پرداخت هزینه سفارت انگلیس (visa 4uk)

چنانچه قصد دارید به دلایل مختلف به کشور انگلستان سفر کنید، پرداخت هزینه سفارت انگلیس از موارد ضروری است که برای دریافت ویزای ورود به انگلستان باید انجام دهید. برای دریافت وقت سفارت کشور انگلیس علاوه بر آماده‌سازی مدارک لازم، نیاز به پرداخت هزینه ویزا و وقت سفارت نیز دارید. این هزینه از طریق کارت‌های اعتباری مثل مسترکارت یا دبیت‌ کارت قابل پرداخت است.

چنانچه امکان پرداخت از طریق کردیت کارت را ندارید می‌توانید از خدمات پرداخت هزینه سفارت در سایت فراکنش استفاده نمایید تا وقت سفارت شما در کمتر از 24 ساعت رزرو شود.

پرداخت هزینه سفارت انگلیس (visa 4uk)

پرداخت هزینه سفارت انگلیس

اطلاعات لازم برای تعیین وقت سفارت انگلیس

اگر قصد دارید تا وقت سفارت انگلستان را دریافت کنید باید نکاتی را مد نظر بگیرید تا به مشکل برنخورید. دقت کنید که پس از ارسال و آپلود مدارک در سایت سفارت انگلستان و سابمیت آنها، تنها 3 ساعت برای پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس زمان دارید.

علاوه بر این باید دقت کنید که پس از پرداخت، دو ایمیل از سفارت انگلستان یا visa4uk برای شما ارسال خواهد شد که یکی حاوی شماره اپلیکیشن یا (Unique Visa Application Reference Number) و دیگری حاوی شناسه پرداخت هزینه سفارت (Payment Reference Number) است. دقت کنید که این دو کد برای ادامه مراحل و دریافت وقت سفارت ضروری هستند.

چنانچه تمایل دارید تا در امارات متحده عربی به سفارت انگلستان مراجعه کنید تنها 60 روز پس از پرداخت هزینه ویزا برای مراجعه به سفارت فرصت خواهید داشت و چنانچه کشور ترکیه را انتخاب کنید، از زمان پرداخت هزینه ویزا 90 روز برای مراجعه به سفارت و انجام انگشت‌نگاری فرصت دارید.

همچنین پرداخت هزینه ویزا و پرداخت هزینه سفارت انگلیس باید با دبیت کارت و مسترکارت به صورت آنلاین در سایت سفارت انگلیس انجام شود. افرادی که قصد دارند بیش از 6 ماه در انگلستان اقامت کنند باید هزینه بیمه سلامت یا IHS را نیز پرداخت کنند.

سیستم آنلاین  visa 4uk

جهت دریافت ویزای کشور انگلیس باید از طریق یک سیستم آنلاین به نام visa4uk اقدام کنید. این سیستم جهت تعیین وقت سفارت و بررسی مدارک برای صدور ویزا ایجاد شده است و متقاضیان می‌توانند از طریق آن وقت مصاحبه و انگشت‌نگاری خود را در یکی از مراکز صدور ویزا تعیین کنند.

دقت کنید که برای دریافت نوبت از طریق این سیستم باید تمامی فرم‌ها را به صورت آنلاین در سایت Visa4UK.fco.gov.uk بارگذاری کنید و پیش از شروع ارسال مدارک با استفاده از چک لیست مدارک، از آماده بودن تمامی مدارک خود اطمینان حاصل کنید. همچنین حتماً کارت اعتباری بین‌المللی برای پرداخت تهیه کنید و یا اینکه از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت ارزی استفاده کنید.

قوانین تعیین وقت سفارت انگلیس

معمولاً هر سفارتخانه جهت تعیین وقت قوانین خاص خود را دارد. نوبت دهی سفارت می‌تواند به صورت آنلاین، حضوری یا تلفنی انجام شود. سفارتخانه انگلستان نیز در تعیین قوانین نوبت‌دهی مختار است و به همین دلیل لازم است تا متقاضیان پیش از اقدام برای رزرو نوبت از این قوانین اطلاع پیدا کنند.

 سفارت انگلستان برای پیگیری امور ویزا یک کد رهگیری در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد که افراد باید در روز مراجعه به سفارت این کد را در اختیار داشته باشند. همچنین چنانچه مدارک شما به دلیل نقص یا اشتباه رد شود، برای تکمیل مدارک و ادامه روند دریافت ویزا باید این کد را در جایی امن نگهداری کنید.

پرداخت هزینه وقت سفارت انگلستان یکی از مهم‌ترین مراحل پروسه دریافت ویزای انگلیس است.

پرداخت هزینه سفارت انگلیس بدون تحریم

یکی از مسائل مهم برای پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس، عبور از تحریم‌ها و امکان پرداخت بدون محدودیت است. بنابراین شما باید برای این مسأله چاره‌ای بیاندیشید و با استفاده از یک آی پی ثابت وارد درگاه پرداخت بین‌المللی شده و توسط دبیت کارت، ویزاکارت یا مسترکارت پرداخت خود را انجام دهید. چنانچه در مورد این مسأله نگران هستید می‌توانید به راحتی از طریق سایت فراکنش پرداخت هزینه سفارت انگلیس را انجام دهید. علاوه بر پرداخت هزینه سفارت می‌توانید برای پرداخت در سایت‌های خارجی نیز از فراکنش کمک بگیرید و در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت خود را نهایی کنید.

فرم درخواست تعیین وقت سفارت در انگلستان

تعیین وقت سفارت انگلیس دارای مراحلی است که باید طی شود. اولین مرحله تکمیل کردن فرم درخواست وقت سفارت است که باید در آرامش و به زبان انگلیسی انجام شود. بنابراین این کار را برای دقیقه 90 نگذارید و زمان مناسبی را برای انجام آن در نظر بگیرید. فرم مورد نظر باید به صورت دقیق و صحیح تکمیل شود. چنانچه در خصوص فرم مشکل یا ابهامی داشتید می‌توانید با سفارت انگلستان در ساعات اداری تماس بگیرید تا کارشناسان سفارت به سوالات شما پاسخ دهند.

پرداخت آنلاین هزینه سفارت انگلیس

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس یکی از مهم‌ترین مراحل پروسه دریافت ویزای انگلیس است. آماده‌سازی اسناد و مدارک ویزا و بارگذاری دقیق آنها تنها در صورتی نتیجه‌بخش است که شما بتوانید هزینه ویزا را طی 3 ساعت بعد از آپلود مدارک در سایت سفارت پرداخت کنید. بنابراین با توجه به فرصت کمی که وجود دارد پرداخت آنلاین یکی از بهترین گزینه‌های موجود است.

اما پرداخت هزینه سفارت انگلیس به صورت آنلاین نیاز به اتصال به سیستم بانکی بین‌المللی و دارا بودن کارت‌های اعتباری مانند مسترکارت، ویزاکارت یا دبیت کارت دارد. بنابراین چنانچه شخصاً تصمیم به پرداخت هزینه دارید باید برای دریافت این کارت‌ها اقدام کنید، یک آی پی ثابت تهیه کنید و هزینه سفارت را پرداخت نمایید. اما اگر اینکار برای شما با چالش رو به رو است پیشنهاد می‌کنیم از خدمات سایت فراکنش برای پرداخت ارزی و هزینه وقت سفارت انگلیس استفاده نمایید تا بدون کوچک‌ترین نگرانی پرداخت شما انجام شود.

مدارک لازم برای اخذ ویزای انگلیس

برای دریافت ویزای انگلیس باید مدارکی را آماده و در سایت سفارت این کشور بارگذاری کنید. این مدارک بر اساس نوع ویزای درخواستی شما ممکن است متفاوت باشد اما برخی از مدارک ضروری شامل موارد زیر است:

 • پاسپورت دارای 6 ماه اعتبار
 • چند قطعه عکس جدید پاسپورتی
 • مدارک هویتی
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا
 • رسید پرداخت هزینه ویزا و سفارت
 • فرم تأیید وقت سفارت
 • گواهی تمکن مالی
 • بیمه سلامت در صورت اقامت بیش از 6 ماه
 • سند ازدواج در صورت تأهل
 • مدارک تحصیلی
 • مدارک شغلی

هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس

هزینه ویزا انگلیس بر اساس نوع ویزا متغیر است. به عنوان مثال هزینه ویزای تحصیلی 363 پوند، هزینه ویزای توریستی 100 پوند، ویزای ازدواج 1538پوند و ویزای استارت آپ 378 پوند است. دقت کنید که این هزینه قابل بازگشت نیست و چنانچه درخواست ویزای شما رد شود هزینه دریافتی برگشت داده نخواهد شد. چرا که این هزینه جهت بررسی مدارک دریافت می‌شود. همچنین چنانچه 2 بار هزینه ویزا را پرداخت کرده باشید اما در سفارت حضور پیدا نکرده باشید برای پرداخت مجدد شامل جریمه خواهید شد.

پرداخت هزینه سفارت انگلیس نیاز به کارت‌های اعتباری بین‌المللی از جمله مستر کارت، ویزا کارت یا دبیت ‌کارت دارد.

پرداخت ارزی هزینه سفارت انگلیس

نکته مهم در خصوص پرداخت هزینه سفارت انگلیس پرداخت به صورت ارزی است که در ایران با محدودیت رو به رو است. بنابراین متقاضیان باید برای این مشکل راه حلی پیدا کنند تا بتوانند پرداخت را بدون مشکل انجام دهند. در حال حاضر بهترین راه برای عبور از این محدودیت استفاده از خدمات شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ارزی است.

اما باید دقت کنید که شرکت مورد نظر معتبر باشد تا دچار ضرر مالی و زمانی نشوید. شما می‌توانید از طریق سایت فراکنش پرداخت‌های ارزی خود را بدون مشکل و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید. تنها کافیست تا درخواست خود را در سایت فراکنش ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت بررسی و اقدام نمایند.

تعیین وقت سفارت انگلیس به صورت فوری

برخی افراد برای دریافت نوبت سفارت عجله دارند. در این صورت شما می‌توانید با پرداخت هزینه اضافه‌تر نوبت فوری وقت سفارت انگلیس را دریافت کنید. همچنین شما باید مدارک معتبری برای دلیل درخواستتان ارائه کنید. به عنوان مثال چنانچه شما دانشجو هستید و دانشگاه شما را برای حضور در کلاس ها تا زمان مشخصی تحت فشار قرار داده و یا اینکه دارای بیماری خاصی هستید که نمی‌توانید به صورت عادی برای دریافت نوبت منتظر بمانید. سفارت مدارک شما را بررسی کرده و در صورت تأیید در اسرع وقت برای شما یک وقت مصاحبه و انگشت‌نگاری تعیین خواهد کرد.

پرداخت هزینه سفارت انگلیس با فراکنش

این روزها با توجه به افزایش درخواست برای اخذ نوبت از سفارت انگلستان بسیاری افراد نیاز به پرداخت هزینه سفارت انگلستان دارند. همانطور که اشاره شد برای پرداخت مبلغ لازم، نیاز به کارت‌های اعتباری مانند مسترکارت، ویزا کارت یا دبیت کارت دارید. بنابراین اگر به این کارت‌های اعتباری بین‌المللی دسترسی ندارید می‌توانید از طریق سایت فراکنش پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس را به راحتی پرداخت کنید. تنها کافیست تا درخواست خود را در فراکنش ثبت کنید، هزینه مورد نیاز را پرداخت کنید و سایر مراحل را به عهده کارشناسان ما بگذارید.

سوالات متداول

هزینه پرداخت وقت سفارت انگلیس چقدر است؟

هزینه سفارت بر اساس نوع ویزای شما متفاوت است و می‌تواند بین 100 تا 1500 پوند متغیر باشد.

چه مدت زمان طول می‌کشد تا پرداخت هزینه وقت سفارت توسط فراکنش انجام شود؟

پرداخت به صورت آنلاین و آنی انجام می‌شود اما با توجه به تعداد زیاد سفارشات و درخواست‌ها ممکن است 1 تا 5 ساعت زمان ببرد.

چه مدارکی برای پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس نیاز است؟

برای پرداخت هزینه تنها نام کاربری و رمز عبور شما در سایت سفارت انگلیس مورد نیاز است.

جواب سوالتو پیدا نکردی؟