است. علاوه بر امنیت بالا شارژ فارکس با پرفکت مانی با سرعت بالا نیز انجام می شود. در مورد نحوه شارژ کردن حساب فارکس با پرفکت مانی کاربران باید از طریق حساب کاربری خود در سایت پرفکت مانی درخواست دهند. کاربران برای ایجاد حساب کاربری در سایت پرفکت مانی می توانند با کارشناسان سایت فراکنش مشاوره کنند.

نقد کردن درآمد ارزی با پرفکت مانی

از دیگر کاربرد پرفکت مانی نقد کردن درآمد ارزی است. کاربران برای نقد کردن درآمد ارزی خود می توانند از دو روش حساب شخصی پرفکت مانی و یا حساب پرفکت مانی سایت فراکنش استفاده کنند. در روش نقد کردن درآمد ارزی از طریق حساب شخصی پرفکت مانی کاربر می تواند از طریق حساب به حساب درآمد ارزی خود را به واحد ریال در بانک های ایران دریافت کند. در روش حساب پرفکت مانی فراکنش کافی است کاربران درخواست خود را در پنل کاربری این سایت ثبت کنند. کارشناسان این سایت پس از احراز هویت کاربر در کوتاه ترین زمان درآمد ارزی را به معادل ریالی آن در حساب شخصی کاربر واریز می کنند.

چرا فراکنش؟
ارائه مشاوره تخصصی در زمینه پرداخت های بین المللی
انجام سفارشات ٢۴ ساعته در 7 روز هفته
پشتیبانی ارزهای مختلف یورو، روبل، دلار، یوآن و غیره
داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

سخن آخر

در این مقاله در مورد برخی از مهم ترین کاربردهای پرفکت مانی اطلاعات لازم ارائه شد. اگر در مورد دیگر کاربردهای پرفکت مانی سوالی دارید، می توانید با مشاوران سایت فراکنش در میان بگذارید. کارشناسان سایت فراکنش ایجاد حساب پرفکت مانی، شارژ ووچر پرفکت مانی، خرید اشتراک هوش مصنوعی، خرید اکانت های خارجی، خرید سرورهای مجازی آلمان، و پرداخت اپلیکیشن فی و شهریه دانشگاه ها را انجام می دهند. پرداخت هزینه های تحصیلی، پرداخت هزینه های آزمون های بین المللی و پرداخت خریدهای آنلاین کارت های اعتباری در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه کارمزد از دیگر خدمات سایت فراکنش است.

سوالات متداول

آیا پرفکت مانی سیستم مطمئن و امنی است؟

بله. پرفکت مانی از اقدامات امنیتی پیشرفته برای محافظت از اطلاعات شخصی و مالی کاربران استفاده می کند.

آیا برای پرداخت از طریق پرفکت مانی باید حساب بانکی داشت؟

خیر. پرفکت مانی بدون نیاز به حساب بانکی، پرداخت ها و انتقال وجه را انجام می دهد.

آیا پرفکت مانی برای معاملات بین المللی مناسب است؟

بله. پرفکت مانی گزینه ای مناسب برای معاملات بین المللی است.

میزان کارمزد پرفکت مانی چقدر است؟

پرفکت مانی برای تراکنش‌ ها کارمزدهای کمی دریافت می‌ کند و گزینه ‌ای مقرون ‌به ‌صرفه برای پرداخت‌ های آنلاین است.

مهم ترین ویژگی پرفکت مانی برای کاربران نا آشنا به این سیستم چیست؟

پرفکت مانی دارای یک روش کاربری ساده و راحت است که مدیریت حساب های خود و پرداخت را برای کاربران آسان می کند.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *